+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 41 по 59 из 59

Тема: Відгуки

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от BooM Посмотреть сообщение
    Гыы... а може то вы своих переодевашек постреляли ))
    нєа, вони там пів години сиділи, точно не свої
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #2
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Відгуки



    Директору центральної розвідки ближньосхідного регіону, Уільяму Джосефу Кейсі.
    Звіт по результатам дії групи Дакота Два Нуль:

    24.06.1986

    14:00 Дві пари оперативників висунулися на позиції, для виконання завдання, по розвідці сил противника в регіоні. Групи були не озброєні, оснащенні тільки оптичними засобами спостереження і радіостанціями. За легендою, по пакету підроблених документів, вони були студентами Джалалабадського Університету, кафедри орнітології, які спостерігають в регіоні, за міграцією пташок виду Лятерме. Лідер групи висунувся в зону дії племен, для рекогностування їх баз і оцінки кількості моджахедів. Під час спостереження, на одну з груп вийшло відділення противника. Не маючи достатньої кількості часу, щоб повністю звернути позицію, оперативник Гаррі віддав оперативнику Меку рацію і записник з всією розвідінформацією. Мек вдало відступив на базу в Пакистані. Гаррі був затриманий противником з засобами оптичного спостереження, але підроблені документи і легенда зробили свою справу, його відпустили. Всю зібрану інформацію (кількість особового складу противника, кількість в нього кулеметів і іншого важкого озброєння, схему фортифікацій застави) передали зв'язковому в Пакистані (позивний Скаут).

    17:00 Провели інструктаж по використанню РПГ-18 "Муха" для моджахедів в пакистанському таборі. Радянська зброя показала себе в всій красі: жоден з трьох навчальних екземплярів не зміг вистрілити, в виду тих чи інших виробничих дефектів. Рекомендується розпочати поставки M72 LAW.

    19:00 Згідно завдання, провели обстріл села Таджиків з підствольних 40мм гранатометів. Після обстрілу спішно покинули район. Залишилися повністю не поміченими, підозра впала на пуштунів.

    19:30 Приступили до виконання завдання по знищенню мінімум двох противників на малій заставі. Два оперативника висунулися на розвідку позицій, озброєні тільки пістолетами. Патруль з трьох солдатів підійшов до нас з застави і обшукав. Так як комуністи не знають, що кобуру можна носити на поясі не тільки ззаду чи збоку, а і спереду, на 11-ту чи 1-шу години, зброю під піруханами вони не знайшли. Один з патрульних зауважив, що десь бачив моє лице, але ввиду відсутності рації, вони не змогли передати мої данні з паспорту в штаб на перевірку. В зв'язку з цим, можна зробити висновок, що мої документи на ім'я Фарах Айдіда скомпрометовані. Після завершення діалогу патрульні повернулися до нас спинами, що дозволило витягнути пістолети і вбити двох з них. На жаль, в момент відступу від застави, попав під вогонь оперативник Мак.

    21:30 Вирушили виконувати завдання по супроводу пакистанського представника на нараду племен. На місці зустрічі, нашим оперативником, була викрита засідка. Нараду вдалося провести під час бою, коли бійці нашої групи і загони моджахедів стримували противника. Було досягнуто домовленості, що всі племена в 00:00 проводять штурм головної застави. Пакистанський представник вернувся назад в табір неушкодженим.

    00:00 Вийшли на підтримку атаки моджахедів. Планувалося штурмувати базу зі сторони Пакистану, поки основні сили застави, відволічуться на атаку місцевих племен з півночі і заходу. На жаль, повноцінної атаки моджахедів так і не відбулося. Базу обстрілюювали декілька розрізнених, малих груп союзників. Ми розуміли, що нишах 5 оперативників, це занадто малі сили, для взяття всієї застави. тому було вирішено завдати максимальної шкоди базі, в ідеалі, вибивши її командування. При підході до позицій ворога, нами було виявлено і знищено двох спецпризначенців ворога які діяли в тилах, перевдітими в моджахедів. Під прикриттям кулеметника і гренадера, які відволікати охорону на себе, три штурмувика з групи підповзли до окопів і почали зачистку. Цими трьома бійцями, були вичищенні всі окопи з східної і південної сторони застави, також вирізаний караул в центрі бази і закинута граната в палатку яка оцінювалася нами як командна.

    25.06.1986

    08:00 Отримали два завдання від зв'язкового. Перше полягало в ліквідації Аміра Таджиків, якого запідозрили в роботі на радянське командування. Друге і основне: пілот, якого мають передати радянским військам, в жодному разі не має вижити і вернутися додому. Також в ідеалі, має загинути і брат пакестанського генерала, на якого мали обміняти пілота.

    09:30 Група прийшла в поселення таджиків і узгодили з їх старійшиною наступний план: таджики забирають пілота з пакистанського кордону, ведуть до себе в село. Там ми перевдіваємо агента ЦРУ в костюм пілота, а самого пілота перевдіваємо в місцевий одяг і залишаємо в селищі. Після обміну здійснюємо провокацію, під прикриттям якої перевдітий в пілота ЦРУшник вбиває супроводжуючих, зі схованого пістолета і відступає. Таким чином в нас в руках мали бути і справжній пілот і брат пакистанського генерала. Ліквідацію Аміра було вирішено провести під час провокації на обміні. Але саме Амір і поламав наші плани, заявивши, що не допустить ніяких провокацій. Він хотів здійснити чесний обмін, що не узгоджувалося з нашими завданнями по внесенню десталібізації в регіоні. Прийшлося імпровізувати: ми визвалися провести його групу до Пакистану. На підході до місця призначення, оперативники вихватили пістолети з-під одягу, перебили таджиків і ліквідувати Аміра. Далі ми ввели в оману пакистанців на кордоні, що це саме ми група таджиків і забрали в них пілота. Під час обміну, коли двоє полонених зрівнялися на лінії зіткнення, ми ліквідували їх зі стрілецької зброї.




    А тепер від себе, а не від ЦРУшного альтер его
    Таір, вкотре підтвердив мої переконання, що ти один з найкращих орагнізаторів ігр в Україні Бездоганний геймплей, ідеальний баланс чітких завдання і фріплею. По завданнях знову окреме велике дякую, за всю гру, з кулемету зробив тіко одну чергу в спину пілоту. Весь інший час орудував тіко пістолетом і ножем, як і подобало ЦРУшнику під прикриттям.
    Традиційно дякую всім ігровим союзникам і ігровим противникам за адекватнійсть і дружню атмосферу. Було дуже приємно побачитися з людьми, з якими останній раз грали, ще рік чи два тому
    Вибачайте за наш стиль гри, зі зрадами і стрільбою в спину, але таку сторону ми відіграємо. Розвідники які під прикриттям діють в іншій країні, і які мають чіткі завдання від свого командування, не можуть бути заручниками такого поняття як чесність.

    P.S. Окрема сторона ЦРУшників на цій серії ще з 2012го, просто вона завжди в міру сікрєтна і не оголошується на форумі. Уільям Кейсі таке би не одобрив
    P.P.S. Наявність одного-єдиного ПНВ в ЦРУшників було одобрено Таіром, після того як йому були надані пруфи, що в 80-х роках в американських збройних силах вже були ПВН не тіко 2+ покоління, а навіть 3го. Ну сорян, що тоді був настіко великий розрив в технологіях країн НАТО і Варшавського Договору.
    Последний раз редактировалось Орест; 20.06.2017 в 21:19.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  3. #3
    Курсант Аватар для Shamira
    Регистрация
    14.02.2010
    Адрес
    КИЕВ
    Команда
    Рекон. объединение "Отряд Юнуса Халеса"
    Сообщений
    41

    Re: Відгуки

    Я в теме афганских игр около 10 лет Посещала многие проекты. Сравнить есть с чем.

    Говорила об этом на полигоне, напишу и тут. На антуражные проекты едут участники с совершенно разными сценариями для себя, с собственным представлением, как это должно быть правильно.
    Особенность этой серии игр в том, что орги пытаются делать все возможное, для каждого реализовать себя и не помешать другому.
    И что самое интересное, у оргов это получается. Действительно прослеживается гармония между всеми участниками.
    Главным доказательством этому служит тот факт, что сформировался костяк постоянных участников, их рекомендаций и присоединение новых игроков.
    Заметить эту гармонию могут только те, кто уже приезжал раньше и видит позитивные изменения в сравнении с ранними играми.
    Новичкам, пока они не посетили несколько таких игр, остается только сравнивать с играми в своем регионе.

    Но теперь многие из постоянных «гармоничных» участников позволяют себе маленькие слабости, в угоду собственному комфорту. Не исполнять правила, использовать запрещенные предметы, нарушать график и режим мероприятия. Это уже носит характер заразной инфекционной болезни! Я сама на этой игре позволила себе раннее совсем не приемлемые для себя самой вещи с мыслью, что на этом «неантуражном всеобщем шабаше» мое поведение уж никому не будет мешать.

    То, что я написала совсем не касается того факта, что на игре я была одета и отыгрывала мальчика ученика Муллы. Этот персонаж был утвержден и согласован с организатором.

    Мое «особое почтение» участникам, которые не представляют себя в Афгане 1985 г. без мобильного телефона. Уважаемые «решатели» безнес и семейных вопросов. Кому из окружающих интересно выслушивать ваши проблемы? Вы нас принуждаете это делать!
    Дорогие фотографы. Ваши мобильные фото для всеобщей истории? Тогда прошу эти фото в студию.
    А если эти фото, в очередной раз, для домашнего архива, тогда фотографируйте себя самого, дома, перед зеркалом. Ваш мобильный телефон перед моим лицом мешает мне погрузиться в атмосферу Афганистана.

    Таир, ты не можешь забрать личную вещь мобильный телефон, но ты можешь вынести предупреждение и при следующем нарушении поднять вопрос о не допуске на игру.

    Дабы вернуть НАС ВСЕХ, отбившихся от стада овец, обратно в рамки нашей гармонии, не вижу другого выхода, как создание «патрулей контроля» с последующим дисциплинарным наказанием (реальным, а не игровым).
    Таир, хватит быть хорошим для каждого!!!
    Хватит «труситься» за каждым участником, чтоб не обиделся и приехал в следующий раз. Если игрок не читает, не желает, не исполняет, тем самым мешая другим. Таир, не разрушай гармонию , которую ты со своей командой создавали так долго!

    Уверена, организатор знает людей из постоянных участников, которые разделяют его взгляды на процесс. Людей, котоые не живут правилом «быть приятным и любезным для всех без исключения». Если нашлись кандидаты помочь с контролем дресс-кода и допуском, то найдутся и «контролеры» за соответствием на игре.



    ---------- Сообщение добавлено в 22:26 ---------- Предыдущее сообщение создано в 22:23 ----------

    Цитата Сообщение от Shamira Посмотреть сообщение
    ...
    Так случилось, что после этой игры я пополнила ряды тех участников, которые прибыв на полигон, оказались в ситуации, когда некоторые игровые локации не были готовы совсем. Дождь помешал организаторам сделать их до дня игры, но дождь не помешал их строить участникам в день самой игры и даже в течении нескольких часов после старта. Я была последняя, кто не успел переодеться и до 15.00 бегала в спорт. костюме привязывая шатры. Потому что знала, если я сама себе «не построю» , остальную часть игры я проведу ее в обнимку с мат. базой, прячась от дождя в собственной машине.
    Кто-то из участников привозил свои строй. мататериалы, а кто-то расчитывал на то, что взамен на игровой взнос, организаторы предоставят «крышу над головой». Правы и те и другие.
    Кто-то смог привезти сухие дрова, а кто-то расчитывал, что орги дадут (ведь оплачен взнос). Правы и те и другие.
    Стало хорошей традицией на играх-проектах предоставлять по возможности оборудованные локации, чай, кофе и даже плов (на многих афганских играх).

    Вопрос «За что я уплатил взнос?»
    Да, мы можем расчитывать что за на наш взнос, привезут и построят локации, будут сухие дрова (а не только договоренность с лесником, что можно рубить в дождь сырые ветки). По традиции афганских игр, хочется в холодную погоду, чай приготовленный оргами.
    Но, дорогие мои, когда Таир на форуме спрашивал хотите ли вы кухню на игре, большинство молчали. Молчали и те, кто на этой игре хотели получить чай и кофе, взамен на свой взнос. Раз молчим значит нам все равно.

    Я, оплачивая взнос, хотела бы получить готовое «укрытие от дождя», а не строить его сама, аккумулятор для освещения и музыки в кишлаке. Чай от организаторов в холодную погоду мне самой не нужен, но для остальных жителей таджикского кишлака не помешал бы.

    ---------- Сообщение добавлено в 22:28 ---------- Предыдущее сообщение создано в 22:26 ----------

    Цитата Сообщение от Shamira Посмотреть сообщение
    ....
    А теперь благодарности…)))
    Таиру и всем, кто помогал с учетом и вопреки негативным обстоятельствам, игра проведена, было дружно и сплоченно. Хорошая игровая атмосфера.
    Как всегда, большую роль выполнил постоянный состав участников. Новичкам, я надеюсь, понравилось и вы будете с нами в будущем.

    Сакуп, тебе отдельная благодарность, за всесторонюю поддержку моих идей в течении всего года и за твою помощь на самой игре!

    Бум, Руда, Халиль, Сомбер, Фарик. Я уже не могу представить «свой Афганистан» без вашего участия!
    Все старички и новички нашей локации, кого не назвала поименно, с вами у нас самое дружное и сплоченное поселение!
    Спасибо мне и моему Шульцу! Многое из заготовленных идей реализовать не успели, зато будет что показать на сдедующей встрече.

  4. #4

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Вибачайте за наш стиль гри, зі зрадами і стрільбою в спину, але таку сторону ми відіграємо. Розвідники які під прикриттям діють в іншій країні, і які мають чіткі завдання від свого командування, не можуть бути заручниками такого поняття як чесність.
    Орест, жодних образ. У кожного своя роль на грі. І зі своєю ви впорались дуже добре.

  5. #5
    Оператор Аватар для Руда
    Регистрация
    02.05.2007
    Адрес
    Киев
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    956
    Записей в дневнике
    3

    Re: Відгуки

    Для начала хочется сказать большое спасибо Таиру и всем организаторам, что не смотря на всю критику, которой по моему личному ощущению почему-то в любом случае больше, чем похвалы, вы делаете эту игру!
    Раз уж так тут повелось, в страйкболе я тоже (страшно подумать!!) уже более 10 лет и эта серия игр единственная на которую я езжу живой декорацией, которой по факту и антуражности даже не особо-то можно с кем-то поговорить. Это можно объяснить моей нежной дружбой с Таиром или же все-таки той невероятной крутой атмосферой, которая царит на этой серии из-за людей, которые туда едут постоянно. Как сказал Таир - такая себе маленькая семейная игра.
    Крайние игры были ну уж очень хороши и теперь, когда есть какое-то понимание, как это может быть круто, очень тяжело сделать и придумать на игре что-то такое, что сделало игру еще более крутой и запоминающейся.

    К чему я это все пишу - к тому, что всегда можно стремиться к идеалу. Но в этом стремлении главное не потерять что-то необъяснимое главное, что делает эту игру такой, что каждый год, я одеваю платок и еду без оружия на страйкбол, чтобы быть симпатичным живым оформлением кишлака и дуканщика.

    А теперь приветы и благодарности! Рада была увидеть Ореста и ко - вы все знаете и так, но, блин, нужно играть вместе чаще! Барма, сделали наше традиционное фото! Ермак - тут сплошные эмоции, столько воспоминаний, рада тебе очень была! Нужно встречаться в августе!
    Ну и, конечно, Шамира и Шульц, Бум, Халиль, Сакуп - без вас мой Таировский Афган просто невозможен!

    Пы Сы и кратко по теме: пьяных не видела, сильно удивилась, когда прочитала, что такие были. Тем, кто проспал старт игры - ай-яй-яй, не нужно так больше. Переодетые ночные шурави - молодцы! Неожиданно, круто, понравилось! Предатели, смена веры, игровое воровство, ночные крики про Алешу и ишака - по моему мнению всему этому нужно быть.

  6. #6

    Re: Відгуки

    Всім доброго дня!

    Свій відгук спробую зробити коротким, великий разпишу у "Афганскій стінгазеті"

    Мені, як майже будь яка гра Афганської тематики - дуже сподобалось. Так само й усім хлопцям, що іхали зі мною. Так що велика подяка організаторам та гравцям за гру! Для мене це вже третя гра, та я і надалі планую приіджати.
    У цьому відгуку зібрав коментарі одеських хлопців.

    Трішки пропозицій Організаторам:
    1) Я розумію ситуацію з погодою, але душмани заіджали так само як і ОКСВА, тобто могли ще до початку гри нормально так порахувати особистий склад, оброєння і т.п. Як на мене, так не має бути, тому що один із ключових єлементів ігор цієї серіі у тому, що до початку гри ніхто не знає склад супротивника (закрита регістрація). Хотілось бі, щоб на наступних іграх це було враховано
    2) Пропозиція по ранковому під'йому особистого склада від тієї команди, яка прокинулась о 9-30
    На минилих іграх серії усі ОКСВА жили в ППД в палатці або біля неї. У шостій-сьйомій ранку комроти командував "Під'йом!" і всі були готові до гри за 10-15 хвилин після цього. Як на мене - це дуже правильний варіант, особисто у таких умовах, як цього разу - коли особистий склад виснажений погодними умовами.

    Також кілька побажань до гравців:
    1) Вбиті ножем одразу починають кричати або говорити "ааааа убїїїїїт ухажу". Не треба так. Вас вбили діверсійним способом? Будьте достатьньо мужніми щоб це прийняти і зробити висновки на майбутне, але не треба руйнивати діверсію.
    2) Дуже багато гравців уходили на респ одразу після того, як в них влучив шар. Треба відігрувати цей момент - впасти (присісти), та почекати до кінця боівки, вона, в будь якому разі, не буде йти довше ніж 5-10 хвилин.

    По коментарях:
    хотів написати про вкрадений автомат)) Особисто для мене - це абсолютно нормально для ігор Афганськоі тематики, за особистою зброєю треба доглядати день та ніч))

    Радіостанціі з карманів - це, мабуть, про нас. Наша группа знайшла американску станцію і один з бійців носив іі в кармані допоки не віддав організатору. Вибачаємось, що підпортили комусь враження своім зовнішним виглядом у цей період

    От і все! До зустрічі усім!

  7. #7
    Новобранец
    Регистрация
    17.12.2013
    Адрес
    Нововолынск
    Команда
    СК "ВОЛИНЬ" http://airsoft.ua/group.php?g
    Сообщений
    12

    Re: Відгуки

    https://www.dropbox.com/s/kzek16iiog...Afgan.mp4?dl=0 Nemnogo video.

    ---------- Сообщение добавлено в 23:37 ---------- Предыдущее сообщение создано в 23:26 ----------

    https://www.dropbox.com/s/p0nrctt1c2...F4035.tif?dl=0

    HQ photo.

    ---------- Сообщение добавлено в 23:44 ---------- Предыдущее сообщение создано в 23:37 ----------

    Download directly from Dropbox

  8. #8
    major Аватар для -PILOT-
    Регистрация
    05.05.2012
    Адрес
    Броди
    Команда
    Black Wolf
    Сообщений
    76
    Записей в дневнике
    1

    Re: Відгуки

    У меня только одна фотка открываеться
    Плохая новость - время летит,
    Хорошая новость я пилот!

  9. #9
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от -PILOT- Посмотреть сообщение
    У меня только одна фотка открываеться
    аналогично можно ли дать ссылку на весь альбом ?
    Prosit!

  10. #10
    Любите Родину Аватар для Veter-tayfun
    Регистрация
    12.07.2008
    Адрес
    Кривой Рог Украина
    Команда
    Тайфун
    Сообщений
    180

    Re: Відгуки

    Огромная благодарность организаторам и участникам игры.
    Организаторы нас собрали дали вектор движения, участники сделали игру. Сделали ее себе и своему товарищу.
    За что всем огромное спасибо. Спасибо моим саперам, спасибо Грому и его маленькой но гордой выносной заставе. Спасибо Блеску, Тимуру и всем Сфинксам, спасибо СК-45, Ликантропам и Одесситам. Спасибо пуштунам, таджикам и ихним "заклятым")) друзьям ЦРУшникам.
    Отдельная благодарность не боевым персонажам, которые приехали без приводов, отыгрывать мирных тем самым наполнив игру особым колоритом. Руда, Шамира, Халиль спасибо вам.
    Так получается, что на этих играх встречаешься с людьми которых не видел кого год кого два, а кого и четыре года. За что отдельное спасибо этим играм и их организаторам.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: image-0-02-04-0e652707109ba659eac1ca7659e5dad0c47d550f0ed0bf42a15b923dd091c3ca-V.jpg
Просмотров: 72
Размер:	97.9 Кб
ID:	91331

  11. #11
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Відгуки

    Дякую всім хто приїхав на гру. Всім хто сприяв її проведенню будь-якими способами!

    Нажаль ця гра робилась при деяких форс-мажорних обставинах, про які взнавалось за 10 днів, до гри, за 8, за 6, і 5днів, за 2-3 дні і навіть в перед день самої гри. Частина цих форс-мажорів сугубо моя вина (що не проконтролював) частина об’єктивних причин – від мене нажаль не залежних. Починаючи від ігрового міномета і доставки речей на полігон, закінчуючи штабними наметами для ОКСВА і юртою для таджиків. І це не всі негативні фактори які сипались на голову...

    Дощ теж вніс корективи. І як написала Шаміра що дощ не завадив ставити гравцям (12-15 чол.) кішлак, він реально завадив ставити 3-м людям які мали бути на сторожі Пакистану, загального складу речей. Далась в знаки нестача людського ресурсу. Але це хороший урок на майбутнє!

    Зрештою, всі ці мінуси хоч і були – довели те, що якщо організатори роблять фундамент – будинок все таки будують гравці, своїм відіграшем, ставленням до ролі, поведінкою, адекватністю і т.д. І я від себе дякую, що ви цей будинок «побудували» на не зовсім «міцному» фундаменті!

    Тепер по подяках, щирих подяках за допомогу та сприяння:
    Дякую Ігору (БЛЕСК-55) за керування заставою і силами ОКСВА. За допомогу у написанні сценарію, його коригуванню визначенню основних локацій і т.д. За постійну підтримку у проведенні гри!
    Дякую Волинські та Володимир-Волинській організаціям воїнів-афганців, за допомогу різними бутафорними речами, раритетними в даному випадку, за допомогу у «заправці» автомобіля співорганізатора БЛЕСК-55 на полігон і назад.
    Дякую місцевій владі Радивилова в особі Голови (Карапетяна М.А.) та його заступника (Пастуха О.В.) за дозвіл у проведенні цієї гри, за листи відповідним органам про сприяння, за подарунки учасникам гри.


    А зараз усім моїм друзям та колегам, знайомим і не знайомим до гри ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА ТА ВДЯЧНІСТЬ–


    Таджики
    -Бум - кращий старійшина таджиків. Мирне життя було справді мирним, відносини, вирішення конфліктів та проблем (ігрових).
    -Халіль - ти кращий дуканщик східно Афганістана. І коли в тебе нічог оне можна купити з ціною за апельсин у 200 тис. афгані, а зрештою за 500 афгані візьмеш 2 - головне поторгуватись! Дякую за твою класн овідіграну (як завжди) роль!
    -Руденька - дякую що ти була на грі. Я тобі казав - коли ти є мені спокійніше
    -Шульц і Шаміра - за муллу за "хлопчика" Шамірана - справжня прикраса цієї гри. За відіграш ролі і створення атмосфери кішлака. Окрема подяка за маково соломку, дуже красиво і що важливіше в ігровому процесі - вписалось як найліпше (шкодую за 1 втрачений екземпляр на грі).
    -СомберГрін - лідер бойового крила таджиків. Гарно відграна своя роль і створення образу справді войовничих таджиків, а не просто мирних місцевих із зброєю. Дякую що приїхав!
    -Дімон - не бачив тебе за роботою в курильному домі, але чув, що "обкурені" булі всі хто заходив!
    -ДЯкую 13-му і Бодіку Асану за додаткову плівку і дощовики які ви оперативно доставили на полігон і за вашу участь в грі.
    -Чудово порадували хлопці з Тернополя на чолі із Семеновічем. Адекватні і толкові! Радий знайомству. Особливо вразив ваш воїн алахху із дробовиком, який вночі положив в окопах 2 чи 3 шураві!!!
    -Подяка командам та окремим гравцям таджикам - що ви були грали, і вели себе адекватно!

    Пуштуни
    -Барма - ти як один із маліків Хана пуштунів - рулиш процесами які інші певно не потянули б!
    -Єдік - ти файно граєш пуштунського лідера, от тільки до мулли тобі треба потрапити))) Класно зроблена обстановка в кочів"ї, твій хансський трон-лежак і т.д. Підготовка твоїх воїнів на вищому рівні!
    -Бобас - скучав за вогаїном з минулої гри, особливо коли у Пакистані кіпятив звичайну воду на вогнищі. Не забудь йог онаступного разу.
    -Гасс і твій швагро - не знаю як ти зі своїми колінами там ходив, але завдяки твому родичу гра набула статутсу міднародної )
    -Галадранец і Фаргус - нажаль цьог оразу я не був у казіно, тому не можу сказати, що там було (це інші можуть) - але знаючи, що ви там є -було спокійніше за ту сторону!
    -Косс, мусульманські лікантропи, нікітон та інші - дякую за ваш відіграш. За ваші місії, яких справді було багато, але ви умудрялись їх виконувати!

    ОКСВА
    -Блеск-55 за командування і суміщення 2-х ролей! Адекватність та вчасність виконання завдань і коли треба імпровізації!
    -Сфінкси - як завжди, і на шикуванні я це сказав - ви прикраса радянської сторони! Все чітко ,ясно, дисципліновано і без лишніх розмов. Тімур - класна в тебе команда!
    -Лікантропи. Можливо через "випадання" вашого командира, трохи зіграли не так як неймовірно минулого разу! Проте, втримати в оточенні виносний пост вночі - вартує ордену героїв!
    -ВІК "Сарбоз" дякую за приїзд. Вибачаюсь, за трохи важкі місії як на ваш особовий склад, але не знав, що вас приїде в 2 рази менше!
    -Команда "Сафар"- Одесса. Дальня дорога, не ті очікування (моя вина)за щось прошу розуміння, а щось і не в моїй владі. Добре зіграли, проте ваш рівень в рази вищий як і можливості як розвідників-десантників. Дякую що приїхали і зіграли!
    -СК 45 (Ворон, Мітя ,Аргон, Ігл, Ангел, Месер). Подяка за допомогу у п"ятницю, із заставою, водою, доставкою і всім іншим. Окрема подяка, що ганяли як дикі пси по всій території! Справжні розвідники!!!
    -Вітер-Тайфун - ти приїхав - ти зіграв - ти показав клас- показав дисциплдіну та виконання завдань! Дякую друже!
    -Хлопці шураві ког оне згадав - ви молодці!
    Але до всіх ОКСВА не "крадіть" зброю один в одного, не перегинайте палку із самоволками і не послухом командирів - це всетаки гра, але на реальних подіях, тому знайте міру у різних "шабашах".

    "ЦРУ-шніки"
    -Молодці!!! Виконання завдань, імпровізація, хитрість та тактика - Оерест і Ко - шикарна роль яку була відіграна бездоганно! Сплутали карти всім- навіть мені ))

    Окремо:
    Дякую, Дервішу який налазився по полігону а потім ще і відіграв скупника макової соломки та відіграв так, що часом здавалось, реально продавцям голови відріше )) Пілоту (Філ) який зіграв свою маленьку роль пораненого, закатованого пілота-шураві і ще отримав чергу в спину з кулемета.

    Дякую всім, перепрошую, що частково не виправдав сподівань по грі (особливо після минулої), але збіг деяких факторів, погода, форс-мажор та деякі інші ньюанси - дали те, що маємо. Проте похвала, і критика і побажання прийняті, щось буде реалізовано, щось забрано, щось вдосконалено, щось переглянуто!



    Найбільш епічні та масштабні моменти – які хочеться пережити знову і які дуже врізались у пам’ять:

    Сходка, вірніше сам процес руху на неї, коли 30-35 духів, широким фронтом спускались вниз до місця зустрічі. Це було як в кращих голлівудських фільмах. Це ж стосується і проведення і коригування планів під обстрілом на цій сходці.

    Процес розмінування Вітром кішлаку та прилеглих територій. Сидячи на горі було таке враження, що там реально хтось закопав якийсь фугас!

    Вихід сил роти із застави на «прочуханку» до пуштунів на другий день. Це масштабно, сильно і страшно – потрапити під такий каток. Ця картина руху вверх до пуштунів яка залишилась на фото –доводить масштабність операції.

    Переодягненні «грушніки» в духів, від них сам 2 рази постраждав, і купа інших правовірних. Вони внесли таку плутанину, що всі духи дивились один на одного із підозрою та острахом. Повний треш від такої задумки, яка вдалась через майстерність шураві і через відсутність координації серед племен. Шикарно задумано і реалізовано! Браво Шураві!

    Коли у кішлак прибігли 4 пуштуни із Гашишем. А сомбер їх відганяв, вони потрапили у бій із шураві, а потім сомбер не витримав і каже -"якщо ви не покините кішлак, я зараз вас сам всіх перестріляю!" ) І ті побігли далі!


    Таких багато ,це перші які найбільше згадались.

    п.с. Дякую усім хто приїхав, хто відграв, командирам сторін, окремим гравцям, але тільки спільно і разом ми змогли "побудувати цей будинок" на тому не зовсім досконалому "фундаменті" якій був! Низький мусульманський уклін вам мої друзі!!))))
    Последний раз редактировалось Tair; 22.06.2017 в 12:28.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #12
    major Аватар для -PILOT-
    Регистрация
    05.05.2012
    Адрес
    Броди
    Команда
    Black Wolf
    Сообщений
    76
    Записей в дневнике
    1

    Re: Відгуки

    Кстати, ГАСС, ждем фото в студии, там должно быть их очень много....
    Плохая новость - время летит,
    Хорошая новость я пилот!

  13. #13
    Новобранец
    Регистрация
    17.12.2013
    Адрес
    Нововолынск
    Команда
    СК "ВОЛИНЬ" http://airsoft.ua/group.php?g
    Сообщений
    12

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от -PILOT- Посмотреть сообщение
    Кстати, ГАСС, ждем фото в студии, там должно быть их очень много....
    GAS. Фоток много не буде, будет видео ролик. Как раз монтируется .

  14. #14
    Bobby Ray's Guns&Things Аватар для Makedonsky
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    530
    Записей в дневнике
    6

    Re: Відгуки

    Ещё яркое воспопинание как Мазур заполс в заставу и начал расстреливать из спрингового дробаша окопы.
    Мы были очень удевлины.
    I know the human being and fish can coexist peacefully.
    Я знаю, что люди и рыбы могут мирно сосуществовать друг с другом.

  15. #15
    Оператор Аватар для Пиф
    Регистрация
    23.07.2009
    Адрес
    Одесса
    Команда
    afganclub
    Сообщений
    94

    Re: Відгуки

    Всем спасибо за рекон, все было классно. Если не забуду опишу эмоции в другом посте.
    Рад был познакомится с новыми парнями, встретить старых друзей!

    UPD:
    Чапайтис и я словили 2 клещей.
    Если кому будет полезно:
    правильно достать клеща(способы в интернете)
    клеща сохранить в сосуде.
    отправить в лабораторию на анализ( в одессе нам стоило 600грн за клеща)
    купить Азимед для профилактики Боролиоза (пить 5 дней по 1 таблетке)- совет инфекциониста
    ждать анализов
    смотреть на olx.ua дешевые места на кладбище для братских могил)))
    Люблю Гречку с тушенкой

  16. #16
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Відгуки

    Цитата Сообщение от Пиф Посмотреть сообщение
    UPD:
    Чапайтис и я словили 2 клещей.
    Если кому будет полезно:
    правильно достать клеща(способы в интернете)
    клеща сохранить в сосуде.
    отправить в лабораторию на анализ( в одессе нам стоило 600грн за клеща)
    купить Азимед для профилактики Боролиоза (пить 5 дней по 1 таблетке)- совет инфекциониста
    ждать анализов
    смотреть на olx.ua дешевые места на кладбище для братских могил)))
    тоже снял клеща - сзади с поясницы
    Prosit!

  17. #17
    major Аватар для -PILOT-
    Регистрация
    05.05.2012
    Адрес
    Броди
    Команда
    Black Wolf
    Сообщений
    76
    Записей в дневнике
    1

    Re: Відгуки

    Незнаю OFF 12 cделал свое дело, ночью даже комары не мешали, хотя я спал вообще под навесом.
    Плохая новость - время летит,
    Хорошая новость я пилот!

  18. #18
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: Відгуки

    Прошло уже достаточно времени с момента проведения игры и можно написать отзыв.
    Таир, огромная тебе и твоей команде благодарность за огромный труд для создания этой игры, как ты выразился «фундамента». Игра прошла хорошо, я бы даже сказал – отлично.
    Рад был видеть старых знакомых! Пилот и Барма – надеюсь вы будете и на современке в лагере пуштунов и будете управлять племенем.
    МастерШульц – реально было интересно и познавательно в школе, да и сам образ мулы заставлял как-то по другому себя вести.
    Жаль, что не получилось увидеть поле маковой соломки.

    Каких-то замечаний по процессу игры – нету, но признаюсь, мне игра не зашла (с первых минут как зашел в лагерь и начал обустраиваться). Сделать игровой дом таким как я его видел не получилось из-за дождя, наверное, из-за этого и расстроился.
    Настольные игры тоже как то не пошли, поэтому вместо меня играл уважаемый гроссмейстер старейшена Пилот и Фаргус (который мне должен осла, потому что проиграл кучу моих денег).
    Но! Зато я настрелялся (на удивление и днем и ночью). Очень порадовали ребята с трассерами на ночной, аж дух захватывает.

    У меня, правда, одно замечание – это всеобщее расположение баз. Не одинаковое по дистанции между собой.

    Скупой получился отзыв. Если что из пожеланий надумаю, то напишу.

    п.с. мой товарищ по оружию привез домой лишний аккамулятор LiPo на 7,4V, 1000Am, по вопросам возврата пишите в ЛС)
    п.п.с. так же мой товарищ просит видео резни (5 шурави вели одного брата в комендатуру, а он троих зарезал )
    Последний раз редактировалось GAladraNEC; 27.06.2017 в 18:06.
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  19. #19
    Оператор Аватар для Oleh
    Регистрация
    10.12.2011
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфінкс
    Сообщений
    45

    Re: Відгуки

    Відео:





    Перед тим як зайти в хату - кинь туди ручну гранату.

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  3. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  4. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
  5. ВІДГУКИ
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 03.09.2008, 11:38
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама