+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 154

Тема: Отзывы

Комбинированный просмотр

  1. #1

    Re: Відгуки, Фото, Відео

    Всім привіт!
    Велика подяка Таіру за організацію і пророблену роботу.
    Велика подяка командирам сторін. Аазу респект).
    Гра була дуже класна, все сподобалось. Штурм Тора-Бора це було щось)).
    З нетерпінням чекаю на продовження.

  2. #2
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: Відгуки, Фото, Відео

    Дякую всім за гру!!!

    Для мене гра вдалася на 100%

    Величезна подяка, тобі, Таїр за організацію і проведення гри а також всім хто долучився до її проведення!!!

    Мені дуже важко зробити якийсь аналіз сценарію гри чи щось на зразок цього, тому що зовсім не знаю специфіки роботи військових США і країн НАТО і їх підрозділів в Афганістані, тому зовсім не можу зрозуміти того що пишуть в відгуках.

    Дуже не подобається що піднімають тему: "маклаудизму" і "несознанщины" на форумі по відношенню до гравців які відігрували сторону Афганців. За п'ять ігор серії Радянського Афганістану ніколи не виникало таких претензій. Хочу зауважити що на цій грі практично не було нових людей з їх сторони. Тому претензії вважаю абсолютно безпідставними!

    Зі своєї сторони намагалися зробити все можливе щоб гра була цікава не тільки нам але і противнику. Але як бачу це оцінили не всі. "Циганщина" як її дехто називає, була лише тільки вимушена і зайвий раз до військових ніхто навіть не наближався. Повірте що знали що декому це не подобається і стримували себе.

    Місце розташування ФОБа. Не бачу в ньому нічого поганого. Що вам заважало організувати опорні точки на кожному горбочку? в лісі можна було наставити розтяжок... штук 100... А командуванню, у випадку якщо воно не справляється, треба допомагати.

    " - "
    - система поранень. Її треба відмінити... просто шкода людей яким доводилося сипати і сипати...
    - співвідношення сторін. максимум 1.5 / 1 . Тут хотілось би взнати точну кількість людей... нас, до прикладу, було 13 чол. і 4-ро мирних...

    "+"
    - окремі пакети для кожного з картою, магнітиком, грошима ітд.
    - перевірка ігрових місій, під час гри, на предмет попереднього їх відкривання.
    - система "полону" і "затримання"
    - початок другого ігрового дня з 09.00
    - завдання для нашої ігрової сторони

    Так, обовязково необхідно провести ще принаймні одну гру щоб зрозуміти чи варто продовжувати розвивати проект.

  3. #3
    Оператор Аватар для Nimoy
    Регистрация
    25.01.2012
    Адрес
    Kiev
    Команда
    TF 148-8
    Сообщений
    393
    Записей в дневнике
    5

    Re: Відгуки, Фото, Відео

    Цитата Сообщение от Nick_iton Посмотреть сообщение
    Місце розташування ФОБа. Не бачу в ньому нічого поганого. Що вам заважало організувати опорні точки на кожному горбочку? в лісі можна було наставити розтяжок... штук 100... А командуванню, у випадку якщо воно не справляється, треба допомагати.
    Покажите мне фото пруф или написано где что фоба возводиться в низине.
    Как было сказано ниже талибан поставил базу где захотел а нам не дали такой возможности хоть Я лично Таиру говорил что возмещения фоба в низине откровенный брет на что последовал ответ цитата:
    але як кажутьфранцузи" се ля ві"(с).
    Вань! Пока така концепція. Тоді вже можна буде робити різні висновки і думати над різними "вдосконаленнями".

    Собственно заминированные одной горы и использование окопов на другой и было возделано.
    Последний раз редактировалось Nimoy; 28.08.2017 в 20:52.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Отзывы.
    от Hicks_1385 в разделе 2018
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 28.10.2018, 13:52
  2. Отзывы
    от Andjey в разделе Горажде -2. Сараево
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 26.07.2013, 14:49
  3. Отзывы
    от TRIAX в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" - "FIGHTING FOR TOMORROW"
    Ответов: 97
    Последнее сообщение: 06.11.2012, 20:29
  4. Отзывы
    от pavtur_ в разделе Afghanistan Extreme
    Ответов: 37
    Последнее сообщение: 15.05.2012, 20:35
  5. Отзывы
    от Mark_Tornvald в разделе Операция «Союзная сила»
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 21.10.2008, 20:48
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама