+ Ответить в теме
Показано с 1 по 16 из 16

Тема: 27-28.08 "Територія Свободи"

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: 27-28.08 "Територія Свободи"

    Ось і завершилися ще одні гарно проведені вихідні...
    Величезна організаторська ПОДЯКА всім присутнім на грі. Сфінкси вам окреме ДЯКУЮ за антуражний зовнішній вигляд)))
    Визначити когось переможцем гри не можу (як вже дехто з самого ранку просить), оскільки як організатор не ставив це завданням гри. Основне це гарно проведений час і приємні враження які можна згадати не раз...

    В підсумок хочу додати що всі сторони впоралися з поставленими завданнями, хоча деякі завдання не встигли виконати до кінця... До відома військових і спецназу - на момент завершення гри лідер талібану знаходився на базі спецназу...

    Окремо висловлюю Подяку Юрі"Jurgen" який надав ігрову електроніку на гру. Свої відгуки напишу в приват і в темі про "ігрову електроніку"
    Прошу тих хто використовував Бомбу під час гри відписати свої коментарі про її використання...

    Ще раз хочу Подякувати всім за виваженість і розсудливість під час нічної фази гри!!!
    Последний раз редактировалось Nick_iton; 29.08.2016 в 19:04.

  2. #2
    Новобранец Аватар для gykk
    Регистрация
    14.10.2014
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфінкс
    Сообщений
    22

    Re: 27-28.08 "Територія Свободи"

    [QUOTE=Nick_iton;632188]Ось і завершилися ще одні гарно проведені вихідні...
    Величезна організаторська ПОДЯКА всім присутнім на грі. Сфінкси вам окреме ДЯКУЮ за антуражний зовнішній вигляд)))
    Визначити когось переможцем гри не можу (як вже дехто з самого ранку просить), оскільки як організатор не ставив це завданням гри. Основне це гарно проведений час і приємні враження які можна згадати не раз...

    Цілком підтримую ! Гра вийшла супер! Чеші пузо)))))

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 207
    Последнее сообщение: 15.01.2018, 11:50
  2. 02.10 Бродки "Територія Хаосу"
    от Phoenix03 в разделе ІГРИ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 04.10.2016, 15:17
  3. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.09.2011, 20:48
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  5. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама