+ Ответить в теме
Страница 26 из 108 ПерваяПервая ... 1621222324252627282930313676 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 501 по 520 из 2154

Тема: Ігри\Тренування в Рясне

  1. #501

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от XORT Посмотреть сообщение
    А добивати поранених можна?
    конечно можно
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #502

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Hifumi Посмотреть сообщение
    Буду, так що +1. Щодо помаранчевої пов"язки, в когось запасної не знайдеться, бо наразі маю тільки білу?
    Використовуй білу, на майбутнє затаримося всі оранджевими.

    ---------- Сообщение добавлено в 00:06 ---------- Предыдущее сообщение создано в 00:05 ----------

    Цитата Сообщение от Kocc Посмотреть сообщение
    яка біла???? давним давно - оранжева (для мертвих), біла - перев*язаний (поранений), Ксеном, ти чого?
    блін))))))))))

    ---------- Сообщение добавлено в 00:06 ---------- Предыдущее сообщение создано в 00:06 ----------

    Цитата Сообщение от XORT Посмотреть сообщение
    А добивати поранених можна?
    Не можна, а треба!

    ---------- Сообщение добавлено в 01:09 ---------- Предыдущее сообщение создано в 00:06 ----------

    +4 додатково за терористів
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  3. #503

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Рега в час ночи в день игры, это конечно феерично. Из-за того что единицы только предупредили за кого они едут и в каком количестве, пришлось делиться перед самой игрой и в итоге у моей команды не вышло играть чисто за оргов. Зато неплохо повоевали.

    Итоги по игре: ГСД удержали документы до конца игры, уничтожили оборудование и отбили назад посольство. При этом террористы показали наверное свою лучшую игру за последнее время. Из-за того что документы не покинули посольство не удалось поиграть в цехах, в итоге троли остались голодные.

    Итоге по дисциплине: были взаимные обвинения в стрельбе очередями в админке. Просьба установить личность нарушителей для проведения воспитательных бесед. на всякий случай что бы сразу ограничить число жалоб: стрельба через улицу не считается стрельбой в помещении админки и допускается очередью. Также не смотря на то что два раза было сказано флаг не уносить, его унесли с точки, еще и помяли, плииизззз так больше не делайте.

    Спасибо всем кто приехал, был опять приятно удивлён и количеством игроков и качеством игры. Спасибо за игру!
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  4. #504

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    ДУМАЮ ТЕРОРИСТ С ФЛАГОМ НЕ СЛЫШАЛ НО ХОДИЛ ОН С НИМ В АТАКИ ТОЧНО ,ДА НАДО ПРАВЛЬНО СФОРМУЛИРОВАТЬ ОЖИВЛЕНИЕ НА СЛЕДУЮЩИЙ РАЗ ВЕДЬ СЛОВА КАЖДЫЕ 15 МИНУТ И 15МИНУТ МОЖНО ПОНЯТЬ ПО РАЗНОМУ
    скирату

  5. #505
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Гра була цікавою. Мені сподобалось. Був в обороні 2 поверху (оберігав документи). Було декілька цікавих і декілька неприємних моментів, а саме. Дуже сподобався нахабний захід на 2 поверх "фізрука" з 2-ма бійцями. Я відразу і не зрозумів, що ви живі!!! Поки очухався то перший пройшов практично до доків. Другий момент це коли боєць підіймався до нас зі словами-"ДЕВ"ЯТЬ-ДЕВ"ЯТЬ,-ДЕВ"ЯТЬ!!"=я так зрозумів, що це в терорів був такий пароль. І яке здивування і розчарування було в нього після того як його застрілили. Не приємні моменти це,- коли я стріляю з приміщення в бійця на вулиці, а він як НЕО ухиляється від моїх куль! Брате, змаклауднічати можна ОДИН,ДВА рази, а потім не буде з ким грати! Прошу вибачення за стрільбу чергою в адманці,-було один раз (пустив чергою 2 шари), але це тому що-просто стріляв з лівої руки і переводчик просто десь зачепив (намисно я не хотів). В загальному гра сподобалась, особливо группа яка обороняла доки. Сашку і Олегу окремий привіт. Дякую противнику за достойний супротив. Навіть від гранати люди вмирають. Наступного разу приїду знову.

  6. #506

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Всім дякую за напружену гру! Окремий респект за втримання північного даху) для "єфімчука"- ми були такі нахабні тільки тому що була інформація про те що всі поверхи зачищено - тепер треба знайти документи і от ми на розслабоні і входим ... далі ви знаєте) буде нам уроком) на жаль вибити вас звідти ми вже не змогли- власне дозволю собі висловити протилежну від Енді думку-насправді напевно найкраща по організованості гра, але коаліції Глобальних Сил Бобра,а наші БОРЦІ ЗА СВОБОДУ м"яко кажучи трішки незорганізувались) спробуєм зіграти краще в наступний раз)
    Також хочеться висловити побажання для покращеня гейм-плею:
    1.обмежити перебування документів 2 поверхами,пошук-зачистка для такої кількості гравців в умовах 4 поверхів надто затягується-вилітає друга половина сценарію.
    2.пропоную мертвяк для ГСД на останньому поверсі адмінки-імітуючи висадку з гелікоптерів,такий підхід підкріплень більш антуражний в умовах масових заворушень(хоча це і не принципово)
    3.насправді давайте визначимось- оживлення кожні 15 хв.(тобто 00,15,30,45хв. кожної години) чи в мертвяку перебувати 15 хв бо є різниця(на мою думку кожні 15 краще)
    4.товариші! їдучи за повстанців будьте любязні взяти гранат хоча б по 4шт. бо інакше штурм знову захлинеться і будь-ласка! одягніть хоча б один(1) цивільний елемент одягу! будьте тру!)))

  7. #507

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от FIZRUK47 Посмотреть сообщение
    1.обмежити перебування документів 2 поверхами,пошук-зачистка для такої кількості гравців в умовах 4 поверхів надто затягується-вилітає друга половина сценарію.
    Я ж Ксеному сказав, що документи тільки на другому в кімнаті з вікном, взагалі після того як його почали руйнувати то там вже не так багато місць де сховати за цим описом.

    Цитата Сообщение от FIZRUK47 Посмотреть сообщение
    2.пропоную мертвяк для ГСД на останньому поверсі адмінки-імітуючи висадку з гелікоптерів,такий підхід підкріплень більш антуражний в умовах масових заворушень(хоча це і не принципово)
    Це гарна ідея, особливо якщо спускатись по мотузкам. Наприклад в кого є карабін та страховка у тих мертв"як на даху ))))))))))).

    Цитата Сообщение от FIZRUK47 Посмотреть сообщение
    3.насправді давайте визначимось- оживлення кожні 15 хв.(тобто 00,15,30,45хв. кожної години) чи в мертвяку перебувати 15 хв бо є різниця(на мою думку кожні 15 краще)
    Ідея була як раз, що треба виходити в 00, 15, 30 та 45 хвилин, ГСД так і виходили. За винятком перших пітори години, коли ми не оживали а у вас був інстант. Заборон групуватись по виходу з мертв"яка не було. Але я вкурсі, треба було більше часу на пояснення присвятити перед початком гри. Дякую за участь та поради.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  8. #508

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от andynagorny Посмотреть сообщение
    Я ж Ксеному сказав, що документи тільки на другому в кімнаті з вікном, взагалі після того як його почали руйнувати то там вже не так багато місць де сховати за цим описом.

    Це гарна ідея, особливо якщо спускатись по мотузкам. Наприклад в кого є карабін та страховка у тих мертв"як на даху ))))))))))).

    Ідея була як раз, що треба виходити в 00, 15, 30 та 45 хвилин, ГСД так і виходили. За винятком перших пітори години, коли ми не оживали а у вас був інстант. Заборон групуватись по виходу з мертв"яка не було. Але я вкурсі, треба було більше часу на пояснення присвятити перед початком гри. Дякую за участь та поради.
    За винятково другий поверх якщо говорилося, то я прослухав, відправляв людей шукати по всіх чотирьох поверхах.

    На оживленню що 15 хвилин наголошено не було. Терористи оживали по 15 хвилин перебуванню в мертв'яку.
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  9. #509
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Дякую всім присутнім за гру , оборона папки була досить організована приеднуюсь до подяки Фізрука за урок про незачищені кімнати
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  10. #510

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от FIZRUK47 Посмотреть сообщение
    Всім дякую за напружену гру! Окремий респект за втримання північного даху) для "єфімчука"- ми були такі нахабні тільки тому що була інформація про те що всі поверхи зачищено - тепер треба знайти документи і от ми на розслабоні і входим ... далі ви знаєте) буде нам уроком) на жаль вибити вас звідти ми вже не змогли- власне дозволю собі висловити протилежну від Енді думку-насправді напевно найкраща по організованості гра, але коаліції Глобальних Сил Бобра,а наші БОРЦІ ЗА СВОБОДУ м"яко кажучи трішки незорганізувались) спробуєм зіграти краще в наступний раз)
    Також хочеться висловити побажання для покращеня гейм-плею:
    1.обмежити перебування документів 2 поверхами,пошук-зачистка для такої кількості гравців в умовах 4 поверхів надто затягується-вилітає друга половина сценарію.
    2.пропоную мертвяк для ГСД на останньому поверсі адмінки-імітуючи висадку з гелікоптерів,такий підхід підкріплень більш антуражний в умовах масових заворушень(хоча це і не принципово)
    3.насправді давайте визначимось- оживлення кожні 15 хв.(тобто 00,15,30,45хв. кожної години) чи в мертвяку перебувати 15 хв бо є різниця(на мою думку кожні 15 краще)
    4.товариші! їдучи за повстанців будьте любязні взяти гранат хоча б по 4шт. бо інакше штурм знову захлинеться і будь-ласка! одягніть хоча б один(1) цивільний елемент одягу! будьте тру!)))
    Хлопці заряджайте рації перед грою і буде краща організація =)
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  11. #511

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Воскресенье, Июль 7, 2013. 1030 сбор.
    Делаем тренировку по принципу 20-25% диверсионный форс против 75-80% патрулирующего и окопавшегося противника. Будут задачи по разведке и выведению из строя пунктов обороняющихся. Каждый пункт будет давать определённые бонусы усложняя/облегчая выполнение задач сторонами.
    Формат тренировки: дружеский, пользователей бункеров и тех кто не поддерживает нижеуказанные правила - просьба не беспокоить.
    Установки:
    полновесный сибз+каска дают одно ранение на игровую жизнь.
    заряжаем магазины с соотношением 2к1. бункеры пулемётов 3 к 1.
    в помещениях админки внутри стреляем только одиночками. ОДИНОЧКАМИ это значит ОДИНОЧКАМИ.
    привет сомалийцам - попадание в оружие выводит его из строя (оружие оживает на мертвяке мгновенно).
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  12. #512
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    +1

  13. #513

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    LIBERTY +2 --4

  14. #514

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    а ми налаштувалися попередній сценарій відпрацьовувати(
    але будем 2-4...

  15. #515

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от FIZRUK47 Посмотреть сообщение
    а ми налаштувалися попередній сценарій відпрацьовувати(
    але будем 2-4...
    я просто не рассчитывал что много людей будет, вот потому и другой сценарий. Если будет опять 35-40 людей как в прошлый раз то можно и предыдущий сценарий взять, но я сомневаюсь, всё таки мы бункероносцев попросили к нам не приезжать, так что это в любом случае не добавит людей.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  16. #516

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Гра була цікавою. Мені сподобалось. Був в обороні 2 поверху (оберігав документи). Було декілька цікавих і декілька неприємних моментів, а саме. Дуже сподобався нахабний захід на 2 поверх "фізрука" з 2-ма бійцями. Я відразу і не зрозумів, що ви живі!!! Поки очухався то перший пройшов практично до доків. Другий момент це коли боєць підіймався до нас зі словами-"ДЕВ"ЯТЬ-ДЕВ"ЯТЬ,-ДЕВ"ЯТЬ!!"=я так зрозумів, що це в терорів був такий пароль. І яке здивування і розчарування було в нього після того як його застрілили. Не приємні моменти це,- коли я стріляю з приміщення в бійця на вулиці, а він як НЕО ухиляється від моїх куль! Брате, змаклауднічати можна ОДИН,ДВА рази, а потім не буде з ким грати! Прошу вибачення за стрільбу чергою в адманці,-було один раз (пустив чергою 2 шари), але це тому що-просто стріляв з лівої руки і переводчик просто десь зачепив (намисно я не хотів). В загальному гра сподобалась, особливо группа яка обороняла доки. Сашку і Олегу окремий привіт. Дякую противнику за достойний супротив. Навіть від гранати люди вмирають. Наступного разу приїду знову.
    Це я заходив , кричав "девять". І в принципі я зтупив бо не почувши відповіді правильної мав би вас всіх застрелити , я не був на шикуванны і був переконаний що ви хлопцы свої і забули про пароль. при чому заходив я 2 рази бо після того як я кричав "девять" я досі був певен що це був френдлі фаер. Однак чомусь наші хлопці не дуже поспішали вас звідти викурити.

    ---------- Сообщение добавлено в 09:52 ---------- Предыдущее сообщение создано в 09:45 ----------

    Цитата Сообщение от XORT Посмотреть сообщение
    А добивати поранених можна?
    тому по хлопцях в шльомах і броніках стріляєш завжди 2-3 рази... так щоб на вєрняк відправити в мєртвяк http://airsoft.ua/images/smilies/icon_mrgreen.gif

  17. #517

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    6.07. буде треніровка харбольної команди ..Воля.. до 13.00. Після гри будем проводити облаштування території для подальших ігор (закривання люків , пробиття лазу на кришу цеху) . Так як роботи багато - Всіх бажаючих допомогти чекаєм на 13.00 біля адмінки.

  18. #518

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Vasyl Wolf Посмотреть сообщение
    6.07. буде треніровка харбольної команди ..Воля.. до 13.00. Після гри будем проводити облаштування території для подальших ігор (закривання люків , пробиття лазу на кришу цеху) . Так як роботи багато - Всіх бажаючих допомогти чекаєм на 13.00 біля адмінки.
    о хлопці респект і уважуха , я б і сам приїхав але в суботу на роботі . в мене була ідея повтикати в люки старі обрізані дерева берем викочуєм з цеху стару тракторну шину кладем на люк і втикаєм туди дерево . можна ще червоною фарбою помітити шини . так точно в очі кидатись будуть . бо якщо понакривати їх щитами , то вони довго не пролежуть .

  19. #519

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    В качестве плана на игру:

    Точки:

    1. Радиорубка
    1.1. Расположение: комната или помещение с окном не ниже уровня третьего этажа админздания.
    1.2. Обозначение: имитация антенн – 5 палок выступающих из одного окна не менее чем на метр.
    1.3. Центр точки: не далее трёх метров от «антенн», обозначается мобильным телефоном с играющей музыкой.
    1.4. Захват точки: Выключить музыку и забрать телефон до конца игры.
    1.5. Результат: После захвата точки обороняющиеся теряют право пользоваться радиосвязью.
    1.6. Возобновление точки: разрешается через один час.

    2. Госпиталь
    2.1. Расположение: Без ограничений в помещении.
    2.2. Обозначение: Вертикально установленный флаг, достаточно освещенный что бы быть четко видимым.
    2.3. Центр точки: Флаг.
    2.4. Захват точки: Забрать флаг.
    2.5. Результат: После захвата точки обороняющиеся оживают через полчаса от прихода в мертвяк.
    2.6. Возобновление точки: не доступно.

    3. ПВО
    3.1. Расположение: Труба переносимая движущимся патрулем. Патруль должен иметь круговой маршрут, длиной не менее 500 метров, не менее 50% маршрута должнопроходить снаружи.
    3.2. Обозначение: длинная труба.
    3.3. Центр точки: труба.
    3.4. Захват точки: Физически уничтожить трубу.
    3.5. Результат: нападающие оживают мгновенно.
    3.6. Возобновление точки: не доступно.

    4. Командный пункт
    4.1. Расположение: Комната или ограниченное стенами помещение, с окнами или хорошо освещенное.
    4.2. Обозначение: Вертикально стоящий или высунутый из окна синий флаг.
    4.3. Центр точки: папка с документами.
    4.4. Захват точки: забрать папку и вынести на мертвяк.
    4.5. Результат: победа в игре.
    4.6. Возобновление точки: забрать папку и вернуть на первоначальное место.
    Последний раз редактировалось andynagorny; 06.07.2013 в 15:14.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  20. #520

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Провели гру . Гра була настільки жорсткою , що мусіли потіснити джамперів з території на годину.
    Тепер до діла. Жаль але ніхто с страйболістів не був на допомогу на облаштуванні полігону.
    1 Головний цех - заложили десь 30 люків шиферними плитами, зверху накидали по пару цеглил. ( видно з 10 -15 метрів).
    2 входи на шахти ліфтів - заложили палками та різним сміттям ( не дуже класно, але видно).
    3 лаз на дах - не розширили, помішала гроза.
    4 Адмінку не чіпали - руліть там самі).
    На карті позначені квадрати , оброблені і перевірені ( може комусь щось не сподабається може переробити).

    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: NW.jpg‎
Просмотров: 0
Размер:	73.7 Кб
ID:	57815   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SW.jpg‎
Просмотров: 0
Размер:	68.2 Кб
ID:	57816  

+ Ответить в теме
Страница 26 из 108 ПерваяПервая ... 1621222324252627282930313676 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 21.11.2015, 09:54

Метки этой темы

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама