+ Ответить в теме
Страница 10 из 11 ПерваяПервая ... 567891011 ПоследняяПоследняя
Показано с 181 по 200 из 214

Тема: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

  1. #181
    Курсант Аватар для SЭD
    Регистрация
    03.08.2008
    Адрес
    Lviv Ukraine
    Команда
    S.A.W/101 Airborne division 2/327 inf reg.
    Сообщений
    66

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    еще вчера появилась,немного свободы и все.
    For me...Darkness is where i shine

  2. #182
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Наконец добрался до нормального нета!
    РЕСПЕКТ.
    Таир я до сих пор под впечатлением. Это была лучшая игра на которой я был.
    Минусы конечно были, скорей даже не минусы, а нюансы или даже пожелания на будущее. Но про них как-то в личном разговоре.
    Так как нет придела совершенстве. Ждём ещё более красочных игр. Огромное спасибо за игру!
    ХОЧУ ЕЩЁ!!!

    Может ещё в этом году во Львове что-то зделаем
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  3. #183

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Велика подяка Руслану і його групі за організоване дійство. Ваша команда, без всяких спонсорських підтримок, рекламних акцій і т.д. вдруге створює продукт, на який люди їдуть з великим бажанням. І після зіграного з нетерпінням чекають наступного епізоду. Всі бачили, що проста, вибачте сільська компанія, створює гру, на яку люди їдуть за сотні кілометрів і зовсім не шкодують про це, а причина цьому - щира і безкорисна робота організаторів.
    А далі гра, очима простого сталкера:
    Початок... розгубився, не знаючи, що робити, з ким дружити, в кого стріляти? Гаразд, вийдем в Зону, Зона покаже. П"яти швилин вистачило... допомогли "гарячие парни Свободи". Отримав першу чергу з їхньої бази в плече, навіть не піднявши зброї і потім ще два рази від двох "гарячих воїнів" вже спокійно йдучи подорозі в мертвяк Вони за перших хвилин 15 визначили собі роль в цій грі. Зуміли пострілятись і посваритись з усіма. Причин, я думаю три: перша - "ребята не доконца вкурили суть ролевой игрЫ, где главное не стрельба, а отношения между групировками, друга - "мы такие суровые, что завалим всех", третя - найбільш ймовірна - просте - розп....йство і відсутність командування.
    Але для мене перша смерть як ковток повітря з"явився ворог Прийшлось зняти парадну форму і переодітись в робочу Наступні 2години, це час, заради якого варто було їхати на гру . Що зробила моя група з 3-х чоловік знає вся Свобода і бачили працівники нашого Бару ...Бейджі свободівців впали в ціні вдвічі
    Кумедні реальні ситуації:
    - рухається група військових... автоматні черги зі сторони Свободи... четверо "мінус"... далі - "не стреляйте, мы с военными не воюем"
    - другий "винос" бази Свободи, але вже військовими... Я - Кверу: "Где карта, Билли, нам нужна карта(тобто прапор )" Квер: "может хватит, два раза уже снесли нашу базу, что еще..? хотите трусЫ с нас снять?"
    - сижу на базі військових, командир дає настанови воїнам при мені!!!: "с сталкерами осторожно, дурят, в спину стреляют... особенно этот Магнит "в сером костюме"
    "Підступна смерть від Магніта"(цит.Wootang) - взяли квест на голову п.Вутанга... щоб не шукати його довго в лісі переговори веду на базі:
    Я: є заказ на голову одного типа, дають штуку... нас троє, можемо не справитись, якщо поможете - половина ваша?
    Вутанг: його тяжко знайти, багато часу піде?
    Я: та...хв 5, максимум хв 40(час мертвяка для найманців) в тебе займе.
    Вутанг: ок, бабки вперед і го по його душу.
    Відраховую 500... постріл з пістолета... "все швидко і чесно"
    Наступний квест - піти на "Могильник" і принести плату, яка захована під однією з машин - 1000доларів ваша. Пішли... в лісі "Запор" і кусок "Жига", ніяких плат нема, обрили все, вже зі злістю вертаємось. В "Запорі" лежить попільничка... кажу - беріть. Джонс: "Нах вона нам?" Я: "Беріть!"
    Підходимо до Бару - бармен новий
    Ми: ну що встигли?
    Бармен: ???
    Ми: Мадам просила принести оцю штуку, гонорово ставим на стіль попільничку
    Бармен: І скільки вона вам обіцяла?
    Ігор: 2штуки
    Я, стримуючи сміх: і штуку за терміновість
    В результаті недовгих торгів, чувак скинув ціну на 2400
    Бар, - 22:00 гра йде до завершення, завжди підприємливий сталкер Зіг накручує бармена: "Ми за бабки можем завалити в Зоні любого"... кого треба?.. пауза..." хочеш зараз бейджик самого Алібі за полчаса "нарисуем"?
    Бармен:
    Я: дай нам півгодини... є бейдж - 3штуки з Вас, Мадам,.. нема - з нас половина?
    Очі в дами загорілись - порукам.
    Вийшли з бару - поставили палатку(бейджик Алібі в мене ще зобіду в машині лежав )... через хв20 підбігли до бару "с легкой задышкой"... бейдж на стіл, три штуки в кишеню.
    Потім вечеря на базі Свободи, приємна дружня компанія, здоровий сон...
    Підйом 5:00. 30хв на спорядження. 5:30 - старт гри. Два сталкери вийшли на операцію "Прапори" Прапор Долга взяти не вдалось, бо хлопці тікали додому. А от воєнні свій прапор, відверто прос... проспали. Справу зробили тихо без жодного пострілу.
    І після цього нам десь в годині сьомій повідомили, що діти злякались дощику і розбігаються. Шкода...
    Воєнних, я думаю знову розформують за халатність, на перемогу вони навряд чи претендують при таких обставинах, хоча прапор в болотного доктора, умови викупу він знає.
    Прохання до оргів не знімати з нас грошей і балів за вище прочитаним, нам поставили в такі умови: «А мне все равно! Укради, найди, роди!»
    Всім ще раз подяка за гру, написав від себе, просто сидів і приємно згадував, не хочу ні з ким зараз сперечатись про щось і мірятись, напишіть свої "мемуари" з задоволенням прочитаю
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  4. #184
    Новобранец
    Регистрация
    15.10.2008
    Адрес
    г.Броды Львовская обл.
    Сообщений
    24

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Таиру большое спасибо за организованную ....язык даже не поворачивается сказать игру , скорее спасибо за созданый мир в котором мы прожили пусть и короткое , но бурное время!!!!! И очень хочется вернуться обратно в этот мир.
    Магниту -> я не говорил про "стреляют в спину", но в остальном всё правда - я тогда так и говорил: "...... особенно этот как его - магнит", а он стоит рядом и улыбается...
    Насчёт флага - после выброса в 23:00 все военные превратились в монстров , а по утру в зомби так что там не то что флаг, нас унести можно было !!! Но с флагом всё почесному, без возражений!!!
    Респект зомби и сталкерам с наёмниками , спасибо свободе - не давали скучать и спасибо долгу за помощь....А в целом подводя итоги спасибо всем кто там был!!!
    если тебе меч понадобится всего один раз - носи его всю жизнь....

  5. #185

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Скажіте пажалуйста... а тут разве без маски мона було?

  6. #186
    Курсант
    Регистрация
    21.06.2007
    Адрес
    Нетешин
    Команда
    Запретная Зона
    Сообщений
    64

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Оргам, огромное спасибо за игру. А одиноким философам ПРЕВЕД!!!

  7. #187
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    Камянець-Подільський
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    62

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    2 mzig, витяг з гілки з основними правилами гри - Локація: «Могильник» - Це значна територія, де багато забрудненої техніки і є рідоактивні відходи. Вся територія обставлена знаками які означають радіоактивне забруднення. Пересування там не лімітується по-часу,але знаходитись там можна лише із надягнутим на лице захисним засобом: респіратор, протигаз, ізолююча система (трубки від респіраторів, що йдуть в спец балони, або в окремі підсумки). Воювати теж лише можна в захисних засобах, і не знімати їх!
    Можливо, людина трохи не дочитала правила

  8. #188
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    УХХХ . Драйвова гра вийшла . ШТУГ реальні "монстри" в хорошому сенсі - як то кажуть РЕСПЕКТ комради Стільки сил і коштів вбухали йой .. Навіть погоду замовили антуражну
    Дякуємо Свободівцям і всім сторонам "без виключення" . Долгівцям окрема подяка за прапор
    Присісти не було коли не те , що попоїсти - "викид" врятував "перекусили мальок" вже разом з гостями, окрема подяка за компанію . В половини бійців на наступний день горлянки трохи болілі від співу .

    Нам кажуть , що ми зі всіма пересварилися - чого ж так , але ж ми СВОБОДА по сценарію анархісти , хоча зауважу не робили уклін на стрілянину . Більша частина команди була постійно в рейдах в квестах по всій території . Якщо й збиралась СВОБОДА в повному складі на базі ,то тільки для того , щоб знову піти в черговий рейд . Для охорони рідко коли було більше 3-х бійців ,а часом взагалі нікого - анархісти . Навіть наш перший квест був за "головами" . Квести здається виконали всі - то вже орги скажуть більш точно.
    Трохи засмутило незнання деякими бійцями сценарію , ходили без спецзасобів в "заражені зони" , стріляли по монстрам в анфас , еххх ( жаль хлопців ) . Особисто в нас на базі було три роздрукованих примірника основних правил ( хоча гру ми вкурили і без цього) . Мене самого кілька разів повторно "вбивали" , коли чесно сидів в білій повязці 5 хвилин ,чекаючи доки мене "пограбують" (буду міняти мабуть на більшу чи білішу ) .
    На нашу думку роль анархістів виконали .

    По "кумедним реальним ситуаціям" :
    Цитата Сообщение от magnit
    - рухається група військових... автоматні черги зі сторони Свободи... четверо "мінус"... далі - "не стреляйте, мы с военными не воюем"
    - непорозуміння і провокації з невідомої сторони . Звідки була перша черга не від нас ,хз, але було мінуси були і там і там .
    Інша ситуація - невелика група СВОБОДИ знову проходить через контрольовані точки ,мир тиша вибух якоїсь пітарди - знову "замес" і мінуса .... ,що ж сказати - ЗОНА
    Сам неодноразово чув як бійці давали запит ,про те ким знаходимось в стані війни на даний період часу .

    А ось дійсно кумедна ситуація - один боєць СВОБОДИ під ранок попадає під дію "выжыгателя мозгов" ( кажу відразу не п"яний )прокидається і майже з закритими очами ( підскакує - зі слів постового ) робить коло по базі , якимось дивом не попадає в окопи і бігом пре до лісу ....( наснилося , що край необхідно попасти в двоповерховий дім з дерев"яних колод ) . Далі ( з його слів) вже в лісі , очі остаточно відкриваються - і "никаго" ппс . Добре ,що мобільний був при собі набрав командира і той вивів пітардами . Виявилось був в лісі за кущами метрів за 70 .
    Йой доки писав , забув ,що ще мав розказати . Згадаю допишу . Наразі все . До зв"язку комради
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  9. #189
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Доброго дня шановні! От нарешті добрався почитати форум на власні очі.
    Цілу неділю і понеділок розбирали і прибирали територію: знімали знаки, обгородження, прибирали, зрублені дерева маскували або ж допалювали від лісників, вивозили техніку та інше заліззя, збирали незбираний мусор і т.д.
    П"ямятаю як один із бійців моєї команди зателефонував і сказав в трубку - "Ну, що готовий почути, що там пишуть вже?". Не повірите, серце йокнуло і я почав чути його стукіт... але все получилось навпаки! Очікував негативних відгуків в примішку із позитивом, а в трубку звучав лише позитив і захоплення. Аж невірилось, бо сам знаю свої недопрацювання і упущення... не буду розписувати всі негаразди які просто вивалювались на мене і мою команду (яка займалась підготовкою) весь минулий тиждень і в день самої гри, на шикуванні ви всі це чули.

    Отже короткий абстрактний "нарис" :
    ВИБАЧЕННЯ
    1) Вибачаюсь перед сталкерами за відсутність в перші години гри квестів.
    2) Погода, просто заливала всіх нас під час гри, а оргів ще 4 дні до самої гри.
    3) Перепрошую за те, що ті хто приїжав доводилось чекати поки їх заберуть (вірніше проведуть) на машинах на сам полігон.
    4) Приношу свої щирі вибачення за деяких "оргів" які займались не своїми справами. Наприклад як у військових перевіряв паспорти "болотний доктор", хоча це був зовсім не він. Та ще багато чого було такого маленького, але не потрібного від оргів".
    5) Тут ще можна написати багато чого...але думаю ви і так все розумієте.

    АНТУРАЖ:
    Величезне дякую всім АНТУРАЖНИМ ВОЇНАМ які приїхали на гру сталкер. За ваш дрес -код: ДОЛГ (за чорні костюми), Магніт і Ко (вас можна було на обложки журналу про сталкерів), СВОБОДА (за ваші балони на спинах і підсумки для артефактів), сталкер в джинсах, курткі з капюшоном і рюкзаком із Кам.-Подільська (все як в комп грі в першій частині), ВОЯКІВ (за КЗС і намагання бути в однострої). Вибачаюсь, якщо не всіх івсе згадав по антуражу.
    Дякую CHAP за прапори угрупуванням сторін!


    ХИТРІСТЬ:
    1) За переодітого ХР в ролі болотного доктора який скосив під реального доктора і доставив військовим трохи хвилювань.
    2) Військових дозорних які виставили розвідників біля бази свободи, які доповідали скільки і в якому напрямку пішли свободівці.
    3) Сталкерам за їх стосунки і відношення на Зоні. Ви і робили цей свійт ще більш антуражнішим, хоч вам і було найважче від всіх. Перелічити всі ваші хитрості, щоб хоч якось вижити на Зоні просто не перелічити! Молодці!
    4) За ідею намотати частині свободівців жовтий скотч і піти на КПП і взяти його штурмом (правда це не получилось, але сам задум!).

    ПОДЯКА:
    СВОБОДА - за хоробрість, і відновлення своєї бази після кожного виносу ворогами, за те, що всі воювали проти вас і вас було не дуже то і багато але удар ви як тримали так і наносили його самі. За вашу анархію під час ігрового часу. Моя повага Вам!
    ДОЛГ - За облашування своєї бази в неприступну фортецю. Ідея із частоголом із гілок, "переносними" окопами\дзотами, блок постами в різних кінцях бази та ін. За відбитий відчайдушний штурм СВОБОДИ вашої бази (відео про це героїчне побоїще "імЄЄтсЯ"!). Моя повага Вам!
    ВІЙСЬКОВІ - За утримання і жодного разу не упущенні блок пости на "Х2", за налагодження взаємодії між різними командами в одну групу, за облаштування КПП по вищому розряду і його вдосконалення! Моя повага Вам!
    СТАЛКЕРИ - За: ваш пофігізм, азарт, кмітливість, хитрість, дипломатію, вміння торгуватись і добувати собі гроші всіма можливими засобами які аж ніяк не перечили правилам гри, замовлення на вбивства та безліч іншого. Моя повага Вам!
    НАЙМАНЦІ - За те, що не маючи власної бази і прихиску, змушені були ламати всім карти, по не одній годині сидіти в засадах та ще й умудрятись нападати на різноманітні патрулі різних груп. Не маючи великої кількості людей робити більше ніж вас було. Моя повага Вам!

    Дякую мої брати по зброї, за те, що ви приїхали на цю гру. І я радий, що не виносячі мені суворих оцінок (про недопрацювання знаю, і буду намагатись їх виправити) говорите теплі слова в адрес моєї команди як організатора гри СТАЛКЕР. Другий епізод "Сектор7".
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #190
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Cinema corp.: 20-th century fox Ш.Т.У.Г. and Radyvyliv Pictures

    В головних ролях:
    «10 легіон» (Рівне)
    «Корч» (Хмельницький)
    «Запретная зона» (Нетішин)
    «Сфінкс» (Львів)
    ДРГ «Призрак» (Броди)
    «Bleak Eagls» (Луцьк)
    «Гюрза» (Львів)
    «Kaіmans» (Хмельницький)
    «Пересвет» (Рівне)
    «Wervolfs» (Шепетівка)
    «Venom» (Тернопіль)
    ЗУБР (Луцьк)
    Магніт і Ко. (Тернопіль)
    S.A.W. (Львів)
    «StarkonShooters» (Староконстянтинів)
    Радіон і Ко. (Київ)
    «Recon Racсoons» (Львів)
    «ElitteGruppen» (Кам’янець Подільський)
    «BLACKWATER» (Хмельницький)
    Всі позакомандники (Мзіг, Bleakfire, Студент і всіх кого по ніку не назвав)

    В епізодах:
    Сакуп Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Ірен Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Тоша Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Мустафа Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Панк Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Фокс Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Саруман Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Джоні Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Таір Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Бормова Оксан (Академік) (Радивилів)
    Пукас Марта (2-й науковець) (Радивилів)
    Цвяшок - рекрут Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Богдан - рекрут Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Андрій - рекрут Ш.Т.У.Г. (Радивилів)
    Щур - некомбатант (м. Радивилів)

    Автори сценарію:
    Сакуп (Пукас Богдан)
    Таір (Бормовий Руслан)

    Оператори-постановники та фотографи:
    Таір (Ш.Т.У.Г.)
    Цвяшок (рекрут Ш.Т.У.Г.)
    NOX («Пересвет»)
    Тоша (Ш.Т.У.Г.)
    Некомбатанти які приїхали з командами.

    Гримери та костюмери:
    Усі воїни які поставились до рольової гри
    серйозно та які антуражно підготувались!

    Звукорежисери:
    Усі гравці присутні на грі

    Декоратори полігона:
    Команда Ш.Т.У.Г.

    Головний топограф проекту:
    Сакуп (Ш.Т.У.Г.)

    Редактори, консультанти, критики та цензори блокбастеру:
    Всі дописувачі на форумі до гри

    Дякуємо за підтримку:
    Президент ГО СК «Імпульс» - Забрідний В.С.
    Голова Радивилівської райдержадміністрації – Полетко І.Й.
    Головний лікар районної лікарні – Костюк Ю.М.

    Піротехнічна підтримка організаторів:
    Сталкер Магніт (Тернопіль)

    Кінематографічна підтримка організаторів:
    Квер («ЗЗ» Нетішин)

    Продюсери:
    Всі гравці які приїхали на гру.
    Казна команди Ш.Т.У.Г.
    Забрідний Володимир Сергійович

    Режисер:
    Таір (Бормовий Руслан)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  11. #191
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    Скажіте пажалуйста... а тут разве без маски мона було?
    Це для фото! Засоби захисту були в кожного!
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  12. #192

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Wootang
    Цитата Сообщение от mzig
    Скажіте пажалуйста... а тут разве без маски мона було?
    Це для фото! Засоби захисту були в кожного!
    Забей, Сеня!!!
    Та все гуд...
    Гра настільки була суперовою що на дрібниці розмінюватись не хочеться... так впала в око...бо потом обливались в масках шукаючи плату

  13. #193

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    Цитата Сообщение от Wootang
    Цитата Сообщение от mzig
    Скажіте пажалуйста... а тут разве без маски мона було?
    Це для фото! Засоби захисту були в кожного!
    Забей, Сеня!!!
    Та все гуд...
    Гра настільки була суперовою що на дрібниці розмінюватись не хочеться... так впала в око...бо потом обливались в масках шукаючи плату
    Такі то пироги... розкажу ще одну байку "Про те, як сталкери до дому їхали"

    Проснувшись зранку зрозуміли, що діла не буде...що всі майже розїхались почали збирати свої манатки...
    І тут просинаються два драйвера:Я і Інкогніто (мож хлопака не хоче щоб всі знали ху-із-ху) і розуміють, що приспали дракона: суміш цибулі і часнику заправлених "прохладітельним" напітком на базі Свободи... а рулити то треба... розраховували на вечір, а тут тре ранком... тре то тре...
    Зразу при виїзді з Радивилова є большуща АЗС ВОГ... там ми зупинились на водопой і засікли патруль ДПС, що шастав по проїзджій частині в пошуах наживи...всіх то зреліще висадило на стрьом ... водіїв за дракона, пасажирів за те що машина без драйвера то купа металолому...
    Ви б бачили це "зреліще" люди в формі нагло наблюдають за роботою людей в формі, при чому коли "сині" звертали увагу на те..., то інші нервно починали курити "в сторонке", свистати і розглядати небо... але їхати то треба... І тут небеса нам послали дятька на старенькому возику, який порушив рядність...
    Ще напевне, як в армії, народ так швидко розсаджувався по машинам ... то було кумедне дійство... ну і з словами "Дай, Боже, тому дятькові здоров*я" (с)Равен, ми пройшли той квест...
    Їдемо ми дальше... десь за Н км від Тернополя наші екіпажі розділились....
    І тут таваріща Зіга угаразділо влетіти на "фару" чи то фен при вїзді в село, при чому від поста до "точки заміру" метрів 300-400 ...
    "89" показує мені прапорщик...
    А нам так важко..останні гроші спістили на заправці ВОГ... "пройдьомте в машіну" ... іду, іду з думкою де взяти гроші чи плюнути і підписати протокол...і ..дракон...що з драконом робити....
    Сідаю в машину..голова викревлена в строну вікна....а далі діалог:
    - Скільки? (в голові повний хаос)
    - Нікому ще не казав і Вам не скажу?
    - Ні то ні, протол підписувати не буду... ви за близько до знаку стояли... (в голові повний хаос)
    - Треба швидкість до населеного скидати, а не в населеному...
    - Я скидав... але не встиг...
    - Пишем протокол...
    - Пиво пєте? (в голові повний хаос, думаю гірше вже не буде...)
    - тільки після роботи...
    - "менуточку"... (біжу до машини беру дві банки, никаю під полу, заношу в машину, кидаю під сидушку)
    - шо ви робите не робіть ...
    - після роботи... підходить інший починають сміятись... теж сміюсь
    - щасливої дороги...
    Дай, Боже, вам щастя!!! (є ще розуміючі, я б сказав людяні)

    Вот чесно.... поперла мене гра... ще досі відійти не можу... Ці вихідні, точно, буду памятати все життя і не раз буду розказувати ...

  14. #194
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Mzig, плакав...

  15. #195
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Інфа по результатах гри:

    ВІЙСЬКОВІ - 36 чоловік.
    СВОБОДА - 25 чоловік.
    НАЙМАНЦІ - 7 чоловік.
    ДОЛГ - 16 чоловік.
    СТАЛКЕРИ - 11 чоловік.

    За результатами гри повну перемогу, завдяки контролю блок постів на "Х2" мають військові.
    Якщо брати без бонусів, а чисті бали за завдання в конвертах, то ситуація така:

    ВІЙСЬКОВІ - 14 балів.
    ДОЛГ - 14 балів.
    НАЙМАНЦІ - 13 балів.
    СВОБОДА - 9 балів.
    Стосовно сталкерів і їх балів нажаль визначити дуже складно. ТОму, якщо це все таки вдасться то викладу їх результат пізніше.
    Бали нараховувались після ретельного аналізу ситуацій, і подій в назначені години в певних районах. Тому в достовірності і незаангажованості проблем не має! Даю своє слово всім, що все було нараховано і підраховано по-ділу!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  16. #196
    Курсант
    Регистрация
    02.08.2007
    Адрес
    м.Старокостянтинів, Хм. обл.
    Сообщений
    41

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Tair
    ДОЛГ - 14 балів.
    Ура-а-а!!! Пабє-є-єда-а-а!!!!
    Їхав взагалі не за тим
    Дякую всій команді з Радивилова за проявлену працю по організації гри.
    Ви молодці!!!
    У кожного з вас за спиною робота, навчання, сім"я. Часу, щоб все організувати-спланувати зовсім мало.
    Але ж знаходите
    Зачьот, респект, стопіцот і ще всякі там плюси за класну гру!
    Слава Богу, що я не маклауд!

  17. #197

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Rolf
    Цитата Сообщение от Tair
    ДОЛГ - 14 балів.
    Ура-а-а!!! Пабє-є-єда-а-а!!!!
    Спакуха... єщьо не вечір...
    Огласіте весь спісок пожалуйста...
    :P

  18. #198
    Курсант Аватар для kver
    Регистрация
    22.10.2007
    Адрес
    нетешин, хмельницкой обл
    Команда
    внекомандник пока
    Сообщений
    87

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    блин абзац набранный в черновом посте не переносится в пост на форуме, админы, обратите внимание! вместо абзаца буду ставить мордочки...
    вот некоторые прикольные моменты игры, как они выглядели с нашей стороны во время самой игры:
    с флагом на дерево полез кажется кто-то из ЕНОТОВ, но там у него выпал флагшток, а слезать за ним он поленился и привязал скрученный в трубочку флаг к ветке, да так удачно, что его не заметили ни в первом ни во втором штурме...
    роль свободы в этой игре вообще была уникально невезучей . По выданной карте мы видели, что наша база на самом краю зоны и когда на первых-же минутах игры я увидел сталкеров, идущих сзади - сразу подумал: раз обходят нас сзади, значит это неспроста... и кажется именно Я выстрелил первым ( откуда я мог подумать, что они только вышли в зону со своей базы? откуда я вообще мог знать что у них будет БАЗА?) - так мы поссорились с группой магнита... второй группе сталкеров изначально был выдан от нас кредит деньгами что-бы что-то для нас сделали, но чем этот договор закончился мне до сих пор неизвесно... когда стало понятно, что географически нам выгодно сотрудничать именно со сталкерами, нашу слабовато укреплённую базу (неиспользованные щиты, такие как на блок постах долга и военных я видел в кузове грузовика на базе военных их скорее всего просто НЕУСПЕЛИ установить на нашей базе орги) уже штурмовали военные+долг, а мы в свою очередь почти в полном составе выполняли квест по "контролю большой територии ЛЭП до назначенного времени" находящююся на другом конце зоны, где не встретили ни одного противника, и тупо тусовались до назначенного времени, а пока возвращались- базу уже взяли и мы отбивая её у противника положили весь наш немногочисленный состав... кто-то из наших тогда пошутил, что наш квест скорее всего имел смысл увести силы из лагеря, для последующего его штурма...
    несу артефакт в лабораторию: военные - с тебя 100 за проход, я- за что? разве вы не обязаны пропустить меня проверив документы? военные- ваши наших где-то постреляли, скажи спасибо что с тобой вообще разговариваем. в итоге учёная девушка сама вышла ко мне на кпп и приняла артефакт, я военным- через минут 15 Я ЛИЧНО вернусь за деньгами за артефакт и с вами поделюсь, не стреляйте. военные- ОК.
    возвращаюсь за деньгами, держа автомат высоко над головой, вижу- держат меня на прицеле, ...иду... где-то вдалеке взрыв гранаты - в меня очередь из кпп военных-я в мертвяк...
    возвращаемся на базу по дороге мимо Х2... мы высылаем на кпп человека, договорился - прошли без стрельбы мимо кпп Х2, подходим к перекрёстку, вижу со своей базы к перекрёстку идут военные. я своим - не стрелять, им с кпп скажут,что это мы просто к себе идём... военные увидив нас залягли... мы встаём и идём дальше... военные открыли огонь - мы в ответ... после нескольких убитых я им кречу, что мы с вами не воюем... в ответ очереди.... обходим справа и идём на базу, кто выжил...
    про то как наш человек расстрелял военных переговорщиков писать не буду, не присутствовал при этом... это было последней каплей после чего против нас восстала вся зона... нам остаётся только догадываться, о чём они хотели с нами договариваться, ПОСЛЕ ТОГО, КАК ОНИ ЗАХВАТИЛИ НАШУ БАЗУ...
    оставили нашу базу, штурмуем долг... просто так, без причин, нам уже терять нечего, союзничать нескем, а с долгом толком так и не повоевали ещё...
    наблюдаю как долговец прикрывая своё тело мешком с соломой в левой руке отстреливается от нашего штурма... кричу ему: прид...ок, брось мешок так мол, нечесно, он, посмотрев на меня, лиш ещё назад отошол, но мешок до конца штурма не бросил... пацан явно приехал ВЫИГРАТЬ а не играть.
    как и ожидалось магнит своими хитрыми штучками заставил многих немного повзрослеть и показал оргам, НАСКОЛЬКО непредсказуемым может быть непредсказуемый сценарий... считаю этот урок будет многим только на пользу... (без обид)
    впечатлили серые костюмы сталкеров - постарались молодцы, но как и нам наши баллоны так и им их костюмы в игре к сожалению не помогли, а лиш мешали... надеюсь на следующем сталкере орги таки заитересуют игровыми "вкусняшками" АНТУРАЖНЫХ игроков...
    в аномальных зонах "хмара" было пусто, хотя туда без баллонов и психа низя... интересно, хоть одного психа учёным предоставили?
    в целом несмотря ни на что игра понравилась, территория была интересная, хоть видел только половину... если следующий сталкер будет, то не вижу смысла осваивать новую территорию, - эта супер, хоть и имеет свои недостатки (например сложность контроля ситуации со стороны оргов из-за своих больших размеров и малой видимости-плотный лес) оргам спасибо, старались - это видно.. всем приехавшим тоже спасибо.
    Життя-це не тiльки буднi...

  19. #199
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Квер - подхвачу рассказ ))

    Ситуация про военных парламентеров - ха-ха на всю зону, однако это было последней каплей в натянутых отношениях.

    Дозорный передает в рацию - движение военных в нашу сторону. Две "желтые повязки" подходят к нашей базе.
    Мы им соответственно "Хальт", все эти вещи. Вояки стоят.
    С высоты дзота было видно переброску несколькими фразами между сторонами, пауза и две короткие сухие очереди...
    Секунда замешательства, искреннее удивление со стороны военных, молчаливое одевание повязок и с фразой, "Ну мы пошли" синхронный разворот и как учили, шагом марш...
    СВОБОДА в недоумении...

    Через 10 минут разговор с виновником торжества:
    - Бл.., ты на кой вояк расстрелял?
    - Мы выходим, они подошли, Рома (ХР) им - Че надо - Побазарить - Базарить на базаре будете,
    а у самого рука на пистолете и глазки блестят, а улыбочка такая ехидненькая...
    - И че
    - Да ниче, я взял аккуратно стрельнул, мало ли что
    - Умница, теперь точно вся зона против нас
    - Г-г-г, шо поробышь, я до завтрашнего утра арестован
    - Это как?
    - Все навоевался....

    Вот примерно так все и было... )))
    - Вы что, хотите жить вечно?

  20. #200

    Cool "Сектор 7"

    Ну що ж напишу і я пару слів...
    Дякую всім хто приїхав і зіграв\фотографував\співав, дякую за ті слова, що ви написали тут після гри.
    Сподіваюсь наша команда ще порадує вас іграми такого роду.

+ Ответить в теме
Страница 10 из 11 ПерваяПервая ... 567891011 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 11.06.2009, 13:45
  3. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  4. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 15:19
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама