Перш за все хочу подякувати організаторам за те що дали можливість зібратися і гарно провести ці вихідні. Таїр і ко. ДЯКУЮ Вам!!!
Також дякую всім хто приїхав на цю гру і приняв в ній участь.
Цього року все було по іншому... За одну гру Я використав шарів більше ніж за всі попередні разом взяті))) Ми їхали на гру сподіваючись що вона буде схожа на попередні і ми зможемо водити каравани під носом в Шураві навіть без прикриття та виконувати інші завдання на раз-два, але все пішло не так... (Зі зміни мені подобаються). Гарний насичений геймплей - коли виходячи з кішлала туди можна було повернутися тільки вкінці ігрового дня це круто і однозначно краще ніж сидіти в тіньочку і чекати що робити далі.
Моменти, про них писати не буду... їх було купа і кожен по свому класний... Таїр, Я напевно був єдиний хто тебе зарізав і впевнений ти такого не чекав)))
Піф і напарник, ваш візит в наш табір для мене не був несподіванкою і я такого очікував. Тебе впізнав відразу а от твій напарник ну дуже вночі був схожий на Галадранца (на цілих 90%), якби ви прийшли десь так годинка 23.00 то було б весело тому що вас знають в лице тільки декілька чоловік...

Що мені не подобається і з моєї сторони вбиває цю гру, так це перевірка паспортів кожним військовим. "вийшов я такий мирний житель йду по дорозі нікого не чіпаю нічого підозрілого і тут за 200м. Шураві кричать стояти і біжать до тебе..." Як на мене це повний бред!!! Наступного разу я навіть як мирний житель виходити не буду, і вся мирна роль зведеться до перебування в свому кішлаку. Бігати по полігону від шураві я можу і з автоматом що є конкретним аргументом в мою користь. Я памятаю Афгани на яких перевіряли документи тільки у виключних випадках, зачистка кішлака або коли тебе ловили не зрозуміло де в лісі і ти викликав підозру, або при тобі було знайдено щось накшталт зброї, або у випадку коли ти починав нагліти і переігрувати в присутності шураві.

І друге це поранення. (зайва підстава для чітерства) Або відмінити, або прописати чіткі дії при пораненнях так щоб оживлення було не простою справою (медик ітд.).

Всі притензії які були висловлені на брифінгу після гри однією і іншою стороною один до одного вважаю безпідставними і такими які не впливали на резулютат гри. Просто давайте поважати один одного!!!

Пропозиція на нічну фазу... Покласти відповідальність за перевірку справності роботи нічної підсвітки пострілу на керуючого стороною(або на командирів команд). Спостерігаючи зі сторони (флангу) за нічним боєм було добре видно що в деяких випадках є постріли а не було підсвітки або вона працювала не завжди, як з однієї так і з другої сторони.

Всім Дякую!!! хто дочитав до кінця... До зустрічі на іграх!!!