+ Ответить в теме
Страница 4 из 11 ПерваяПервая 123456789 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 80 из 214

Тема: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

  1. #61
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Таир, а что насчет внекомандника скажешь (у меня друг есть, он фото увлекается, то может журналистом взять.... но не факт что он поедет, там как работа сложится) ??
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  2. #62
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    "......Повідомлення mzig » Чет березня 19, 2009 9:33 pm...

    ..... Tair написав:Я не знаю, як хто...а я вже навіть нитку сперечання втратив. Звідки і що, хто, що хоче?

    ніхто не сперечається..просто люди поділились на два табори:
    1) ті хто хоче грати в СТАЛКЕР (важливо реалістичність, дрескод, відповідність стилю, бажання пограти в рольову гру, випустити півмехани і бути лідером та з задоволенням грати)
    2) ті хто хоче пограти в СТРАЙКБОЛ (важливо кількість набоїв, побільше постріляти, і мінімум умов "лента за лентою набої подавай")

    Все......."
    ....
    Вот вона істина!!! Цей твій пост можна ставити за примірник всім на яку гру вони їдуть!
    ...
    Привіт ВСІ !!!
    100% Дійсно влучно сказано . S.T.A.L.K.E.R. все-таки,чи як ...? Зараз пишу від себе(якраз йду на командні збори ,на обговорення саме цієї гри) ,виложу рішення команди,але думаю на 99№ ,що відрізнятись не буде.
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  3. #63

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    На минулому СТАЛКЕРі грав за Долг (привіт Вік і почувши про дрескод, одразу почав думати, де взяти-зробити чорний костюм, чорний розгруз, а не про те, як то скосити правили, щоб і далі бігати в своєму ДПМі.
    По-моєму це не я організовую гру, отже і не мені диктувати правила. Це до всіх відноситься. Організатори на те і організатори, щоб все продумати замість нас і для нас. Полюбому певні корективи вносити потрібно (приклад з капішонами), але не нагліти. Я проти відміни дрес-коду. Влом робити костюм — грайте собі і далі страйк по неділях де ви там граєте.
    Я, наприклад, хочу попасти на справжній сталкер, а не на підлаштований під нього страйкбол.
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  4. #64
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Почув багато цікавих думок, але радує одне, що вирішують все-таки організатори. Я щиро надіюсь, що звичайних сталкерів не примусять носити джинси та світери. Як на мене, то єдине що необхідно сталкеру - засіб хім. захисту (антуражна маска, протигаз ітд), все інше як-би не регламентується (сказано на правах пропозиції, а також ІМХО).
    ЗІ До чого поділ форуму на два табори я відверто кажучи не зрозумів, а людей які таке починають потрібно називати провокаторами)))))))
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  5. #65
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Почитали роздруковане з форума , побалакали ... і наші думки та побажання ...
    1. Ми все-таки за дрес-код .
    2. Можливо зменшити час респаунда : ... вбили - на місці 10 хв ... дорога до мертвяка мін .5 хв. ... 5 хв. в черзі на реєстрацію прибуття і відбуття+отримання паспорта ... мін .40хв. "блаженства на небесах" ... мін 5 хв. на зворотню дорогу і відродження. --- ітого мін 1 год .
    Ми за 30 хв. в мертв"яку
    Ось на нашу думку цікавий варіант , вірізка з форума Мілітаріста ,
    "....
    - за антуражный костюм 30 минут.
    - за 200 рублей игровых (100 для игрока в антуражном костюме) сразу.
    - хоз работы по лагерю - по окончании работ.
    - отсидка 1 час.
    ..."
    3. Пересування в респіраторах і т.д. всюди чи тільки в "зонах" ?
    4. Обов"язкове від"єднаня магазинів в мертвяках .
    5. Дія на монстрів гранат і інших ВП (контузія ,смерть,ігнор взагалі).,можливість захисту периметра лагеря мінами ?

    П.С. Вибачаємось , якщо щось пропустили з вищенаписанного і продублювали тему .
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  6. #66

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от NoX
    Я щиро надіюсь, що звичайних сталкерів не примусять носити джинси та світери. Як на мене, то єдине що необхідно сталкеру - засіб хім. захисту (антуражна маска, протигаз ітд), все інше як-би не регламентується (сказано на правах пропозиції, а також ІМХО).
    Я чесно кажучи не зрозумів...
    Якщо ти сталкер... то як ти ведеш себе на свідомі муки і порушення правил... бігати в протигазі і хім захисті літом 10 год... маразм...
    Якщо ти не сталкер... нах та мова...

  7. #67
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    Я чесно кажучи не зрозумів...
    Якщо ти сталкер... то як ти ведеш себе на свідомі муки і порушення правил... бігати в протигазі і хім захисті літом 10 год... маразм...
    Якщо ти не сталкер... нах та мова...
    При чому тут свідомі муки та щей порушення правил?! Якщо у людини на розгрузі закріплений протигаз з якоюсь антуражною трубкою...
    Я сталкер (принаймні планую ним бути), і тому мене турбує сталкерській дрес код (саме сталкерський, а не чийсь інший), в слідуючий раз буду дописувати в душках (сарказм, жарт, можна сміятись), адже кожен мислить в міру своєї розбещенності (с), можливо я вас образив таким постом (я звичайно вибачаюсь))))), також раджу не сприймати форум як місце поєдинку, клавіатурних нінзь і так всюди вистачає
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  8. #68
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от NoX
    Цитата Сообщение от mzig
    Я чесно кажучи не зрозумів...
    Якщо ти сталкер... то як ти ведеш себе на свідомі муки і порушення правил... бігати в протигазі і хім захисті літом 10 год... маразм...
    Якщо ти не сталкер... нах та мова...
    При чому тут свідомі муки та щей порушення правил?! Якщо у людини на розгрузі закріплений протигаз з якоюсь антуражною трубкою...
    Я сталкер (принаймні планую ним бути), і тому мене турбує сталкерській дрес код (саме сталкерський, а не чийсь інший), в слідуючий раз буду дописувати в душках (сарказм, жарт, можна сміятись), адже кожен мислить в міру своєї розбещенності (с), можливо я вас образив таким постом (я звичайно вибачаюсь))))), також раджу не сприймати форум як місце поєдинку, клавіатурних нінзь і так всюди вистачає
    Мені глибоко наплювати на те, ЯК будуть одягатись інші сталкери, я готовий співпрацювати тільки з Магнітом, інших буду гасити. Ну то таке, лірика=)))
    На Сталкер я одягаюсь так, як я одягався би, будь я справжнім сталкером, благо знань на тему бойових дій на території зараженої радіацією і території окупованої противником в мене вистачає. Тому Я таки замучу собі ОЗК!!!!!!!! Тобто мені пофігу на зону зараження (А)на 15 хвилин, як максимум. Хто зна, той зна. Трубки там всякі, респіратори і т.д. І тіки не кажіть шо це не антуражно, бо я подумаю, шо ви сприймаєте текстури гри сталкер за реальність.В мене звичайно ж буде розгрузка, в якій буде як мінімум 6 рожків, я не суїцидник,(вибачте за перехід на особистості)як Мзіг, В мене буде РД(вибачте за надлишковий мілітаризм)
    І На останок повторюсь, я і моя команда буде одягнена саме так, як і мають одягатись сталкери з клепкою в голові.
    ЗІ. Кагбэ .... фсе.... до Травня затихаю тут. Всі суперечки, питання і бла бла бла в ПМ. Всі інші соплі і сльозі НАХ!!!!!!!!!!!
    ЗЗІ. Останнє слово залишу собі, Мене не квотьте, Особливо Мзіг, Не пишить нічого, зустрінемось на грі, і глянемо, хто антуражніший.

  9. #69

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Мені глибоко наплювати на те, ЯК будуть одягатись інші сталкери, я готовий співпрацювати тільки з Магнітом, інших буду гасити. Ну то таке, лірика=)))
    На Сталкер я одягаюсь так, як я одягався би, будь я справжнім сталкером, благо знань на тему бойових дій на території зараженої радіацією і території окупованої противником в мене вистачає. Тому Я таки замучу собі ОЗК!!!!!!!! Тобто мені пофігу на зону зараження (А)на 15 хвилин, як максимум. Хто зна, той зна. Трубки там всякі, респіратори і т.д. І тіки не кажіть шо це не антуражно, бо я подумаю, шо ви сприймаєте текстури гри сталкер за реальність.В мене звичайно ж буде розгрузка, в якій буде як мінімум 6 рожків, я не суїцидник,(вибачте за перехід на особистості)як Мзіг, В мене буде РД(вибачте за надлишковий мілітаризм)
    А в мене...а в мне.... буде кнопка, та сама кнопка від якої бадабуми і викиди стаються...а ше.... фаталітій... о... і люміньові труси +15 хв в зоні (є посвідчення якості)
    бла бла бла буде все як скажуть орги
    Бери побільше механ, бункерів...будеш пішаком ))))))))))))))))
    Ох уж ці сільванці.... ну не можуть вони вільно думати... всьо має бути ... так як вони скажуть... монархісти ...
    Хай живе демократична Норманія... батьківщина вільної думки!!!

    пісі.. ну чого всі зразу скаженіють... всі ми брати і сестри...
    Все буде файно...я висловив думку... інші висловили думку... всьо чотко.

  10. #70
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    От і знову я в тенетах інтернету .
    Бачу даремно час ніхто не гаяв, і що саме головне появились нові дописувачі. Тепер вже більша і ясніша думка вимальовується.
    Створено, ще одну тему на форумі в рівненській гілці "ОСНОВНІ ПРАВИЛА", туди будуть виноситись, вже 100% незмінні речі, які будуть присутні на грі. Наша з вами задача, обговоривши все тут, винести вердикт, щоб я міг повісити все, що стосується гри в ту тему.

    Цитата Сообщение от xylik
    На минулому СТАЛКЕРі грав за Долг (привіт Вік і почувши про дрескод, одразу почав думати, де взяти-зробити чорний костюм, чорний розгруз, а не про те, як то скосити правили, щоб і далі бігати в своєму ДПМі.
    По-моєму це не я організовую гру, отже і не мені диктувати правила. Це до всіх відноситься. Організатори на те і організатори, щоб все продумати замість нас і для нас. Полюбому певні корективи вносити потрібно (приклад з капішонами), але не нагліти. Я проти відміни дрес-коду. Влом робити костюм — грайте собі і далі страйк по неділях де ви там граєте.
    Я, наприклад, хочу попасти на справжній сталкер, а не на підлаштований під нього страйкбол.
    Вот, що значить людина захотіла їхати на СТАЛКЕР! Браво. Дійсно готується. То все рівно, щоб хтось із вас їхав на відкриття в Яворів, і віз не ДПМ чи ФЛЕК, а вудланд або дубок! Ну мене думаю зрозуміли!

    Цитата Сообщение от GAladraNEC
    Таир, а что насчет внекомандника скажешь (у меня друг есть, он фото увлекается, то может журналистом взять.... но не факт что он поедет, там как работа сложится) ??
    Хай приїжає! Лишнім точно не буде. Єдине білу футболку якусь чи шось таке, і вперед в гущу! Потім йому якусь роль навіть дам, хай відчує себе реально погравшим на сталкері))) Ще може хтось хоче взяти із собою некомбатантів (їсти варити, пісні співати, на гітарі грати, фотка і т.д.)? Якщо є такі, мілості просім! Але обов"язкова наявність окулярів!!

    Цитата Сообщение от NoX
    NoX » 2009-03-22 23:03
    Почув багато цікавих думок, але радує одне, що вирішують все-таки організатори. Я щиро надіюсь, що звичайних сталкерів не примусять носити джинси та світери. Як на мене, то єдине що необхідно сталкеру - засіб хім. захисту (антуражна маска, протигаз ітд), все інше як-би не регламентується (сказано на правах пропозиції, а також ІМХО).
    Отут саме складне. Ну але поки нічого точно не скажу, ще триватимуть консультації, і не лише на форумі. Щось та вирішиться, але поки готуйте собі (хто грає за сталкерів) бандани одного кольору. Але колір буде той, який і яка перша команда зареєструє для себе! Щоб не було, що 2 їх бігало в одних кольорах!

    Цитата Сообщение от Hamul
    Мені глибоко наплювати на те, ЯК будуть одягатись інші сталкери, я готовий співпрацювати тільки з Магнітом, інших буду гасити. Ну то таке, лірика=)))
    На Сталкер я одягаюсь так, як я одягався би, будь я справжнім сталкером, благо знань на тему бойових дій на території зараженої радіацією і території окупованої противником в мене вистачає. Тому Я таки замучу собі ОЗК!!!!!!!! Тобто мені пофігу на зону зараження (А)на 15 хвилин, як максимум. Хто зна, той зна. Трубки там всякі, респіратори і т.д. І тіки не кажіть шо це не антуражно, бо я подумаю, шо ви сприймаєте текстури гри сталкер за реальність.В мене звичайно ж буде розгрузка, в якій буде як мінімум 6 рожків, я не суїцидник,(вибачте за перехід на особистості)як Мзіг, В мене буде РД(вибачте за надлишковий мілітаризм)
    І На останок повторюсь, я і моя команда буде одягнена саме так, як і мають одягатись сталкери з клепкою в голові.
    Завдяки твоїй "ліриці" я вже сам себе питаю, чи потрібні такі "сталкери" на грі? Потрібні ті люди яким пох№%, що там пиз%№"ть ті організатори на грі?
    Будеш із магнітом в одній команді то і будеш собі там "гасити", що хочеш.
    Я веду до того, що для чого тоді правила будуть, якщо їх не дотримуватись? Вообщем, про дрес-код ще будуть йти "переговори",щоб нікого не ставити в незручну позу, але якщо буде прийнято рішення і вивішене в розділі "ОСНОВНІ ПРАВИЛА", то прошу їх дотримуватись. Якщо навпаки, тоді сидимо дома! Правила пишуться для всіх а не індивідуальностей!

    Цитата Сообщение от -=ISA=-
    Почитали роздруковане з форума , побалакали ... і наші думки та побажання ...
    1. Ми все-таки за дрес-код .
    2. Можливо зменшити час респаунда : ... вбили - на місці 10 хв ... дорога до мертвяка мін .5 хв. ... 5 хв. в черзі на реєстрацію прибуття і відбуття+отримання паспорта ... мін .40хв. "блаженства на небесах" ... мін 5 хв. на зворотню дорогу і відродження. --- ітого мін 1 год .
    Ми за 30 хв. в мертв"яку
    Ось на нашу думку цікавий варіант , вірізка з форума Мілітаріста ,
    "....
    - за антуражный костюм 30 минут.
    - за 200 рублей игровых (100 для игрока в антуражном костюме) сразу.
    - хоз работы по лагерю - по окончании работ.
    - отсидка 1 час.
    ..."
    3. Пересування в респіраторах і т.д. всюди чи тільки в "зонах" ?
    4. Обов"язкове від"єднаня магазинів в мертвяках .
    5. Дія на монстрів гранат і інших ВП (контузія ,смерть,ігнор взагалі).,можливість захисту периметра лагеря мінами ?
    П.С. Вибачаємось , якщо щось пропустили з вищенаписанного і продублювали тему .
    1- Організатори теж за дрес-код! Також як я бачу не одні орги!
    2- Стосовно респауну, на зменшення часу, зробимо (гарно розписав, по часу ). Продумаємо на зменшення, ну точно не більше 1 години! Можливо і менше, ще поки нічого не скажу.
    3 - В респіраторах пересуватись тільки в Зонах аномальних! Ну і в деяких тільки завдяки якимось артефактам, зкрема тому ж "Псіху".
    4 - Ну техніку безпеки ніхто не відміняв, то не питання! Окулярів теж не знімаємо, як не забуваємо про запобіжники на зброї! В барах та науковому центрі то точно від"єднуємо магазини, задля запобігання травм рольових персонажів та некомбатантів!
    5 - Оборона лагеря, то привілегія лише самої команди! Ну тільки в розумних межах, без вовчих ям із колами! На монстрів гранати діють дуже плодотворно, монстр одразу перетворюється на велику кількість шматочків! Ну радіус смерті монстра від гранати десь в районі 4-5 метрів!
    Стосовно якихось бонусів антуражним гравцям, то думка слушна. Вже ввели подаруночки сами: сталкеровитим, долговитим, свободовитим, військовитим бійям (які відповідають антуражу, та правилам гри, які встановили організатори!).
    П.С. Вибачатись не варто все ОК
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  11. #71
    Новобранец
    Регистрация
    21.03.2009
    Адрес
    Нетішин
    Команда
    A.T.O.M ("Запретная Зона")
    Сообщений
    26

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Ще може хтось хоче взяти із собою некомбатантів (їсти варити, пісні співати, на гітарі грати, фотка і т.д.)?
    вибачаюсь якщо профукав, уточніть, щодо некомбатантів, за них вносити фінанси також потрібно, чи нехай голодують? є бажання взяти на гру гітариста, який би мотивчики із самого сталкера набренькував в лагері.

  12. #72
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от ZZ_Pashok
    Ще може хтось хоче взяти із собою некомбатантів (їсти варити, пісні співати, на гітарі грати, фотка і т.д.)?
    вибачаюсь якщо профукав, уточніть, щодо некомбатантів, за них вносити фінанси також потрібно, чи нехай голодують? є бажання взяти на гру гітариста, який би мотивчики із самого сталкера набренькував в лагері.
    Напевно, що то не ти профукав, а я .
    Стосовно харчування на локації, то це виглядатиме приблизно так: на кожній базі, та в барах будуть стояти літри і літри питної води (благо до села не далеко), будуть відповідно костьорчики, де там собі кожні намітять. Хавушку будуть їсти ті, хто її і привезе! В барах харчі будуть, але там швидше не наїстись получиться, а просто перекусити сидячи із кимось і розмовляючи (пиво, чіпси, мінералка, печиво, цукерки, мівіна всяка, та деякі інші (дефіцитні продукти) які будуть купуватись за ІГРОВІ ГРОШІ!). Тому харчування на грі то діло рук самих бійців це ж стосується і того де хто спати буде (палатки, спальніки, спершись на дерево і т.д.), і людей які із ними приїдуть в якості поварів\наложніц\гітаристів\духовних лідерів і т.д.

    Стосовно внеску некомбатантів, то це мінімальна сума в 10 грн і отримуюється бейджик "хто то є і звідки", щоб потім "патруль" не придирався)))) Якщо ж некомбатант захоче, то можемо дати на якийсь час якусь роль науковець\турист\журналіст і т.д. Якщо ж некомбатант захоче ще побути монстром, то внесок не платиться, а він ще отримає з\п за такі хоробрі вчинки, як монстрування на Зоні)))
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #73
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Мо мертвяку, для чого придумувати колесо на перші грі був абсолютно нормально продуманий мертвяк!

  14. #74
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]Мо мертвяку, для чого придумувати колесо на перші грі був абсолютно нормально продуманий мертвяк!
    Та ніби і так Вік, але це увже інша локація буде, та й тривалість гри виросла мінімум в три рази)) ТОму добре пророблений мерт"як думаю не зашкодить грі. Тим більше, щоб вильно не засиджуватись в ньому, як правильно написав ІСА. Ну це все, ще в процесі обдумування і обговорення
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  15. #75
    Курсант Аватар для kver
    Регистрация
    22.10.2007
    Адрес
    нетешин, хмельницкой обл
    Команда
    внекомандник пока
    Сообщений
    87

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    привет таир. устал читать эту тему, потому как тексту много а содержание пока не радует. Не радует в первую очередь потому, что ДАВЯТ на тебя тут все, кому не лень - а ты вижу пытаешся угодить недовольным, и ЗРЯ. недовольных тут пока я увидел немного - на пальцах ОДНОЙ руки можно посчитать, так неужели ради них ты будеш кромсать весь сценарий? неужели испортиш игру сотне человек ради 5чел недовольных?
    мой тебе совет: как задумал изначально-так и делай, и НИКОГО НЕ СЛУШАЙ. если сделаеш НЕ ПО СВОЕМУ- то на следующий год вообще незахочеш сталкер устраивать.Я готов для твоих видеокореспондентов предоставить видеокамеру, 4 кассеты (минидиви) и 2 аккума к ней (аккумов на более 10 часов съёмки хватит) сохранность и исправность естественно под твою ответственность.
    Життя-це не тiльки буднi...

  16. #76
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от kver
    привет таир. устал читать эту тему, потому как тексту много а содержание пока не радует. Не радует в первую очередь потому, что ДАВЯТ на тебя тут все, кому не лень - а ты вижу пытаешся угодить недовольным, и ЗРЯ. недовольных тут пока я увидел немного - на пальцах ОДНОЙ руки можно посчитать, так неужели ради них ты будеш кромсать весь сценарий? неужели испортиш игру сотне человек ради 5чел недовольных?
    мой тебе совет: как задумал изначально-так и делай, и НИКОГО НЕ СЛУШАЙ. если сделаеш НЕ ПО СВОЕМУ- то на следующий год вообще незахочеш сталкер устраивать.Я готов для твоих видеокореспондентов предоставить видеокамеру, 4 кассеты (минидиви) и 2 аккума к ней (аккумов на более 10 часов съёмки хватит) сохранность и исправность естественно под твою ответственность.
    Дякую друже за підтримку, влучними словами і порівняннями про 5 проти 100 . Просто дійсно так получилось, бо в основному відписувалось теж лише кілька людей, а всю сталкерську "братву" я тільки зараз почав чути\читати. Хоча і зараз будуть не вдоволені, оскільки буде мова про те, що -" а ви зіграйте самі за сталкерів!", " А сталкерів давлять\не дають дихнути"... та, що я буду розповідати, самі все читаєте і бачите! Але підтримка саме того, що було задумано попередньо переважає, такщо все буде пучком)))
    За відеокамеру, ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую! Відповідальність повністю моя, це на всі 100%, бо оператор то майбутній Спілберг, і хоче зняти не лише ролік, але й постановочні речі, щоб вийшов ледь не справжній короткометражний фільм Окрім того опреторів має по плану бути кілька.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  17. #77
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Извините что вставляю и свои 5 копеек но есть пару вопросов!!!
    Я человек новый в сталкере но не новый в страйке. И мне кажется всем не угодишь

    1) КЗС антуражно для сталкера или нет
    2) Джинсы летом хуже капюшона (в КЗСе он есть)
    3) Хочется ночью тоже поиграть
    4) Какие доказательства нашей адекватности или рекомендации надо чтобы ми смогли зарегистрироваться на игру сайт нашей команды desant.biz (Если команда не поедет то может поеду в составе другой команды ГЮРЗА. Тоже носят КЗСы)

    P.S. Как организаторы решат так тому и быть. Но свои предпочтения я высказал. Федерация вообще с формой строго сказала, взнос у них в 10 раз больше и люди едут так как это их прёт, так что думаю что дрес код можно вводить. Только к джинсом плиз не приобщать. Маскировка плохая и не очень удобно думаю летом будет в жару.
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  18. #78
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Алладін, я за вас поручусь=))))) Думаю ше хтось, я з вами в Тернополі грав, Нормальні люди, адекватні=))

  19. #79
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    За Сйфінксів треба вже поручатись це щось нове Соррі за офтоп

  20. #80
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]За Сйфінксів треба вже поручатись це щось нове Соррі за офтоп
    Вік, нам доведеться поручатись і за РДВ Павук=)))) Їх же на першу гру не пустили

+ Ответить в теме
Страница 4 из 11 ПерваяПервая 123456789 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 11.06.2009, 13:45
  3. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  4. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 15:19
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама