В горах Афганістану йшов дощ.

Думка про те що, Шураві копають окопи в мокрій глині, тішила мене кожного разу як я дивився на свої мокрі ноги... "це ще не найгірше що з тобою могло статися"
Так, дощ вніс свої корективи в гру але те що він мав вплив на сам ігровий процес не думаю. Була ціла "купа" класних ігрових моментів, рольових, сценарних і тих які придумували самі гравці. Це було СУПЕР!!! Бути частиною цього неймовірно приємно і ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за це ОРГАНІЗАТОРАМ!!!

Обовязково приїду знову)))

Кількість не завжди означає якість, нажаль так сталося цього разу. Багато нових людей які не впоралися з рольовою складовою, якщо не вмієте не знаєте то краще мовчіть - і дивіться як це роблять ті хто знає. Шураві чомусь вирішили що якщо в них в руках зброя то вони можуть робити з мирним населенням все що захочуть. Принижувати, вимагати хабар, важко йшли на контакт. Не забувайте що проти вас іграють такі ж саме люди як ви, і ставтеся до них так як ви б хотіли щоб ставилися до вас. Звичайно це не про всіх.

Організація ігрового процесу.
Таїр, де карти ігрового полігону... В нас була одна карта на якій я чомусь не міг знайти жодної ігрової локації яка була написана в завданнях. Це був капец... піди в ліс, якого не можеш знайти на карті, і приведи караван. Так і блукали по полігону...
Карту все ж можна було викласти перед грою щоб кожен міг самостійно собі роздрукувати.

Перед грою необхідний брифінг для кожної сторони, з цього і почнеться відповідальність за свої дії і дисципліна.
Народ, давайте не чітерити з використанням мобільних телефонів!!! Це Афган 1985р. там їх не було...
Нічіна фаза, так прикро що з 00.00 з бази пуштунів майже 2/3 гравців вже не виходило, причини не знаю... Але йти на штурм портивника який переважає тебе чисельно і тактично, якось самому, ну дуже не приємно... Тільки разом ми СИЛА)

Підйом 08.00 час вводити штрафні санкції для тих хто любить спати. Тому що це вже дуже не смішно. Розпочинати з маленького Брифінгу (організатором). Хто не встиг, на наступну гру платить подвійний ігровий внесок...

Операція "Обмін"
В нас було вказано що вона має розпочатися в 10.30. таджики мають доставити Пілота до себе в кішлак а потім обмінятися з Шураві. А по факту 10.30 обмін біля Пакістану. І пуштуни поза грою...

Брифінг після гри.
Сказали 14.00 а по факту 14.00 вже закінчився, а ми між іншим годину часу просто сиділи в кішлаку просто чекали.

То ж на наступну гру бажаю всім відповідальго ставлення до гри, і дотримання ігрового процесу.