+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 40

Тема: Відгуки

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: Відгуки

    Всім Привіт! Добавлю і свій відгук-опис своїх дій на грі.
    Все почалось дуже планово, Хан зібрав все племя і оголосив перші завдання на найближчі 2-3год, як було написано по сценарію, всі швидко організувалися і розібралися хто що буде виконувати. Що дуже здивувало що кожен знав, що і як робити, як найкраще увійти в роль-гру. Приємно знаходитися в компанії людей які все розуміють без слів і кожен знайшов для себе цікаву йому роль-завдання.

    Я - Карім і АліБабас відправилися на розвідку щоб підрахувати кількість Шураві. Сподіваюся що наша поява, на схилі, на їхньому горизонті їх трошки напружила, оскільки завжди неприємно коли за тобою спостерігають. В цей час в Шураві було - шикування і здається в завданні не було нічого складного але тут виявилась складність оскільки на шикуванні бійці ОКСВА стояли не завжди по двоє(парами) це ми помітили але все ж таки зробили невеличку похибку, нарахували 32чол. Пізніше віправились в чайхану де зустріли Шураві з якими в нас завязалась цікава розмова, в якій вияснили що їм необхідні "Майфони", яких в нас не було, але ми запропонували дещо цікавіше а саме "WOGаїн" - гра почалася Супер!

    Далі разом з Бачею і конем відправились до нас на базу для формування каравану в якому ми з Пакістану мали щось(ми ще не знали) доправити в свій Кішлак. В той час в Пакістані мали знаходились наші правовірні-брати на допомогу яких ми і розраховували тож зброї з собою не брали... Ми вийшли в трьох+бача з конем, по дорозі до Пакістану домовилися з Таджиками що вони нас пропустять через свою територію, хоча на той час в них і свої завдань було багато і вони кудись поспішали... Успішно дісталися Пакістану але там Своїх братів не знайшли, а один вантаж має нести мінімум троє. Взяли саме ЦІННЕ - "Шайтан Труба"- Стінгер. Хоча в мене відразу зявилася думка, його спробувати продати Шураві. Ну що прикольно могло вийти... і ніби Таїр не забороняв але МЕНЕ не підтримали мої колеги, та й Хан би потім за це по голові не погладив(ну погладив би - тільки ножем і по шиї). Ми вирішили, Бачу з конем відправити по дорозі для відволікання уваги пильних Шураві, а самі в трьох пішли не помітно лісами. Також попросили Хана організувати якусь провокацію для Шураві(напасти на їх блокпост), ну так щоб вони зовсім не помітили наш караван і Стінгер. І все проходило добре поки ми не вийшли з лісу, біля табору Таджиків по дорозі до нашого кішлака помітили Шураві... діватися було нікуди... розвернешся... зрозуміють що щось не те... влаштують погоню і все... "Стінгер" тю-тю... Довелося привязати, ремнем, "Стінгер" до ноги і волочити ту штукенцію по землі в надії що її не помітять, і вона від цього не здетонує і не рване. І в нас все вдалося, ХАВАЛА АЛЛАХУ, "Стінгера" успішно заховали в в нашому Схроні біля Бази. Завдання ВИКОНАНО!!!

    Наступною місією відправилися на мирну демонстрацію( БЕЗ ЗБРОЇ, ВИКЛЮЧНО В МИРНИХ ЦІЛЯХ) до застави ОКСВА, через те що вони перекрили доступ до ресурсу "Вода". А вони, як завжди, за своє - автоматами тикають, паспорти провіряють... звинуватили одного з наших в звязках з бандформуваннями і розстріляли... а нам сказали що воду не дають через те що її отруїли підлі-таджики, от брехуни... як брати-мусульмани таке можуть зробити для своїх. На цьому хто живий залишився і розійшлися. Тут маю одне зауваження до оргів, можна було зробити ресурс Вода необхідним для всіх стрін та й ще завжди в обмеженій кількості... от там би двіжуха була постійна... боюся навіть уявити... томущо переважну більшість разів коли ми приходили забирати Воду там нічого не відбувалося

    А потім... Я і Алібабас попали на підставу оргів(таїра). Нам любязно запропонували проїхатися на "шайтан-арба"машина до нашого табору оскільки ми мали доставити заряди для Стінгера а часу залишалося мало. При цьому нам видали оператора і сказали не заглядати під плащ палатку яка знаходилась в кузаві, так має бути, нам сказали... Ми такі веселі їдем на машині все Супер, махаєм пакулем Шураві і тут добираємось до блокпоста... і я розумію що щось не так, пропускати нас не збиралися... Почався обшук і о Чудо!!! В нас знайшли автомат ( і це зальот ). Відправили нас на допит в штаб... по дозі виникала думка спробувати втекти, нехай застрелять тут, оскільки добре розуміли що далі тільки - розстріл!!! Але вірішили не імпровізувати а потішити Шураві своєю присутністю на їх Базі... В процесі допиту були тонкі натяки на те щоб перейти на сторону Шураві і почати доносити на своїх. Своїм вирішив не зраджувати - РОЗСТРІЛ... АліБабаса чекала така сама участь...

    Коли добрався до своєї Бази отримав нове завдання. Необхідно було купити в чайхані гашиш і доправити на свою базу. Я і АліБабас направились на торги щодо Гашишу... і тут знову не без трудношів... Гашишу два мішка і для його переноски необхідно мінімум 6-ть чоловік нас двоє - трабл. на привелике щастя, хвала аллаху, в той час в Пакістан направлялися таджики і за певну плату вони погодилися перенести наш вантаж в Пакістан. З Пакістану ми вийшли на звязок з нашим Ханом і запросили допомогу. Далі вже знайомою нам дорогою через ліси ми повели наступний караван з Гашишем. Завдання Виконане!!!

    На 20.00 збиралися відвідати день народження Таджицького Єміра але я і Алібабас щось забарилися і не встигли на це дійство... А там виявляється було ВЕСЕЛО!!! Результат: Емір мертвий, Дукандор мертвий, весь кішлак мертвий, хлопчик-бача ранен... Хто там був опишіть що там сталося, ой як цікаво...
    За цей інцидент таджики нам не дали забрати ресурс Вода в 21.00 - виставили озброєну охорону.
    В цей же час наші воїни мали провести стрільбу з "Стінгера" помішені в заданному квадраті. Але через те що не всі пройшли спецпідготовку в Пакістані, тому не вміли правильно стріляти і першу стрільбу - запороли (виявляється необхідно було стріляти двома зарядами а не одним) Це ми підкоректували і вже зранку в 09.00 виконали завдання чисто(здається, там не був можу помилитися).

    А далі був нічний штурм. нібито попередньо про все домовились, обговорили але на ділі сталося так що кожен сам за себе, всі діяли розрізнено малими групами... штурм не вдався. Наступного разу приїду з Нічним СЮРПРИЗОМ для Шураві

    Зранку відвідали чайхану, потім дізналися як справи на Заставі ОКСВА, чи всі пережили ніч. Нарешті мали час відвідати Дукан але Дуканщик всімалюбимий і поважний Халіль був відсутній...
    Нажаль гру необхідно було закінчити трошки скорше тож почали збиратися додому.

    Всім присутнім на грі Величезне ДЯКУЮ, отримав купу задоволення і абсолютно нових вражень від гри і страйкболу. Тепер навіть не знаю як можна грати в банальне педулово по неділях...
    Последний раз редактировалось Nick_iton; 28.06.2016 в 23:25.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе Операция «Обмен» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 58
    Последнее сообщение: 08.07.2017, 04:18
  3. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  4. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
  5. ВІДГУКИ
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 03.09.2008, 11:38
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама