+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 57

Тема: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для -MAK-
    Регистрация
    13.08.2011
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г
    Сообщений
    198

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    Цитата Сообщение от Mastermind Посмотреть сообщение
    ВСС ствол уникальный требующий уникальных правил, которыми можно отобразить эту уникальность. После того как лёгкие пулеметы и штурмовые винтовки разделили, то вышеизложенная логика уже не работает. Да и вообще пахнет хейтом)
    Будет статья про то так РПК не пулемет?)
    Та його (РПК) і не тільки варто віднести до штурмових гвинтівок, але дозволити використання бункерів.
    Если человек умирает прежде отведённого ему срока,сколько с его уходом теряет мир?
    Наверняка больше,чем просто одну жизнь. Ветвь засыхает и более не приносит плодов. Будущего больше нет. Безвозвратно отсекаются тропы,пройти по которым уже нельзя. Кем были бы его потомки? Святыми? Убийцами? Или и тем и другим? Когда человек умирает, вместе с ним исчезают и ответы. И тогда возникает вопрос: разве не нужно спасти всех людей?

  2. #2
    Новобранец Аватар для McReary
    Регистрация
    15.01.2013
    Адрес
    Kh
    Команда
    молодости нашей
    Сообщений
    10

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    Цитата Сообщение от -MAK- Посмотреть сообщение
    Та його (РПК) і не тільки варто віднести до штурмових гвинтівок, але дозволити використання бункерів.
    Как по мне - надо над классами оружия работать, таблицу расширить. А то каша получается.

    ---------- Сообщение добавлено 13.02.2020 в 04:57 ---------- Предыдущее сообщение создано 12.02.2020 в 22:58 ----------

    Ну нарешті хтось прийшов сліпо захищати ВСС, а то я вже подумав що даром проробив всю цю роботу
    Ну що ж, матчасть так матчасть, почнемо:
    Слепо - это когда марксманку от карабина не отличают. Ну да... АR платформа, легко перепутать.


    Абсолютно вірно, 4 різних класи зброї було взято саме для того щоб показати, що ВСС і аналоги по своїх характеристикам є чуть кращі за ПП, сильно гірші за карабіни/автомати і їм капець як далеко до марксменок. Що і було зроблено.
    Какие аналоги? Она изначально позиционировалась не как конкурент.

    Абсолютно вірно, там простою мовою написано що ВСС не снайперска гвинтівка, бо вона не є нею по жодній з можливих характеристик.
    Ну да, Вы правы. Конструкторы ЦНИИточмаш - дебилы, а Вы - эксперт


    Як би уважно читали, то би помітили що я посилаюся тільки на офіційні документи. І тільки комплекси з такою інформацією беруть участь в порівнянні на кучність. Зброя ж по якій не було офіційних даних в порівняння не брала участь, а інформація по ній була дана для загального розвитку. Розвивайтеся
    Я бы с радостью! Только после просмотра Ваших экспертных графиков у меня весь коллектив стрельбища в истерике валялся.

    І вони обоє приводяться до нормального бою по одних габаритах. Пруф:

    https://g.io.ua/img_aa/large/4234/45/42344567.jpg
    Научная заметка студента? Это Вы считаете пруфом? Удивили

    Тобто це вкотре підтверджує той факт, що вони абсолютно однакові по своїх характеристиках.
    База одна, эргономика разная. По каким характеристикам? Кто это признал? Это субъективно.

    Причому тут прицільні? Вкотре хочу поцікавитися чи ви уважно читали мою статтю. Там інформація по максимальній можливій кучності карабіну згідно специфікації. Для її перевірки можна взагалі прицільні не ставити на зброю.
    А как Вы его пристреливать собрались без открытого прицел?

    Наразі мій улюблений момент
    Ну що ж, давайте про МатЧасть:
    Є така наука, яка називається балістика. Вона дозволяє прогнозувати траєкторію польоту кулі, опираючись на початкові параметри. Є такі програми, які називаються балістичні калькулятори, вони і малюють такі таблички, базуючись на формулах балістики. Якщо ви ставите під сумнів ці таблички, то це значить, що ви ставите під сумнів науку, надбаннями якої, людство вже успішно користується не одну сотню років. А це відповідно садить вас в одну лодку з адептами плоскої землі і "лунного заговора".
    Я ставлю под сомнения не саму баллистику, а Ваши расчёты.

    Ага, тільки перший це єдиний кулемет, а другий це великокаліберний кулемет. І це два різні класи зброї
    Отталкиваясь от Вашей же логики - это не имеет значение. Вы поставили в один ряд карабин, 2 пп и марксманку и сравнили это с тем, что не вписывается ни в один из представленных классов.

    Якщо людина буде в плитах які прийняті в сучасних арміях світу, то лопнувші органи і кровотечі залишаться в Ваших фантазіях.
    Бескар завезли?! Или всё-таки керамика, которая после попадания перестаёт защищать.
    Там навіть впритул енергій попадання далеко до енергії проміжних калібрів. Все це є графі енергія, в табличках.
    А цілитися в шию і лице на 200 метрах з ВСС можна, вот тільки попадати вже ні. На такій відстані круг розсіювання буде вже 30см, Вам треба буде знайти противника з дуже широким лицем.
    Ещё один бал в копилочку Вашего незнания матчасти и детской наивности.

    А доречі SR-25 і на 800 ще вкладає всі свої кулі в район голови.
    А это тут к чему?
    Вот тому вона по поточних правилах є снайперкою, а ВСС ні.
    Каких правил? Ваших личных?

    По яких параметрах? По деяких абсолютно навпаки: наприклад вихлопу далеко до SR-25 по настильності. Так само по енергії Вихлоп програє тому ж .308. Баррет програє SR-25 в заявленій кучності.
    Вот именно - у них разные задачи. Это как сравнивать скальпель и кукри - оба ножи, но под разные задачи.

    Не порівнюйте зброю базуючись тільки на її лінійних розмірах, старайтеся копали чуть глибше.
    Шутите? Это Ваше сравнение
    «ВСС є снайперською гвинтівкою, бо виглядає ззовні як снайперська гвинтівка»
    Тут я би хотів зрівняти габарити комплексів:
    ВСС буде катастрофічно програвати по настильності AR-15 з cqb стволом точно так само як програє 14.5 стволу. Різниця між 10.5 і 14.5 незначна, вот Вам навскидку: http://arma-dynamics.com/zero-consid...ulLduE#sbr10.3
    Можу Вам згенерувати балістичну табличку для 10.5 ствола і кулі в 62 грейн до 800 метрів. Якщо Вам цікаво розвиватися в цьому напрямку.
    Мне интересно развиваться, поэтому я читаю и изучаю. Генерировать таблички для расчёта стрельбы из карабина с cqb стволом, с открытого прицела на 800 метров - это финиш. Полный.

    А можна поцікавитися як "мощність" 7.62х39 втиснули в переобжату гільзу .223? ))
    Можливо ельфійска магія дозволяє кулі 7.62 пам'ятати її потужність в не залежності від того що в гільзі .223 значно менше пороху?
    Да, особая нитроцелюлозная магия. Навеска пороха называется. Если бы вдумчиво читали - у Вас бы не появлялось подобных мыслей.

    http://weaponland.ru/board/patron_30...x35/43-1-0-524
    І доречі ні СП-5, ні .300 не є проміжними патронами з їх енергетикою в 600 джоулів.
    Не спорю, я и не утверждал, что он промежуточный

    Тому що сама суть проміжного патрона: мати енергетику між пістолетного калібру і гвинтівочного. Тобто між 500 джоулями і 3500 джоулями. Де наприклад і знаходиться .223 з її 1600 джоулями.
    СП6 750 Дж.

    Та вот вчу матчасть...
    і навіть Вас стараюся підтягнути до свого рівня.
    Рано Вам ещё меня подтягивать

    ВСС от 130 м/c - бан
    У кого-то обидка лютая

    P.S. Вы всех друзей позвали, чтобы упороть мне рейтинг или Вам пришлось им заплатить?
    Последний раз редактировалось McReary; 19.02.2020 в 02:27.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама