+ Ответить в теме
Страница 7 из 9 ПерваяПервая ... 23456789 ПоследняяПоследняя
Показано с 121 по 140 из 176

Тема: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

  1. #121

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    З монстрами було все нормально придумано, не знаю чи краще ще можна щось придумати. Хіба що Коперфільд може дати пару порад )))))) Тільки захист їм дійсно потрібен надійніший , а то в них стріляти в упор, навідь ватні штанішки і то допомоглиб. Я думаю на все лице потрібна сітка. Повірте сам ношу і не боюсь любого влучення.

  2. #122
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от Brig
    З монстрами було все нормально придумано, не знаю чи краще ще можна щось придумати. Хіба що Коперфільд може дати пару порад )))))) Тільки захист їм дійсно потрібен надійніший , а то в них стріляти в упор, навідь ватні штанішки і то допомоглиб. Я думаю на все лице потрібна сітка. Повірте сам ношу і не боюсь любого влучення.
    Дійсно хороша порада, нарахунок масок.
    Стосовно ж того, що Коперфільд краще б зробив, то сумнівів не має, просто ціну велику заламав , а ми і так в мінус вийшли, тому його і не брали Ну робили так як получалось і що родилось із прочитаних Київських сталкерів і Кримського, ну і то, що придумала моя хвора фантазія. Радий, що більшості це сподобалось .
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  3. #123
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Таир, хочеш погранцов услышать?))))))) ну так вот...........
    про погранцов вспоминают как "на парковке" и "блок пост"..... но никто не ожидал, что тот блок пост окажется занозой в ж....... в поле
    а насщёт "зелёных солдат" сталкеры поняли со второго раза и с помощю свободы и трупов там было больше чужих, чем своих)))))))

    Командору спасибо за помощь в сложную минуту, ну и за то, чо оставил нас на блок посту поразвлекатся)))))

    ищо раз спасибо Ш.Т.У.Г.у, воюю с ними как со своими напарниками

    а....... и ищо одно))))) распираторы были у нас ссобой... ими можно было ищо и долг и свободу снабдить))))) у нас хватало их)))))))



    игра прошла на УРА и с оценкой 5+...... рад был новым знакомствам
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  4. #124
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от magnit
    ДОЛГ - ...тут один цікавий момент: Берт - єдиний антуражний долговець, ну 5 балів, чоловік підготувався. Я прикидав, що буде керувати ДОЛГОМ... Так от, в момент вибору командирів відійшов... напевно, наголошую! напевно відлити і... про...в пагони. Бо, як ви знаєте "Свято место пусто не бывает". Ну це так, ліричний відступ... вибачте, якщо я помиляюсь, але... можливо якби не цей епізод то й ДОЛГ був би інакшим.
    А так... ну, особисто я не відчував серйозності і авторитету ДОЛГУ, так як було в грі і в книгах.
    !
    магніт лірикою занявся ги-ги прям письменик, бачив як ти відіграв! Сценарій читати требе а не лірикою займатись!
    А нарахунок Долга так ми займались квестами, ну а нарахунок таких сталкерів як ти, приходить на думку анекдот про невловимого Джо!

  5. #125

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    На рахунок Долга я написав своє, та й не тільки своє бачення і вибачився, якщо помилився.
    Якщо вже пішла мова на "ти" - то в личку а ще краще вживу, бо як кажуть: "за монітором легко - монітор в морду не дасть."
    Як я зіграв - не тобі судити.
    А якщо є звинувачення щодо того, що я не читаю сценарій а тим більше порушую його - то було достатньо часу після гри пред"явити претензії.

    Модератору: шкода, що пишу таке в цій темі, але відповісти мушу.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  6. #126
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів


    Ну мусчіни ви жжотє, як дугова сварка.
    Всі зійшлись на одному, зоною руляць сталкери, а всі інші нервово курять чиїсь тапки, на балконі, на морозі. пропоную дискуссію завершити, або продовжити її у відповідних місцях

  7. #127
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    я також підтримую Hamul-а!
    а то тема перетворилась з класних відгуків - на вияснювання стосунків! нєпорядоЧеГ
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  8. #128
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Підтримую - Hamul і -< BLes >- вийшло все якось дійсно із відгуків про гру, на вияснення відносин. Шкода...

    Отже результат гри так би мовити, його завершення:
    "... СВОБОДА не зважаючи на те, що їй не вдалось захопити базу своїх головних конкурентів, розкинула свою "свободівську сітку" по території Зони, щоб контролювати потік торговців, сталкерів і мати під контролем маршрути рухів прикордонників і своїх ворогів. Окрім того СВОБОДА під кінець "правдами і не правдами" зуміла добитись союзу із прикордонниками, що дозволило як одним так і іншим виконувати свої завдання.
    Також стало відомо через одних бариг, те що СВОБОДА наладила випуск фальшивих грошей в Зоні. Але цим вже будуть займатись військові пізніше..."

    "... Не відомо як і коли, але один із найбільш впливових сталкерів Магніт, зумів зібрати біля себе розрізненні групи сталкерів, і об"єднати їх одною ідеєю - врятуванням "моноліту". Як і коли він взнав про це, поранений сталкер який потрапив до рук розвідки "погранців" не встиг розповісти... Але факт є фактом, в Зоні з"явилось нове потужне і небезпечне угруповування, яке військові зі слів вже мертвого сталкера, назвали "Моноліт". Але що, за, що вони борються і які їх наміри це лише доведеться вияснити...."

    "...Всі хто має відношення до Зони зійшлись в одному, ДОЛГ в цій схватці втримався лише чудом. Біля вогнищ у всіх кінцях Зони лише про це і говорять. Причому втрати понесли долговці серьйозні, але зуміли не лише "вижити" але й покращити своє фінансове становище. І завдяки цьому укріпити свої ряди такими ж бійцями, які об"єднані тим, щоб Зона не розповсюджувалась далі і з неї нічого не вивозили на зовнішній світ...інакше Зона цього людству не пробачить..."

    "...При всій своїй толерантності до всіх, прикордонники при будь яких "негативах" і странностях зі сторони різних військових груп та сталкерів, довго не розмовляли. Єдине, що може підкосити авторитет погранців це те, що вони втратили блок пост і прапор держави. Але тішитись ворогам не варто. Дехто із штабу військових за певну суму розповів, що до погранців прибуде додаткове підкріплення. Яке саме точно не сказав, але повідомив, що "дихати всісм в Зоні стане важче"..."

    Ось такий літературний підсумок гри! Хто згоден, хто ні...але це є так...і так би мовити "єслі чо" то будемо відштовхуватись від цього в другій частині гри...
    П.С. І шановні...дорослі ж люди! Давайте припинемо "обливати одно одного". Ну чесне слово "нізя" так. Дякую всім!!!
    П.С.С. Через днів 7-10 буде відео. Причому оброблене гарно і з муз заставками. Не даремно ж оператор під кулями лазив
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  9. #129
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Нарешті маю змогу спокійно відписати свої враження по грі.
    Перш за все, ВЕЛИКА ПОДЯКА за титанічно пророблену роботу Tair-у. Молодець. Мені навіть здається, що ти зробив більше своїх можливостей. Також подяка всім тим, хто приймав участь в організації.
    Особлива подяка нашому страйкбольному другу - команді ШТУГ. Як завжди приємно з вами грати. Вже відчувається взаємодія, що радує
    Тепер по самій грі... Особисто я вперше приймаю участь у грі такого формату. Тому певні хвилювання і неясність відчувались як перед початком, та і в перші моменти дійства. Забігаючи на перед скажу, що після гри відчуття змінились на впевненість і задоволення від всього, що відбулось
    На грі виконував роль командира прикордонних сил. Тому внесу ясність і розуміння у всі дії, які відбувались з нашого боку.
    Гра для нас розпочалась з... "робіть, що хочете!" Тобто конкретних завдань/квестій/місій ми не отримали (окрім виділення людей із власного о/с для контролю ігрової території від некомбатантів). Тому ініціатива в діях була покладена на наші плечі. Відправивши патруль, виникло питання "а що робити решті? " Щоб хлопці не сумували, а також змогли ознайомитись із новою територією я віддав приказ обійти територію до лісу і назад, звіритись з картою, на своєму шляху зачищати все і всіх, хто чинить супротив, у бої з базами не вступати і по можливості обходити такі будівлі. І по збігу обставин першими на нашому шляху зустрілись бійці СВОБОДИ Тут і розпочалась наша "любов" один до одного , підкріплена ВВ. Все це затягнулось на певний час (десь до 1,5-2 год). Я залишався біля бази "Минус 3". Навіть незнаючи чому, але люди, що приходили до цієї бази давли мені пропуски, пробували заплатити... Хоча про цей нюанс я взагалі незнав
    Далі від командування поступив наказ зайняти (читайте - підсилити оборону) прикордонної застави, що знаходиться біля лісу. От тут і почалось саме цікаве. Група, що видвинулась на це завдання успішно зайняла оборону і протягом тривалого часу героїчно утримувало її. По ходу гри я прийняв рішення зняти дозори, що охороняли ігрову територію і задіяти їх у грі, бо: людей не вистачало (нас було десь 15-17 бійців, що могли грати), хотілось, щоб ті, хто приїхав пограли, а не були охоронцями. При спільній атаці СВОБОДИ і СТАЛКЕРІВ нас дійсно "винесли" і забрали наш прапор. Що могли, те і зробили. Бо саме тоді у нас були втрати + ДОЛГ попросив допомоги для захисту своєї бази. І повірте, на ті закиди, що якби "проє%ли" прапор я відношусь цілком спокійно, так як при тій кількості бійців, що було у нас ми і так досить непогано зіграли (за що велика подяка всім погранцям!).
    Надалі був приказ відвоювати БАР, забрати ДЖОКЕР (здається) і бейдж в лідера СВОДОБИ, які ми успішно виконали. На останок залишилось відвоювати свій прапор. Як на мене, це нам би вдалось, але часу не вистачило і закінчилась гра. Група сталерів у лісі (доречі не всі були з распіраторами ) була майже повністю винищена і залишки їх відступали...
    Цитата Сообщение от Hamul
    ...ну і прикордонникам, за те шо вони героїчно відсиділи весь день на своїх вишках.
    Тара, якщо незнаєш - краще не пиши!
    Цитата Сообщение от magnit
    Прикордонники - то взагалі якась інертна банда... за що воюєм?.. навіщо?.. Х.. його знає.
    Я бачив два типа "війська" - "парковщики" і "Блок-пост".
    Парковщики - то ті, що, брали плату за вхід... правда з тих, що давали Бо коли ми їх провокували, заваливши безпардонно до науковців і не заплативши нігроша, то вони нам строго помахали пальчиком і пригрозили розправою но... наступного разу
    Блок-пост - ситуація була досить життєва. Ми рухались до лісу, треба було пройти через Блок-пост. Я підійшов до пацанів, ну дійсно як молоді пацани-срочніки, і запропонував чесну угоду: ми проходимо і їх не зачіпаємо... а вони не стріляють в нас. Шкода, що хлопці молоді, і їм треба було все питати в камандіра. А камандір... ну, як в житті буває, не знаючи сили ворога, не володіючи ситуацією, кинув пацанів на смерть. Хлопці, правда молодці. Ми іх взяли тільки з другого разу, і то з допомогою СВОБОДИ. Ось так замість джентельменської угоди получився знищений Блок-пост, купа трупів і другий прапор в нашій колекції.
    А наприкинці гри почали над сталкерським братством злітатись чорні ворони. Прикордонники проснулись
    і пішли на нас. Я так прикинув, що решта теж не проти постріляти по сталкерах. Не розумію тільки ЧОМУ?
    Я відразу закупив всі распіратори, що мав Бармен, і роздав їх братві. Погодьтесь, що порятунок для нас був тільки в лісі. Смішно було дивитись на те, як прикордонники дожали нас до лісу, поставали, почухались і побігли назад за распіраторами. Ну... люди воєнні . А далі... далі вже крики відчаю типу "Сталкери атдайтє нам флаг" , марні спроби щось і когось знайти в тому Мутному лісі І... шкода, але кінець чудової гри.
    Ну бачиш, ти описав ситуацію із того, як ти її бачив. Почитай мій пост і знайдеш відповіді на деякі питання стосовно погранців. А распіратори у нас з собою були Мої крики були лише для того, щоб відвернути вашу увагу від штурму лісу нашими силами. І спроби були не марні...
    Да, дякую Vic'y з ДОЛГа за хорошу співпрацю.
    Ще раз дякую усім, хто приймав участь. Було приємно познайомитись з командами із Тернополя. Надіюсь ще зустрінемось.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  10. #130
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Цитата Сообщение от -< BLes >-
    я також підтримую Hamul-а!
    а то тема перетворилась з класних відгуків - на вияснювання стосунків! нєпорядоЧеГ
    Просто модер був у відпусці
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  11. #131
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    з поверненням
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  12. #132
    Курсант
    Регистрация
    15.09.2008
    Адрес
    м. Рівне
    Команда
    Legion X Gemina
    Сообщений
    25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Дійсно , ГОДІ СВАРИТСЬ!!!!!!!!!
    Давайте закурим ТРУПКУ МИРУ до наступного СТАЛКЕРА і будем травить .....Анекдоти
    Слава — те, що про вас говорять; репутація — те, що про вас думають.

  13. #133
    Новобранец
    Регистрация
    09.01.2008
    Адрес
    Украина, Луцк
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Доброго дня усім!
    Ось і я нарешті добрався до форуму і вирішив відписатись. По-перше величезне спасибі команді ШТУГ за гру!!! Ви хлопці підняли високо планку і показали дійсно клас, так тримати...Дякую усім учасникам страйкбольного свята (Свобода, Долг, Сталкери, Прикордонники, і звичайно МОНСТРИ) Хочу особливо відзначити Монстрів - хлопці я думаю ви всім довели що у вас "міцні горішки" .
    Оскільки я був одним із ДОЛГУ хочу подякувати усім бійцям нашого клану, і командирові "VIC"!!! хлопці з Тернополя, з якими ми воювали, в нашої команди склалось враження, що граємо з вами не перший раз, надіюся на слідуючому СТАЛКЕРІ знову будемо в ДОЛЗі разом.
    Одним словом враження від гри просто суперові!!!

  14. #134

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Насамперед, грандіозна подяка усім учасникам дійства! Гляньте ін да календар - майже тиждень минув, а надходження вдячностей триває...
    Зубрів від нині люблю, як тато дитиськів!
    Сєрж (Магніт), друже! Нічого би не помінялся, як би я керував.. Наш Командір працював по повній. ДОЛГовий керунок осбисто мене абсолютічєскі задовольнив. (Сам в курсі, шо то означає)
    Невже Ти хтів, жебе я куролесив в Зоні своїми козаками? Відповідь - Фонарь!!!

  15. #135

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    І ше додам. Ми - ДОЛГовці, виконали всі свої функції, як Бог приказав. За шо і привношу свою подяку нашим Луцьким Братам. Козаки - Ви Найкращі! Я зацемєнтірував усіх в шайбу, то при наступному моєму підході за для обнімону при першій-ліпшій нагоді-грі бажано не морозитись. (Та воно і не получиться ). Шоб та хто не казав - ДОЛГ був на належній висоті!

  16. #136
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Таварісчі, невже все так погано з фотками?

  17. #137

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Погано скоріше за все не з фотками, а з вільним часом...
    Я от вчора пару штук залив http://radyvyliv.net/gallery/podii_rad
    Є їх до глуму але переважна більшість однотипні : всі на базі "-3" до шикування
    Пару штук клацнув під час гри ото їх і виклав... А як Тоша (на форумі skynet) напише скрипт для альбому то викладу все шо маю.

  18. #138
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Комради - особисте прохання , по темному на посіделках дав на кілька хвилин свого режика (тип - складний,мейде ін ЗК,весь білий-блискучий і не дуже гострий ),і по свої неуважності втиканув забрати до того як відїхали .
    Давав тому ,хто був біля NEO на нарізці (вибачте нік не пам"ятаю ) .
    Якщо він ще не зовсім згинув,прохання не згинути його - дорогий як подарунок куми .
    З мене ПІВО

    П.С.
    Побачив,що нема тільки сьогодні коли збирався на тренування .
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  19. #139
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    Здається після гри Таір розшукував володаря забутого ножа. Можливо це саме твій... Звернись до нього.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  20. #140
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 26.10.2008 м.Радивилів

    До всіх "утєряльщіків":
    Знайдено:
    Складний не гострий ніж (ІСА обіцяв за пиво забрати )
    Шапочка кофейно-коричнева спортивна.
    Фляга (тіпа срібний колір) із невідомою рідиною, що на смак нагадую коньячок. Хто володар? Бо я вже скоро доп"ю все, врятуйте мене від запою!!!

    Загублено і в розшуку:
    Магазин бункер від М-40 чи (М-38). "Шмайсер" в народі.

    Загублено і не знайдено:
    Рукавиці. Дружище соррі....не має таких, якби ти раніше сказав, то шанс знайти їх був.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 7 из 9 ПерваяПервая ... 23456789 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 21
    Последнее сообщение: 20.11.2012, 19:09
  2. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  3. Ответов: 26
    Последнее сообщение: 24.10.2008, 20:53
  4. 18.05.2008
    от magnit в разделе Тернополь
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.05.2008, 13:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама