+ Ответить в теме
Страница 2 из 7 ПерваяПервая 1234567 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 122

Тема: Девушка-снайпер. Реально?

  1. #21
    American Jedi Аватар для Sergio Leone
    Регистрация
    16.11.2006
    Адрес
    Kirovograd, UA
    Команда
    none at the moment
    Сообщений
    790
    Десь читав, що, інколи, для покрещення певних характеристик справжні СВД позбавляють можливості ведення напів-автоматичного вогню. Отже, спрінгова версія певною мірою є антуражною.
    тоже что то такое читал... конкретно что именно там было не помню, но про удаление полуавтоматического огня там точно было. НО я же не говорю неантуражная, я имел ввиду, что для меня весь (точнее практически весь) кайф от СВД в возможности ведения полуавтоматического огня

    а по поводу 1600-1800 у.е., думаю имелось ввиду привод (ТМ АК) + внешний тюн (кит) + внутренний тюн (а на АЕГ поставить 180-190 это деньги не малые) + работа мастера... вот и выходит чуть меньше двух килобаксов
    And I heard a voice in the midst of the four beasts. And I looked, and behold a pale horse, and his name that sat on him was Death, and hell followed with him.



    Primary: TAC .338
    KJW M700 base. On-going project.

    Secondary: CYMA MP5K
    (stock)

  2. #22
    Оператор Аватар для Frogfoot
    Регистрация
    05.03.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат Удачі
    Сообщений
    200
    А чому саме СВД? ІМХО - це зброя марксмена. Для чистого снайперства теж підходить - але в страйку такого і не буває. Можливо краще замість дорогої цяцьки взяти АЕГ зі 160-кою - користі для команди буде набагато більше. Чи саме СВД "в душу запала"? А бігаєте ви в команді, і чи підходить СВД?
    П.С. ІМХО - Бундесвер її переманює!

  3. #23
    Оператор Аватар для Bravo
    Регистрация
    09.03.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance. Lviv, Ukraine.
    Сообщений
    2,318
    Цитата Сообщение от Богдан Надюк
    А чому саме СВД? ІМХО - це зброя марксмена. Для чистого снайперства теж підходить - але в страйку такого і не буває. Можливо краще замість дорогої цяцьки взяти АЕГ зі 160-кою - користі для команди буде набагато більше. Чи саме СВД "в душу запала"? А бігаєте ви в команді, і чи підходить СВД?
    П.С. ІМХО - Бундесвер її переманює!
    Від кулемету користі для команди звісно буде більше.
    Але чи захоче тендітна дівчина бігати з кулеметом ? 8)

  4. #24
    Оператор Аватар для Руда
    Регистрация
    02.05.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    956
    Записей в дневнике
    3
    Цитата Сообщение от Богдан Надюк
    А чому саме СВД? ІМХО - це зброя марксмена. Для чистого снайперства теж підходить - але в страйку такого і не буває. Можливо краще замість дорогої цяцьки взяти АЕГ зі 160-кою - користі для команди буде набагато більше. Чи саме СВД "в душу запала"?
    В тому то і справа, що саме СВД запала в душу. Не можу це пояснити)) От дивишся на неї і розумієш, що тобі без неї важко буде далі жити)) Можливо, це просто жіночі "забаганки") Мозок каже - можна і дешевше і не меньш гарну, а може, навіть, гарнішу, але...

    А бігаєте ви в команді, і чи підходить СВД?
    Не бігаю я. В тому то і справа - якби бігала, то точно знала б, що мені підходить. Просто вирішила спочатку послухати, що досвідчені люди скажуть.

    П.С. ІМХО - Бундесвер її переманює!
    )))))

  5. #25
    Оператор Аватар для Frogfoot
    Регистрация
    05.03.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат Удачі
    Сообщений
    200
    1. Вогонь з кулемета на бігу??! А зміст? ІМХО Кулемет (потужний) більше потрібен на базі, а замість "ручника" нормально працюють АЕГи.
    2. Рижик, ти спочатку побігай з чимось іншим, можливо візьми напрокат, відчуй що таке снайпінг і взагалі страйк, а потім уже трать на СВД.
    3. На рахунок забаганок Я теж коли бачу щось нове і хороше хочу і собі таку-ж. А потім беру свій АК і розумію, що це і є "кохання з першого погляду і на все життя"
    4. Подумай чого ти очікуєш від зброї. З СВД з напівавтоматом противника не засиплеш. Пара пострілів і треба діставати з-за спини другу зброю. А зайве спорядження замаскуватись ще нікому не допомогло. ІМХО в ролі марксмена і драйву більше і вогнем свої прикриють у випадку чого.
    5. Хто ще не зрозумів - я за марксменів у командах - і не за одного. Щоб відбити охоту у багатьох субєктів стояти і нахабно розглядати позиції поза зоною вогню. Отаких і треба знімати. А ще снайперів. Та і взагалі - УСІХ. Так що роботи у тебе завжди буде вдосталь.

  6. #26
    Оператор Аватар для Руда
    Регистрация
    02.05.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    956
    Записей в дневнике
    3
    2 Богдан Надюк
    2. Рижик, ти спочатку побігай з чимось іншим, можливо візьми напрокат, відчуй що таке снайпінг і взагалі страйк, а потім уже трать на СВД.
    Це я розумію.) Хіба я схожа на того хто спочатку купить, а потім не знає, що з цим робити?)) Якщо склалося таке враження - прошу пробачення.) Я тому і питаю, що не впевнена. Просто є якісь побажання.))

    4. Подумай чого ти очікуєш від зброї. З СВД з напівавтоматом противника не засиплеш. Пара пострілів і треба діставати з-за спини другу зброю. А зайве спорядження замаскуватись ще нікому не допомогло. ІМХО в ролі марксмена і драйву більше і вогнем свої прикриють у випадку чого.
    5. Хто ще не зрозумів - я за марксменів у командах - і не за одного. Щоб відбити охоту у багатьох субєктів стояти і нахабно розглядати позиції поза зоною вогню. Отаких і треба знімати. А ще снайперів. Та і взагалі - УСІХ. Так що роботи у тебе завжди буде вдосталь.
    Це мені підходить. Можливо, знову ж таки, я не так висловилась) Мені більш імпонує роль "прикриваючого", чим роль того, хто попереду і атакує. Характер в мене такій)))

    Усім Люди! Мене не лякає, що потрібна буде ще одна - додаткова зброя. Я це розумію. Я просто хочу знати наскількі це реально. Дякую всім за відповіді. Висновки для себе зроблено. Якщо хтось ще щось порадить - буду дуже вдячна.)))

  7. #27
    Оператор Аватар для Frogfoot
    Регистрация
    05.03.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат Удачі
    Сообщений
    200
    Молодець. Наша людина. Приємно, що в страйку появляються дівчата.
    По власних спостереженнях - реакція у бойовій ситуації у вас жінок краща (якщо не розгубляться). А відреагувати на появу з-за сусіднього горбика ворожої голови треба швидко.
    Якщо будеш брати додаткову зброю ІМХО краще брати "Скорпіон" або АЕГ пістолет. на коротких дистанціях вони те-ж саме що і SMG, але вага усе-таки поменше. Та і розміри того що тебе б`є по спині (висить на поясі, стегні, під пахвою) свою роль у пересуванні відіграє. У страйку показових штурмів із барабанним боєм і артпідготовкою не буває - приходиться або пригинатись, або повзти, або бігти - багато в чому завдяки СНАЙПЕРАМ (щоб їх)
    А взагалі - вітаю у страйкболі. Сподіваюсь побачити або у приціл або у одній траншеї

  8. #28
    Старый брюзга
    Регистрация
    03.03.2006
    Адрес
    Kiev
    Команда
    Читайте аватар :)
    Сообщений
    1,614
    Цитата Сообщение от SomberGrin [Дикі гуси
    ]Кіт від Guarder (Inokatsu) - схожий на СВД або Заставу хіба що здалеку і вночі.
    І 1600-1800 у.о. тут нема звідки узятись.
    Давай посчитаем.
    Гвардеровский кит - 900
    Сам калаш - 300
    Потроха гира в район тюна 150-160 - 400-500.
    Сложишь сам?
    Никого никогда не хочу обидеть. Но очень злой, особенно по утрам
    Вопросы и консультации в скайпе

  9. #29
    Оператор Аватар для Bravo
    Регистрация
    09.03.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance. Lviv, Ukraine.
    Сообщений
    2,318
    Цитата Сообщение от Богдан Надюк
    1. Вогонь з кулемета на бігу??! А зміст? ІМХО Кулемет (потужний) більше потрібен на базі, а замість "ручника" нормально працюють АЕГи.
    Ну ти ж АЕГ зі 160-ю радив. Тому я про кулемет і написав.
    Чи я тебе неправильно зрозумів ?

  10. #30
    Оператор Аватар для Руда
    Регистрация
    02.05.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    956
    Записей в дневнике
    3
    Цитата Сообщение от Богдан Надюк
    А взагалі - вітаю у страйкболі. Сподіваюсь побачити або у приціл або у одній траншеї
    І я сподіваюсь)))

  11. #31
    Частично с вами всеми согласен, но на своем примере подкоректирую -ставишь новый усиленный гир, в нем меняешь весь фарш, ставишь нормальній движок, 190 пружину, бор ап....в итоге есле повезет имеешь за 200 скорость вылета.....но рассмотрим на примере СВД и Г-3 СГ-1 : 1е СВД туда просто так чтоб было удобно некуда влепить акум, который это все будет тянуть...на Г-3 есле уж так сильно прижмет можно поставить антуражненький коробок под 12 вольтовый акум....2е проблемы тюна на СВД есле я ничего не проспал нету фул мех бокса, что есть геморой и затраты...3е. внешний тюн...что может быть более красочней и обширней чем ассортимент товаров внешнего тюнинга для винтовок компании хеклер и кох....

    Да и вобще что за бред про 2х часовые засады ради одной единственной цели....нормальные солдаты столько не живут...а маклауда рубить саблей надо....

  12. #32
    Оператор Аватар для Руда
    Регистрация
    02.05.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    956
    Записей в дневнике
    3
    Цитата Сообщение от ZooL
    ....нормальные солдаты столько не живут...а маклауда рубить саблей надо....
    Это беспочвенные обвинения, если в мою сторону.

  13. #33
    Цитата Сообщение от Рыжик
    Цитата Сообщение от ZooL
    ....нормальные солдаты столько не живут...а маклауда рубить саблей надо....
    Это беспочвенные обвинения, если в мою сторону.
    эт не про тебя, просто мисии проходят довольно быстро, и свою потенциальную цель искать нужно быстро....а ничто не дает гарантии что эту цель не убьет никто раньше....

  14. #34
    IMHO щодо кастомізації АК в СВД з допомогою відповідного кіта від Guarder...

    Ціна:
    ТМ АК-47 - 260 у.о.
    СВД-кіт - 500 у.о.
    тюнинг до 160-ї пружини - 300-400 у.о.
    акумулятор - 60 у.о.

    Всього: до 1300 у.о.

    Проте Guarder припинив продавати від свого імені продукцію Inokatsu. А сам виробник не став подовжувати випуск цього кіта. Отже, його буде досить важко знайти (ну і грець з ним! ).

    Власне мені біьше до вподоби наступні варіанти:

    http://www.airsoftgun.ru/articles/ai...view/svd.shtml - огляд газової СВД від G&P

    http://www.airsoftarmy.ru/modules.ph...howpage&pid=41 - огляд спрінгової СВД від AtoZ/King Arms

    http://www.airsoftgun.ru/phpBB/viewt...er=asc&start=0 - обговорення спрінгової СВД від AtoZ/King Arms

  15. #35
    Старый брюзга
    Регистрация
    03.03.2006
    Адрес
    Kiev
    Команда
    Читайте аватар :)
    Сообщений
    1,614
    Цитата Сообщение от SomberGrin [Дикі гуси
    ]СВД-кіт - 500 у.о.
    Где? Он 720 стоил со скидкой в киеве.
    Никого никогда не хочу обидеть. Но очень злой, особенно по утрам
    Вопросы и консультации в скайпе

  16. #36
    Black PYJAMA user Аватар для Strank
    Регистрация
    17.12.2003
    Адрес
    Hero City Kyiv
    Команда
    SEAL TEAM III - TF33
    Сообщений
    2,038
    Записей в дневнике
    7
    Рыжик, теория это все, конечно, хорошо но тут тебе уже много разного наговорили (кстати, что характерно, ни одна девушка не высказалась ). Но игра она у каждого своя - ты лучше приедь несколько раз - пообщайся с людьми, постреляй по ним - и всё станет ясно

    ЗЫ: А рыжие, кстати, под патронатом федерации
    17% / 47˚

  17. #37
    ..... БОЖЕ КАК ЭТО РОМАНТИЧНО..... вот бежишь по леску, весь такой взволнованый, уставший,.... а тут бах- девушка красивая в кустах лежит одна.... похоже на сказку ...да?
    и по делу:
    -Про Снайперскую Винтовку Драгунова скажу одно: ЭТО ЛУЧШЕЕ ОРУЖИЕ С КОТОРОГО МНЕ ПРИХОДИЛОСЬ СТРЕЛЯТЬ(имеется ввиду боевой образец)( http://io.com.ua/1110202 ) удобная, прАКтичная и вообще просто красивая винтовка запала мне в душу навсегда!
    -По поводу СВД в страйке скажу словами Ленина: "БЫТЬ и ещё раз БЫТЬ!". Кто вспомнит командира Штрафного Батальйона(Одесса)( фото http://io.com.ua/1075263 ) - поймёт меня сразу.....
    -Девушки снайпера в страйке были, есть и будут! Аня с Группы здоровья (Москва) с винторезом выглядит оччень убедительно....... А то типа вместо
    дорогої цяцьки
    можна взять чё то другое- я несогласен! Страйк вообще "не очень" дешевое занятие, но МОЁ ИХМО- если стрелять , то стрелять.... если хочеться и ты знаешь что это тебе нужно на 100%- нужно брать и денег НЕ ЖАЛЕТЬ!!! (если они конечно есть) В лубом случае- желаю сделать правильный выбор!
    Si vis pacem, para bellum.

  18. #38
    Оператор
    Регистрация
    18.02.2004
    Адрес
    Ukraine, Kiev
    Команда
    Группа "Шторм"
    Сообщений
    354
    Цитата Сообщение от Oleg BUS
    ..... БОЖЕ КАК ЭТО РОМАНТИЧНО..... вот бежишь по леску, весь такой взволнованый, уставший,.... а тут бах- девушка красивая в кустах лежит одна.... похоже на сказку ...да?
    Какая она нафиг снайпер если ты ее увидел? )

    Цитата Сообщение от Oleg BUS
    и по делу:
    -Про Снайперскую Винтовку Драгунова скажу одно: ЭТО ЛУЧШЕЕ ОРУЖИЕ С КОТОРОГО МНЕ ПРИХОДИЛОСЬ СТРЕЛЯТЬ(имеется ввиду боевой образец)( http://io.com.ua/1110202 )
    А причем тут СВД? На фото - охотничья винтовка Тигр...

  19. #39
    Новобранец
    Регистрация
    14.12.2006
    Адрес
    Киев
    Команда
    1st Starship Trooperts
    Сообщений
    11
    Цитата Сообщение от Oleg BUS
    .....
    -Про Снайперскую Винтовку Драгунова скажу одно: ЭТО ЛУЧШЕЕ ОРУЖИЕ С КОТОРОГО МНЕ ПРИХОДИЛОСЬ СТРЕЛЯТЬ(имеется ввиду боевой образец)( http://io.com.ua/1110202 ) удобная, прАКтичная и вообще просто красивая винтовка запала мне в душу навсегда!
    Я чуть вас исправлю, молодой человек, винтовка действительно безупречная, но на фото у вас гражданская модфикация СВД- Тигр.

    На счет СВД - для меня лично тяжело.
    Рыжик покупайте то оружие, что хорошо вам ляжет в руку, и с чем вам будет удобно передвигатся.

  20. #40
    Оператор Аватар для Frogfoot
    Регистрация
    05.03.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат Удачі
    Сообщений
    200
    2Bravo Я справді писав про кулемет - але-ж не бігати з ним. Кулеметний розрахунок ніколи не бігає - а використовується для нарощування вогневої потужності в потрібному місці. З 8-10 кілограмовою цяцькою і я не побігаю весь день не те що дівчина. Вибач якщо незрозуміло виразився.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 7 ПерваяПервая 1234567 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Гир v2 - 200мс реально ли?
    от AG в разделе AEG винтовки
    Ответов: 48
    Последнее сообщение: 02.04.2017, 22:50
  2. Горка своими руками. Реально ли?
    от Kilot в разделе Сделай сам
    Ответов: 16
    Последнее сообщение: 09.07.2014, 21:35
  3. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 29.06.2011, 18:39
  4. Реально ли создать универсальные правила?
    от bOd [KSK] в разделе ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ШТАБ
    Ответов: 140
    Последнее сообщение: 01.02.2011, 16:10
  5. Ответов: 41
    Последнее сообщение: 27.10.2009, 09:22
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама