+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 20

Тема: Гра 7 жовтня 2018р. "Гарячий регіон 3"

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для Малый
    Регистрация
    13.07.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    296

    Re: Гра 7 жовтня 2018р. "Гарячий регіон 3"

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Друга місія була вже не такою динамічною, адже: туди не стріляй, з відти також не можна і т.д.
    А чим відрізнялись правила першої та другої місії?
    Чи можливо гравцям фізухи не вистачало, щоб підримувати динаміку гри?

    ---------- Сообщение добавлено в 21:51 ---------- Предыдущее сообщение создано в 21:38 ----------

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    а ось пістолетна зона не зайшла.... можливо варто дозволити стріляти одиночкою? А снайперам то взагалі...
    Снайперам мати пістолет, як додаткову зброю- сам "страйкбол" велів. А в загалі пістолена зона була створена по ряду причин.Тереторія табору адміністрацією не впорятковується декілька років, ті потуги по зрізанню кущів, що робить моя команда та ще декілька чоловік нажаль не є ефективними, тому щоб не було травматизму на ділянках табору де планувались висока "вогнева" активність було створено пістолетну зону. Також хочеться щоб в іграх було різноманіття і "порубатись "пістолетами саме те. Веранам давно пора мати пістолети.

    ---------- Сообщение добавлено в 21:54 ---------- Предыдущее сообщение создано в 21:51 ----------

    Цитата Сообщение от AlPociNo Посмотреть сообщение
    Ідея пострілятись з пістолетів хороша, але реалізована не до кінця продумано. Ситуація показала, шо є багато нюансів, які вплинули на загальний драйв і цікавість гри і залишила негативний осадок.
    Прошу доповнень по цій темі від інших.....бо по моїх спотереженнях не сподобалось ще багато кому.
    А ну я попрошу детальніше.

  2. #2
    Курсант
    Регистрация
    23.10.2015
    Адрес
    Нетішин
    Команда
    Заборонена зона
    Сообщений
    84

    Re: Гра 7 жовтня 2018р. "Гарячий регіон 3"

    Насправді дійсно погоджуюсь з попередніми коментаторами , що пістолетна зона дійсно було "дуже важкою територією". По перше не в усіх біли пістолети, а по друге 2 хвилини- це замало для перебування в ній, а що саме головне контроль цих 2 хвилин було заважке. Хоча ідея такої зони дуже гарна насправді!!!!
    Ще з одних мінусів, але не залежачих від оргів, це було все таки маклаудство. Не поодиноке. Не буду писати хто це був конкретно, адже багатьох гравців не міг впізнати.
    Саме погане те, що я, граючи за військових, бачив ще й те, що деякі люди , яких вбили, заходили за кут будівлі і "оживали" чарівним образом, не потрапляючі у мертвяк. (це я про другу місію) Звісно погано писати про "своїх" , але вибачте, страйкбол це ж гра друзів? Навіщо ж таке робити?

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Гарячий регіон 4 РЕЄСТРАЦІЯ
    от Малый в разделе Тернополь
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 13.09.2019, 14:26
  2. Гарячий регіон 2
    от Малый в разделе Тернополь
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 10.10.2017, 10:31
  3. Гарячий регіон 2 РЕЄСТРАЦІЯ
    от Малый в разделе Тернополь
    Ответов: 9
    Последнее сообщение: 27.09.2017, 01:16
  4. Гра 5-6жовтня 2013р. "Гарячий регіон"
    от Малый в разделе Тернополь
    Ответов: 19
    Последнее сообщение: 15.10.2013, 22:38
  5. Гра 5-6жовтня 2013р. "Гарячий регіон" РЕЄСТРАЦІЯ
    от Малый в разделе Тернополь
    Ответов: 18
    Последнее сообщение: 30.09.2013, 20:35
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама