+ Ответить в теме
Показано с 1 по 18 из 18

Тема: Старт нового проекту A.S.S.A.

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Старт нового проекту A.S.S.A.

    Тут одночасно підтримаю і Галадранца і Косса і Кіно.

    По Кіно - ідея хороша, я впевнений потребує доопрацювання, чимось нагадує ЧВК (ПВК) де вони теж організовують "свій чай" і т.д. і якщо брати ютуб, інет і т.д. для страйкбола піде, головне правильно розділяти моменти, бо потім переросте - я снайпер бойовий.

    По Галадранцу - питання підтримую, оскільки тренувати снайперів та ще й групи, та ще й навичок, і стільки тонких речей і т.д. ТО це вартує багато без образ в сторону Кіно, але дуже багато є моментів про які певно він сам не знає. Головне, якщо не замахуватись на ефект деривації, ефект коріоліса, внутрішньої і зовнішньої балістики, атмосферних явищ і ще багато чого, а просто лиш відворювати снайперські моменти на ІГРАХ.

    По Коссу - проект хай живе, і успіхів у реалізації, хто зна, може потім виросте окремий толковий СТРАЙКБОЛЬНИЙ проект.

    Ну і на останок про консультанта, в АТО їх так вчать, що плакати хочеться є лише пара підрозділів із справжньою підготовкою снайперських груп і снайперських пар, все інше пафос і показуха помножена на крутий імідж снайпера (снайпер і солдат із снайперською гвинтівкою - різняться як небо і земля).

    п.с. Ти вже додай тоді щоб і фото викладали своїх "лялічок", зараз без цього нікуди - гроші вкладуються, а хвалитись особо і не получається ))

    п.с.с. Ну і від себе підказка, снайпер це 70% польові навички і 30% сама стрільба.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Новобранец
    Регистрация
    16.05.2016
    Адрес
    Рівне
    Команда
    T.N.T.
    Сообщений
    13

    Re: Старт нового проекту A.S.S.A.

    Цитата Сообщение от Tair Посмотреть сообщение
    Тут одночасно підтримаю і Галадранца і Косса і Кіно.

    По Кіно - ідея хороша, я впевнений потребує доопрацювання, чимось нагадує ЧВК (ПВК) де вони теж організовують "свій чай" і т.д. і якщо брати ютуб, інет і т.д. для страйкбола піде, головне правильно розділяти моменти, бо потім переросте - я снайпер бойовий.

    По Галадранцу - питання підтримую, оскільки тренувати снайперів та ще й групи, та ще й навичок, і стільки тонких речей і т.д. ТО це вартує багато без образ в сторону Кіно, але дуже багато є моментів про які певно він сам не знає. Головне, якщо не замахуватись на ефект деривації, ефект коріоліса, внутрішньої і зовнішньої балістики, атмосферних явищ і ще багато чого, а просто лиш відворювати снайперські моменти на ІГРАХ.

    По Коссу - проект хай живе, і успіхів у реалізації, хто зна, може потім виросте окремий толковий СТРАЙКБОЛЬНИЙ проект.

    Ну і на останок про консультанта, в АТО їх так вчать, що плакати хочеться є лише пара підрозділів із справжньою підготовкою снайперських груп і снайперських пар, все інше пафос і показуха помножена на крутий імідж снайпера (снайпер і солдат із снайперською гвинтівкою - різняться як небо і земля).

    п.с. Ти вже додай тоді щоб і фото викладали своїх "лялічок", зараз без цього нікуди - гроші вкладуються, а хвалитись особо і не получається ))

    п.с.с. Ну і від себе підказка, снайпер це 70% польові навички і 30% сама стрільба.
    Шановні колеги, друзі...Ви мене не так розумієте? До чого тут деривація, періоди пострілу, балістика і т.д.? Нам хватить одного ефекту Магнуса з головою!!!Всі питання правильні і я вдячний що вони є. Але таке враження що ніхто далі другого пункту не читав основ проекту!!! Чому ніхто не задасть запитань на рахунок самих ігор, або ж сценаріїв для них саме налаштованих для снайперів? Тут що всі для тренувань?)))))))Такого роду ігри будуть, сценарії для яких вже готові, із застосуванням інших гравців, але всьому свій час.
    A.S.S.A. - прагнення максимально відворити дії снайпера чи групи в СТРАЙКБОЛІ!!!! Це не є бойова підготовка чи ще щось, це частина страйку направлена на розгляд снайперської справи в самій грі, це розробка сценаріїв для цієї групи людей, це впровадження в загальні іги окремих місій для цієї групи, ну безумовно тренування які аж ніяк не пов"язані з бойовою підготовкою (не путайте праведне з грішним) і т.д.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.04.2017, 20:12
  2. Вопросы по проекту.
    от KimS в разделе Modern Warfare II
    Ответов: 99
    Последнее сообщение: 18.08.2012, 06:26
  3. СОДЕЙСТВИЕ ПРОЕКТУ, ТЕНДЕРЫ, ВАКАНСИИ
    от Евгений в разделе Афганистан 2010
    Ответов: 27
    Последнее сообщение: 16.08.2010, 19:56
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама