+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 32

Тема: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

Комбинированный просмотр

  1. #1

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Буде багато писанини

    Пілот давно мені розказував про цю серію проектів та полігон - думка крутилась, крутилась в голові і в кінцевом результаті я все ж вирішив спробувати і підписався на гру. Це було десь за місяць до події. Сергій кожного дня моніторив погоду, ксть підписаних Львів'ян мінялась і практично за тиждень до поїздки нас залишилось четверо - прогоз був явно не привабливим і як Пілот зазначив у пості нижче нікого він вмовляти не став, а повідомлення було коротким: ось прогноз на вихідні - кожен нехай сам для себе робить висновок.... Я подумав - це остання масштабна гра сезону і якщо не поїду то потім буду себе картати; навіть якщо змокну чи замерзну то всеодно слід ризикнути....

    Не помилився і не пошкодував

    Сподобалось все - велика територія, казарма, столовка, туалет , наявність техніки, класний контингент, чудова організація, цікаві завдання, і найголовніше те, що проект є куди розвивати, як технічно так інформативно. Улюбленя фаза гри - нічна, бо саме через неї і їхав.

    Дякую гравцям своєї сторони та сторони суперника за чудову гру. Ігрові персонажі - ви на висоті

    Із черей які я б добавив до гри:
    - більша реклама проекту (постаратися задіювати усі функціонуючі онлайн ресурси)
    - хронографування перед грою
    - жорсткіше ставтися до гравців які довго збираються аби не гаяти ігровий час. Запізнились на шикування та брифінг - не хай обмотуються скотчем і доганяють групу
    - збільшити тривалість проекту на ще один день
    - докинути ще електропродовжувачів у казарму
    - задіяти в одній-двох кімнат у казармі невеличку майстерню-магазин, де кожен може поремонтувати поламаний на місці привод, або докупити бракуючий елемент для гри і тд


    Мені також казали, що ігри абсолютно відрізняються залежно від пори року, тому я буду з усіх сил старатися попасти на весняний двіж і заохочуватиму своїх приєднуватися до гри.


    Це були прекрасні вихідні, тому усім учасникам проекту велчезно спасибі, що зробили для мене ці два дні насиченими

  2. #2
    Оператор Аватар для Capt.Caesar
    Регистрация
    11.09.2008
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    2-12inf 4id
    Сообщений
    130

    Re: Закрытие сезона 28-29.10.2017 на полигоне в Ропче. Сектор ноль: Колонна

    Велика подяка шановним організаторам за чудову гру. З кожним проектом в Ропче ігри стають все більш досконаліши, відточені та цікавіші! Згоден з попередніми дописувачами - певно краща гра сезону для моєї команди.
    Я особисто, не вважаючи на чисельні "загибелі" і постіне справедливе домінування синіх отримав свій фан повністью!
    Але є одне але, і навіть не одне Хотілось ще раз нагадати всім - що страйкбол це не спортивне змагання, а гра друзів. Гра на честність і максимальне занурення. Переможці і переможені - умовність.
    Мені видали бейджик шеріфа...але це умовніть. До нього ще треба видавати травмат Я дуже рідко пишу, і ще рідше пишу негатив, але є всьому межа

    Конкретно по факту, що розчарувало, стосується тільки гравців:

    1. Нічний штурм танка - фінальна стадія. Сині "вже взяли танк" і беруть у полон танкістів. Я і мій сокомандник лежимо під "гусеницею" з протележного борта танка. Перекидуємо по черзі дві гранати під ноги шановному панству (чоловік 5). Ніхто не реагує, не розуміючи що відбулось, адже "танк взяли, ворогів нема". Чуєм хтось один вийшов і далі всі беруть активно в полон танкістів. В цей час з нашої сторони підходять дівчата сині, чуть не наступаючи на на нас - направляю привод - вбиваю голосом. Дівчата ідуть. З переду такнка підходять за метрів 15 ще троє - даю чергу - кричать свої, не стріляй. Після того як я сказав, що червоні, і що їм треба ідти в мертвяк - просто тупо ідуть до решти, яка бере в полон танкістів і ноль реакціїї!!!! А як навіть свої - Френдлі Фаєр відключили синім? Всі гуртом бубнять під нос мантру - "ми ж захватили танк" "місія виконана" . На нас не вважають) Ми живі пішли в казарму)
    Панове, якщо ви допустили помилку, досадну та обідну - майте честь її визнати і тихенько вийти. Не псуйте гру іншим.

    2. Евакуація професора на прикінці гри. Їде УАЗ, в кузові професор та один синій. Три червоних відчайдухи кидаються на переріз, вбивають гравця в кузові. Кидають три гранати - одна з яких влучає в кузов і там взривається. УАЗ їде дальше, синій у кузові ноль реакції...

    3. Стосується всіх. Шановні панове страйкболісти, якщо ви їдете на суточну гру - будьте добрі - грайте! Не підводьте гравців і не ламайте плани оргам. Хочете розповідати херойськи подвіги та офігітельні історії за чаркої - краще зробіть це дома, в пабі.
    Последний раз редактировалось Capt.Caesar; 30.10.2017 в 21:26.
    Пусть я погиб под Ахероном,
    пусть кровь моя досталась псам
    орел Шестого легиона все так же рвется к небесам...

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 31
    Последнее сообщение: 26.01.2018, 22:08
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 23.10.2017, 18:57
  3. Ответов: 69
    Последнее сообщение: 14.12.2016, 10:23
  4. Ответов: 69
    Последнее сообщение: 14.12.2016, 10:23
  5. Ответов: 9
    Последнее сообщение: 22.11.2013, 13:52
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама