+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 2154

Тема: Ігри\Тренування в Рясне

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Mercenarie Аватар для sir Kolius
    Регистрация
    27.03.2011
    Адрес
    Lviv City
    Команда
    тактична пейнтбольна команда "MERCENARIES"
    Сообщений
    29

    Re: Игры / Тренировки на Сихове (Винниковский лес)

    Особисто я класно пропотів... Стріляти стріляв, вроді попадав, але всім було байдуже...
    Согоднішня війна– бесконечна. Атакуючі завжди будуть атакувати, обороняючі завжди будуть обороняти, бо медики одних і других встигають виліковувати.
    Вроді було домовлено, що меди мають лише по чотири комплекта реанімації (я так почув перед грою)... Але про це всі забули...
    Але в цілому, я добився свого кайфу і дружбану, який був вперше теж сподобалось, так що вроді поповнення в нашому клубі.
    Всім дякую за гру.

    п.с. Наступного разу пишіть конкретно де буде гра, бо дві годити втрачено сьогодні на чекання під сихівським мостом і потім на дорогу в Рясне.
    Последний раз редактировалось sir Kolius; 26.08.2012 в 15:21.
    "Значення має те, що відбувається зараз і вже. Це і є ПУТЬ": Ямамото Цунетомо "Кодекс бусі-до. Сокрите в листві".

  2. #2
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Игры / Тренировки на Сихове (Винниковский лес)

    Цитата Сообщение от sir Kolius Посмотреть сообщение
    Стріляти стріляв, вроді попадав, але всім було байдуже... Вроді було домовлено, що меди мають лише по чотири комплекта реанімації (я так почув перед грою)... Але про це всі забули...
    Вовсе нет, "байдуже" никому не было, у всех в обороне не лица - а друшлаги решётчатые. У нашего медика осталась одна жизнь, а носился он всех оживлять аки конь. Поэтому мы крышу и оставили, и заперлись внутри, фактически его защищали. Ибо пока он бегал оживлять бойцов на крыше, почти все жизни и порастерял.

    P.S. Играли за оборону, но предпочитаю правила, когда у обороны вообще нет оживления. Игра и правда вечная. Это при том, что по задумке и на построении организаторы изначально поделили оборону и нападение пополам . Прямо не знаю, что бы было если бы с Сихова не приехало подкрепление и атакующих не стало в 2 раза больше. И спасибо что приехали, вы лучшие - спасли игру, а то бы мы там скучали.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 26.08.2012 в 16:06.

  3. #3
    Курсант Аватар для Скіф
    Регистрация
    07.11.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Позакомандник
    Сообщений
    82

    Re: Игры / Тренировки на Сихове (Винниковский лес)

    Тепер черга комусь з оргів відписатися про "гру".
    Першим ділом ДЯКУЄМО, всім пристутнім, чесно кажучи, не очікували таку кількість людей побачити...
    Тепер по пунктам:

    1. З медиком дійсно получилась лажа, яка в принципі і зіпсувала всю гру... що ми можемо сказати на рахунок цього?.. - не продумали це (можливо було б краще видати на сторону по 10 бінтів, і щоб медик міг оживити тільки 10 раз за всю гру; або взагалі без медика... ну але це вже не має значення);

    2.
    Цитата Сообщение от sir Kolius Посмотреть сообщение
    Особисто я класно пропотів... Стріляти стріляв, вроді попадав, але всім було байдуже...
    sir Kolius, такі претензії на мою думку потрібно виявляти після гри, особисто тим до кого звертаєшся. На форумі такі речі не варто обговорювати, бо в любому випадку ні до чого хорошого вони не призведуть;

    3. Стосовно не знання деякими гравцями правил - сумно. Дійсно не раз переконувався, що не всі гравці, які грають не перший раз знають правила. Тут потрібно це виносити під відповідальність команд чи позакомандників, які їх привели - вважаю, якщо людина не прочитала повністю правила, то до гри її допустити не можна, але ж організатори не будуть перед кожною грою перепитувати в людей правила, так? Тут я повністю підтримую andynagorny:
    Цитата Сообщение от andynagorny Посмотреть сообщение
    Насчет холиваров выше - моё имхо: люди должны попадать в эту игру через команды, что бы была ответственность людей друг за друга, тогда на каждом игроке будет вес не только его личной репутации, но и репутации команды. Будет больше доверия, меньше ошибок, в том числе ошибок моральных.
    4. На рахунок стрільби по сомалійськи - ми категорично проти! Коли в гравця - механи, не велика проблема, довго він так не постріляє...але коли бункер - це реально особисто мене бісить.

    5. Yaros, правильно підмітив, що єдина ціль була - вибити ворога з бази, ніякого змісту.

    6. На рахунок гранат. Тут все, що ми можемо сказати - ми не володіємо музичним слухом, щоб по звуку визначити який Корсар використовувася в гранатах, можливо 4, просто враховуючи особливість території був грохіт; можливо це не був 4 Корсар, нічого стверджувати не буду. Знову ж таки, все питання в тому чи люди читають і знають правила. Якщо в когось є якісь поради, як це визначити перед грою - будемо раді почути

    7. Стосовно хроногрофування перед грою, обома руками за;

    8.
    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    свидетель Коля из Либерти (или кто он там у них теперь).
    Склад команди Liberty на даний момент: Юра (Джек), Діма (Скіф), Віталік (Шмідт). Не зважаючи, те що Коля часто їздить з нами на ігри та тренування, він не являється членом нашої команди.

    9. Реально бісить, що в деяких гравців немає білих пов'язок!!

    По пунктам відповів, далі від себе.
    Народ, це планувалось, як звичайна "гра-тренування" в неділю, просто з запропонованим нами двіжком. Тому то ми і не писали по яким правилам буде проводитись гра, але навіть якщо б це було гарно спланована гра, і не вказано по яким правилам, то значить зрозуміло , що по правилам ФСУ, враховуючи, що інфу ми вивішали саме тут, а не на форумі мілітаристу.
    Ми по-перше не відносились до сьогоднішнього дійства, як до дійсно гарно спланованої гри, просто спробували "організувати динамічну "гру-тренування"". На привеликий жаль, вийшло доволі травматично для обох сторін, повірте - нам дійсно дуже шкода, що так сталось .
    Прохання, всі особисті проблеми старатися вирішувати відразу після гри, або в особистих повідомленнях, а то вже і так все вийшло так, що на наступний раз, коли ми заплануємо дійсно гру, то народ двічі, а то й тричі подумає перед тим, як їхати.
    (а ми всього-навсього хотіли спробувати себе в ролі організаторів, і зрозуміли, що для цього враховувати і передбачувати дуже багато речей, сприймемо це як досвід)

    Ще раз дякуємо Лікантропам, Сфінксам, A-Team, Navy Seals, Heavy Rain (сорі, якщо забув ще якісь команди) і взагалі всім хто сьогодні був.
    Последний раз редактировалось Скіф; 27.08.2012 в 09:30.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 21.11.2015, 09:54

Метки этой темы

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама