Панове земляки і все вельми шановне страйкбольне панство! На теренах Рівненької області створену нову команду! Дозвольте з вашого дозволу її відрекомендувати...

Назва команди: Спецпідрозділ Ш.Т.У.Г.
Місце розташування: м.Радивилів
Дата заснування: 12.04.2008 року (саме в цей день було прийнято з усіма доповненнями устав команди)
Склад команди: Командир: Tair
зам.ком (сержант): Furik, Sakup
старшина: Tosha, Cheh
солдат:Pank (снайпер), Seriy, Sonik, Iren (медик)
Озброєння: Не регламентоване. Ак-74, G36, МР5, КАРТ-58.
Форма: Яка використовується у ЗСУ ("Дубок", юа-вудланд і т.д.). На тренуваннях використовуєтся будь-яка форма!
Вебсайт: http://airsoft.radyvyliv.net/
Ел. пошта: executorrb@gmail.com
Коротка історія/дані по команді... (ну з цим трішки пізніше, бо всі ми зараз в творчому пошуку гарної легенди.... )

Трішки пізніше гадаю, що встигнемо до Великодня, подамо всі данні (розшифровку назви, легенду створення, реальну історію як ми одне одного знайшли, емблему і т.д.).

P.S. Величезна вдячність (ці люди зрозуміють за що) команді з м.Тернополя "Hitman", страйкерам а точніше "братам по айрсофт зброї": Wootang (Рівне), Grom 44 (Київ), Barmaley (Сімферополь), Ra1der (Одеса) і всім-всім кого не назвав по-іменно! ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ! ВИ всі внесли свою лепту в становлення нашої команди, кожен свою, але свою корисну лепту!
P.S.S. Величезне дякую за те, що повірили в мене мої гравці, на свій страх і ризик брали зброю і вірили моїм словам. Вкладали останні кошти в форму і зброю та багато іншого. Дякую! Я вас як команду не підведу! Ми довго всі йшли до цього...

Як писав, то ледь не просльозився . Жартую! Вся наша команда задоволена тим, що ми вже "відкрились" і стали на розвиток стракболу в рідному місті, нашому регіоні Рівненському і України (якби це пафосно не звучало ).