Так , і нам дісталось. Це я так від душі написав. Дуже мене фотографи надихнули. Їм НЕЙМОВІРНА ПОДЯКА, адже завдяки їм в мене ДУУУЖЕ настрій підійнявся. Дійсно, дивлячись фото,-немов знову поринаєш в ті події і в оточення чудової, збитої роками команди.
Висловлю окрему подяку бійцям які були на стороні (жовтих). Командувати? Командувати бійцями які і так знають що робити, легше ніж два пальці в асфальт. По самій грі і її підготовці. Тільки те, що за такі кошти задіяли транспорт, харчування і полігон, вже неймовірна вдячність,-ХАЛЯВА!! А вот самі гравці-підвели оргів, повтікали. Не гарно. Про нечесних гравців було сказано на шикуванні. По сценарію: Ну дуже вже він був простенький. -захватити-втримати, захватити-перемкнути і тд. Жодних квестів не було. Інколи навіть не знали що робити. Таке враження , що все закінчилось разом з першою місією. А як помпезно почали! Шикування, куратор НАТО, його промова, транспорт, висадка, захват будинків, поява несподівано БРДМ і зіла, сутичка. Так гарно все розвивалось! Незнав, що і як буде далі , і це захоплювало! Але на цьому і все. Миж навіть незнали, що потрібно на прапорах зазначити час захоплення, що за їх подальше утримання нараховуються бали і тд. Нам просто сказали, що ці точки нам не потрібні-всіх знімай і вирашаємо на захват блокпостів. Яке здивування було, коли мені кажуть, що ми захопили блок пости, а противник зайняв будинки. Мені аж смішно стало, -що вони там забули???? миж там вже їх куратору НАТО здали, і він нам подяку висловив.
А далі? Нічна пєсочниця. Ну і знову денна. Це було просто педулово. Чесно? Можна булоб нічого не робити дві з половиною години, а потім за пів години до завершення часу -захопити точки, в чому я і так був впевнений,(з такими бійцями) . Тому коли до мене підходили і питали, що робити? -відповідав: Що забажаєте, хоч лягайте спати, головне, щоб в останні пів години відбити контрольні точки, що ми і зробили. Як на мою думку потрібно більш все це закрутити. Більше екшену. А захоплення куратора? Я взагалі думав, що то персонаж-поржати, а виявилось??? Знав би, приставив до нього якусь охорону! Ато катався де йому заманеться і в полон попав.
Розписані завдання в конвертах- в руки командирів сторін-все вирішують. І орги не паряться і командири вирішують всю послідовність дій, завдань, і маневрів. А квести як грім на голову мають падати. Типу ви тут сидите, а там группа противника прорвала фронт, якщо не знищити її то вона начудити може і вам мінус, а вона чудить,-вот командир і думай як виходити з ситуації!!
Взагалом більш позитиву ніж негативу. Дуже приємні організатори,-душевні. З радістю приїду до Вас знову. При потребі допоможу зі сценарієм.
Дякую за гарні краєвиди і надану можливість зустрітись з приємними мені людьми.