Цитата Сообщение от Nick_iton Посмотреть сообщение
Цікаві ідеї для ігрової техніки і різновиди(можливості) виконання. Я так думаю що кожен для себе зможе знайти те що йому необхідно і ту конфігурацію яка найкраще підійде для ігрового процесу.
На скільки я зрозумів в майстра можна буде замовити те що вам необхідно, так би мовити зробити індивідуальне замовлення, якщо не так то поправте будь-ласка)))
Я планував виготовляти, наразі, одну коробочку з трьома режимами роботи. Не бачу сенсу робити три окремі (поправте якщо не так). Зараз займаюсь виготовленням друкованої плати. Після успішного запуску остаточної версії пристрою, буде оголошено про попередні замовлення. Хоча попередні замовлення можна почати збирати вже. Якщо комусь цікаво - пишіть.
Можу розробити індивідуальний пристрій з вашим варіантом гри. Наразі розглядаю можливості задіяти GSM звя'зок, контроль мертв'яка, електронна бомба, "пронести бомбу/заложника заданим маршрутом", обмін даними про стан бомби між командами та організатором, віддалене керування бомбою і т.д.

PS: щоб здешевити вартість пристрою, комплектуючі потрібно замовляти з Китаю, а це 2-4 тижні на доставку. Прохання це врахувати . Якщо хочите провести цей сезон з "новинкою" - задумайтесь про передзамовлення!