+ Ответить в теме
Страница 11 из 13 ПерваяПервая ... 678910111213 ПоследняяПоследняя
Показано с 201 по 220 из 247

Тема: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

  1. #201
    Оператор Аватар для Sennik
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Оплот
    Сообщений
    383
    Записей в дневнике
    2

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Ого, мотострели ОСКВА получается самые результативные!
    И арестовали одного бандита, и разминировали, и КПП держали. Вот на следующий раз за стингерами и на защиту кишлака не распылятся и будет всё в ажуре.
    Благодарствую всех за выполненую работу!

  2. #202

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Последний раз редактировалось Бес Стыжий; 28.09.2012 в 18:43.

  3. #203
    Оператор Аватар для Sennik
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Оплот
    Сообщений
    383
    Записей в дневнике
    2

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Жалоб от мирных не поступало. Как слухи говорят то с мирным племенем договорились.

  4. #204

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Добрый день всем честным людям. Мне, как человеку новому понравилось все. Я первый раз на такой игре. Много чего необычного. На счет радиостанций критику принимаю, но жаль затраченных усилий, я просто с организаторами связь не поддерживал. По антуражу очень жаль затраченных усилий добиться всего, что соответствовало тому времени. Пришлось убить два дня на поиски ножа 80-х годов, квадратную батарейку к реальному фонарю и так далее, даже звездочку пришлось на вернисаже искать. Хотелось быть похожим полностью. В антураже хотелось бы отметить всех Афганцев. Очень жаль, что некоторые вообще на это не обращали внимание. Поэтому на следующий день я переоделся в реплику, березка была мокрая. Xaos822 не заморачивайся на счет званий, звания остались там, в армии, а тут как положено, действует субординация. Но закон действует в таких ситуациях один, каждый имеет право голоса, в момент пока нет боестолкновения, а там только командир имеет право приказывает, и ни кто не смеет перечить. Ты принял решения не взять совет во внимание и это твое решение как командира. А оно всегда правильное. Потому, что только командир знает задачу. У нас мне только не понравилось беготня командиров по поводу и без повода. Для этого всегда есть старший смены, то есть сержант, который может принять решение. Да и много всего было, все только хорошее. Организаторам отдельное спасибо и Афганцам. Особенно девчонки Афганские супер, теперь-то после войны я думаю можно на них обратить внимание. Благородные Душманы, надеюсь меня не прирежут. Всем спасибо!!!! С уважением Серж!

  5. #205
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Небольшое замечание.
    На следующий раз (я очень надеюсь, что он будет) считаю необходимым отметить границы кишлака. Хотя бы веревочку натянуть. Во-первых, входить с оружием - харам, а где именно оно харам, а где нет, очень размыто. Приходилось бегать везде с поднятыми руками и отвечать на вопросы "Старейшина, а почему у тебя в кишлаке люди с оружием?" Ну и во-вторых, в кишлаке иногда боевики бывают, а все тот же харам - ни убить, ни в плен не взять...

    Думаю мысль ясна )
    - Вы что, хотите жить вечно?

  6. #206
    Оператор Аватар для Xaos822
    Регистрация
    08.11.2010
    Адрес
    Ковель
    Команда
    Tilarids
    Сообщений
    112

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Выводы делаются всеми, что не может не радовать. Теперь хотелось бы услышать от Таира, планирует ли он открыть сезон игрой по теме Афганистана?

  7. #207

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Всім учасникам "бойових дій" велике дякую за цікаву і насичену гру. Мені хотілося описати тут моменти гри в яких брали участь мої вірні таджики, але не хочу розкривати "хитрощі", які ще можуть бути використані в наступних іграх. Тому опишу свої враження. Плюси: 1. Сподобалося, що кожне племя виконувало свої завдання, інколи навіть разом. 2. Конфліктів чи непорозумінь зі сторони правовірних не було помічено. 3. Кожний намагався відіграти свою роль якнайкраще. 4. ОКСВА можна завжди було знайти і обстріляти. 5. Гарно продуманий сюжет гри, хоча деякі завдання були незрозумілими.
    Щодо мінусів: 1. Відігравання поранених. На мою думку це зайве.
    Щодо виконаних і не виконаних завдань. Вірні Аллаху таджики робили все що було заплановано і навіть більше. Були непорозуміння з деякими завданнями в перший день. Ніколи б не подумав, що виносний блок-пост буДе так близько від застави. Моя помилка. Спорядили мирний караван для пошуку посту на дорозі, а тут "хлопці в кашкетах " трішки погарячкували і вбили 3-ох мирних. Бєса забрали в комендатуру, добре що хоч коня вдалося вмовити не забирати. На зібрання польових командирів зі старійшиною і ЦРУ не вдалося дійти. Перестріли групу людей вночі і прийшлося лишити зброю вірному охоронцю і піти подивитися, що то за тіні. Опля, а це патруль "шураві". Вдав з себе мирного афганця, який заблукав. Хотів їм показати, де є бандіти, щоб заманити їх і знищити зі засідки, але вони молодці не повелися і повели мене на заставу, де я годину прочекав на коменданта і молився Аллаху, щоб він мене не впізнав. Слава Аллаху вояки ОКСВА не знали імен польових командирів, або знали, але документи перевіряли фіктивно. Мене відпустили і я приєднався до своїх вірних таджиків для знищення застави2, яку за моїм наказом обстрілювали без перестанку з 2100. Останній візит моїх вояків на цю заставу закінчився десь в 0230-0240. Зранку лідер пуштунів передав мені завдання, які ми вчасно виконали. Зі всіх схронів принесли боєприпаси. Занесли РС на визначене місце ближче до Застави 1. І там же зробили засідку на "шураві", які спокійно поверталися з купленими кавунами на заставу з кішлака. Далі по наказу старійшини всі племена обєдналися для знищення Застави 1. Що нам і вдалося, але з втратами. Наступне завдання - це знищення літака у визначеному місці у визначений час. Що ми і зробили. Всі мої підлеглі заслуговують похвали Всевишнього, поваги місцевих жителів і, звичайно, грошової винагороди, яку я видавав за виконані завдання.
    Дякую Таіру, і його хлопцям зі Ш.Т.У.Г за організацію гри такого рівня. Дякую таджикам, пуштунам, ашкунам, ЦРУ, і ОКСВА всім, хто зголосився приїхати, - без вас ця гра була б менш цікавою. До зустрічі!
    Последний раз редактировалось Дмитро Вовкулака; 30.09.2012 в 15:33.
    do what you fear and fear disappear!

  8. #208
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Цитата Сообщение от Дмитро Вовкулака Посмотреть сообщение
    Всім учасникам "бойових дій" велике дякую за цікаву і насичену гру. Мені хотілося описати тут моменти гри в яких брали участь мої вірні таджики, але не хочу розкривати "хитрощі", які ще можуть бути використані в наступних іграх. Тому опишу свої враження. Плюси: 1. Сподобалося, що кожне племя виконувало свої завдання, інколи навіть разом. 2. Конфліктів чи непорозумінь зі сторони правовірних не було помічено. 3. Кожний намагався відіграти свою роль якнайкраще. 4. ОКСВА можна завжди було знайти і обстріляти. 5. Гарно продуманий сюжет гри, хоча деякі завдання були незрозумілими.
    Щодо мінусів: 1. Відігравання поранених. На мою думку це зайве.
    Щодо виконаних і не виконаних завдань. Вірні Аллаху таджики робили все що було заплановано і навіть більше. Були непорозуміння з деякими завданнями в перший день. Ніколи б не подумав, що виносний блок-пост буДе так близько від застави. Моя помилка. Спорядили мирний караван для пошуку посту на дорозі, а тут "хлопці в кашкетах " трішки погарячкували і вбили 3-ох мирних. Бєса забрали в комендатуру, добре що хоч коня вдалося вмовити не забирати. На зібрання польових командирів зі старійшиною і ЦРУ не вдалося дійти. Перестріли групу людей вночі і прийшлося лишити зброю вірному охоронцю і піти подивитися, що то за тіні. Опля, а це патруль "шураві". Вдав з себе мирного афганця, який заблукав. Хотів їм показати, де є бандіти, щоб заманити їх і знищити зі засідки, але вони молодці не повелися і повели мене на заставу, де я годину прочекав на коменданта і молився Аллаху, щоб він мене не впізнав. Слава Аллаху вояки ОКСВА не знали імен польових командирів, або знали, але документи перевіряли фіктивно. Мене відпустили і я приєднався до своїх вірних таджиків для знищення застави2, яку за моїм наказом обстрілювали без перестанку з 2100. Останній візит моїх вояків на цю заставу закінчився десь в 0230-0240. Зранку лідер пуштунів передав мені завдання, які ми вчасно виконали. Зі всіх схронів принесли боєприпаси. Занесли РС на визначене місце ближче до Застави 1. І там же зробили засідку на "шураві", які спокійно поверталися з купленими кавунами на заставу з кішлака. Далі по наказу старійшини всі племена обєдналися для знищення Застави 1. Що нам і вдалося, але з втратами. Наступне завдання - це знищення літака у визначеному місці у визначений час. Що ми і зробили. Всі мої підлеглі заслуговують похвали Всевишнього, поваги місцевих жителів і, звичайно, грошової винагороди, яку я видавав за виконані завдання.
    Дякую Таіру, і його хлопцям зі Ш.Т.У.Г, а також хлопцям з Бродів за організацію гри такого рівня. Дякую таджикам, пуштунам, ашкунам, ЦРУ, і ОКСВА всім, хто зголосився приїхати, - без вас ця гра була б менш цікавою. До зустрічі!

    Да! Идея с выносным блокпостом хорошая,а расположение выбрали не удачное!((( Стояли знаем)))
    В следующий раз надо будет лучше продумать и поставить так, чтобы пост был постоянно задействован в игре!!!
    Ну и оборудовать его более антуражно,а то у нас с Макаром получилось-"Я ЕГО СЛЕПИЛА ИЗ ТОГО ЧТО БЫЛО")))))))))))
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  9. #209
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Цитата Сообщение от Бес Стыжий Посмотреть сообщение
    А что у нас с "военным трибуналом" по невинно "убиенным" (4) мирным жителям?
    Так як Олег-паша, він же "особіст" тут не зареєстрований, то пишу з його слів (спеціально тлефоную йому, тому відповідь прямо таки он-лайн з перших вуст):
    "Не успели провести следсвенные действия, так как при нападении ночью "духов" на заставу №402 боец находился в карцере. После отбития заставы советскими подразделениями боец был найден без головы. Видать родственники убитых все таки добрались к нему..."(с)

    Цитата Сообщение от Xaos822
    Выводы делаются всеми, что не может не радовать. Теперь хотелось бы услышать от Таира, планирует ли он открыть сезон игрой по теме Афганистана?
    Про це друже буде обговорюватись в другій темі по цьому проекту в Західному регіоні. Вже вивішений певний опитувальник із пропозиціями. Долучайтесь!!!

    ДМИТРО ВОВКУЛАКА. Прикольне бачення зі сторони таджиків! А відносно того, що тебе протримали і не знали хто і що, то це звісно провтик самого польового командира таджиків піймали і відпустили!
    Згадую як я прийшов рано із 6-ма розвідниками тебе арештовувати...а в тебе паспорт не той які треба був. Блін і знаю, що тебе треба взяти а довести, що ти то Тенгіз Бакулі не мождемо. Добре що Арсен (здається) проколовся із двома паспортами

    Ну і дивно, що ніхто з розвідників не відписався...таке враження що гра пройшла "мІмо" них. Все таки надіюсь на їх пост (Тімур, Гасс, Аладін, Назар і т.д.).
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #210
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Цитата Сообщение от Олег-паша Посмотреть сообщение
    боец был найден без головы. Видать родственники убитых все таки добрались к нему..."(с)
    Я же говорил, что прольется кровь )))
    - Вы что, хотите жить вечно?

  11. #211
    Новобранец
    Регистрация
    27.03.2009
    Адрес
    Киев
    Команда
    Группа "Кунар"
    Сообщений
    5

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Привет всем! Воевал за пограничников на второй заставе. Таир писал, что мы взяли только один стингер. Возникает вопрос: у нас было задание в воскресенье в 12:05 не допустить уничтожение самолета на опушке леса, между нашей заставой и лагерем моджахедов. Вышли заранее, сделали засаду. Прямо на нас вышел отряд духов (шли по лесу, по ложбине между холмами). Отряд духов был уничтожен почти полностью, убежал только один. Мы его не преследовали, так как задача стояла другая. При обыске "мертвых" бабаев было найдено два тубуса зеленого цвета. Я так понимаю, РПГ. Применить их моджахеды не успели. Мы прождали до, примерно, 12:07/12:08. Самолет спокойно пролетел. После этого вернулись на базу. Внимание вопрос: что мы взяли? Так, для себя, просто интересно...
    Последний раз редактировалось Зелений; 27.09.2012 в 16:46.

  12. #212
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Цитата Сообщение от Зелений Посмотреть сообщение
    Привет всем! Воевал за пограничников на второй заставе. Таир писал, что мы взяли только один стингер. Возникает вопрос: у нас было задание в воскресенье в 12:05 не допустить уничтожение самолета на опушке леса, между нашей заставой и лагерем моджахедов. Вышли заранее, сделали засаду. Прямо на нас вышел отряд духов (шли по лесу, по ложбине между холмами). Отряд духов был уничтожен почти полностью, убежал только один. Мы его не преследовали, так как задача стояла другая. При обыске "мертвых" бабаев было найдено два тубуса зеленого цвета. Я так понимаю, РПГ. Применить их моджахеды не успели. Мы прождали до, примерно, 12:07/12:08. Самолет спокойно пролетел. После этого вернулись на базу. Внимание вопрос: что мы взяли и почему выполнение данного задания нам не защиталось? Так, для себя, просто интересно...
    Отже:
    1-Не допустити збиття літака який з"являється в районі польоту в 12:01 і вилітає із району в 12:20. Наскільки доклав Орест (головний ЦРУшнік) літак був збитий в 12:16.Якраз біля квадрату його вильоту із району ураження по маршруту (це біля застави №402). Точний час зі мною звіряв Барма, щоб потім не було розбіжностей навіть в одну хвилину (це давало змогу уникнути непорозумінь в часі виконання цих завдань). От якщо Орест ще відпишеться то буде ясна картина на всі 100% (можливо я щось із часом наплутав)???
    2-Те що забрали РПГ це взагалі чудово, оскільки вони неслись із одного схрону в другий і не потрапили на призначене місце (до речі про цей випадок я чув, але толком не зрозумів хто,де,скільки?). Треба вам ще зничення групи духів із РПГ внести в актив!
    3-От як би ДШМГ в повну силу розвернулись (ех..), то було б певно "духам" непереливки Ну цікавіше і "бойовитіше" то точно.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #213
    Оператор Аватар для -MAK-
    Регистрация
    13.08.2011
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г
    Сообщений
    198

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Як писав Таір, захопили 2 РПГ, іх зняли з мене і Вікінга. До речі, хотів би зауважити, вбитих не питаємо "карта є", а тихо обшукуємо, забираємо ігрові речі (ігрові гроші, карту, та інші "документи").
    Если человек умирает прежде отведённого ему срока,сколько с его уходом теряет мир?
    Наверняка больше,чем просто одну жизнь. Ветвь засыхает и более не приносит плодов. Будущего больше нет. Безвозвратно отсекаются тропы,пройти по которым уже нельзя. Кем были бы его потомки? Святыми? Убийцами? Или и тем и другим? Когда человек умирает, вместе с ним исчезают и ответы. И тогда возникает вопрос: разве не нужно спасти всех людей?

  14. #214
    Оператор Аватар для bobas
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    101

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Всім привіт, ось і я дозрів щось написати. Про гру. На такому проекті був вперше і з впевненістю можу сказати, ЦЕ БУЛА НАЙКРАЩА ГРА ЗА ВЕСЬ ЧАС, ВІДКОЛИ Я В СТРАЙКУ, а в страйку я більше трьох років (можливо це і не багато). Описувати не буду ні плюси ні мінуси(яких на мою думку не було). Організаторам низький уклін і величезне дякую. Отже почну. По приїзді на полігон отримав "нежданчик" у вигляді паспорта лідера пуштунів Сабура аль Фарі. Через це можливо і не підготувався як слід. По завданням: 1. Організувати спостереження за заставою №1, зясувати який підрозділ та в якій кількості там знаходиться, визначити слабкі місця.Віразу напрввив туди бійців, які фактично там шастали цілий день, навіть я сам побував на заставі, правда після допиту мене там розстріляли. В результаті кількість людей відома, слабкі мсця визначені. Правду кажучи ці слабкі місця слабкі тільки вночі, вдень заставу досить важко взяти.2. Знайти звязкового в кішлаку Фарахе, який вміє користуватись стінгером та поможе прочитати карту польотів "шуравських" літаків, також роздобути саму карту польотів. Карту польотів викупив в Халіля за 3 пакета героїну і 1000 авганій. Героїном мене пригостив сам Мула (МАК, дякую, спочатку не поняв нафіга ти мені цей цукор тичеш) Результат: Звязкового знайшов, вірніше він мене. Передав карту польотів, домовились про точки вистрілів, кортотше, все зпланували. Один літак збили 15-го числа, другий 16-го. Отримав повідомлення про сходку старійшин. Поперся на ту сходку, прихопивши з собою трьох охоронців. Йшли в абсолютній темноті розтягнувшись ланцюжком метрів на 20. Пройшли незамічені між першою заставою і патрульом, який бродив по дорозі до виносного блокпосту. На сходці отримав вказівки щодо дій 16-го числа.3. Здійснити атаку в 23,20 на першу заставу.Результатом цього нападу стало захоплення командного пункту шураві, та захоплення документів, карт (Бум, хоробрий воїн Аллаха прорвався в палатку). 16-го числа отримав повідомлення від Ісламського союзу для Тенгіза Бакулі, в якому говорилось, що необхідно провести караван з РС-ом до одного з ближайших до застави 402 схронів. Почали готуватись до масової атаки на заставу 402. Для цього на потрібно було підготувати зброю, яка знаходилась в схронах. Отже вирушили вчотирьох шукати схрон. Дуже довго не могли знайти його, аж поки Таір не підказав, бо виявляється шукали зовсім не в тому місці. Напоролись на патруль, який нас всіх перестріляв. Поки вийшли з мертвяка почався штурм застави.... Це я дуже коротко описав свої походеньки, якщо не виправдав чиїсь сподівання ВИБАЧТЕ, всетаки перший раз на такому шикарному проєкті.Ой, зовсім забув подякувати Барм-Алі, в миру просто Барма, який мені весь час помагав і підказував, і взагалі всім, хто був присутній на грі, ви прсто супер.Дуже радий був зустріти на грі старих друзів, та завести нові приємні знайомства. ДЯКУЮ ВСІМ!!!

  15. #215

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Напишу нарешті і я 2 слова про гру...

    Гра вдалась.

    Вражений театром з боку духів, кого тільки не зустрів... і орнітологів і пастухів\землеробів . Мені настільки вміло хотіли продати "афганку", що я повірив в те що вона є і вона реально така як треба)))) Хтось ішака шукає в іншого баранів вкрали... Грали навіть тоді коли "ніхто не бачив", грали для себе і це було круто!!!

    ОКСВА - теж набагато краще ніж минулого разу, не клали кожного духа писком в землю і не "валили" всіх направо і наліво, це значний прогрес .

    Дякую всім за чудову гру!!!

    До зустрічі на нових іграх від команди Ш.Т.У.Г.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCF5454.jpg
Просмотров: 588
Размер:	100.5 Кб
ID:	35996

































    P.S. Завтра заллю фотки від Марти. (дівчинка про фото якої питає Вікінг)))
    Последний раз редактировалось Sakup; 27.09.2012 в 23:11.

  16. #216

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Як і обіцяв, до Вашої уваги фото від Марти...

    МАК прослідкував

  17. #217
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Ребята, не сочтите за...
    А можно фотки одним архивом на ех.ua? Ну позязя...
    - Вы что, хотите жить вечно?

  18. #218

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Было бы не плохо, все фотки собрать в нормальном качестве и на em. разослать. Очень сильно ухудшается качество. Надо будет во Львове собрать у всех и сделать папку а потом разослать всем, кто желает!!

  19. #219
    Новобранец
    Регистрация
    03.06.2012
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    1

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Таір ,ти обіцяв відео з гри ,воно взагалі буде чи нема чого чекати?

  20. #220
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Гнев Пророка". 15-16 сентября 2012г. (Афган 1986г. Провинция Джаузджан)

    Цитата Сообщение от Fortius Посмотреть сообщение
    Таір ,ти обіцяв відео з гри ,воно взагалі буде чи нема чого чекати?
    Я то обіцяв, але робить його відеоператор з гри ТОША. Відео мало бути, ще тиждень назад. Каже, що затримується трохи, але 100% буде в найближчі дні.
    Чекати...я теж чекаю...
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 11 из 13 ПерваяПервая ... 678910111213 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 31
    Последнее сообщение: 28.09.2013, 19:49
  2. Анонс игры Игра "Охота на пиранью" 22-23 сентября 2012 г. пос. Кочеток.
    от Доктор Быков в разделе ИГРЫ
    Ответов: 135
    Последнее сообщение: 26.09.2012, 10:18
  3. Ответов: 156
    Последнее сообщение: 14.10.2011, 18:38
  4. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 29.07.2008, 08:49
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама