+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 59

Тема: Відгуки

Комбинированный просмотр

  1. #1

    Re: Відгуки

    Всім доброго дня!

    Свій відгук спробую зробити коротким, великий разпишу у "Афганскій стінгазеті"

    Мені, як майже будь яка гра Афганської тематики - дуже сподобалось. Так само й усім хлопцям, що іхали зі мною. Так що велика подяка організаторам та гравцям за гру! Для мене це вже третя гра, та я і надалі планую приіджати.
    У цьому відгуку зібрав коментарі одеських хлопців.

    Трішки пропозицій Організаторам:
    1) Я розумію ситуацію з погодою, але душмани заіджали так само як і ОКСВА, тобто могли ще до початку гри нормально так порахувати особистий склад, оброєння і т.п. Як на мене, так не має бути, тому що один із ключових єлементів ігор цієї серіі у тому, що до початку гри ніхто не знає склад супротивника (закрита регістрація). Хотілось бі, щоб на наступних іграх це було враховано
    2) Пропозиція по ранковому під'йому особистого склада від тієї команди, яка прокинулась о 9-30
    На минилих іграх серії усі ОКСВА жили в ППД в палатці або біля неї. У шостій-сьйомій ранку комроти командував "Під'йом!" і всі були готові до гри за 10-15 хвилин після цього. Як на мене - це дуже правильний варіант, особисто у таких умовах, як цього разу - коли особистий склад виснажений погодними умовами.

    Також кілька побажань до гравців:
    1) Вбиті ножем одразу починають кричати або говорити "ааааа убїїїїїт ухажу". Не треба так. Вас вбили діверсійним способом? Будьте достатьньо мужніми щоб це прийняти і зробити висновки на майбутне, але не треба руйнивати діверсію.
    2) Дуже багато гравців уходили на респ одразу після того, як в них влучив шар. Треба відігрувати цей момент - впасти (присісти), та почекати до кінця боівки, вона, в будь якому разі, не буде йти довше ніж 5-10 хвилин.

    По коментарях:
    хотів написати про вкрадений автомат)) Особисто для мене - це абсолютно нормально для ігор Афганськоі тематики, за особистою зброєю треба доглядати день та ніч))

    Радіостанціі з карманів - це, мабуть, про нас. Наша группа знайшла американску станцію і один з бійців носив іі в кармані допоки не віддав організатору. Вибачаємось, що підпортили комусь враження своім зовнішним виглядом у цей період

    От і все! До зустрічі усім!

  2. #2
    Новобранец
    Регистрация
    17.12.2013
    Адрес
    Нововолынск
    Команда
    СК "ВОЛИНЬ" http://airsoft.ua/group.php?g
    Сообщений
    12

    Re: Відгуки

    https://www.dropbox.com/s/kzek16iiog...Afgan.mp4?dl=0 Nemnogo video.

    ---------- Сообщение добавлено в 23:37 ---------- Предыдущее сообщение создано в 23:26 ----------

    https://www.dropbox.com/s/p0nrctt1c2...F4035.tif?dl=0

    HQ photo.

    ---------- Сообщение добавлено в 23:44 ---------- Предыдущее сообщение создано в 23:37 ----------

    Download directly from Dropbox

  3. #3
    major Аватар для -PILOT-
    Регистрация
    05.05.2012
    Адрес
    Броди
    Команда
    Black Wolf
    Сообщений
    76
    Записей в дневнике
    1

    Re: Відгуки

    У меня только одна фотка открываеться
    Плохая новость - время летит,
    Хорошая новость я пилот!

  4. #4
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от -PILOT- Посмотреть сообщение
    У меня только одна фотка открываеться
    аналогично можно ли дать ссылку на весь альбом ?
    Prosit!

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  3. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  4. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
  5. ВІДГУКИ
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 03.09.2008, 11:38
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама