Цитата Сообщение от Tair Посмотреть сообщение
Почитав. Вирішив, що треба і собі відписатись (поки не відгук а думки). Відгук, подяки, спогади і все інше по грі увечері. По місіях і задачах завтра-після-завтра.

Ну, що погнали на "розбор польотів" (дещо ви вже чули на шикуванні):


1) Як говорив на шикуванні, не можемо підніматись о 08:00 годині – будемо прокидатись о 09:00 і місію починати в 10:00. І кава чи чай на стоянках, кішлаках та заставах яка ніби вирішить цю проблему – тут ні причому. Це все індивідуальна та командна самодисципліна.

2)Нечитання правил гри і правил поведінки на грі. Форум ми не читаємо. Питань не задаємо, а потім дивуємось, що те, що хтось вважає, що «можна» насправді не можна.

3)Карти полігону. Зрозуміло і прийнято до уваги, стосовно збільшення кількості. На грі було в пакеті ігровим лідерам роздано - Таджиках було – 5 карт. Пуштунам – 6 карт. ОКСВА – 10 карт. ЦРУ-1 карта.

4)Вивішення карт на грі – спробую таке зробити. Але як завжди всі бачать тільки вершину айсберга. І було б гірше, коли ваші друковані на форумі карти – не відповідали б дійсності. НЕ буду вдаватись в деталі, але за 10 днів до початку гри карти і розташування певних локацій мінялись 2 рази! Через реєстрацію гравців. Фінальний варіант карти був надрукований 14 числа вночі.

5)Алкоголь – я чесно не розумію як боротись із тими людьми які не знають міри в цьому питанні, а тим більше на грі, яка готується не один місяць, гравці до якої готуються не один місяць і все, що вимагається – 24 години сухого закону для кількох людей – бо складається враження, що вся гра то бухалово. NO COMMENT.

6)Стосовно тактичних рукояток і та інших речей дозволених та недозволених – це до п2. Так я бачив такі речі на грі, робив зауваження, на когось і підвищував голос, вимагав зняти, замотати і т.д. Більшого зробити я не мав можливості (виганяти, виривати з рук, влаштовувати скандали, махати руками і кликати «свідків» - я не базарна істеричка) – якщо не має командного та індивідуального розуміння проекту – я тут нічим не допоможу. Але висновки – обдумані та будуть задіяні.

7)НЕ вміння вчитуватись у задачі. Пробігли очима – о все ясно! А потім: як так? А ми думали! А нам сказали! А чого не тут?
Я звідки знаю чому так? Для прикладу (пояснення для Nick_iton): хто казав, що пілот має бути доставлений в кішлак для обміну???? Це така нісенітниця, яку чую в перший раз! В задачі було ясно і чітко вказано, де і що. А от як прочитано, додумано і реалізовано – це питання до....??? ТЕ, що сказали, гашиш шукати в Пакистані коли в задачі прописаний в зовсім іншому кутку – то до кого питання, що ви блукали? Певно треба звернутись до п7.

8)Мобільні телефонии і рації – окремі від реальних антуражних (це про ОКСВА за рації) для виконання завдань. НУ чесно це перебор! Знову ж таки питання до командирів команд (не ігрових сторін, а саме команд). Телефони не забираються, бо це ваше власне. Інколи вони потрібні були для звязку зі мною – не питання, але коли рація не бере, і використовується мобілка – це п%4(ц як антуражно!

9)Як і кому пояснювати, де мазати зеленькою чи йодом – що можна забирати ігрові предмети, алея ж ніяк не індивідуальін власника! Про це ж писалось на форумі не один раз в різних темах! Але про що я говорю, краще почитайте зверху п2.

10)Завершення гри було в стільки, нам кричали в стільки, а ми думали, що в стільки! Так не повірите ,я теж думав, що стільки то гравців буде завершувати ГРУ, а не зніматись посеред гри і бути туристами на пікніку. І коли тобі із різних сторін – все Таір, давай завершувати, ми вже все і по телефонах в т.ч. Кожен як хотів так і знімався ,і мені в свою чергу довелось «наломувати» іншим хто йшов до кінця – завершення гри.

11)»Два ока це розкіш» - як написав efemchuk – це питання до кого? До майбутніх Кутузових певно. Але бігати по полігону і благати вдягнути окуляри – вибачайте, є купа інших справ ніж дорослим мужикам розповідати про правила безпеки.

12) efemchuk-у – завершення гри ми можемо зробити і о 17:00, тільки от ви гравці (не всі, але багато) не готові так довго грати і відігрувати. На ці граблі ми наступали постійно, і з нон-стоп в т.ч. І стосовно розвідки, тут ти категорично не правий. Можу помилятись, але певно через прямолінійне розуміння слова розвідка з твого боку Розвідка. «Як на мене її було забагато це по перше, а по друге -вона виконувала не ті завдання які на справді покладають на цей підрозділ.Ну при чому розвідка до зачистки кішлака, обміну, вогневого переслідування????» - а хто мав це робити? Окремо на обмін придумати «обмінювальний підрозділ».

13)Стосовно тупих відгуків. Як правило це антуражно І воно справді так є, звісно якщо вже йде перебор і постійні матюки (а такого на цій грі було обмаль – і мною особисто робились зауваження і воно не повторялось). Але коли кричать «Ваня єхай в сібір дамой» чи «Аллах Акбар», «Іді сюда єслі ти мусчіна» і т.д. І вигуки вночі, додають якоїсь антуражної складової. Якщо когось такі невинні вигуки задівають і ображать – краще сидіти дома – або порівняти, що робиться у вас із такими «словами» на «недільних пострілушках». В нас вже з 2011 року – і все нормально, і кожного року все коректніші вигуки і обмаль нецензурщини.

14) Дощ! Спортив всі плани, реалізацію старту гри і т.д. – Але за погодні умови вибачатись не збираюсь. Це речі на які жоден організатор впливу не має.

15) Якщо в реєстрації записано, що людина лише мирна, і тим більше не має 18+ а вона бере в руки зброю і відігрує моджахеда і участвує в боях – то це зовсім НЕ правильно…

По своїх зроблених висновках на майбутнє:
-Більше карт локації на сторонни в т.ч. великі а не тільки А4;
-Повний фотодопуск УСІМ командам (одяг, озброєння, амуніція, взуття, окуляри і т.д.)! Навіть тим командам ,які вже не перший раз. Дехто обіцянки у ліквідації недоліків так і залишив обіцянками;
-Скорочення ігрового часу на ніч і початок другого ігрового дня пізніше (попередньо 1й день 12:00 до 01:00 і 2-й з 10:00 до 14:00). Раз не вмієте цінувати ні зусиль оргів і не має дисципліни в собі і поваги до побратимів із своєї ігрової сторони (це не про всіх звісно), коли одні сплять, а інші рвуть себе, щоб перекрити тих кому нас№2ть на всьо!
-За алкоголь на грі – бан на наступну гру цієї серії.
-Мусорні - спеціально позначені - мішки, пакети і т.д. у кожної сторони.
-Екзамени на знання правил у кожної сторони і кожного гравця (я знайду як це зробити - благо такий випадок вже був на "Метро 2033" у Кам.Подільську - тому варіант є).
...І це ще не всі думки, варіанти, розуміння і осмислення своїх помилок - згодом вильється у майбутніх процесах, для покращення ігрового процесу і вражень від гри.
Таір, не ріж ніч. Її і так замало було.
Конкретно до цієї гри - виходив двічі, перший раз коли всі атакували, другий - після смерті. Правда вийшли ми лише вдвох. І таки дійшли до основної групи атакуючих.

А так як командуючого, який би знав полігон вже вбили, то ми як справжні моддахеди і "шатали" ОКСВА як попало, без чіткої організації дій з іншими. Рації мовчали.
Прийшли вбитими на базу близько першої ночі. Вирішили просохнути трохи, бо замість кед вже було незрозуміло що. Якщо б не було дощу, то йшли б ще грати.
Краще під ранок зробити перерву на 3-4 години. Десь біля 6 години.

На майбутнє вирішили більше розвідки робити по бойовому. Наприклад дальнього БП у шураві могло б і не бути, якщо ми були зі зброєю. На підході була можливість атакувати. Хіба що їх рух був обумовлений планами гри.
Претензій до супротивника в мене особисто немає ніяких.
Я взагалі був трохи здивований тим, що ми так часто були на базі. Я більш готувався до автономки, правда з такою зливою першого дня, я не знаю як я б її провів.
Розміщення баз було прикольним