+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 26

Тема: Открытие-2012 : Операция "Сайгон" : Пропагандистская война

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Сotton сultist Аватар для valerian
    Регистрация
    15.05.2009
    Адрес
    г. Харьков
    Команда
    XTEAM
    Сообщений
    4,490
    Записей в дневнике
    9

    Re: Открытие-2012 : Операция "Сайгон" : Пропагандистская война

    товарищи писатели, могли бы Вы написать красивую статью о прошедших боевых действиях и их итогах.
    я половины "воспоминаний", "мест действий" и прочего - даже примерно понять не могу.
    заранее спасибо.

    ЗЫ.
    Скоро "Пропагандистская война " нас всех рассорит не по детски! Вы только прочитайте коменты к статьям! Или некоторые статьи!
    судя по всему, у некоторых товарищей, так выбрасывается ментальный кал.
    лучше просто не обращать внимание ))

    Если гонится за вами слишком много человек, расспросите их подробно… чем они огорчены? Постарайтесь всех утешить, дайте каждому совет. Но снижать при этом скорость совершенно ни к чему!!

  2. #2
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Открытие-2012 : Операция "Сайгон" : Пропагандистская война

    Хм... давайте по порядку.

    1) Думаю що всі розумію що те що описується в статтях і пишеться в новинах є не більше ніж театром. Ніхто там не висловлює свої особисті думки, там він пише від свого персонажа в Сільвано-Норманському паралельному всесвіті.
    2) Основна ідея створення всіх газет надійшла від оргів і я особисто підтримую їхню думку, що такого роду "інформаційна війна" підготує ідеологічно людей ще до гри і люди приїдуть вже з якимось сценарним бекграундом, а не на війну червоних проти синіх.
    3) В всіх останніх від Stars and Stripes критикуємо фактично тільки владні верхівки і політику держав. Народ і армія не обзиваються і не критикуються так як саме з армією себе асоціюють гравці протилежної сторони.
    4) Вроді час якихось непорозумінь в коментах вже пройшов, всі зрозуміли один одного і домовилися не вдаватися до прямих образ і перегинання палки.
    5) Показні є оці два статті: http://airsoft.ua/entry.php?b=104 і http://airsoft.ua/entry.php?b=110 . Чим вони відрізняють? а фактично нічим це є просто два бачення на оду і ту саму подію, на революцію в 1974-му. Просто одне це бачення Норманців, інше це бачення Американців. Хто них правий? А ніхто, тому що об'єктивної істини не існує, існує тільки багато суб'єктивних.
    6) Мене особисто не заділа за живе ще жодна з норманських статей (тільки комент з особистою образою але там швидко ми порішали всьо), тому що я розумію ще це все гра.

    Давайте конструктивно висловлюємося хто в яких статтях бачить особисту образу і вирішуємо потрібна нам ця агітація чи ні і якщо так, то висловлюємо бачення якою вона має бути.

    P.S. Якщо когось якась з моїх статтей образила, то вибачте. Я чесно не розумію що саме там могло образити.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  3. #3
    Мiнiстр землетрусiв
    Регистрация
    15.02.2009
    Адрес
    г. Киев
    Команда
    zug-1, 2./ FschJgBtl 261 "Pegasus kompanie"
    Сообщений
    764
    Записей в дневнике
    6

    Re: Открытие-2012 : Операция "Сайгон" : Пропагандистская война

    Цитата Сообщение от valerian Посмотреть сообщение
    товарищи писатели, могли бы Вы написать красивую статью о прошедших боевых действиях и их итогах.
    я половины "воспоминаний", "мест действий" и прочего - даже примерно понять не могу.
    заранее спасибо.

    ЗЫ.

    судя по всему, у некоторых товарищей, так выбрасывается ментальный кал.
    лучше просто не обращать внимание ))
    Норманец, сержант, операция "Импульс" - http://airsoft.ua/entry.php?b=112
    Оборона завода.
    ----------------------
    Ну а касательно статей - вроде как пришли к договорённости. И уже 2 дня всё спокойно)
    Последний раз редактировалось Болгар; 22.01.2012 в 20:32.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Открытие-2013 : Операция "Олимп" : Пропагандистская война
    от BarmaLINI в разделе Відкриття 2013 :: Операція «Олімп» :: Ювілейна, 10-та Гра
    Ответов: 56
    Последнее сообщение: 23.04.2013, 06:41
  2. Открытие-2012 : Операция "Сайгон" : Страна потеряных вещей
    от BarmaLINI в разделе Відкриття 2012 :: Операція «Сайгон»
    Ответов: 35
    Последнее сообщение: 20.06.2012, 12:51
  3. Открытие-2012 : Операция "Сайгон": Наш технический партнер- компания "Динар"
    от admin в разделе Відкриття 2012 :: Операція «Сайгон»
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 11.04.2012, 11:14
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама