Показано с 1 по 20 из 54

Тема: Белый след 5 1-2.06.2019

Древовидный режим

  1. #34
    Курсант
    Регистрация
    23.10.2015
    Адрес
    Нетішин
    Команда
    Заборонена зона
    Сообщений
    84

    Re: Белый след 5 1-2.06.2019

    Віталіку велика подяка за гру. Санктум і Білий слід повинні жити і розвиватися.
    По самій грі.
    Я намагаюсь ніколи одразу не писати про своі враження від ігор, бо перші дні ти на емоціях і не можеш адекватно оцінити подіі. Бо скажу чесно в день гри я був трохи розчарований динамікою гри.
    Але тепер, через тиждень , проаналізувавши всі подіі напишу реальний відзив

    Віталя, організація "роботи" федералів була на 5 балів! Вперше я побачив (треба брати на озброєння) організацію, дуже наближену до реалій війни. Чергування через 2 години, зміна рот на чергуванні, зміна кожну годину радіоканалів і паролів, аварійна зміна частот! Табір на охороняємому периметру , а не біля машин. Це круто!
    Все це насправді компенсувало майже відсутність перестрілок в денну фазу.
    На жаль через аватарів і тих хто не залишився на ніч, особистий склад федералів зменьшився напевно вдвічі на ніч. Але це не завадило "бойовим" зіткненням вночі більш інтенсивнішим ніж вдень. Принаймі я особисто постріляв добре вночі, на жаль гранатомет дав збій, але то таке .
    Про РГ нічого написати не можу, тому що "живих" вдень я не бачив, а вночі я тільки чув іхні автомати (: в телеграмі я десь бачив трекі пересування однієї з груп, зрозуміло що вони були не місцеві і трохи блукали.

    Як відомо багато людей не приіхало на гру, тому баланс сторін був трохи порушений .
    Приємною несподіванкою стала польова кухня, адже в анонсі гри не було про це зазначено

    Про аватарів!. Я і сам полюбляю трошки випити , але в цей раз навіть я був здивований. Нє ну були підвипівші, це таке. Але коли деякі динозаври , в стельку п'яні , лякали лісних мешканців своіми горловим спазмами, це вже занадто (:

    У підсумку.
    Сценарій відмінний, загальна організація як завжди у Віталіка на висоті, реквізіт супер.
    Далі гру підпортили самі гравці!
    Тому Віталя тримайся, наснаги в майбутньому, як завжди чекатиму наступних ігор


    P.S. Пропоную наступного разу змінити сторони. Всіх місцевих направити в РГ, а немісцевих записати у фєдєрали. Я думаю так буде значно динамічніше!
    Последний раз редактировалось spikey; 08.06.2019 в 09:52.

Похожие темы

  1. Анонс игры Белый след 4 14.05.2017
    от DrumBumBum в разделе Ровно
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 29.05.2017, 11:04
  2. Анонс игры Белый след 3
    от DrumBumBum в разделе Ровно
    Ответов: 27
    Последнее сообщение: 18.05.2016, 20:24
  3. Белый след
    от DrumBumBum в разделе Ровно
    Ответов: 9
    Последнее сообщение: 28.11.2011, 13:01
  4. Запрошуємо на гру "Белый след 2"
    от Pramen в разделе Луцк
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 09.06.2011, 22:18
  5. Белый список продавцов.
    от Sniper Pak в разделе ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ШТАБ
    Ответов: 13
    Последнее сообщение: 01.01.1970, 02:00
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама