+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7

Тема: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

  1. #1
    Модератор Аватар для Славик
    Регистрация
    19.01.2007
    Адрес
    Кривий Ріг
    Команда
    Барс
    Сообщений
    2,308
    Записей в дневнике
    4

    Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    Цей пост був написаний для місцевої гілки, тобто для досвідчених гравців.
    А потім я вирішив, що й новачкам воно буде до речі.
    Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    Запам`ятався ряд епізодів останнього "Гігагерца". Мабуть тому, що пов`язані вони однією темою.
    Хронологічно вони розташовані наступним чином.

    1) Першй вихід. Скінчилися шари. Якщо відімкнути магазин, то в шароприймачі видно кульку. А в магазині жодної.
    Лежу. Знаю, що супротивник знає, що я десь тут. Ну, думаю, повоюю без патронів. Хай шукають і бояться.
    Аж ось за кущем бачу голову і торс. Перевертаю автомат догори магазином, і вистрілюю ті кульки, дві чи три.
    У відповідь на голову і плечі сиплеться кульок п`ять-шість. Коротка пауза, і ще п`ять-шість. Тут вже я, як піонер, кричу "Готов!". Дощик закінчується, і я можу спокійно підвестись.
    Опісля Стас (його через дві хвилини зняв Саша) сказав: "Я й не бачив тебе. На звук стріляв."
    Сильно мене здивував - за п`ять метрів не побачив.

    2) Наступний епізод. Скінчився "Гігагерц", організатор оголошує підсимок гри.
    Наостане робить зауваження: "Є скарги на те, що гравців, які підняли руки і оголосили себе вбитими, продовжували обстрілювати, та ще й цілили в голову. Таке неприпустимо."

    3) І останній. Переслідую в лісі Штурмана. Один раз обстріляв його, та ліс густенький, і далекувато було-сховався він за стовбур.
    Просуваюсь далі. Знаю, що він має повернути в мій бік. Сів, чекаю. Ось і він. Стріляю. Він падає. Стріляю, поки не бачу підняту вгору руку. І зразу ж отримую чергу у спину.
    Ідемо разом на мертв`як, і каже мені Штурман: "ох, і злой ти, Славік". Вибачаюсь, а що вдіеш, з новим акумом швидкострільність зросла, може й казав він тоді там щось, та у мене ж під вухом автомат гримить.
    Ось і лив, поки руку не побачив.

    Які висновки напрошуються?
    В лісі, та й не тільки в лісі, часом геть не видно, влучив ти чи ні. Тим більше в нас не 7.62, і навіть не 5.45. Іноді трапиться гілочка перед ціллю, Думаєш, шо влучив, а він піднімає автомат, і в тебе чергу. "Абідно, правда?"
    Ось так я і звик стріляти доти, поки не впевнюся в результатові. Не ображайтеся, я не відчуваю до вас ненависті.
    Я надто сильно симпатизую страйкболістам, і для мене неприпустимо хоч комусь завдавати шкоди навмисно. Певен, що всі розділяють мої переконання.
    Та всеж в грі моя задача-перемогти супротивника. Захоплення в нас екстрімальне і, на жаль, травми - звичне явище.

    Також прошу, беріть до уваги, що людина, яка в вас стріляє, часто захоплена гарячкою боя.
    Для неї не побачити підняті руки або недочути яке слово - є елементарно в такому стані.
    Тому прошу, не соромтесь громко і чьотко крикнути "ГОТОВ!", чи щось в тому ж дусі, та й кілька разів.
    З цим бажаю вам перемог - Славік.

  2. #2
    Авторизированный магазин Аватар для Byrzyi
    Регистрация
    13.04.2004
    Адрес
    Дрогобич
    Команда
    https://tacticalgear.ua
    Сообщений
    3,680
    Записей в дневнике
    9

    Re: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    Цитата Сообщение от Славик
    ...
    Тому прошу, не соромтесь громко і чьотко крикнути "ГОТОВ!", чи щось в тому ж дусі, та й кілька разів.
    З цим бажаю вам перемог - Славік.
    Це прописано в правилах, п.2.9.
    https://tacticalgear.ua

  3. #3
    Замполлитр
    Регистрация
    09.09.2007
    Адрес
    Киев\Харьков
    Команда
    Диванная сотня
    Сообщений
    531

    Re: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    кричать нада. можно не кричать. Хотите ловить шары после "смерти" - кричать не надо. И наоборот.
    Пьянка с замполитом - не пьянка, а мероприятие

  4. #4
    Новобранец
    Регистрация
    30.05.2006
    Адрес
    Киев
    Команда
    немаЭ
    Сообщений
    6

    Re: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    ведення вогню
    Ну, думаю, повоюю без патронів.
    эт во что вы играете..*? .. где воюете, какие патроны..*?
    Тим більше в нас не 7.62, і навіть не 5.45.
    - именно

  5. #5
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    Абсолютно згоден, що після попадання краще кричати, що вбитий (причому досить голосно) і одразу руки з автоматом доверху... ну а там вже і пов"язка біла. Але і часом такі дії не рятують від "даткових" контрольних пострілів .
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  6. #6

    Re: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    а в чем собственно проблема?
    То что не убивает - делает нас сильнее. Ф.Ницше

  7. #7
    Модератор Аватар для Славик
    Регистрация
    19.01.2007
    Адрес
    Кривий Ріг
    Команда
    Барс
    Сообщений
    2,308
    Записей в дневнике
    4

    Re: Стосовно ведення вогню, або "Побєждать і... получать?"

    Проблема, власне, ось у чому.
    Деякі гравці вважають, що і так роблять "бальшоє адалжение" тому, хто їх "вбив", лише тим фактом, що погоджуються відправитися на мертв`як. Вони вважають за достатнє буркнути собі під ніс "тавсьо", а потім ображаються, що їх мертвими обстрілюють.
    Як приклад-із свіженького.
    Прошлої неділі гралися у високій травичці.
    Мене швиденько зняли, причому абідно так-куля краєм капелюха ковзнула. Але мій вєдомий зайняв намічену нами позицію, і швиденько зняв мого обідчика, потім ще одного. Вони підходять до мене, тут рядечком, і разом спостерігаємо.
    А от третій-насторожився. Посуватись став повільно, але не минув черги. І тут ми троє чуємо "ТА ПОПАЛ, Е* Т*** М***, ТРЕТИЙ РАЗ ГОВОРЮ"
    Відстань поміж нами-як між вершинами рівнобічного трикутника. І зрозуміло, що перші два рази його ніхто не міг чути, крім його самого.
    А як результат-конфліктна ситуація і негативні емоціі.
    Тому тим, хто починає грати в страйк, я хочу сказати:
    -Поважайте своїх друзів, і якщо вони вас обіграли, не жаднічайте, це їхня заслужена перемога.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 25.05.2012, 21:28
  2. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.09.2011, 20:48
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама