+ Ответить в теме
Страница 5 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя
Показано с 81 по 100 из 157

Тема: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

  1. #81

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Цитата Сообщение от Sakup
    А як на рахунок мобільного цинку ?

    Як щодо перехідного екземпляру, який можна відбити... такий собі переносний міні арсенальчик.

    Обмежити місткість до такої в бойовому скажімо. Така штука стане в пригоді будь якій групі озброєних людей
    Коли я написав "цинк" я не мав на увазі порожню картонну коробку, я мав на увазі дерев'яний ящик вагою 25 - 30 кг,
    в якому близько 2000 кульок. Ящик мобільний в силу мобільності групи яка з ним згодна тягатись туди - сюди.
    Цинк поповнюється на базі. Якщо групу яка йшла з цинком знищили, то він дістається тому, хто в силах забрати його з поля бою... дозарядка само собою біля ящика\з ящика.

    Розгрузки для моджахедів чудово видно на фото опублікованих Таіром і BarmaLINI
    для тих, хто ліниться листати назад, ось будь-ласка :

    Цитата Сообщение от Tair
    +






    Для чого мудрувати? Самі ж хочете перенестись в 80хх. Так що вітаються розгрузи наближені до представлених на фото.

    P.S. Шановні, якщо нема чого сказати то краще не пишіть взагалі... ато коли читаю Ваше "значить гра не для вас" то першим постає питання : А хто це тут вирішує для кого гра?

  2. #82
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Поддерживаю Сакупа.

    Имхо - камерады, хотите повоевать "в Афгане" - не ищите легких путей. Знавал я "бойцов", которые перед тем как ехать на игру (ролевую) говорили - у меня есть ДПМ и зачем мне покупать что-то другое...
    Разгрузы тяжко и неудобно носить под пинджаком, пируханом - носите сверху - но ждите адекватной реакции от ОКСВА
    Нет у вас "лифчика" - купите, цена 120-150 грн. Хорошая покупка если планируете играть цикл игры. Нет - берем ткань, иголку, нитки, машинку и садимся шить. Не умеем - несем тому кто умеет. Неужели это есть такая большая проблема???

    Ребята, давайте не искать подвох и лазейки в словах организаторов, пытаясь протолкнуть "свои" правила. Я планирую ехать на игру и окунуться в атмосферу Афгана 80-х годов. Бывал на таких играх у Спостеригача и до сих пор кипятком писаю. Давайте пусть и на западной пройдет нечто такое же.
    - Вы что, хотите жить вечно?

  3. #83
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Шановні мої друзі і знайомі...і не знайомі теж.

    Я не хочу, щоб ви на мене тримали образу і казали, що "гайки закрутили", "взагалі ох№%єлі хлопці" і т.д. Скажу чому, як правильно виразився і мій зам.ком Сакуп так і Beviloom всі хочуть хорошу реалістичну гру про Афган 80-х, але не хочуть самі дотримуватись того, до чого прагнуть.
    Поясню: коли виникла ідея такої гри, то саме перше Ш.Т.У.Г. взявся шукати полігон на гру. Оскільки моє бачення такої гри це гориста місцевість, як тут не крути. Не вважаю, що в лісі на рівнині це територія Афгану. Також не вважаю, що джинси, арафатка на голові, майки і флектарн чи марпат на "душманах" це теж Афган до якого ми прагнемо. Так от (на лірику потягнуло ) ми обходили, об"їздили багато місцин в районі, для того щоб знайти підходящу територію на таку гру і нащастя знайши в селі Радивилвського району (що є важливо для нас). Це територія яка впевнений сподобається усім хто приїде, як і сам сценарій гри, оскільки за ним я сиджу не просто так. Щось додаю, щось викреслюю, а дещо взагалі переписую начисто, для того, щоб ви (і орги разом з вами) окунулись в той час і той період!

    Гра як я вже казав буде з рольовими моментами, своєрідною економікою, цікавими і відповідними тим часам бойовими наказам, "паспортами", військовими білетами, грошима, базаром, і навіть...навіть... не буду розкривати усіх "фішок" гри. Все буде побачите самі.

    Я казав ще в першому пості, простої пострілялки не получиться. Не той формат. Ходіння по горах...2 години і вже хочеться просто полежати і нікуди не йти...а потрібно буде далі виконувати завдання. Тим більше ніч це повноцінний ігровий час де будуть розграні майже всі основні місії. НУ уявіть, що 3 людини із бункерами засіли на горі і поливають 20 чоловік, хіба це правильно буде? А якщо в них ще в кожного по 5 тис. шарів? А на цій грі роль кулеметника виростає до цінності яку він справді має на війні.

    Стосовно цинку переносного. Пішли на компроміс. Таких переносних "цинків" буде по 1-му на кожну сторону моджахеди і ОКСВА. Вони будуть мати певну вагу (може і не 25 кг, але трохи важитимуть). Ліміт 2000 шарів (контроль буде на оргах) як в справжньому. За чітерство - прохання покинути полігон і дочекатись кінця гри там. Давайте не будемо ламати один одному враження від гри своїми чітерськими або якимись іншими діями (маклаудизм, махлювання із завданнями і т.д.) всі ми дорослі і знаємо куди і нащо їдемо. Хто був на моїх іграх не дасть збрехати, що в мене стандартний сценарій ігор.

    Ще раз прошу у вас всіх лише одного розуміння самої сутності гри моделюючої Афган 80-х.

    П.С. До кінця тижня вже буде відкрита офіційна реєстрація. Буде вивішено номер рахунку для перерахування грошей і мені вже потрібні будуть ваші дані!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #84

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Сакуп и Бум + 1

    Для русской стороны, хотим вводить каски как обязательный элемент, антураж, пафос, отлично, ну а то что духи будут в современных разгрузочных система, это не чего, это нормально. Понимаете к чему я........

    Цитата Сообщение от Tair
    Ще раз прошу у вас всіх лише одного розуміння самої сутності гри моделюючої Афган 80-х.
    Войну ведут глупые и расчетливые клоуны, которые после всего этого забудут весь этот цирк.

  5. #85
    Модератор Аватар для Дым
    Регистрация
    14.07.2005
    Адрес
    Україна, Київ, Оболонь
    Команда
    [Група "Шторм"]
    Сообщений
    3,877
    Записей в дневнике
    50

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Цитата Сообщение от Sakup
    коли читаю Ваше "значить гра не для вас" то першим постає питання : А хто це тут вирішує для кого гра?
    Такое писал я (пост потерли) и Хамул. Естественно, мы с ним список участников не утверждаем, но не надо путать теплое с мягким. Речь шла совсем о другом.

    Річ, як на мене, йшла зовсім не про те, про що мала йти в цій гілці.
    А тепле з мягким я сплутати не міг ніяк, так як ваші писульки були одночасно і теплими і мягкими...
    sakup
    Стрелять надо первым

  6. #86

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Прошу твёрдого решения по поводу использования наёмниками современных разгрузок. Прошу внести чёткую уточняющую информацию в первый пост.
    Многие живут в ожидании жизни.
    Учитесь ЖИТЬ сегодня!

  7. #87
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Внесені зміни в перший пост. Розгрузки для моджахедів. Каски ОКСВА.
    Питання по цих темах вичерпане!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #88
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Внесені зміни в перший пост!!!

    Друзі, вибачаюсь але поки куди скидувати гроші ще не має(((( Мабуть то вже у вівторок буду знати точно.

    Хто вже надумав реєструватись можете скидувати свої дані в ЛС на цьому форумі. ПРосто зарезервовано вже більше 40 місць на дві сторони, а офіційно зареєструвалось тільки кілька чоловік. Обдумайте визначайтесь і скидайте інформацію.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #89
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    прочитав всі пости
    ледве подужав
    для себе вирішив що приїду на наступну другу гру більш підготовленим. так як зараз по причині малого сина не можу десь надовго відїзджати.
    від нашої команди будуть моджахеди скільки саме Таір в курсі. не будем розголошувати важливу інфу.
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  10. #90
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Внесені зміни в перший пост! "Намалював" картку Приватбанку куди перераховувати внески, а також невеличкі зміни в пораненнях
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  11. #91
    CIF/CRF K9 handler Аватар для Viking
    Регистрация
    02.07.2009
    Адрес
    м.Броди / м.Львів
    Команда
    ODA 3225, 3rd SFG CRF
    Сообщений
    512
    Записей в дневнике
    6

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    переніс пропозицію в тему "АНТУРАЖНА БАРАХОЛКА. Афганістан 1979-1989. Західний регіон."
    - Парни в пижамах остановили два полка?
    - Парни в пижамах и во Вэтнаме не растерялись. Пижаму нужно уважать. (с)

    "Если мы хотим пользоваться миром, приходится сражаться" - Цицерон. (с)

  12. #92
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Цитата Сообщение от Viking
    всім привіт.
    з дозволу організатора тобто Таіра хочу запропонувати
    є можливість замовити пошиття піруханів білого коліру.
    ціна за пошиття 30 грн. не враховуючи вартості тканини ( тканина проста ціна в районі 16 грн. )
    ціну на тканину і фото пірухана виложу в вівторок
    замовлення приймаються до 19 вересня
    просьба писати в лічку розміри ( ріст, обхват грудей, довжину рукава)
    Еду на Афган за СССР конечно но нашу команду интересует пошить пируханы для поездки на Афган 2006года.
    Вопрос в следующем, есть возможность пошить только белого цвета, так как в белом там скорее всего не воевали, может выбрать цвет немного темнее
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  13. #93
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Ткань простая это какая? Если та, которая сыпется когда ее режешь (я из такой флаги на повязки и флаги на Метро шил), то будет ли внутри какая-нибудь подкладка, ибо ткань очень непрочна на разрыв.Фото ткани было бы не плохо.

    Таир - может сделать отдельную тему по шмоткам, в плане обсуждения пошива, кто чего сможет привезти одолжить (с удовольствием за пиво или че еще взял поюзать на игру лифчик, ибо хоца антуража, а покупать бессмысленно)?
    - Вы что, хотите жить вечно?

  14. #94
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Цитата Сообщение от Beviloom
    Таир - может сделать отдельную тему по шмоткам, в плане обсуждения пошива, кто чего сможет привезти одолжить (с удовольствием за пиво или че еще взял поюзать на игру лифчик, ибо хоца антуража, а покупать бессмысленно)?
    Згоден! Гадаю така тема буде не лишньою. Навіть на наступні такі ігри.

    Стосовно реєстрації.
    Вже є зареєстрована певна кількість людей із Хмельницька, Київа, Бродів. Географія буде розширятись
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  15. #95
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    камерады, может невнимательно читал...

    то что механы маст хев, а бункера зло, это понятно, а давайте ограничим кол-во механ на душу населения.
    ИМХО, понту тягать с собой цинк 30 кг, если у меня, скажем, 12 механ по 100 шаров, итого 1200.
    ну и антураж, что ли
    - Вы что, хотите жить вечно?

  16. #96
    Оператор Аватар для Alladin
    Регистрация
    15.07.2008
    Адрес
    Львов/Израиль
    Команда
    Международная команда Сфинкс
    Сообщений
    1,034

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    До скольких планируешь ограничить?
    Если 7 механ по 120 шаров = 840 шаров. Мало? Мне кажется нет но меньше нельзя. Так как в разгрузку 6 + 1 в сам привод. А есть ещё такое понятие как увеличенный боекомплект. Думаю это ограничение просто отпугнёт тех людей которые тратили по много гр. на много механ, а тут должны оставить их дома
    Военное искусство не требует сложных манёвров - всегда предпочтительнее самые простые. Надо главным образом обладать здравым смыслом.

  17. #97
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    я не планирую, я вношу смуту в умы оргов и предложения.

    У тебя 4 механы по 95 шаров, у меня 7 по 120, в цинке 2000 и пока ты отстреливаешься я пустой забиваю свои механы.
    Как быть тут? может цинк не на количество шаров устроить, а на кол-во заряжаемых механ? В идеале - шары от оргов, чтоб ценили крепче
    а тем у кого увеличенный боекомплект 2 тактических кирпича в разгрузку ) чтоб знали как боекомплект увеличивать ))
    - Вы что, хотите жить вечно?

  18. #98
    Курсант Аватар для kver
    Регистрация
    22.10.2007
    Адрес
    нетешин, хмельницкой обл
    Команда
    внекомандник пока
    Сообщений
    87

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=133584
    немного не в тему, но думаю всех нас коснётся

    http://www.chp.com.ua/www/index.php?opt ... 5&Itemid=2
    Життя-це не тiльки буднi...

  19. #99
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Цитата Сообщение от Beviloom
    я не планирую, я вношу смуту в умы оргов и предложения.
    Ах ти ж смутьян!!!
    Думаю такі питання вже прерогатива командирів і солдатів які разом виходять у бойовий рейд. Думаю так буде справедливо.
    А от стосовно 2-х цеглин в рюкзак для відчуття "збільшеного боєзапасу" то файна думка Жартую!

    Цитата Сообщение от kver
    http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?ukraintsev_budut_shtrafovat_za_odezhdu_v_stile_militari&objectId=133584
    немного не в тему, но думаю всех нас коснётся

    http://www.chp.com.ua/www/index.php?opt ... 5&Itemid=2
    Не в тему...але і в тему. Скоро і до заборони страйкбола не далеко з такими темпами. Ну надіюсь на нашій грі, нас ніхто з "маски шоу" в"язати ще не буде
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  20. #100
    Придурок со стажем Аватар для BooM
    Регистрация
    12.12.2007
    Адрес
    Шепетовка - Киев
    Команда
    Werwolfs
    Сообщений
    657
    Записей в дневнике
    5

    Re: Игра "Сархад". 1-2 октября 2011г. (Афган 1986г.)

    Цитата Сообщение от Tair
    Думаю такі питання вже прерогатива командирів і солдатів які разом виходять у бойовий рейд. Думаю так буде справедливо.
    Я к тому, что на кой таскать за собой 30 кг, в котором лежит 2000 шаров, если каждые боец на себе носит практически до 1000.
    - Вы что, хотите жить вечно?

+ Ответить в теме
Страница 5 из 8 ПерваяПервая 12345678 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 07.10.2015, 08:17
  2. Ответов: 246
    Последнее сообщение: 03.03.2013, 16:58
  3. "Сархад" 1-2 октября, Фото-Видео
    от BooM в разделе Ровно
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 05.10.2011, 14:19
  4. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 29.07.2008, 08:49
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама