+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 52

Тема: Го в рейд?

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для Kocc
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    UA, Lviv
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    914
    Записей в дневнике
    15

    Re: Го в рейд?

    Нікіта, варіант дуже і дуже цікавий, ноу коментс, кінець січня - теж підходить, після тривалих застіль сало розтрясти.
    Я в долі, якщо що. Але давайте ближче до теми - рейд по сніжку, з засадами, може якось прив'язати до тої бази що на південний
    схід від бойні? Туди реально піти, людей/ям/колючки немає? Скільки це в км від бойні?

    ---------- Сообщение добавлено в 14:35 ---------- Предыдущее сообщение создано в 14:34 ----------

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    Пропоную ТЮН 160 для штурмаків, ОДНЕ життя на всю гру, обмежений 1х1 боєзапас, поранення. Гранати і патрони+додаткова вага для носимого БК, і обов"язковий вихід двох груп з різних точок, км так за 10 до точки призначення.
    канешно, в рейді саме так всі і має бути! все на собі, вага БК + лижі і парашут ))

  2. #2
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: Го в рейд?

    Цитата Сообщение от Kocc Посмотреть сообщение
    Але давайте ближче до теми - рейд по сніжку, з засадами, може якось прив'язати до тої бази що на південний
    схід від бойні? Туди реально піти, людей/ям/колючки немає? Скільки це в км від бойні?
    Там якраз вийде супер 3-4км. в одну сторону. На ту територію і розраховую на грі...

    Щодо пропозициї з боєкомплектом, зарядка 1:1 я тут проти а от обмеженим і без дозарядок то точно буде.
    Одне життя то також я проти але можливо будуть поранення хоча і ця ідея мені не подобається)))

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Рейд!
    от У.Д.А.В. в разделе Кривой Рог
    Ответов: 45
    Последнее сообщение: 15.02.2014, 03:41
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама