Цитата Сообщение от Князь
Thorwald- Насчет формы наверное туговато будет. Причин несколько: вопервых символика, сам понимаеш, СС, свастика и т.д. Могут на первой же регионалке запретить.
форму можна замовити. але це вже буде з розряду WW2 airsoft. Нахтігаль до СС не мав ніякого відношення.

Цитата Сообщение от Князь
А так у нас шевроны соответствуют, на левом рукаве- желтый лев и три короны на синем фоне, короче 14-я Галицкая дивизия (СС Галичина). А на правом, Жовто-блакитный прапорець и название отряда готикой. Черные буковки на оливе! Круто? Я потом фотку выставлю на показ, думаю тебе интересно будет!
можна трошки покритикую?
чесно кажучи логіки у символіці не бачу. галицький левик і "Нахтігаль"? який зв"язок? хоча все в купі повинно непогано виглядати. особливо на оливовій формі.
все ж, як на мене, якась логіка повинна бути.