+ Ответить в теме
Страница 4 из 9 ПерваяПервая 123456789 ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 80 из 176

Тема: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

  1. #61
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Та будь які маски. Просто не має достатньої кількості їх в наявності на гру, а щоб хоч якось зробити антуражність монстрам, то їх було б добре мати в достатній кількості. Ну нічого, ще час є, думаю, цей пробіл ми ліквідуємо.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #62

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Велике прохання, в "монстрів" вище грудей не стріляти
    є деколи просто заявки "а куда я мав стріляти якщо тільки голова торчить" - для таких нагадую ваша ціль при стрільбі не монстр а надувний шарік діаметром 25-35 см.... розміщений або на кісті руки або ж на нозі
    з своєї сторони, від усіх "монстрів" скажу ми постараємось максимально війти в нашу роль (тіпа за Станіславським )

    а!є може ще 2 самогубці мазахісти на роль кровопивць і зомбі
    "Only God can judge me"

  3. #63
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Во-во! Приєднуюсь до Макса і з цим проханням. А то ж буде не серьйозно калічити монстрів заради забави . Як не як їм найближче треба підходити до гравців. Тому дійсно порошу не стріляти заради "забави", як вже зазначив "монстр-макс" ( ) ваша ціль шарік причіплений до монстра!

    Стосовно гри: на ній будуть присутні мілціянти з райвідділу, щоб на всяк випадок втихомирювати різноманітних неконтрольваних і пофігістичних некомбатантів. Ну так найкраще буде, бо різне може трапитись. Наша головна ціль, це не допустити на локацію малих "диверсантів", яким те, що вони можуть побачити в неділю, в жодному сні не присниться, тому треба трохи пильнувати. По-іншому нажаль ніяк ...така локація просто.
    Доречі локація буде десь 350-400 метрів на 1,5 км (включаючи ліс). І оскільки територія не чагарникова дуже, багато відкритих "пространств"...ну думаю фотки дивились нові - http://oparypsy.hmarka.net/
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #64
    Курсант Аватар для kver
    Регистрация
    22.10.2007
    Адрес
    нетешин, хмельницкой обл
    Команда
    внекомандник пока
    Сообщений
    87

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    позволю себе предложить оргам некоторые поправки в реализации игровых условностей.
    по монстрам: шарик привязанный к СПИНЕ монстра будет эффективней. если монстр идёт на тебя, то в него стрелять просто БЕССМЫСЛЕННО. таким образом вы отсеите любителей пострелять поприколу в монстров, а такие БУДУТ, уж вы мне поверьте. и говорить они потом будут что целились в пятку, а ветер отклонил шарик в голову, и поди докажи что он неправ, ведь такое действительно МОЖЕТ быть.
    а так убить монстра можно будет либо хитростью (например один на себя монстра отвлекает-другой со спины заходит) либо тупо убегать от него, а всех, кто стрелял не со спины-можно смело обвинять в неадеквате.
    например у кровососа один шарик за спиной+невидимость, а у снорка два шарика - один за спиной и один на пузе или груди, причём если у него уцелел только один шарик, то он теряет возможность бегать.
    монстров будет мало-но зато они будут ДЕЙСТВИТЕЛЬНО вселять страх у одинокого игрока, а на группу монстр сам не попрёт.
    по артефактам:
    по "джокеру": магнит уже обращал внимание оргов на это, но его кажись не поняли, ибо лиш усугубили проблему.
    как разобраться куда попал мой шарик владельцу джокера? рука, нога, голова - это нереализуемая условность ибо базируется ТОЛЬКО на чесности владельца артефакта, а "ДЖОКЕРОВ"(читай маклаудов) как сказал магнит, у нас итак хватает. я предлагаю эту часть исключить, а дабы не уменьшать ценность главного артефакта, расстояние стрельбы можете ещё уменьшить (кто где стоял во время стрельбы - в случае обвинений потом реконструировать МОЖНА)
    по викингу: имхо недостаточная ценность артефакта в том, что в мертвяке 10мин быть. предлагаю до 5 минут сделать.

    5.Після смерті гравця, він залишає на місці смерті усі гроші, артефакти (окрім «Вікінга»), а також свій «бейджик»! І з БІЛОЮ пов’язкою іде в мертв’як.
    - тоже условность основывающаяся только на чесности... мы у себя отыгрывали сценарии с экономической составляющей, так вот у нас было так: убили тебя-оставь на этом месте ОДНУ КУПЮРУ и бейджик, а без денег не имееш права выходить на поле (естесственно стартовый капитал ВСЕМ выдавался) может вы хотя-б частично примете это на вооружение. ибо сомневаюсь, что все будут светить ВЕСЬ свой хабар... что-то выложут, а психа например или половину денег унесут в кармане в мертвяк... да и какой мне интерес будет стрелять в чесного бойца, который "пустой" из мертвяка вышел? а если меня например убьют я скажу что только из мертвяка и потому пустой я, то что с такими делать тогда? я конечно понимаю, что весь СТРАЙКБОЛ основан на чесности, но тут ведь не только в чесности дело, в СТАЛКЕРЕ у каждого должен быть экономический интерес убить кого-то...
    Життя-це не тiльки буднi...

  5. #65
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    ... а можна попросити... хоть одного реального медика на поле битви?
    -а то хз...може монстри когось налякають... .. сердешко заболить раптово від переживання.... ну конешно всяке може бути... звичайно шо ДАЙ БОЖЕ шоб такого небуло!
    але все-таки.. ...
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  6. #66
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от kver
    позволю себе предложить оргам некоторые поправки в реализации игровых условностей.
    по монстрам: шарик привязанный к СПИНЕ монстра будет эффективней. если монстр идёт на тебя, то в него стрелять просто БЕССМЫСЛЕННО. таким образом вы отсеите любителей пострелять поприколу в монстров, а такие БУДУТ, уж вы мне поверьте. и говорить они потом будут что целились в пятку, а ветер отклонил шарик в голову, и поди докажи что он неправ, ведь такое действительно МОЖЕТ быть.
    а так убить монстра можно будет либо хитростью (например один на себя монстра отвлекает-другой со спины заходит) либо тупо убегать от него, а всех, кто стрелял не со спины-можно смело обвинять в неадеквате.
    например у кровососа один шарик за спиной+невидимость, а у снорка два шарика - один за спиной и один на пузе или груди, причём если у него уцелел только один шарик, то он теряет возможность бегать.
    монстров будет мало-но зато они будут ДЕЙСТВИТЕЛЬНО вселять страх у одинокого игрока, а на группу монстр сам не попрёт.
    Ну, що я тут скажу...є логіка в цих словах... Думаю, що приймемо це до уваги, але вирішувати будуть монстри, бо вони будуть отримувати по-собі "гнЄв" сталкерських автоматів і кулеметеів . Тому думаю, що будем намагатись це реалізувати дійсно, але то вже як більшість монстрів вирішить. Якщо все пучком, то реалізуємо твою рекомендацію.

    Цитата Сообщение от kver
    по артефактам:
    по "джокеру": магнит уже обращал внимание оргов на это, но его кажись не поняли, ибо лиш усугубили проблему.
    как разобраться куда попал мой шарик владельцу джокера? рука, нога, голова - это нереализуемая условность ибо базируется ТОЛЬКО на чесности владельца артефакта, а "ДЖОКЕРОВ"(читай маклаудов) как сказал магнит, у нас итак хватает. я предлагаю эту часть исключить, а дабы не уменьшать ценность главного артефакта, расстояние стрельбы можете ещё уменьшить (кто где стоял во время стрельбы - в случае обвинений потом реконструировать МОЖНА)
    по викингу: имхо недостаточная ценность артефакта в том, что в мертвяке 10мин быть. предлагаю до 5 минут сделать.
    Можливо дійсно не зрозуміли , просто "джокер" це і є одна із головних задумок гри, то мі і планувалась, його справді "джокерна" властивість. Хоча ідея з "реконструюванням" де хто був, і справді може виявити "мухльовщиків". То що ж тоді, робити просто 10-15 метрів? Ясно короче...я так розумію, що на самій грі сходу на зборах командним та організаційним складом вирішимо його властивість. 8) Думаю так буде оптимально.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  7. #67
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Не все відписав, сорі, виправляюсь))))
    Цитата Сообщение от kver
    5.Після смерті гравця, він залишає на місці смерті усі гроші, артефакти (окрім «Вікінга»), а також свій «бейджик»! І з БІЛОЮ пов’язкою іде в мертв’як.
    - тоже условность основывающаяся только на чесности... мы у себя отыгрывали сценарии с экономической составляющей, так вот у нас было так: убили тебя-оставь на этом месте ОДНУ КУПЮРУ и бейджик, а без денег не имееш права выходить на поле (естесственно стартовый капитал ВСЕМ выдавался) может вы хотя-б частично примете это на вооружение. ибо сомневаюсь, что все будут светить ВЕСЬ свой хабар... что-то выложут, а психа например или половину денег унесут в кармане в мертвяк... да и какой мне интерес будет стрелять в чесного бойца, который "пустой" из мертвяка вышел? а если меня например убьют я скажу что только из мертвяка и потому пустой я, то что с такими делать тогда? я конечно понимаю, что весь СТРАЙКБОЛ основан на чесности, но тут ведь не только в чесности дело, в СТАЛКЕРЕ у каждого должен быть экономический интерес убить кого-то...
    Думаю, що "сейфи" в бармена і на базі "мінус 3" вирішать цю проблемку. 8) Бо ж і справді все на чесності будується. Будем надіятись і вірити (видно як завжди це буде марно ) на чесність і адекватність гравців.

    Цитата Сообщение от -< BLes >-
    ... а можна попросити... хоть одного реального медика на поле битви?
    -а то хз...може монстри когось налякають... .. сердешко заболить раптово від переживання.... ну конешно всяке може бути... звичайно шо ДАЙ БОЖЕ шоб такого небуло!
    але все-таки.. ...
    Попросити то можна, але як реалізувати не в курсі.... Ніхто чекати не буде з 10 до 17. Ну хоча є в мене знайомий лікар, я його попитаю, бо дійсно може всяке трапитись. Ну а на край від полігона до районної лікарні на машині 3 хв їзди.

    І ще одне, не забуваємо, що в неділю переводять стрілки годиників! Важайте на це в плані вибору часу "старту" на Радивилів .
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #68
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Ну що панове! Чартерний авіарейс Тернопіль-Радивилів скро відправляється і я лечу на нього . Адже завтра цілий день "маханини" по "уборці і доведення до ладу" території.
    Чекаю вас брати по айрсофт-зброї в неділю 26.10.2008р.
    Зауважте, що збір на 9:00 щоб в 10: вже почати! Граємо, якщо все гуд то до 17:00.В разі якихось проблем в плані маршруту і т.д. дзвоніть, ми на машинах, виїдемо і вас зустрінемо, тут питань не має.
    Візьміть із собою їсти щось. Хоча наголошу, що в мерт"яках буде хавушка від Ш.Т.У.Г.а, скромненька, але думаю приємна новина. Там печиво, сік, так по мєлочі.
    І ЩЕ ОДНЕ! ВСІМ ВЗЯТИ БІЛІ ПОВ"ЯЗКИ НА ГОЛОВУ!!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #69

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Прохання до гравців : будьте уважними та обережними в будівлях. Там можуть зустрічатись цвяхи (навіть торчащі з підлоги).
    Ми, звісно, постараємось сьогодні такі нюанси усунути... але ніхто не застрахований. Наших вже двоє "підірвалось".

  10. #70

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Величезне «дякую» оргам! Все було просто зашибісь, навіть не зважаючи на деякі дрібниці. Мінуси є в кожній грі, але в цьому випадку плюси їх перекрили) Респек хлопакам-монстрам-кровососам! Вилазити от так всю гру, підставляючи свої дупи під кулі, не кожному буде по кайфу. Також мерсі боку тернопільчанам з 100пудів. З нас вийшла крута команда.
    Ну і так далі.
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  11. #71

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Игра просто Супер! Минусов не было(кто хотел поиграл).Большое спасибо оргам,Тернополю за братьев по збруе,Монстрам за внесение коректив в игру и тоже прекрасное исполнение своей роли(надо было им поляну побольше поставить-МОЛОДЦЫ),ну и своим собратьям Лцким спасибо.Всем большое СПАСИБО!!

  12. #72

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Велике ДЯКУЮ організаторам "Таіру і Ко"... мега респект
    Відпочив, настрілявся, набігався, наоборонявся, напакостив......................
    Супер... СТАЛКЕРИ... ми кращі... заробити більше 10 000 лише за паспорти...
    пісі...Мерфі..не дуйся...мені конче був потрібен пропуск... а бабосіків не було... житя таке складне в зоні... та ще й Долг... велика спокуса була...
    http://zig.io.ua/album166020

  13. #73
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    м. Рівне
    Команда
    Legion X Gemina
    Сообщений
    25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Гра просто бомба. Подяка оргам і всім учасникам цього свята під назвою страй-бол. Це мій перший " Сталкер " я ним дуже задоволений .Плюсів як уже казали багато , но є свій мінус ....я невстиг зайти в "бар", приїхала налогова і лавочку прикрили .

    P.S. Дякую що не путали мене із монстром хоча я був также прекрасно "Пухнастий" :P .
    Слава — те, що про вас говорять; репутація — те, що про вас думають.

  14. #74

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Ну раз всі так бодро взялись дякувати то і я напишу, по гарячих слідах...
    ДЯКУЮ МОНСТРАМ.... ваш вклад в гру - просто грандіозний!!! Без вас отих самих плюсів було б набагато менше...
    ДЯКУЮ не монстрам, за те, шо приїхали і зіграли.

  15. #75
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Cool Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    По перше ... ВІВАТ ограм за, на НАШУ думку вдалий дебют . Долгу за файний опір,не давали толком штурманути , і взагалі постійно шукали очима,чи не з"являться ваші шеврони поблизу нашої бази 8) Сталкерам ,а зокрема Магніту (зумів в обмежених умовами сценарію рамками) організувати чудову,цікаву і гарну гру зі сторони Сталкерів . Погранці - - з вами було саме не зрозуміло , то ми нейтрали ,то явні друзі ,по тимчасовій домовленності, і оп-па постріл ,вороги ,добре хоч в кінці був стабільний мир .Ну і звичайно ЗДОРОВЕННИЙ РЕСПЕКТ монстрам , не знаю чи була в ваших мутованих рядах спільна думка ,але ще ніхто не змушував мене вистрибувати з бази через вікна уффф .
    Ну й звичайно співкомандникам,молодці братки і сестра ,в атаку гарно ходили і не боявся за свою спину .

    Радий був бачити старих друзів І щиро радий був новим знайомствам .

    П.С. До погранців - був сумний особисто для мене момент . Хочу відразу розставити точки (задля запобігання подальшого ...) я "гуляв" з "Джокером" по плацу поблизу своєї бази "Д" почався обстріл доловцями з "Є" ... тирипирийомайо трамбарарам ... опісля "жовті" бійці висунули сумнів на рахунок дієвості відстані мого "Джокера" ,я особисто перепитав свої позиції в сокомандників і переміряв всю дугу свого руху - відстань не менше 30-45 .
    Після того я відмовився носити на собі "Джокера" .
    З повагою Isa .
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  16. #76
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Спасибо большое за игру))))))))))))) Таир, хотя это был мой первый сталкер (я в него дже на комре не играл ) мне очень понравилось..... всётаки погранцы рулят в зоне))))) да - враги, да - союзники, да - нейтральные....... нада ж както разукрасить жизнь ДОЛГУ, СВОБОДА и сталкерам
    Спасибо монстрам... порадовали... я так не ржал давно на страйке))))) особено респект Таиру (который бегал с двумя шариками за Серёгой, тогда я особено ржал ) не боялся в толпу погранцов забегать
    Штуг, спасибо, мне с каждым разом всё интересней и интересней работать с вами
    на блок посту мне было сидеть интересно, несмотря на угрозы сталкеровцов и зелёных (лично я запутался кто есть кто )



    вобщем.......БРАВО ТАИРу...... МОЛОДЕЦ
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  17. #77
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    большое спасибо оргам...за ввесь драйв...что организовали... игра просто СУПЕР!
    монстрам тоже большое спасибо.... ну посмеялись... но некоторые монстры мутировали ... и сними можна было договориться))) что очень радовало)- а так то их жалко было, это ж какое мужество нуна иметь...чтоб под очередь (... иногда попадало и с нескольких автоматов.. добровольно подставляться....) несмотря на невидимость монстров...все играющие стали екстрасенсами)) и резко начали чуствовать...присутствие этих... животных! даже были случаи что через окно выбрасывались...
    спасибо всем из СВОБОДЫ.. класно поиграли)
    была рада познакомиться.. с новыми людьми и повидать старых!
    ОРГИ так держать... полигон зачетный!

    ждем фото и видео материалов
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  18. #78
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Всем спасибо, было весело КС
    А тепер по сабжу
    Продер очі, і тепер можу написати відклик по грі
    Майже все було як в книжках про Зону, народу всякого шастало по зоні немало, всі шось між собою ділили\не ділили, стріляли\не стріляли. Хто шастав по квестам, а хто просто трощив все шо йому не подобалось ВОєнні як і в книжках і в грі, сиділи собі тихенько на своїх вишках, і тіки зрідка десь шось пострілювали, допоки їх не почали штурмувати. Сталкери бродили по всій зоні, приєднувались, то до одних, то до других а должнічки з свободою влаштували Джихад, на це було особливо весело дивитись
    Дякую оргам за гру. Все було класно.
    Дякую сталкерському братству, ми всіх тримали в кулаці.
    Дякую свободі і долгу за те шо овни трощили друг друга, а не нас
    ну і прикордонникам, за те шо вони героїчно відсиділи весь день на своїх вишках.
    ЗІ. Галадранєц, Діма зоною рулять сталкери)

  19. #79

    Cool S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Гра пройшла на УРА! І я радий що усі оцінили Радивилівський СТАЛКЕР.
    Після гри я ледь живий, але заряд позитиву і адреналіну надовго вистачить.
    Великий респект нашому командиру за організацію, звісно і ми усією командою усе це діло готували під командуванням ТАІРА.
    Також велике прохання усіх хто має знімки з гри скинути лінк, на мило чи на аську.

  20. #80
    Новобранец
    Регистрация
    15.10.2008
    Адрес
    г.Броды Львовская обл.
    Сообщений
    24

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    оргам - респект и спасибо, продолжайте в том же духе! Игра просто класс. монстрам и братья по оружию спасибо...
    ждём фото и видео материалов...
    если тебе меч понадобится всего один раз - носи его всю жизнь....

+ Ответить в теме
Страница 4 из 9 ПерваяПервая 123456789 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 21
    Последнее сообщение: 20.11.2012, 19:09
  2. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  3. Ответов: 26
    Последнее сообщение: 24.10.2008, 20:53
  4. 18.05.2008
    от magnit в разделе Тернополь
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.05.2008, 13:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама