Щиро вдячний УСІМ командам (вас багато), що підтягнулися вже на 7й епізод Інфіделя. Ви всі зробили багато чого для цієї гри і аірсофту взагалі.
Окремо хочу подякувати:
- A.L.C. та EUFOR - за доігрову підготовку, та поміч в організації
- Волкову - за подомогу з РТО
- Томагавкам - за те що в останню мить згодились бути командуючими.
- Одесситам - за довіру
- Чорному Лису - за ігрову техніку
- Катерині за підтримку на останньому тижні до гри
- Своїй тімі за виїзд

За 4 сезона ми крутили його з різних сторін, і все ж таки ще треба крутити. Кожного разу щось нове вилазить, але й старе також.

Цього разу таймінг переписувався за день до гри через велику (як на мене) кількість гравців, що знімали реєстрацію з однієї сторони, а інша сторона навпаки набирала людей. Цілком ймовірно, що через це деякі "контакти" не відбулися.
Можливо все таки треба вводити закриття реєстрації за тиждень до гри.

З приводу старта - так, трошки затримались. Вибачте, одно накладалося на друге і т.д. На сайті - було вказано що старт о 10й, проте в анонсі було написано що це час заїзду на полігон, а старт самої гри о 12.

З приводу мертв'яків - я таки накосячив, проте не бажавши комусь нашкодити. Хотілося трошки полегшити життя гравцям.
Повернусь до класики.

Також для мене ще стоїть питання чи потрібно робити штабну будівлю Ісафу бойовою зоною, з периметром і обороною. Вважаю, що потрібно.

Було побажання відмовитись від мирного населення взагалі. Я , чесно кажучи, не в захваті від цієї ідеї. Але "горбатий" відіграш місцевих знову заходить у глухий кут - безстрашних пастухів, що втратили барашків.
Давайте домовимось , що допоки ми не купимо худобу - пастухів не буде. Вигадати легенду чому ти біля бази - можливо, якщо не заздалегідь, переглянувши декілька документальних фільмів(а то й художніх), то хоча б продумати трошки цікавіше.

Було зауваження, що довго видавали документи місцевим... Було в анонсі гри сказано - візьміть з собою фото 3х4... Це б прискорило отримання ваших доків.

Дуже круто, що багато хто підготував свій образ по дресс-коду. І на майбутнє прошу підтягувати деталі: штанці, ців'я, розгрузи і т.д. Не задля Інфіделю - а задля саме вашої підготовки до багатьох ігор Афганістан направлення.

Рапорт по виконанню основних завдань видам трошки пізніше.

Деякі побажання гравців на наступний Інфідель я вже записав.
Хто ще щось бажає додати - пишіть, обговоримо.

Щодо моїх побажань:
1. Хочу більше людей у штабі Ісаф (вже веду перемовини з потенційними кандидатами). Бо 2 людини це замало.
2. Хочу штаб для талібан. Командуючий + його помічники.
3. Реєстрація заздалегідь - щоб я розумів куди кого пхати.
4. Трошки більше антуражу

Ще раз вибачте за косяки.
Ще раз дякую вам усім.