Показано с 1 по 20 из 59

Тема: Відгуки

Древовидный режим

  1. #11
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Відгуки

    І так, розпочнемо все з початку. Написане мною буде виявленням не тільки моїх думок, а і людей з якими я спілкувався до і після гри.
    Я вже давно хотів попасти на гру, формат якої не був би тупим педуловом, а переніс би мене в якийсь відрізок історії чи подій.
    Вже роки два я чую про Афган і наскільки гра в плані ігрового процесу і людей які на її приїздять-стає яскравішою і кращою.
    Перейнявшись темою Афгану, я передивився безліч фільмів про той час , і художніх і документальних хронік. На мене ображалась дружина, що після роботи я тільки те і роблю, що присвячую себе даній події.
    З Льохою зібрали кіти, накатали Афганських пісень на диск-100 шт. і вирушили на зустріч мрії.
    В Афган ми в"їхали з дощами, розмитими, не проїздними дорогами. Намагаючись добратись до табору -загрузли в яру. Пів години борохтались в глині, штофхали і копали авто, нарешті виїхали. Авто лишили в селі, зловили повозку і на ній приїхали в табір Пуштунів, а з відти пішком з речима до табору ОКСВА.
    Мокрі і в глині переодягнулись в суху форму берци, вирушили предсттавлятись командиру сторони.
    Командир "БЛЄСК-55" виявився на прочуд приємною людиною і командиром, багато чого я пізнав від нього про реальний Афган, про дух того часу, війни, людей, військ, зброї і т.д.
    Призначили нас з Льохою в підпорядкування "ВЄТЄР" в саперно інженерний взвод. Нашим завданням було розміновувати дороги, городи, будувати споруди по типу "колодязі", а в разі його зараження-стримувати людей від пиття такої води і знезаружувати воду. Вєтєр також став нам як рідний , -людина яка перейнялась грою як і ми. Ідеально відігрувала "роль" , просувався по дорогам з щупом постійно штрикав ним землю намагаючись знайти міни, при підозрі на її наявність зупинявся і зупиняв всю групу, до нього підходив Льоха з міношукачем, -сканував, доповідав про його глубину і т.д. Ми намагались повністю перейнятись саперною справою і вважаю нам це вдалося.
    Сфінкси. Десантний підрозділ якого я знаю вже понад 12 років. Їх склад практично не змінився. Цей підрозділ як на мене зробив найбільший вклад в цю гру. Завжди вчасні шикування, чіткі виконання наказів. Привезли з собою джип струганих дощок з яких потім будували накриття над бліндажами, відривали окопи в повний ріст і дерном ВИМУРОВУВАЛИ стіни.- Як на мене НАЙКРАЩИЙ підрозділ на грі і виконання процесу і поставлених завдань-ВІДМІННО.
    Лікантропи. Чудові козаки! ЗАСВЄТ НА РОМАШКУ 2!!! Ці слова в мене досі в голові, на стільки це було реалістично. Зрада і прийняття іншої віри, викрадення зброї і продаж її Пуштунам, а ті в свою чергу тому солдату який її втратив, защо пізніше потрапив на ГУБУ.
    Копання обороних споруд і неймовірна їх оборона в ночі! Дотримування ігрового процесу і розпорядку ігрового часу на 4+.
    Мінусом для мене стало не явка їхніх певних гравців на сам ігровий процес. Тому - виконання процесу і поставлених завдань-ДОБРЕ.
    Це три групи які як на мене зробили вклад в ігровий процес на високому рівні.
    Розвідка. Як на мене її було забагато це по перше, а по друге -вона виконувала не ті завдання які на справді покладають на цей підрозділ.
    Ну при чому розвідка до зачистки кішлака, обміну, вогневого переслідування????
    Грубість певних солдат до мирного населення і намагання постійно комусь напедулити показали їхнє розуміння цієї гри.
    Радіостанції які просто торчали в карманах і були засобами реального звязку- брєд!
    Думаю ТРІЙКУ З ПЛЮСОМ можна поставити.
    Після старту гри, а саме, при пересувані десантників на дальню заставу, в декого навіть не були одягнені захисні окуляри!!! Два ока це роскіш???
    Не бажання віддатись ігровому процесу і пасивне ставлення до нього мене просто вразили.
    Тепер що стосується "противників" Я не знаю як вони вели себе на війні, але точно сумніваюсь, що під час атак в ночі вони кричали всяку срань-тим самим видаючи свої позиції. Оце сидіння купками по 4-5 людей на розслабоні в позі лотоса знаючи, що до них не долетить шар (куля точно долетить) кричучи всяку брєдятіну, такі як ви-зіпсували враження про гру і не тільки мені! ДВА БАЛА.
    Цитата-Старт второго игрового дня - 08:00 (подъем команд планируйте с учетом данного обстоятельства!) Це про що??? Підйом пуштунів о 10.00-11.00 це повага до Афганів, до гравців??? Це взагалі-що було?! Чому Тімур в 7.45 вже своїх пошикував і вирушив на заставу, а в вас там що, пільговий підйом по причині набухався вчора!?.
    Цитата-ШАГ-4 – Мы вас ждем на игре в полном здравии и желании играть и отыгрывать свою роль!
    Це ви так роль відігрували???
    ТВЕРДА ОДИНИЦЯ таким гравцям і мінус організаторам.
    Алкоголь, тупі відгуки , тактичні рукоятки, анпеги і інша "заборонена" фігня багатьом спортила враження. Чому заборонена в лапках? тому , що оргги самі це бачили і закрили на це очі. І я впевнений , що не в перший раз.
    Нотка позитиву: Поранений снайпер "Таджик" біля дальньої застави, на відміно відіграв роль! Лежав доки за ним прийшли, навіть не захотів піднятись під час перевязки його транспортування. Старійшині і дуканщик "таджиків"-Відміно! Дуже приємно було з вами поспілкуватись, поторгуватись і зробити для вас колодязь. Полонений брат пакистанського генерала -дуже приємно було з тобою поспілкуватись, надіюсь не всі наші бійці лишили про армію СССР погані враження? Ми всетаки намагались принести мир, фабрики, заводи, школи, дороги на ваші землі. ТВЕРДА П"ЯТІРКА.
    Цитата- Четвертая в 2016 году "ХАвар-ду" был венец наших игр, это была лучшая игра серии (об этом говорили не только игроки но признали и сами орги). Поэтому игру 2017 года "Операция "Обмен" - мы постараемся, и сделаем все для этого, провести не хуже чем 4-я игра!!!
    Ну для мене вона вдалась на відмінно, так як в даному проекті я вперше, а вот для бувалих в два , а для декого і в п"ять разів гірше.
    Цитата-Время конца игры – район 14:00 ( 18 июня 2017 г.)
    Та ладно.... 12.23 нам кричали-"гра 15 хв назад закінчилась!!!! відставити вогонь!!! -- Мінус оргам.
    Писав це не тому, що хотів комусь нахамити чи принизити, а висловлював думки свої і своїх товаришів які мене підписали на проект. З метою змін в кращу сторону розвитку. Дати зрозуміти людям, що зняти шапку і помовчати хвилину віддаючи шану загинувшим в тій війні -наплювати на живих і не змогти прожити ДЕНЬ в їхній шкурі і кричучи ГЕРОЯМ СЛАВА! знати як нашим хлопцям на передку -тупо бухати і боятись бути в грі мокрим.
    Дякую за розуміння.
    Гра супер, але мало!!!!!
    Якщо не забанете-обовязково приїду на продовження 1979-1989. І хотілося, щоб гра закінчувалась в 17.00 , а не в 12!!!
    Последний раз редактировалось efemchuk; 19.06.2017 в 20:29.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

Похожие темы

  1. Відгуки
    от Semenovich в разделе Terllujah III(Фаллуджа 2004)
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 29.05.2019, 12:55
  2. Відгуки
    от Sakup в разделе «Хавар ду» (Афган 1986 г.)
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 22.08.2016, 18:13
  3. Відгуки
    от Olex в разделе Відкриття 2009 :: Операція «Вторгнення»
    Ответов: 65
    Последнее сообщение: 12.05.2009, 16:43
  4. Відгуки
    от Volodymyr в разделе Операція «ШАХ»
    Ответов: 153
    Последнее сообщение: 11.11.2008, 09:54
  5. ВІДГУКИ
    от Volodymyr в разделе Independence Day III
    Ответов: 41
    Последнее сообщение: 03.09.2008, 11:38
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама