+ Ответить в теме
Страница 10 из 65 ПерваяПервая ... 567891011121314152060 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 181 по 200 из 1381

Тема: Кнайпа (для флуду)

Комбинированный просмотр

  1. #1
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    для взрослого мужчины со средними физическими данными время непрерывного ношения бронежилета без ухудшения самочувствия в нормальных условиях в зависимости от веса бронежилета составляет:

    Вес бронежилета до 16 кг - 2 часа
    Вес бронежилета до 23 кг - 1 час
    В мене вага броніка спорядженого виходить в районі 17 кг, при тому як я вже писав, я не суровий спецназно, я простий офісний планктон. Так вот на великих нонстоп іграх цілком нормально переноситься 12 годин безперервного носіння. Що я роблю не так?

    Цитата Сообщение от FIZRUK47 Посмотреть сообщение
    вийшло так що ми приїдем на тренування і розкажем Вам по яким правилам Ви повинні грати...

    Чесно кажучи мені вже набридло третю сторінку на форумі пояснювати одне і теж: Ніхто ні до кого не буде приїжджати і розказувати як вони мають грати. Все відбувається навпаки: набралася якась критична маса команд яким цікаво тренуватися по таких правилах, і це вот всі інші собі і будуть самі вирішувати, хочуть вони приєднатися чи ні. Ну я думаю, що доволі відчутна різниця є між двома фразами: "Ви приходите в магазин і самі вибираєте яку ковбасу вам купляти серед купи варіантів." і "До вас додому приходять і заставляють купити і їсти саме докторську ковбасу, на основі туалетного паперу, яку ви терпіти не можете."
    Последний раз редактировалось Орест; 20.04.2013 в 01:55.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  2. #2
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: Кнайпа (для флуду)

    позволите сказать слово "холопу без роду и племени " ?))))
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  3. #3
    Нохчи Чьо Аватар для saba
    Регистрация
    03.09.2005
    Адрес
    Lemberg-Crimea
    Команда
    1st The Royal Gurkha Rifles (1RGR)&Dolg
    Сообщений
    624
    Записей в дневнике
    2

    Re: Кнайпа (для флуду)

    1. +
    2. -(для прокатчиков)
    3. +
    4. +(полную имитацию брони+ориг каска)
    5. +
    6. -
    7. +
    8. -
    9. +
    10. Естественно( перед этим анонсировать)
    К сожалению, война это всё ещё один из старых и проверенных способов борьбы с возросшим в стране количеством круглосуточных дураков.

  4. #4
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Я на Рясне не граю, в мене поки що немає секондарі. Я думаю якщо буде проводитись тренька по Л5 і ти свідомо знаючи це приїдеш без секондарі, тебе або не допустять до треньки, або будеш бігати поза тими локаціями де потрібне секондарі.
    п.с я не автор правил але цілком погоджуюсь з ними.
    My family tradition is heavy ammunition

  5. #5
    SA80 user Аватар для DES
    Регистрация
    08.11.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade, (3rd Para)
    Сообщений
    845
    Записей в дневнике
    2

    Re: Кнайпа (для флуду)

    1. +
    2. -
    3. +
    4. +
    5. -
    6. +
    7. +
    8. -
    9. +
    10. +
    British Club

  6. #6
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    берем до уваги що бронік хорошого класу +- 14 кг виходе для тренованого бійця 4години
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  7. #7
    Курсант Аватар для XpYcT
    Регистрация
    24.10.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    ЛІКАНТРОПИ
    Сообщений
    42

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Правила Л-5 не поддерживаем.

  8. #8

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от XpYcT Посмотреть сообщение
    Правила Л-5 не поддерживаем.
    Ну если сложно хотя бы по пунктам поставить плюсики-минусики, то можно тогда копию доверенности на участие в голосовании от имени доброй команды Ликантропов?
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  9. #9

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Носити на грі кристал чи можна сказати шматок солі і облизувати його кожні 10 ковтків "will do the trick"
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  10. #10
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    може не в тему але попадання в каску не мае бути пораненням
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  11. #11

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    може не в тему але попадання в каску не мае бути пораненням
    Справа в тому що в страйкболі не можна вводити правил "в каску, не в каску" "в руку не в руку" томущо це вводить нерозбериху для бійця в якого попали який не має тупити 5 секунд смертельне в нього поранення чи несмертельне.
    Такі речі призводять до осознанного чи неосознанного маклаудизму.

    Також це змусить всіх стріляти в спеціально в голову "щоб наверняка".
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  12. #12
    Оператор
    Регистрация
    23.10.2012
    Адрес
    Львов
    Команда
    внеком
    Сообщений
    125

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от andynagorny Посмотреть сообщение
    Ну если сложно хотя бы по пунктам поставить плюсики-минусики, то можно тогда копию доверенности на участие в голосовании от имени доброй команды Ликантропов?
    ахах))) ой перепрошую. Шановний Андрій. Скажіть будь-ласка, а чи в Вас є довіреність на представництво інтересів команди в якій ви перебуваєте?) і будь-ласка уточніть чи вона (команда) пройшла відповідну реєстрацію, в якій організаційно-правовій формі вона існує. Якщо ваша команда не зареєстрована (а в даному випадку це є обєднання громадян) то в вас мали б бути довіреності від кожного громадянина який перебуває в "команді" як її член, до того ж виходячи з чинного законодавства, довіреність видана фізичною особою має бути нотаріально посвідчена (можу посвідчити зі знижкою за кількість) ))) Смішні речі в вас (я в загальному кажу) відбуваються останній час в страйкбольному товаристві і на форумі зокрема.
    В загальному: є ФСУ, вона прийняла правила встановлені на всю територію України щодо всіх гравців які входять до Федерації. Вони з огляду на практику, виявились найгуманнішими і доступними для кожного. Я хоч і недавно в спільноті але нарікань не чув ні від кого. З небагатьма знайомий але... після перегляду тої теми вже й не прагну, королів, Геніїв і підтявкувал багатенько.

    В мене є претензії до ваших (мені все одно хто їх прийняв, в мене тут авторитетів немає) правил.
    1) бої тільки з застосуванням механ. (не бачу великого сенсу витрачати 300-400 гривень щоб хлопцям було добре бо вони так хочуть), дозволити собі можу, а от змісту на жаль не бачу.
    2) ведення вогню в приміщеннях із застосуванням пістолетів\ пп. з якого дива? чим це цікавіше? чим менш травмо-небезпечно в них все одно 120 м\с.?

    от почув я думку, що такі нововведення додадуть конкретним людям адреналіну, а а іграм інтересу.

    бачив я в же достатньо ігр на різних локаціях, бачив поведінку багатьох гравців і команд в цілому.

    Вибачте звичайно, але тепер трошки жорсткіше - грі додасть інтерес лише індивідуальна підготовка кожного гравця і команди в цілому, розуміння команд командира, ну достатність МОЗГІВ в командира, і вибачте шатання по лісу в повний ріст чи спотикання один об одного чи команда крити фланг виконанана в стилі " а я хз в мене ліво - он там, а в нього от там тому ми і розповзлись в різні сторони на 300м і взагалі хз як нас повбивали бо їх не бачили і не дивились в їх сторону" звичайно буде не цікаве нікому.
    А стосовно: механи -антуражно, зобовязує перезаряджати, і взагалі прикольно тому, що вони в мене хоч використовув рідко бо є бункер - це не аргумент і кривизни рук і недостатность можливості проводити аналіз бойової обстановки, також відсутність оперативності в прийнятті рішень по обстановці. ЦЕ НЕ ВИПРАВИТЬ . ЦІКАВО ГРАТИ З ЦІКАВИМ ПРОТИВНИКОМ, а не з тим хто стоїть тупо і поливає, чомусь в мене бункера одного вистачає і на 2 гри, бо навіть в лісі одиночками чи по 2-4 стріляю. Перепрошую, вистачало.... подивився як ви самі лиєте шари як з веде, теж почав.

    ---------- Сообщение добавлено в 19:34 ---------- Предыдущее сообщение создано в 19:28 ----------

    а стосовно, не подобається не їдь, а от хочу я пограти З ДРУЗЯМИ! конкретно в цій локації, аж ні не можна бо там правила інші, бо тяжко людям грати по нормальним правилам, та й в них пістолети на ГГ по 120, а в мене глок нещасний з 80м\с максимум, з яким при полоті шара до кінця коридору супротівник вподлобається в носі і відійде в сторону поки долетить шар. чи то мені плащ-невидимку тре вдягати щоб ближче підійти. Фігньою страждаєте товарищі, себе удосконалюйте і навички свої, а не правила загальносхвалені. До того ж росколююте і без того не багаточисленну спільноту

  13. #13
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от L_u_p_u_s Посмотреть сообщение
    ...
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  14. #14
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от L_u_p_u_s Посмотреть сообщение
    ...
    Чесно кажучи перечитав все з посмішкою, але в полеміку вступати не буду. Бо згадую себе в той час коли тільки почав в страйк грати, то теж мені багато чого здавалося дивним, з часом якось картина більш широко відкрилась.

    Цитата Сообщение от L_u_p_u_s Посмотреть сообщение
    ЦІКАВО ГРАТИ З ЦІКАВИМ ПРОТИВНИКОМ, а не з тим хто стоїть тупо і поливає, чомусь в мене бункера одного вистачає і на 2 гри, бо навіть в лісі одиночками чи по 2-4 стріляю. Перепрошую, вистачало.... подивився як ви самі лиєте шари як з веде, теж почав.
    Чисто з цікавості почитайте що таке Suppressive fire. Якщо стане цікаво, то є такий собі документ "US Army Field Manual 7-8 INFANTRY RIFLE PLATOON AND SQUAD" де надзвичайно ясно написано скільки і в якій ситуації треба стріляти. З написаного дуже чітко стає зрозуміло, навіщо вистрілювати по 5 магазинів якщо не впевнений, що попадеш
    Последний раз редактировалось Орест; 20.04.2013 в 19:25.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  15. #15
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Кнайпа (для флуду)

    а можна детальніше - які саме, чому ні, і тд
    цікаво.
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  16. #16
    Курсант Аватар для XpYcT
    Регистрация
    24.10.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    ЛІКАНТРОПИ
    Сообщений
    42

    Re: Кнайпа (для флуду)

    1. Механи - так

    2. Бункера - (для новичков и пулеметов)

    3. Боєзапас у співвідношенні - у нас по 60-70 шаров

    4. Бронежилет чи шолом дають право на поранення - так при наличии санитара с сумкой и бинтами, и имитации пластин

    5. В приміщеннях використовувати лише пістолет або пістолет-кулемет з
    швидкістю вильоту кульки до 120 м/с- ні;

    6. В приміщеннях можна використовувати штурмові гвинтівки, снайперські гвинтівки, кулемети - любі привода - з швидкістю вильоту кульки до 120 м/с - До 130 и на дистанции меньше 15 метров одиночным

    7. В приміщеннях (схожих школі чи адмінці) швидкість вильоту кульки обмежити до 120 м/с - смотри выше

    8. В приміщеннях стрільба лише одиночними - так смотри выше

    9. В приміщеннях дозволена стрільба чергами - так/ні;смотри выше

    10. Правила Л5 діють для окремих тренувань/ігор - так

    и забыли про стрельбу по сомалийски

    с уважением дорогие страйкболисты
    Последний раз редактировалось XpYcT; 17.04.2013 в 18:17.

  17. #17
    Оператор Аватар для Sennik
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Оплот
    Сообщений
    383
    Записей в дневнике
    2

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Интересно чем отличается 2000 сообщений в скайпе от флуда тут ?
    Интресно как вы будете подсчитывать голоса ? В одной команде 2 человека, в другой 20. В одной команде играют раз в год на открытие, в другой каждое воскресенье ?

    1. Механи - так;
    2. Бункера - ні; (кроме пуликов)
    3. Боєзапас у співвідношенні 2 до 1 - так;
    4. Бронежилет i шолом дають право на поранення - так;
    В приміщеннях - не играем.
    5. Воздержался
    6. Воздержался
    7. Воздержался
    8. Воздержался
    9. Воздержался
    10. Правила Л5 діють для окремих тренувань/ігор - так.


    П.С. А моделирующим командам вообще грех с бункерами ездить, даже на тренировки.
    Последний раз редактировалось Sennik; 18.04.2013 в 23:15.

  18. #18
    Вільний вітер Аватар для viter
    Регистрация
    13.12.2008
    Адрес
    L'viv
    Команда
    поза командою
    Сообщений
    100
    Записей в дневнике
    1

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от Sennik Посмотреть сообщение
    Интересно чем отличается 2000 сообщений в скайпе от флуда тут ?
    Интресно как вы будете подсчитывать голоса ? В одной команде 2 человека, в другой 20. В одной команде играют раз в год на открытие, в другой каждое воскресенье ?

    П.С. А моделирующим командам вообще грех с механами ездить, даже на тренировки.
    Стосовно правил Л5 тут лише ~ 100 постів - основні моменти командири команд у більшості і обговорили, і змогли випробувати на практиці.
    Тут суха статистика відповідей, підбиваємо результат і використовуємо в оголошених іграх/тренуваннях.
    Маю надію, що не є складно завчасно за 2-4 дні оголосити умови тренування на тій чи іншій локації, як це почали практикувати andynagorny чи Alex і вже давно здійснюють в інших областях України.

    Голоса рахуватиму по командах - 16 команд - 16 голосів.
    Думку команди висловлює командир команди.
    Заявлені команди Львова, наразі, відповідають вимогам до команди згідно правил ФСУ.
    Більшість команд Львова виходять цілий рік. На скільки я орієнтуюся взимку пасує 3-4 команди, але їх гравці виходять, як позакомандники.
    Последний раз редактировалось viter; 19.04.2013 в 22:21.
    ... людина - істота вільна,
    а життя - хрест її.

  19. #19

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от viter Посмотреть сообщение
    На скільки я орієнтуюся взимку пасує 3-4 команди, але їх гравці виходять, як позакомандники.
    Что бы это могло значить? То есть если на игру приехал один человек с команды, это делает его автоматически внекомандником? Какая-то еритическая формулировка.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  20. #20
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    просто коли говорять шо хто носе бронікі і каски мае право на пораненя для заохочиння носіння броніків . чи попадання в каску по новим правилам рахуется за смерть- в реаліі 95% з армійськіх калібрів а може й більше
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

+ Ответить в теме
Страница 10 из 65 ПерваяПервая ... 567891011121314152060 ... ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама