Я теж був на тих кримских Авганах і херсонських Іраках, де за пів року до гри, всьо планувалося в скайп чатах. І я пам'ятаю що потім було на грі: розброд, шатаніє і практично відсутність оргівського контролю. В моїй пам'яті всі ці проекти (іраки в більшій міні, афгани в меншій) залишаться злитим потенціалом, де просто красіво вдіті ІСАФ пєдулили єфєктівних арабчеків в бункєрах Паши Тура. І я був на іграх Таіра, де весь акцент не на розодітості учасників, а на чіткому контролі оргів ігровим процесом і адекватними завданнями. І ставка не на чуваків з правильними лейбами на броніках, а на гравцях які адекватно відіграють і що саме головне - попруться чітко виконувати поставлені їм завдання. Саме тому я не хвилююся зовсім за гру, я впевнений що все буде гуд. Наскільки я знаю, допуск буде в приорітеті, для тих хто вже був на афганах 80-х (багато тамтешних талібчиків в миру моделять НАТО) і для тих за кого вони поручаться. Тобто абсолютна більшість буде "в темі". А для першачків, щоб зрозуміти в якій атмосфері проходили попередні Афгани і специфіку двіжка - можна почитати відгуки до попередніх ігр.

А по частотах, то воше не бачу проблем в 2017 то році. Давно в всіх є рації 400-470 МГц, тикнули собі частоту на фанарь і вот і маємо зв'язок командирів зі штабом. В середині команди - хоч на 2.4 ГГц. Якщо в якихось команд будуть канальні мідланди (з музеїв ) - їх проблеми, будуть сидіти на виділених оргами каналах.