+ Ответить в теме
Страница 6 из 9 ПерваяПервая 123456789 ПоследняяПоследняя
Показано с 101 по 120 из 176

Тема: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

  1. #101

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Ну що сказати, панове... - Одна з найкращих наших ігор!
    Для тих, хто неуважно читав сценарій - зацитую задум організатора:
    Цитата Сообщение от Tair
    На S.T.A.L.K.E.R. будуть присутні такі елементи, як: штурмові дії, полювання за монстрами і одне за одним, союзи сталкерів між собою і повна ворожнеча після їх розпаду, конвоювання, зрадництво від тих від кого не очікуєш, купівля та продаж артефактів та „скальпів” сталкерів, пошукові і каральні рейди, захоплення цінних вантажів та ВІП-персон, та багато іншого.
    Дуже важливо зрозуміти вже і одразу поки це читаєте, що Зона живе своїм життям! Ніхто „бавитись” там не буде. Ставлення до всіх буде різне і в той же ж час однакове, тому прошу відійти від стандартного сприйняття страйкбольних ігор. Гра S.T.A.L.K.E.R. ставить свої умови, і страйкбольна атмосфера буде співпадати із тою яка реалізована у комп’ютерній грі! Тому налаштовуйтесь на те, що головне правило в Зоні, це –„Кожен сам за себе”. Це ж стосується навіть команд... нікому не довіряти і не „плакатись”, що вас обманули із завданням, не заплатили гроші за виконану місію, що хтось вистрелив вам в спину з ким ви щойно привітались за руку...як поставите себе в Зоні, як домовитесь із ворогами і союзниками так і будите жити (тобто грати) в Зоні і заробляти репутацію та гроші.
    Я надіюсь, що ми, СТАЛКЕРИ, задум організаторів відіграли повністю... майже, не було одного - ми не стріляли друг в друга.
    Нас було мало... але в Зоні нас поважали.
    Коротко про гру(виключно моя думка, нікому не навязую і сперечатись не хочу):
    Монстри - молодці, добре що є люди, яким важливо ЗІГРАТИ РОЛЬ. Я б на другу частину добавив їм систему прокачки - приніс 10 скальпів - взяв пістолет, ще 10 - короткоствол... автомат... кулемет... І до кінця гри ми получим Зібен - Снорків
    СВОБОДА - по складу найсильніша команда в грі, могли рвати всіх. Тим більше наші, а більше мої ліпші колєги на підтримку могли сміло розраховувати... тай по грі... я помагав як міг Роль СВОБОДИ відіграли. Нормальні спокійні, чесні...
    ДОЛГ - ...тут один цікавий момент: Берт - єдиний антуражний долговець, ну 5 балів, чоловік підготувався. Я прикидав, що буде керувати ДОЛГОМ... Так от, в момент вибору командирів відійшов... напевно, наголошую! напевно відлити і... про...в пагони. Бо, як ви знаєте "Свято место пусто не бывает". Ну це так, ліричний відступ... вибачте, якщо я помиляюсь, але... можливо якби не цей епізод то й ДОЛГ був би інакшим.
    А так... ну, особисто я не відчував серйозності і авторитету ДОЛГУ, так як було в грі і в книгах.
    Прикордонники - то взагалі якась інертна банда... за що воюєм?.. навіщо?.. Х.. його знає.
    Я бачив два типа "війська" - "парковщики" і "Блок-пост".
    Парковщики - то ті, що, брали плату за вхід... правда з тих, що давали Бо коли ми їх провокували, заваливши безпардонно до науковців і не заплативши нігроша, то вони нам строго помахали пальчиком і пригрозили розправою но... наступного разу
    Блок-пост - ситуація була досить життєва. Ми рухались до лісу, треба було пройти через Блок-пост. Я підійшов до пацанів, ну дійсно як молоді пацани-срочніки, і запропонував чесну угоду: ми проходимо і їх не зачіпаємо... а вони не стріляють в нас. Шкода, що хлопці молоді, і їм треба було все питати в камандіра. А камандір... ну, як в житті буває, не знаючи сили ворога, не володіючи ситуацією, кинув пацанів на смерть. Хлопці, правда молодці. Ми іх взяли тільки з другого разу, і то з допомогою СВОБОДИ. Ось так замість джентельменської угоди получився знищений Блок-пост, купа трупів і другий прапор в нашій колекції.
    А наприкинці гри почали над сталкерським братством злітатись чорні ворони. Прикордонники проснулись
    і пішли на нас. Я так прикинув, що решта теж не проти постріляти по сталкерах. Не розумію тільки ЧОМУ?
    Я відразу закупив всі распіратори, що мав Бармен, і роздав їх братві. Погодьтесь, що порятунок для нас був тільки в лісі. Смішно було дивитись на те, як прикордонники дожали нас до лісу, поставали, почухались і побігли назад за распіраторами. Ну... люди воєнні . А далі... далі вже крики відчаю типу "Сталкери атдайтє нам флаг" , марні спроби щось і когось знайти в тому Мутному лісі І... шкода, але кінець чудової гри.
    Я не знаю, чи так задумував автор, але цією Зоною правили СТАЛКЕРИ! Що не є погано. Навіть бухгалтерія це підтвердила А, насправді... насправді ВИГРАЛИ ВСІ!
    Висновки:
    - я відразу "побачив проект" і не розчарувався зараз
    - приємно, що в регіоні з"явився чоловік, який може зробити РОЛЬОВУ ГРУ, бо майбутнє саме за такими іграми!
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  2. #102

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]Зік ви бігали 4 ?
    Читай пост вище
    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]Розкажи це всім Долговцям напевно ти забув закусити *)
    А шо ВСІ Долговці обіжені ?

    Вибачайте тоді, хлопаки.
    ПІСІ "НЕ ПИВ" під час гри ... чого і Вам бажаю

  3. #103
    Курсант
    Регистрация
    21.06.2007
    Адрес
    Нетешин
    Команда
    Запретная Зона
    Сообщений
    64

    Cool Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Посчитали денежку! Вот можно и мне отписаться.
    Для свободы: «Анархия – мать порядка!». Фальшивыми баксами, привезенными нами, рассчитывались мы на право и налево. Так, что сталкерам большой ПРИВЕТ . Настоящее бабло надо нюхом чуять….

    Как пишет magnit: «СВОБОДА - по складу найсильніша команда в грі, могли рвати всіх. Тим більше наші, а більше мої ліпші колєги на підтримку могли сміло розраховувати...»
    Немного не соглашусь, есть нюансы… (описывать не стану). А по поводу «поддержки»… то это, на мой взгляд, тобою преувеличено.

    По артефактам скажу, что нам далеко приходилось бегать для обмена на бабульки. В сравнении с долгом, нам приходилось нычки делать на полдороги к людям в «белых халатах» и это придавало реальную антуражность самой игры.

    В целом игра очень и очень понравилась. Оргам огромный респект и всем, кто знает нас – почет и уважение от нас.
    Зомби - супер (жалко было стрелять, защиту б для них лучше).

  4. #104

    Talking S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів


  5. #105

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от XP
    Посчитали денежку! Вот можно и мне отписаться.
    Для свободы: «Анархия – мать порядка!». Фальшивыми баксами, привезенными нами, рассчитывались мы на право и налево. Так, что сталкерам большой ПРИВЕТ . Настоящее бабло надо нюхом чуять…
    Да Рома, коаще б ти мовчав. Жажда похвалитись тебе погубить. Фальшиві гроші - в грі, в якій купа речей умовних - це дешевий ЧІТ. Не більше. Є певні межі. Гроші - це ОРГАНІЗАТОРСЬКЕ, а все що організаторське - це БАЛАНС ГРИ.
    Я б за таке банив.
    Рано чи пізно буде робитись друга частина - і навіщо оргам думати про захист свого реквізиту від "умніків".
    Уяви, що я привезу фальшиві "Джокери" і буду продавати їх гравцям, а ті навішають їх на шию і будуть бігати і розказувати тобі, що вони "вічно живі".
    В любій страйкбольній грі є двіжок і баланс, придуманий організатором, і таких "помічників", які можуть вплинути на ці дві речі треба глушити вже зараз. Прикинь... люди, які побачуть, що можна "фантазірувати", що вони попривозять на наступну гру... і як ти тоді будеш "нюхом чуять"?
    Вам повезло, що організатор - Таіr... Напиши Командору і запитай, що би було як би ти на Київський СТАЛКЕР привіз свої шари?
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  6. #106
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Об"єднаю відповідь для постів, ХР і магніта.
    1- Я дійсно задумував, щоб ніхто не мав явної переваги, і ніхто не мав якось серьйозно відірватись вперед по-грі і "рулить" Зоной. Бо це був би страшний дисбаланс, який міг бути негативом. Тому намагався, трішки вирівнювати ситуацію, зливавши важливу інфу, то одним, то іншим ... я знаю, що "нЄкоторІЄ" можуть сказати словами Леніна на Троцького - "Ви тавааіщ, паітіческая пастітутка"!... Да я такий і так задумав 8) . І хочеться вірити, що це подобалось всім, інакше б не було саме такої гри. Якби розказав, кому, що я здавав, кого натравлював одне на одного і т.д.,а ще і в кінці, коли бар закрили, і почалась масова ОХОТА на сталкерів, то теж було відповідно до незангажованості сценарію. І впевнений, що такого ніхто не очікував.
    2- Нарахунок фальшивих баксів, то СВОБОДА лише додала "ізюму" в гру. Сталкери створивши свою групу зробили ще одну додаткову силу, яка і справді була не врахованою не те, що військовими угрупованнями, але й самим організатором, тобто мною . До речі трохи згодом, я викладу художньо-літературне бачення закінчення гри. Думаю вам це сподобається. І якщо всі будуть "ЗА", то це буде м"ягкий перекид на другий епізод СТАЛКУЕРА від Ш.Т.У.Г. в Радивилові і на новій локації.
    3- Чекаємо "звістки" на форумі від погранців. І їхнього командира. Самому цікаво почитати, що і як з їхньої сторони.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  7. #107
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от magnit
    В любій страйкбольній грі є двіжок і баланс, придуманий організатором, і таких "помічників", які можуть вплинути на ці дві речі треба глушити вже зараз.
    Перша думка така і була, щоб не зарахувати ці гроші і висловити своє "ФЕ", але так було до того моменту, допоки не вскрив казну ДОЛГА, СТАЛКЕРІВ і науковців. І коли і там були ці гроші, то чесне слово сам в кімнаті і розміявся з цього. Бо це дійсно було, те, чого не очікував. Тому і кажу, якби "фальш" були лише в СОБОДИ, то були б і возмущЄнія, а так чесне слово, ну не можу злитись...

    Але нарахунок того, що можна було і артефакти підробити, то тут МАГНІТ дійсно правий, і мені треба буде добре поламати голову над тим, щоб в разі, якщо учасники захочуть, то поламати голову, щоб не було таких важливих фальшивок, які дійсно можуть звести на нівець всю гру. Тому давайте на темі фальшивих грошей поставимо крапку. Як не як, ними користувались всі, і коли моїй сестрі в лабораторію потрапили ці гроші, то вона сама подумала, щоо і вони ходять по Зоні, тому їх і брала в розрахунок.
    Зона справді виявилась із своїми законами і менталітетом. Це довели фальшиві гроші, сталкери які створили свою силу... і хто скаже тут про обмежені можливості на грі? ... 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #108
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Фальшиві гроші. артефакти-джокери, сталкери, які бігали в лісі без распіраторів з погранцовим прапором...
    Як кажуть гру роблять люди - орги тільки роблять двіжок і організацію - решта залежить від адекватності гравців і їхнього бажання вжитися в роль. Це всетаки РПГ а не просто страйк...
    Це так, ліричний відступ

    Оргам звичайно респект - організація супер, двіжок супер, монстри - просто бомба. За роботу монстрам требуло ще доплачувати Снорк, який майже впритик підкрався до блок-поста погранців, і на крик - монстр - всі розвернулись і взяли його в кільце, і як він майже добіг до когось з наших. Реально напряжно Але з монстрами я би всетаки до київського сталкера звернувся і почитав як там зроблено, бо то що монстри "невидимі" було як то кажуть до одного місця. Їх як тільки бачили - зразу брали на мушку і вели поки вони не пройдуть мімо, щоб часом не стали видимі

    ЗІ:Блін, Рома, чого ви не замутили сталкер? Рядом ядрьона станція - це ж просто абзац Але ще не все втрачено

  9. #109
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    м. Рівне
    Команда
    Legion X Gemina
    Сообщений
    25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Ну я не хвастаюсь ,но було для вас сюрпизом коли із другої спроби ви всеж такі взяли блок- пост і не звідки почався вогонь ( загублений в траві Псих снайпер потащивши за собою в останню путь парочку уже розслабившихся атакувавших солдат ). Це було дійсно весело , особливо мені . Бо я вже було розстроївся що війна пройде повз мене і я тавіть не стрельну.

    Із повагою кудлатий Псих Шніпер ( погранци )
    Слава — те, що про вас говорять; репутація — те, що про вас думають.

  10. #110
    Курсант
    Регистрация
    21.06.2007
    Адрес
    Нетешин
    Команда
    Запретная Зона
    Сообщений
    64

    Cool Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Приходится еще писать…
    Magnit! Я не могу понять твое недовольство. Мы с уважением относимся к вашей команде, как к игрокам, как к организаторам интересных игр, да и просто, как к нормальным ребятам (в особенности к тебе). К чему это «ФИ»?
    «Зона» нам подкинула паку баксов нормального качества… почему б нам этим не воспользоваться? За чит я это не считаю так как 4 тыс. в сравнении с сумами организаторов – копейки. Жажды хвальства и в мыслях небыло, просто пролили свет тайн в игре. Это всего лишь, мне так кажется, от твоего недовольства - высказывания. Даже если бы и «джокеры» привезли, чем зона не шутит? Для самих оргов все давно вышло из под контроля. Само слово «Зона» все эти недочеты перекрывает. Кипишь твой без оснований.
    Все, кто играл СТАЛКЕР я думаю со мной согласятся.

    P.S. За адекватность оргам +.

  11. #111
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Tair
    ...
    Зона справді виявилась із своїми законами і менталітетом. Це довели фальшиві гроші, сталкери які створили свою силу... і хто скаже тут про обмежені можливості на грі? ... 8)
    +1 Tair .Ех Зона Зона - мутації + махінації .Супер .Шановні командири - дійсно, харе вам до слів чіплятись, адвокати йо-ма-йо .
    Гарно пограли все-таки

    п.с.
    Для особистого лічка і телефони .
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  12. #112

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    лучше поздно, чем никогда..............

    Большое спасибо всем за игру!
    Организаторам - за проделанный труд!
    всем участникам - за адекватное (в основном) отношение к игре и на игре
    и так далее, много всего уже сказанно, реально игра удалась!
    Команда "КОРЧ" от всей души брагодарит ВСЕХ!
    до встречи

  13. #113

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Ось моє бачення з сторони Свободи на Зоні. Сама Зона і в правду почала жити своїм життям, навіть налагодили печатну фальшивомонетну машинку, для підриву економічного стану нашого головного ворога ))))) В кожній країні існує сіндікат, який не проти наживитися легкими грошенятами. Можливо це новшинство і ввійде в сценарій на наступному Сталкері тепер не джокер новий артіфакт буде (доречі від якого ми відмовились, бо були деякі суперечності ) , а потенційно економічний злочин зі сторони Свободи, що веде до підриву всієї системи Зони )))))) МИ не спіціально, просто так вийшло, що в нас після наших тренувань залишились доляри. Ми не думали шо вони так швидко війдуть в банківський кошторес і стануть навіть популярніші чим оригінали (адже вони набагато красивше і качественнее зробленіе)

    На початок гри ми - Свобода вирішили максимально укріпитись на своїй базі "Д" і прилягаючої до неї території будівлі А,Б,В,Г,Е. Це майже пів Зони- вібачте ))))) В бій майже не вступали, проводили розвідку, шукали артифакти (капіли деньги). Не знаю як все почалось, але пішла перша кров з Погранцями і що ми не поділили , але на протязі всієї гри ми чомусь воювали з Жовтими, хоча потенційним ворогом в нас були Червоні, яких ми побачили біля своєї бази лише на прикінці гри (парадокс) І всі наші вилазки на базу Червоних постійно супроводжувались кульками жовтих, що косило наші ряди і не давало максимально зібрати сили для штурму Червоних. Відзначу вільних стрільців Сталкерів які постійно з нами штурмували пліч опліч бази противника, без їхньої підтримки нам би не вдалось за короткий час зірвати прапор , так як і вони без нашої його забрати ))) (а зірвав з криші прапор наш боєць Rafik, не щадя жівота своєго, після чого ми його нагородили посмертно )))) Але після маленької дози чайку в мертвяку, він знову ожив). Якщо є фото пліззз. Хочу ще звернуть увагу, що зі сторони Сталкерів не було жодного нападу на нашу базу. А це в сою чергу підкрипляло довіру до стрільців, ми навіть знехтували заказами на Сталкерів, і заказом на бейджик Магніта , хоча могли виконати заказ не один раз. Гроші грошима а ..........
    Порадувало мене те , що я самотужки пробрався на базу Червоних і зробив генеральну уборку)))) Шкода що не було часу заглянути за всі темні куточки і грабанути заодно і сейф. Адже з мертвяка який був неподалік (що було не дуже справедливо), зірвалася нехіла тучка народу , і мені довилось накривати пятами ))))
    МОнстри )))) це- окрема історія ))) Бомба )) Якби була камера , то ми могли б порадувати Вас нашими трюками по прижкам і пролазенням в любі щілини. Я не знав що я вмію так пригати щучкою через вікна ))) Чи ви домовились , чи випадково , але чомусь всі монстри зібрались в приміщенні нашої бази заблокували всі виходи і нам прийшлось просто вистибувать і протискуваться скрізь щілинки. Вони єдині хто зміг нас вигнати з нашої бази ))))))))
    Одже все було супер і чудово, що гравці вміють пристосовуватись до любих ситуацій, і витягувати по максимому від гри. А це додає свого колориту.

  14. #114

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Шановні ХР і ISA, це ні хрена не особисте і мова не йде про те, як хто до кого відноситься, мова йде про те, що так НЕ ТРЕБА БУЛО РОБИТИ і так НЕ МОЖНА БУДЕ РОБИТИ! І пишу тут, а не в ЛС, щоб це читали всі. В страйкбольній грі, де речі придумані, фальшиві, нереально відрізнити ще фальшивіші.
    Мені подобається ваша відповідальність:
    Цитата Сообщение от XP
    «Зона» нам подкинула паку баксов нормального качества… почему б нам этим не воспользоваться?
    Це не ми, це Зона. А як далі грати, якщо комусь "Зона падкінет" якийсь супершлем чи якийсь суперживу воду, оживляючу на місці і т.д. Ви подали дурний приклад і бачу досі висновки не зроблені:
    Цитата Сообщение от XP
    Даже если бы и «джокеры» привезли, чем зона не шутит?
    На мою думку в грі мають бути чіткі правила і порядок, а то получиться, що одні будуть грати з тим, що є, а інші будуть витягувати з кармана і розказувати, що з неба впало.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  15. #115
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    а помоєму .... я небачу причини для всяких "упрьоків" і обід!
    Страйкбол це ігри чи так би мовити дійства максимально приближені до військових і життєвих дій! а ви озерніться народ навкруги...на кожному кроці в житті зустрічаються фальшиві гроші.... ось і "ЗОНА" чим виключення? значить треба вводити оригінальну ..притаманну тільки для однієї гри валюту :P

    а Сталкери (якщо дивитись із реальної моральної і чисто життєвої позиції) тоже не дуже чесно поступали ...!(але в правилах було написано перед грою ....шоб очікувати підступності з боку любого гравця... навіть постріла в спину.... і підчеркнуто було на тому шо в ЗОНІ КОЖЕН САМ ЗА СЕБЕ)... так шо нетреба після гри махати кулаками! всі вжились максимально вроль... і не тільки сталкери але СВОБОДА ТОЖЕ, ДОЛГ, ПОГРАНЦИ і МОНСТРИ

    і вистачить може вже? а? - це ж просто ГРА!!!
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  16. #116
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Brig
    Адже з мертвяка який був неподалік (що було не дуже справедливо), зірвалася нехіла тучка народу , і мені довилось накривати пятами
    Не згоден з цим твердженням. Не забуваємо, що у СВОБОДИ респаун був 15 хв, а у ДОЛГА і ПОГРАНЦІВ 20 хв. І на початок все так і планувалось і задумувалось.

    Цитата Сообщение от -< BLes >-
    а Сталкери (якщо дивитись із реальної моральної і чисто життєвої позиції) тоже не дуже чесно поступали ...!(але в правилах було написано перед грою ....шоб очікувати підступності з боку любого гравця... навіть постріла в спину.... і підчеркнуто було на тому шо в ЗОНІ КОЖЕН САМ ЗА СЕБЕ)... так шо нетреба після гри махати кулаками! всі вжились максимально вроль... і не тільки сталкери але СВОБОДА ТОЖЕ, ДОЛГ, ПОГРАНЦИ і МОНСТРИ
    +1. Бо так і було. Самі знаєте, що на грі спочатку тіпа "дружили", завдання зробили чи що там, і вже вороги ставали.

    Цитата Сообщение от fred.venom
    Але з монстрами я би всетаки до київського сталкера звернувся і почитав як там зроблено, бо то що монстри "невидимі" було як то кажуть до одного місця. Їх як тільки бачили - зразу брали на мушку і вели поки вони не пройдуть мімо, щоб часом не стали видимі
    Без білих пов"язок, монтри б живими були пару хвилин, а так як би не було, портили нерви всім, до кого підходили, і коли (сам був свідком), ДОЛГ оборонявся від насідаючого супротивника, 2 долговця вели "невидимого" кровососа на прицілі, а він раз і всередену зайшов, і звідти вже вилітали бійці, чим зривали оборонний план ДОЛГУ. От єдине, з чим згоден в цьому плані, це з тим, що треба вдосконалити захист монстрів, і їх умови знищення. Шари себе не зовсім виправдали, але і негативу великого теж не було. Над цим ще треба подумати.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  17. #117
    Курсант
    Регистрация
    21.06.2007
    Адрес
    Нетешин
    Команда
    Запретная Зона
    Сообщений
    64

    Cool S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    magnit не пиши ерунды. Тебе люди одно пишут, а ты все за свое. Игра всем понравилась и прошла я считаю на 5+. На форуме все делятся своими позитивными впечатлениями, с радостью вспоминают, как они там… Но куда ж там! ХР «преступление» сделал и тут magnita понесло. Ты же, как организатор должен был заметить, что игра сразу же вышла из под контроля и начала приобретать непредсказуемо-интересные стороны. Оргам то и оставалось, что только корректировать.
    ПРИМЕР: Было у нас задание выбить погранцов. Зачем мне своих людей терять и оставлять все важные точки, если есть язык не только оружия? И я пошел договариваться с поднятой рукой и стволом к земле, предложил хорошие условия. NEO помнит. Из-за отсутствия командира сделка не состоялась. Я как пришел с честью, так с честью и ушел. Хотя они на мне могли б сделать хороший навар… Получается, что я еще и не по сценарию играю, надо было их мочить?
    И поверь это все не из-за того, что в зоне появилась лишняя валюта. Мы приехали играть не на очки, а просто отдохнуть.
    Игра СТАЛКЕР очень сильно отличается от обычных игр. Здесь можно творить все, чего нельзя делать на обычных играх, даже стрелять в спину человеку, опустившему оружие.


    magnit Я не хочу больше раздувать эту тему и оставлять мусор. Я смотрю, что она приобретает личностный характер. Если хочешь обсудить некоторые вопросы, то давай обсудим при встрече. Хотя я смотрю, что ты уже «глушить» и «банить» готов. Молодец!

  18. #118
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от XP
    Ты же, как организатор должен был заметить, что игра сразу же вышла из под контроля и начала приобретать непредсказуемо-интересные стороны. Оргам то и оставалось, что только корректировать.
    Як такого, якогось контролю, то не планувалось взагалі! І про це мова йшла, і я наголошував, що якраз і умовностей мінімум! Єдине, що скажу, так це те, що деякі моменти були частково порушені...але це і додало свого "шарму\кайфу\цікавості" грі. Те, що виходило не так, мені доводилось в терміновому порядку "ліквідовувати" своїми методами!
    Самі знаєте, що таке гра СТАЛКЕР і вірю, що вона вдалась! Дякую всім за позитивні оцінки, і дякую за адекватну критику по-суті!
    І ще одне, умови порушували всі. Всі без виключення. Але зате ніхто не знав, що очікує і що буде в наступних пів-години-годину, а це і було того, що було потрібно, і те, що вдалось мені зробити, завдяки вам всім! Всім хто приїхав на цю гру. Дякую!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #119

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Я ще раз напишу для "непробиваємих".
    Мова йде про речі, які МОЖНА і НЕ МОЖНА робити на грі!
    Якщо це МОЖНА робити - то на слідуючій грі ви получите цілий мішок "домашніх артефактів", "аномалій", "грошей" - "ІЗЮМУ" від людей, які візьмуть з вас приклад. І вам зацитують: "Слово "Зона" все перекрывает".
    А якщо це засудити(нехай усно, головне щоб ви і всі решта зрозуміли, що оргам "помагати" не треба) - то є шанс, що наступна гра пройде за задумом і правилам "від організаторів" і тільки!

    P.S. І ще раз кажу - не зводьте це на щось "лічностне".
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  20. #120

    Talking Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Тепер звіт камандира ШТУГа можите прочитати на сайті http://airsoft.radyvyliv.net/ а точніше за лінком http://airsoft.radyvyliv.net/index.php?newsid=34
    читайте, коментуйте

+ Ответить в теме
Страница 6 из 9 ПерваяПервая 123456789 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 21
    Последнее сообщение: 20.11.2012, 19:09
  2. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  3. Ответов: 26
    Последнее сообщение: 24.10.2008, 20:53
  4. 18.05.2008
    от magnit в разделе Тернополь
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.05.2008, 13:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама