Дистанція була десь 25м з рулеткою бігать не стали, як і з'ясовувати стосунки. Думаю все було в межах існуючих правил.
Так я освідчений про балістику снаряду, параболу, кутові хвилини і т.і. але ж не я роблю авторитетні таблиці де пишу про ефективність вогню. Нема ніякої крамоли в тому щоб задрати ствол і дістать ворога і це теж ефективний вогонь. Також якщо це роблять штурмлвики, то снайпери теж можуть це робить, і роблять, збільшуючи відстань свого ефективного вогню. Так що тут обидва супротивника в равному положені.
Так помилився з цифрою (5) але ж не в ній справа, я розрахував наведені вами данні по чіткій формулі, з підручника фізики (якщо треба я її наведу) і отримав цифру а 7.76 Дж Якщо у вас є інша метода розрахунку і отримання інших данних, наведіть будь ласка.
Мені не треба робити заміри і хронити, я знаю що в поршневій пневматиці важчий шар знімає більше енергії ніж легший, за рахунок пізнішого старту.

---------- Сообщение добавлено в 23:57 ---------- Предыдущее сообщение создано в 23:41 ----------

Цитата Сообщение от maximys 52 Посмотреть сообщение
Вложение 95901если для вас 277 метров и 250 одно и тоже, извените тогда...
Бліііін "І ці люди мені забороняють длубатись в носі?!!" (c) Та це вам ще вивчать і вивчать особливості пневми.
Ось дивіться. Ви берете легкий шар і стріляєте ним. Пружина міцьна і штовхає поршень швидко, шар легкий і не чинить опіру повітряній подушці яка утворюється під час стискання поршня. Таким чиномвін вилтає з ствола швидше ніж поршень розів"є великиц тиск в стволику. Важкий шар навпаки дуже повільно стартує, а поршень за цей час стискається більше і утворює тиск вищий ніж в першому варіанті, за рахунок цього більшого тиску шар отримає більший пінок під зад (енергію) і показує більший кпд системи. Ось тут ваша помилка, ви вважаєте якщо на 0.2 було 250 то і 0.43 не вийде за ці межі. Але ні, вийде аж бігом. Бо це фізика, а її не намахать