Дякую всім за гру!!!

Для мене гра вдалася на 100%

Величезна подяка, тобі, Таїр за організацію і проведення гри а також всім хто долучився до її проведення!!!

Мені дуже важко зробити якийсь аналіз сценарію гри чи щось на зразок цього, тому що зовсім не знаю специфіки роботи військових США і країн НАТО і їх підрозділів в Афганістані, тому зовсім не можу зрозуміти того що пишуть в відгуках.

Дуже не подобається що піднімають тему: "маклаудизму" і "несознанщины" на форумі по відношенню до гравців які відігрували сторону Афганців. За п'ять ігор серії Радянського Афганістану ніколи не виникало таких претензій. Хочу зауважити що на цій грі практично не було нових людей з їх сторони. Тому претензії вважаю абсолютно безпідставними!

Зі своєї сторони намагалися зробити все можливе щоб гра була цікава не тільки нам але і противнику. Але як бачу це оцінили не всі. "Циганщина" як її дехто називає, була лише тільки вимушена і зайвий раз до військових ніхто навіть не наближався. Повірте що знали що декому це не подобається і стримували себе.

Місце розташування ФОБа. Не бачу в ньому нічого поганого. Що вам заважало організувати опорні точки на кожному горбочку? в лісі можна було наставити розтяжок... штук 100... А командуванню, у випадку якщо воно не справляється, треба допомагати.

" - "
- система поранень. Її треба відмінити... просто шкода людей яким доводилося сипати і сипати...
- співвідношення сторін. максимум 1.5 / 1 . Тут хотілось би взнати точну кількість людей... нас, до прикладу, було 13 чол. і 4-ро мирних...

"+"
- окремі пакети для кожного з картою, магнітиком, грошима ітд.
- перевірка ігрових місій, під час гри, на предмет попереднього їх відкривання.
- система "полону" і "затримання"
- початок другого ігрового дня з 09.00
- завдання для нашої ігрової сторони

Так, обовязково необхідно провести ще принаймні одну гру щоб зрозуміти чи варто продовжувати розвивати проект.