+ Ответить в теме
Страница 5 из 11 ПерваяПервая 12345678910 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 81 по 100 из 214

Тема: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

  1. #81
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Вік, нам доведеться поручатись і за РДВ Павук=)))) Їх же на першу гру не пустили
    Ти так кажеш ніби "доведеться" поручатись, то як вагони вугілля розгружати? А на перший сталкер, що тобі завадило за них поручитись? Чи ти може їх не знав тоді? Чи вони тоді були не такі як зараз? Напевно з того часу, щось дуже змінилось? Але можеш не відповідати. Як ти кажеш? "Лірика"? Ну-ну...
    На першу не пустили...ну да було..."Злые вы! Уйду я от вас!"(с)

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]За Сйфінксів треба вже поручатись це щось нове Соррі за офтоп
    То не офтоп Вік, то життєва необхідність . За цю команду сама ж команда і поручаєься як і її досвід і репутація, люди поважні в страйкболі. До того ж людина (в даному випадку Алладін) сама знайшла, зв"язалась, обсудила, переговорила все зі мною. Вияснили певні моменти, нюанси, тому як то кажуть - "Если сильно захотеть, можно в космос улететь"(с).

    П.С. Я не такий злий як мене "малюють", особливо без моєї присутності під час "художніх витворів" .
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #82
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]За Сйфінксів треба вже поручатись це щось нове Соррі за офтоп
    Вік, нам доведеться поручатись і за РДВ Павук=)))) Їх же на першу гру не пустили
    Тара, залиши свою остроту і сарказм для іншої розмови. Слідкуй за тим, що пишеш і кажеш. Є питання чи хочеш обговорити - велкам в ПП.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  3. #83
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    [offtopic]ТАк, я Мегапоручитель, мене знають, знають мою адекватність в бою іт.д. А якшо в ТЕБЕ є претензії, бо мені до тебе фіолетово, то пиши в аську і пм.
    [/offtopic]

  4. #84
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Wootang
    Тара, залиши свою остроту і сарказм для іншої розмови. Тіпа ти тут "МЕГАПОРУЧІТЄЛЬ"? Слідкуй за тим, що пишеш і кажеш. Є питання чи хочеш обговорити - велкам в ПП.
    P.S. ...Гагарін теж долітався...
    Шановне панство, якщо ви вважаєте пост неадекватним, то (на цивілізованих форумах)
    - Подають скаргу на пост (модератору)
    - Просто видаляють пост з поясненням в ПМ (у випадку модера)
    Цей пост потрібно було писати в ПМ з самого початку, адже він призначений для Хамули і тільки для нього, навіщо ви перетворюєте адекватну тему в банальний (Цензура)? Ну просто немає слів(
    Про Гагаріна взагалі мене вбило наповал, це рівень спілкування лідера поважної та знаної команди? Соромно! (з радістю продовжу тему про Гагаріна, в ПМ)
    З Хамулом я поговорю на цю тему сам (для запобігання подальших казусів)
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  5. #85
    Курсант
    Регистрация
    28.03.2008
    Адрес
    Рівне
    Команда
    "Z.U.L.U.S"
    Сообщений
    35

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Велика подяка Vikу і Hamulу за підтримку нашої команди ( думаю ми ще не один раз зіграемо за одну сторону або за протилежні, але в одній грі і посидимо за одним столом), але на сталкер ми не поїдемо з самої простої причини : ми не влазим в рамкі правил ФСУ по тюнам.
    А тобі Руслан скажу так :- Ти не злий, просто попав під вплив людини у якої дуже багато комплексів. Які раніше приховувались а тепер вилазять назовні. Але воно минеться з часом. Люди коли дорослішають стають розумнішими ( або ні - тоді біда) і до всього ставляться з часом по іншому.
    І якщо ти думаєш що ми образились, що нас не пустили на перший сталкер, ти помилився на ображених воду возять.

    P.S. Нікого не хотів образити, але така моя думка.

  6. #86
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Rex
    І якщо ти думаєш що ми образились, що нас не пустили на перший сталкер, ти помилився на ображених воду возять.
    P.S. Нікого не хотів образити, але така моя думка.
    На вас жодних образ і "косих думок", і надіюсь, що і на мене не має у вас, оскільки все рівно всі ми час від часу може бути присутні на одних і тих же ж іграх, де власні "непорозуміння" не повині заважати на них.

    Тепер по суті справи!
    6-7 червня (як виявилось. Прогавили цей момент.) будуть великі релігійні свята... ТОму прийшла не одна пропозиція, щодо перенесення дати гри на 13-14 число червня місяця.Оскільки багато хто ці свята проводить із родиною і відвідують далеких родичів, одним словом є пропозиція перенести все на 13-13 червня.
    Поки до цієї дати 2 місяці, то думаю, що не все втрачено. Якби це вже було за 2 тижні до гри, то звісно міняти нічого не получилось би...а так...
    Що скажете?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  7. #87

    Smile Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Є ідея залучити до участі у грі фотографів, так званих журналістів (можна і професійних). Їхня місія буде заключатися у висвітлені життя зони. Кожен такий журналіст свобідно може переміщатися по території зони, мутанти їх не трогають, вони непогано профінансовані інформаційним агентством. При контакті із якоюсь групою сталкерів кореспондент може підкупити командира аби той дозволив познімати їх життя бої і таке інше, взяти інтерв’ю, а можливо і навпаки, журналіста можна взяти в полон і заставити його знімати будні сталкерів, а потім ще і отримати винагороду за роботу.
    Ідея чудова і заслуговує до здійснення! В результаті отримаємо не просто постановчий любительський фільм, а документальний знятий у екстремальних умовах

  8. #88
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    м. Рівне
    Команда
    Legion X Gemina
    Сообщений
    25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Помоєму хороша ідея із журналістами ( моя думка , можна і незважать ) , а особливо в числах 13-14 дата війде в хронікі СТАЛКЕРА як день викиду , ніби ще ніхто не грав в такі числа
    Слава — те, що про вас говорять; репутація — те, що про вас думають.

  9. #89
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    УВАГА! ВНИМАНИЕ! ATENTION!

    ГРА СТАЛКЕР. ДРУГИЙ ЕПІЗОД - "СЕКТОР 7" ПЕРЕНЕСЕНА НА 13-14 ЧЕРВНЯ!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #90

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Є прохання, накидати карту, щоб їдучи на гру, люди вже орієнтувались про розташування об"єктів.
    Є пропозиція по карцеру, якщо дозволяє місцевість, зробити антуражно, з охороною, щоб товариша можна було спробувати викупити,.. відбити
    Є пропозиція до гравців - попри загальний внесок, кинути "добровільні пожертвування", щоб покрити організаторам витрати по минулій грі, погодьтесь, вони заслуговують. Я думаю, що вони і цього разу "скромнічають" Ми, як найбагатші по першій частині, зробимо двійний
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  11. #91
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от magnit
    Є прохання, накидати карту, щоб їдучи на гру, люди вже орієнтувались про розташування об"єктів.
    Є пропозиція по карцеру, якщо дозволяє місцевість, зробити антуражно, з охороною, щоб товариша можна було спробувати викупити,.. відбити
    Є пропозиція до гравців - попри загальний внесок, кинути "добровільні пожертвування", щоб покрити організаторам витрати по минулій грі, погодьтесь, вони заслуговують. Я думаю, що вони і цього разу "скромнічають" Ми, як найбагатші по першій частині, зробимо двійний
    1- Буде і карта, і об"єкти, але то десь в середені травня (швидше нажаль аж ніяк ). Територія буде десь максимально 1200м на 1600 м. Ну це так, щоб реально можна було по радіоактивній зоні погуляти...щоб відчувалась кожна зароблена копійка))))
    До речі вибачаюсь перед усіма сталкерами, що їхні гроші зароблені на першому епізоді "Тріо" пропали...криза світова напевно
    2- Ну це, щось приблизно таке і буде, окрім як відбити. Просто Карцер на території військової бази буде...а там стріляти як і першого разі "нізя"... Але охорона, і викуп можна буде дійсно продумати)))) Хороша ідея, подумаємо.
    3-Та ну Магніт...ти що друже? Та куди там ще якісь внески. Я взагалі б хотів, ще менший зробити, ну просто реально ніяк! А цього повино вистачити, я думаю. А за перший раз то фігня всьо! Головне, щоб вам всім друзі сподобалось...як і тоді, так і цього разу!
    Але таку пропозицію, мені чути приємно...чесно...навіть не думав, що таке буває. Хоча нічого додаткового не треба скидатись!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #92

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Добрый день. Может оргам поможет, тут есть фотки снорков и т д,в нете нарыл _http://www.kyiv.at/content/view/196/16/, это не рэклама.

  13. #93
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Ще одне, постійно забуваю сказати.
    Оскільки СТАЛКЕР не грою де повині бути переможці, але задля азарту і знання того, за що кладеш свої сталкерскі душі в боротьбі із монстрами та своїми ворогами, на цій грі будуть нараховуватись бали. Якщо пам"ятаєте, то на першому епізоді було головне завдання зібрати якомога більше грошей і артефакти "Джокер".
    Бальна система буде облаштована таким чином:
    - Сталкери отримуючи квести у барменів отримують гроші за їх виконання та певну кількість балів, які зараховуються на той клан до якого належить сталкер, який здає звіт за виконане завдання і його результати, і показує паспорт де буде зазначено сталкерське угрупування. Тобто якщо сталкери всупереч правилам десь тайно об"єднються, бали нарахуються лише тій групі сталкер якої здасть звіт про виконання квесту!
    - Групи ДОЛГ,СВОБОДА,ВІЙСЬКОВІ,НАЙМАНЦІ будуть отримувати і відкривати конверти в чітко зазначений час. Там буде написане завдання яке командам приносить лише бали! Якість і чіткість виконання буде впливати на суму балів. Відкриття конверна "в не урочний час раніше чи пізніше" буде каратись мінусом певної кількості балів. Конвертні завдання є головними і саме це може принести перемогу будь-якому угрупованню, виконання їх є обов"язковим.
    - Оскільки головні завдання в конвертах дають лише бали, а торгівлю і хабарі за інформацію, важливі речі, різні удосконалення, лабораторні досліди невідомих артефактів і т.д. ще ніхто не відміняв, то відповідно команди паралельно собі займаться добуванням грошей відомими їм методами, паралельно із основними завданнями.
    - За гроші можна буде купувати в свою копілку додаткові бали. Ціну балів ще не скажу, але вона буде не захмарною але і не маленькою. Оскільки навіть один бал може принести загальну перемогу команді у грі.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  14. #94
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    м. Рівне
    Команда
    Legion X Gemina
    Сообщений
    25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    БОМБА :P клас
    Слава — те, що про вас говорять; репутація — те, що про вас думають.

  15. #95
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Технологічна новинка на грі СТАЛКЕР. Другий епізод «Сектор 7» (завдяки ідеї, якою поділився mZig).
    Отже, як і на комп’ютерній грі так і в книжках у всіх жителів Зони були ПДА, які були не від’ємною частиною будь якого сталкера!
    Так от таке ж буде присутнє на цій грі. Все це буде зроблено за допомогою звичайного мобільного телефона із функцією «блутуз». Кожен приїхавши на сталкер, повинен свій телефон адаптувати під гру. Тобто, ініціалізувати надпис свого «блутуза» згідно ігрового нікнейма, а також додаток приналежності до певної групи:
    Сталкери – S – Zig. (Stalker – Zig).
    Долг – D – Chap. (Duty – Chap).
    Свобода – F – Isa. (Freedom – Isa).
    Військові – А – Neo. (Army – Neo).
    Найманці – M – Vasya. (Mercenary – Vasya).
    Як бачимо перша буква це ініціали приналежності до якогось угрупування, а друге то нікнейм який буде прописаний ще у ігровому паспорті. Тобто знайти потрібну людину буде легше за допомогою такого своєрідного ПДА.
    Так наприклад, у всіх ігрових точках: обидва бари, бази СВОБОДИ, ДОЛГА та військових, наукова лабораторія, блок пости на територію «Х-2» тощо, там потрібно перебувати із увімкненим «блутузом»! Підходячи до якогось наприклад КПП на базу із виключеним «блутузом», а охорона КПП просканувавши «ходячий цей об’єкт» може із чистою душею розрядити в нього обойму, оскільки він не ініціалізував себе, а він в той час може бути в чорних списках ДОЛГА як неблагонадійний.))) Або то боєць СВОБОДИ який заблудився і так далі. Військовий рейд, якщо засканувавши територію не бачить нікого на «блутуз», але бачить візуально…значить то вже порушники 100%! Ніяких розмов можна і не вести, розстріляв та й все. Відстань сканування «блутуза» перевіриться вже напевно на місці і все залежатиме від властивостей телефону, але думаю метрів 20-30 має бути, що вже хоч щось!
    Вообщем, як не як, а така дрібничка додасть трохи антуражності грі.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  16. #96
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Tair
    Технологічна новинка на грі СТАЛКЕР. Другий епізод «Сектор 7» (завдяки ідеї, якою поділився mZig).
    А якшо на телефоні нема блутузу? Або нема телефону взагалі? Тоді можна не їхати?=) та і з включеним блутузом весь час, батарея сідає дуже швидко.

  17. #97
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Цитата Сообщение от Tair
    Технологічна новинка на грі СТАЛКЕР. Другий епізод «Сектор 7» (завдяки ідеї, якою поділився mZig).
    А якшо на телефоні нема блутузу? Або нема телефону взагалі? Тоді можна не їхати?=) та і з включеним блутузом весь час, батарея сідає дуже швидко.
    Та чому ж? Кругом є своя класовість...навіть на Зоні. Тому в кого є, легше буде житись на зоні, в кого не має буде трохи важче, але таке життя. Просто один із способів зробити гру антуражнішою і наближенішою до оригіналу.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  18. #98
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Tair
    Цитата Сообщение от Hamul
    Цитата Сообщение от Tair
    Технологічна новинка на грі СТАЛКЕР. Другий епізод «Сектор 7» (завдяки ідеї, якою поділився mZig).
    А якшо на телефоні нема блутузу? Або нема телефону взагалі? Тоді можна не їхати?=) та і з включеним блутузом весь час, батарея сідає дуже швидко.
    Та чому ж? Кругом є своя класовість...навіть на Зоні. Тому в кого є, легше буде житись на зоні, в кого не має буде трохи важче, але таке життя. Просто один із способів зробити гру антуражнішою і наближенішою до оригіналу.
    особливо легко буде жити сталкерам без "пда" ітак по-троє, так ше і лупитимуть всі підряд. Буде просто супєр-пупєр

  19. #99
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Тобі як завжди не вгодиш...Легше посадити за стіл переговорів Курдів і Турків, про створення Курдистану, ніж тобі догодити .
    Як би то не було ця річ буде присутньою на грі! Багатьом стане в пригоді, ну і як казав (повторюсь), антураж присутній. Ще хтось проти?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  20. #100
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Tair
    Тобі як завжди не вгодиш...Легше посадити за стіл переговорів Курдів і Турків, про створення Курдистану, ніж тобі догодити .
    Як би то не було ця річ буде присутньою на грі! Багатьом стане в пригоді, ну і як казав (повторюсь), антураж присутній. Ще хтось проти?
    Я нічого проти не маю, пда то й пда. Я ж висловив свій коментар на рахунок цього нововведення, чи вже заборонено таке обговорювати? І Руслан, не пробуй догоджати всім, мені в тому числі, роби як вважаєш за потрібне, результати пообговорюємо після проведення гри. Ато шкуру неубитого ведмедя не ділять.

+ Ответить в теме
Страница 5 из 11 ПерваяПервая 12345678910 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 11.06.2009, 13:45
  3. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  4. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 15:19
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама