Тепер і я скажу пару слів...

Організаторам - ВЕЛИКА ПОДЯКА від всієї нашої команди. Хороших вражень від гри настільки багато, що будемо її згадувати ще дуууже довго!
Приємно було приїхати і побачити знайомих (Хамстер, Кет - пам"ятаєте, не забули нас 8) ). Також познайомились з командою Worms, з якою разом провели всю гру. Дякуємо вам (Белка, Ганз) за весь позитив!
Були в складі 1 роти армії доблесного, відчайдушного і сміливого Вьєтнаму . Дуже сподобався наш ротний командир. Барабас, ми дійсно відчували твоє правильне і чітке командування постійно. Доречі, ти все постійно доступно пояснював і тому нам залишалось тільки виконувати поставлені задачи. Респект!
В першій місії, коли після засади кокосів на перехресті був вбитий і йшов у мертвьятник (якраз почався дощ) порадувала група америкосів своїм антруажним виглядом: форма, розгрузка, надіта на голе тіло (ну прям як янкі у Вьєтнамі)...
Жителі села - теж СУПЕР! Такі відчув себе на рідній землі
Атака висоти - просто відчув себе як у фільмі про війну від першої персони.
Нічна місія - незабутня! Думаю, що як добре що все це бачу і переживаю Я! Атака США (якраз на мою позицію) дала кучу емоцій і адреналіну. Правда пасивність кокосів дала замерзнути під ранок.
Короче, по всім місіям куча позитива і приємних емоцій.
Ще раз дякую ВСІМ учасникам. Гра вдалась