Ну щож... лецговушки!

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
Ещё раз, для носителя OPS Cora - Вы сравнили 4 РАЗНЫХ класса вооружения, с РАЗНОЙ спецификой применения. Сравнили, забив на логику, науку и классификацию
Вы не пытаетесь понять, что я до Вас пытаюсь донести
Где тут аналогия? Honey Badger? Ну ок. По сравнению с ним Всс - снайперская специальная винтовка.
Еммм... можу тільки повторити 1 в 1 свої попередні слова: 4 різних класи зброї було взято саме для того щоб показати, що ВСС і аналоги по своїх характеристикам є чуть кращі за ПП, сильно гірші за карабіни/автомати і їм капець як далеко до марксменок. Що і було зроблено.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
За рекламу +
В баллистических таблицах можем. Но, так вышло, что практика - критерий истинны. Поэтому таблички - хорошо. Калькулятор - тоже. Только какой в этом смысл, если Вы из этого не стреляли, не попадали и Ваше сравнение далеко от науки. Теория всегда звучит хорошо, но звук гонга - является критерием оценки. Ставить в один ряд общевойсковой карабин, пп и СВ - это уровень (нет)
Абсолютно вірно, практика рішає. І як показує моя практика стрільби з 3 перелічених вище систем з 5: все ідеально збігається з балістичними таблицями. Вот так несподіванка правда? Як жеж так сталося що весь світ балістичними табличками користується і вони раптово таки працюють.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
океееей. Ещё раз. Вы приводите изначально в качестве пруфа НСД по ВАЛу, потом НАУЧНУЮ ЗАМЕТКУ студента, которая не является сопроводительным документом. Это раз.
Саме так, я навів два документа, а Ви жодного. Вот в цьому і вся різниця між нами. І тому я вважаю Вас голослівним.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
В заметке прописано кучность 15 см, точность 4 см и приведён рисунок.
Так снайперская винтовка должна быть кучной или точной? Или Вы перепутали 2 понятия? Или для Вас это одно и то же? Это два.
Зброю характеризує саме кучність. Точність характеризує стрілка, наскільки він добре пристрілявся і його купа прилітає туди, куди він цілиться. Це ж елементарні речі.
Вот вам для прикладу моя купка на 300 метрів з коліматора з позаминулого тренування: Кучність хороша (чуть більше 1 МОА), а точність так собі, бо в коліма трошки збилася пристрілка за рік. Вітаю, тепер будете знати різницю

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
Внешняя эргономика не влияет на кучность ствола (и это логично), она влияет на прикладку (вкладку) стрелка, линию прицеливания и контроль оружия.
А учитывая, что мы рассматриваем оружейный комплекс, стоит брать во внимание совокупность параметров. Это три.
Ні не треба, якщо ми говоримо про кучність. Тому що повторюю: кучність це властивість зброї, а не стрілка.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
А где покажите есть определение снайперской дистанции? Или Вы не в курсе кто такой снайпер?
Вона починається там, де закінчуються дистанції роботи звичайного стрілка/райфлмена в скваді. Тобто з 600 метрів орієнтовно починається дистанція снайпера/марксмена. Доречі навіть коротиш арки з 10.5 стволом покриває 500 метрів. Вот вам цікава стаття-інтервю для загального розвитку.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
Бирочка с плиты? А реальная статистика применения будет?
Вы понимаете, что будет происходить с плитой после первого попадания пули со стальным сердечником?
Вы отдаёте себе отчёт, что будет с кором человека в которого прилетит 3 7.62 в упор?
Понимаете как работает дозвуковой бронебойный боеприпас?
Бірочка на речі яка стоїть на озброєні і має відповідну сертифікацію. Ви дійсно думаєте, що коли ті плити стають на озброєння, то ніхто не перевіряє чи вони дійсно витримують те, що заявлено в вимогах до них? Ще раз: ESAPI плита тримає три попадання бронебійних куль калібра 308 чи аналогів. І забронева травма при тому відчутна, але не смертельна. Те ще безпосередньо Ви не вірите в прописні істини, це суто Ваша проблема.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
Вы из карабина собираете 1 МОА на 100м без оптики, а тренированный специалист из ВСС с оптикой не попадёт с 200 м в габарит? Ну-ну
Ну вот в тому і суть, що там де особисто я зберу з карабіна 1 МОА на 300 метрів (фото вище) він розкидає попадання по всьому габариту (45см розльоту) з цієї "снайперскої гвинтівки".

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
Потрудитесь уточнить о какой баллистике мы говорим: внешней, промежуточной, внутренней?
Даже если отталкиваться от википедии - Вы далеки от понимания процессов, которые происходят при стрельбе.
Тобто я маю Вам уточнити очевидну річ що політ кулі до влучання в цілі описує зовнішня балістика, бо Вам це ще до зараз не зрозуміло чи що?



Ну вот як я маю вас сприймати серйозно після таких переобувань нальоту?
І правильна відповідь - ні, він не проміжний. Тому що див нижче.

Цитата Сообщение от McReary Посмотреть сообщение
"Промежуточным патроном называют патрон, характеризующийся меньшим размером, чем стандартный, но тем же калибром и большей мощностью.Для пистолетных патронов начальная скорость обычно находится в пределах 300—500 м/с, для промежуточных — 700—800 м/с и более, для винтовочных — 800—900 м/с и более."
Як кажуть вчителі: "сідай - двійка". Проміжний патрон це не той який має швидкість між пістолетною і гвинтівочною, а енергію. Про що я писав раніше. Ваш оцей варіант розбивається вщент просто двома фактами: проміжний .223 вилітає зі швидкістю - 905мс, а гвинтівочний .308 - 850мс. Як то кажуть: Directed by Robert B. Weide
А ще доречі самі швидкі 22lr патрони можуть видати під 600мс, їх давайте теж до проміжних віднесемо по цій системі ))


І загалом: Ви мене кожні два речення звинувачуєте в перекручуванні і ненауковості підходу, при тому, які конкретні цифри я навів неправильно, не кажете і ніяких реальних пруфів не надаєте. Це називається одним єдиним словом: демагогія. Щоб бути серйозним і конкретним, будь-ласка, випишіть в табличку всі цифри в моїй статті які є не точними або не правильними з наведеними пруфами по кожному з пунктів. Тільки на якісь серйозні документи,а не на вікіпедію. Бо я чесно кажучи вже задовбався Вам тикати лицем в Вашу голостівність.