+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 59

Тема: Відгуки

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Відгуки

    Якось я так написав, що суть всього напевно зрозумів тільки я сам, а інші образились на мої слова і підставили себе на місця описаних мною персон.
    Розставлю трішки все по місцях.
    -Повний фотодопуск УСІМ командам (одяг, озброєння, амуніція, взуття, окуляри і т.д.)! - я чомусь думав, що саме так і відбувалось, тому фоткався повністю і зі зброєю, переживав чи металеві механи заканають, а потім просто купив бойові рижики і запхнув в них внутрянку.
    --Скорочення ігрового часу на ніч і початок другого ігрового дня пізніше (попередньо 1й день 12:00 до 01:00 і 2-й з 10:00 до 14:00). Раз не вмієте цінувати ні зусиль оргів
    Напевно нічого не змінить.
    Їздили ми в Вінницю, де гру організовували ФСУ сумісно з ЗСУ, так вот,-гра була нон-стоп 22 години, почалась о16.00 а завершилась о 14.00. Стартувало в суботу 84 людини, а в неділю на шикуванні було присутньо---84 людини!! Так до чого я веду, просто на тій грі були присутні бійці двох підрозділів ДРГ, під командуванням бойових підполковників, хлопці які відвоювали в Донецькому і Луганському аеропортах. Перед такими людьми ніхто не бажав вдарити обличчям в багно. До того ж , в суботу почався проливний дощ, і закінчився в недялю, тобто лив цілу добу, мокрі були не тільки труси, але і зброя мало в кого стріляла. Поспати за добу особисто мені вдалось 15 хв!!, думаю інші десь так само. При тому, що з п"ятниці на суботу через пізній виїзд і дорогу поспали всього 4 години, і того? за 2 доби 4години 15 хв.
    Тому я хотів сказати, що присутність на грі від початку і до кінця і виконання всіх сподівань на тебе-це звичайна повага до інших.

    -За алкоголь на грі – бан на наступну гру цієї серії.
    Обсолютно підтримую, тим більше в кожному таборі були представники організаторів.


    Те пятеро, сидевших, в позе лотоса — были мы. Я(дуканщик), старейшина, моя жена, вновь-обращенный в веру и брат старейшины, принципиально мирные на этой игре.
    Вибач друже, що ти сам став себе підозрювати з моїх слів, але це були не Ви.
    Я вже писав, що ми несли мир, школи, фабрики, заводи і багато іншого добра на віші землі, і тому ми не стріляли в беззбройних людей. Те, що ви кричали-так наздоров"я.
    На сусідньому пагорбі якщо дивитись на нашу базу , то лівіше від ліску сиділи ТРОЄ, а один лежав з права зі зброєю і щось там вигукували, та і сама суть не в тому що вони кричали, а де. Тому я і написав, що шар не долітав, а справжня куля дістала б. Та зайди в ліс, вигукуй що тобі заманеться, -очі не бачать-палець на курок не тисне. А тут вийшло не маневр відволікаючий, а рєбячєство. Ми старались відігрувати поранення, убитого, а тут - шар не долетить та і ладно.
    Пізніше ми спустились під покривом ночі і коли їх засвітили -ми їх розстріляли. В свою чергу вони не відігравши жодної з ролей вбитого чи пораненого просто встали і пішли на нашу базу щось виясняти.

    мы подошли в 12:16, атаку обкурков опиумных закончили в 12:20, в 12:30 я был на Ромашка-1 ...
    Саме так і було, різниця на моєму годиннику і годиннику Барми всього в 2 хв. І це при тому, що сам старт зсунули на годину. Ми просто були впевненні, що завершення буде о 14.00.

    11)»Два ока це розкіш» - як написав efemchuk – це питання до кого?

    Я так розумію, що воно адресовано винуватцям?

    Надіюсь поставив все по місцях. Прохання не ображатись на написане мною попередньо, ібо написано було в емоціях і в бажанні вказати на недоліки, -спізнення, алкоголь, недотримання рольового, ігрового процесу і дрес-коду на грі.

    Дякую за чудову гру.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #2
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    то лівіше від ліску сиділи ТРОЄ
    ...ми їх розстріляли. В свою чергу вони не відігравши жодної з ролей вбитого чи пораненого просто встали і пішли на нашу базу щось виясняти.
    Гыы... а може то вы своих переодевашек постреляли ))
    - Вы что, хотите жить вечно?

  3. #3
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от BooM Посмотреть сообщение
    Гыы... а може то вы своих переодевашек постреляли ))
    нєа, вони там пів години сиділи, точно не свої
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  3. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  4. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
  5. ВІДГУКИ
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 03.09.2008, 11:38
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама