+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 20

Тема: Чому немає української версії сайту?

  1. #1

    Чому немає української версії сайту?

    Власне САБЖ.

  2. #2
    Administrator Аватар для Taras
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,278
    Записей в дневнике
    2
    http://www.airsoft.com.ua/forum/viewtopic.php?t=946
    Ну і для чого два рази то саме питати? Є пропозиції?
    мнение автора может не совпадать с его точкой зрения ©

  3. #3
    Оператор Аватар для Volodymyr
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine
    Команда
    beskyd.center
    Сообщений
    1,879

    Re: Чому немає української версії сайту?

    Цитата Сообщение от Andrij
    Власне САБЖ.
    А ми що проти? Давай перекладати українською. Якщо ти за це візмешся то всі будуть тільки вдячні.

  4. #4

    Re: Чому немає української версії сайту?

    Цитата Сообщение от JOB
    Цитата Сообщение от Andrij
    Власне САБЖ.
    А ми що проти? Давай перекладати українською. Якщо ти за це візмешся то всі будуть тільки вдячні.
    Глянути на ваші підписи і зразу зрозуміло що ви тільки ЗА
    Якби ви хотіли українську версію, то зробили б спочатку її, а потім російську версію
    І при тому я, чітко (!!!), розумію(!!!), що якщо сайт розрахований на всю Україну, то для його роботи потрібно мати російську версію, але я взагалі НЕ розумію, чому люди зі Львова кажуть: "Якщо ти за це візмешся то всі будуть тільки вдячні." - ніби це потрібно ТІЛЬКИ мені (напевно так і є)

  5. #5
    Следоруб Аватар для Hamster
    Регистрация
    14.11.2003
    Адрес
    Львов, Украина
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance. Lviv, Ukraine.
    Сообщений
    700
    Записей в дневнике
    6

    Re: Чому немає української версії сайту?

    Цитата Сообщение от Andrij
    Глянути на ваші підписи і зразу зрозуміло що ви тільки ЗА
    Якби ви хотіли українську версію, то зробили б спочатку її, а потім російську версію
    І при тому я, чітко (!!!), розумію(!!!), що якщо сайт розрахований на всю Україну, то для його роботи потрібно мати російську версію, але я взагалі НЕ розумію, чому люди зі Львова кажуть: "Якщо ти за це візмешся то всі будуть тільки вдячні." - ніби це потрібно ТІЛЬКИ мені (напевно так і є)
    Шановний Андрій! А ви хто? Ми знайомі чи ні?

    А в загалі були певні умови, виходячи з яких було створено цей сайт таким, яким він є.
    І до речі, я не знаю з ким я говорю, але відразу попереджую, що розмови стосовно "національного питання або стурбованості" будуть знешкоджуватись!
    Я беру в долоні землю, що є чиста, як душа
    Я кохаю тебе, ненько, рідна матінко моя
    Відчуваю твої сльози, срібні сльози, як роса
    Я благаю тебе, ненько, не згуби своє життя
    "УКРАЇНА" (с) Nokturnal Mortum

  6. #6
    2Andrij: Не важно на каком языке, важно что все были людьми!
    Я например в команде с украинцами прекрасно понимаем друг друга.
    И судим о друг друге не по языку и нац признаку, а по том что все мы готовы в любую миниту помочь друг другу не важно на каком языке!
    Главное быть человеком!

  7. #7
    підтримую Шамана

  8. #8
    Повністю згідний з Шаманом. Але як би там не було ми всетаки живемо в Україні і офіційний сайт тим більше Західно-Української федерації повинен бути давно і в першу чергу на українській мові, всетаки наразі державна мова у нас українська. А розмови Джоба на рахунок допомоги - це на мою думку не серйозно адже за весь період існування сайту можна було давно зробити переклад.

  9. #9
    Оператор Аватар для Volodymyr
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine
    Команда
    beskyd.center
    Сообщений
    1,879
    Цитата Сообщение от Hot Bird
    можна було давно зробити переклад.
    Так все замяли обговорення. Особисто мені як людині що займаться сайтом і форумом таки наїзди не дуже до душі.

    Хочете щось притикнути людям що роблять сайт, ба саме власне мені? А що ви для нього зробили. Я і ще пару людей серед яких і Тарас переклажаємо його. З самого початку було закладено можливість юагатомовності (точніше двомовності). Що може мо то робимо. А тикати пальцями. Прошо пана ви не пан!

    Ще раз наголошую, що як що хтось має теж саме дурнувати питання - хай звяжеться особисто зі мною і взає чим він особисто може допомогти.

    Для особливо наполевих є цікава програма! В нас капа матерьялів англійскою, німецькой, росіійскою мовами яки потрібно перекласти - запрошую.

  10. #10
    Ще раз наголошую, що як що хтось має теж саме дурнувати питання -
    2Джоб

    1. Думаю, що я нічим таким тебе необразив, щоб моє питання називати дурнуватим, адже будь-яке запитання має право на життя (впринципі в мене і в думках небуло наміру когось ображати - я просто висловив свою думку-побажання). Якщо тебе Джоб моя думка дуже образила то офіційно прошу в тебе вибачення.
    Я прекрасно розумію, що робота по перекладу цілого сайту займає не один день і не один тиждень

    2. Якщо хочеш то можеш цю тему закрити для обговорення, але вона залишиться актуальною мабуть не тільки для мене.

    3. Я хочу, щоб всі мене правильно зрозуміли - я незбираюся розводити тут міжнаціональні конфлікти. Просто особисто мені прикро коли я заходжу на сайт (airsoft.com.ua) і змушений читати його на нерідній для себе мові. Власне тому я виражаю підтримку Андрію (автору теми) в тому, що сайт повинен бути розроблений в першу чергу на українській мові, а потім проведений переклад на російську власне з поваги до російськомовного населення, але принаймі тішить інформація про те, що переклад всетаки ведеться.

    Доречі - мій напарник по бізнесу говорить зі мною повністю на російській мові, а я з ним на українській і тим не менше у нас відносини саме такі про які вище згадував Шаман.

    І ще одне маленьке запитання: хотілося би знати як сказав Хамстер "ті певні умови, виходячи з яких було створено цей сайт таким, яким він є"?
    Думаю, що я як користувач сайту і форуму а також страйкболіст зі стажем 2 роки маю право їх знати.

    ЗІ: Велике прохання - нікому несприймати написане мною як особисту образу або наїзд.

  11. #11
    Shaman [ANGRY BEAVERS] 100%

    Hamster Ми не знайомі. Не розумію питання: "А ви хто?". Навіть не думав зараз піднімати нац. питання та видавати давно заїзджені "перли" типу: "Бий москалів" і т.д.
    Повністю підтримую Hot Bird. Якби це була Київська чи СхідноУкраїнська федерація, то я б не здивувався якби їх сайт був російською.

  12. #12
    Следоруб Аватар для Hamster
    Регистрация
    14.11.2003
    Адрес
    Львов, Украина
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance. Lviv, Ukraine.
    Сообщений
    700
    Записей в дневнике
    6
    Цитата Сообщение от Andrij
    Hamster Ми не знайомі. Не розумію питання: "А ви хто?".
    Сразу говорю, что ничего личного, просто всегда интересно знать, с кем общаешься. Вот и спросил.

    Цитата Сообщение от Andrij
    Навіть не думав зараз піднімати нац. питання та видавати давно заїзджені "перли" типу: "Бий москалів" і т.д.
    Повністю підтримую Hot Bird. Якби це була Київська чи СхідноУкраїнська федерація, то я б не здивувався якби їх сайт був російською.
    Просто основываясь на опыте прошедших лет (т.к. мы не знакомы) я постарался сразу предупредить о возможной реакции админов сайта на вопросы по "нац. питанню", т.к. любая подобная тема как правило начинается с подобных вопросов.
    Теперь всё понятно и можно говорить по существу.

    2Hot Bird:
    по поводу "певних умов" - всех их оглашать я не собираюсь (имею полное право), но скажу, что в планах создателей сайта в первую очередь "напичкать" сайт всевозможными сервисами, для повышения удобства работы и информативности ресурса (это есть приоритетная задача). Сделать сайт на котором будут класические "О нас", "Статьи", "Фото галерея" и "Форум" очень просто, но это будет очередной тривиальный и скучный сайт. Мы этого не хотим по сему пойдём по более тяжёлому пути. Соответственно всё это требует времени, а т.к. сайт делается на инициативной основе, то немалого.
    Как сказал Джоб - в движке сайта уже заложена многоязычность, так что когда ресурс приобретёт запланированный вид, настанет время введения украинской версии.

    Всем удачи!
    Я беру в долоні землю, що є чиста, як душа
    Я кохаю тебе, ненько, рідна матінко моя
    Відчуваю твої сльози, срібні сльози, як роса
    Я благаю тебе, ненько, не згуби своє життя
    "УКРАЇНА" (с) Nokturnal Mortum

  13. #13
    Оператор Аватар для Gdanz
    Регистрация
    28.04.2004
    Адрес
    Lviv
    Команда
    none
    Сообщений
    757
    Записей в дневнике
    2
    Повний офф.
    Я би голосував за англійську версію сайту в першу чергу (як міжнародній варіант).

    А сайт в першу чергу інформативний і в якому вигляді представлена інформація в загальному неважливо (хоч у вигляді мнемосхем), головне щоб була зрозуміла хоча б 80% потенційних відвідувачів.
    Только убийца разделит умело вечную душу и бренное тело.

  14. #14
    За англомовну версiю, англiйська мова - мiжнародна. Можу допомогти з перекладом, маю трохи вiльного часу.

  15. #15
    Я думаю, что если бы сайт был на украинском, то нашёлся бы товарищ, который сказал бы примерно следующее - а я вот русский, горжусь этим, живу к примеру в Донецке и хочу соответсвенно на русском сайт. Так вот такие типы не зависят от языка или национальности и обращать на это внимания админам думаю не стоит. Когда действительно придёт время украинского языка мы об этом узнаем (это определяется не наездами, а исторической необходимостью), или нет - думаю не раньше чем через поколение. Ну или если поборники украинского не возьмутся за другие винтовки... Никого не хотел обидеть, но вопрос чесно говоря достал, хочешь - пиши на украинксом, кто не даёт?! Отдаёт это душком национализма.

  16. #16
    Оператор Аватар для Volodymyr
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine
    Команда
    beskyd.center
    Сообщений
    1,879
    Цитата Сообщение от Targonium
    За англомовну версiю, англiйська мова - мiжнародна. Можу допомогти з перекладом, маю трохи вiльного часу.
    Дуже прекрасно. Переклади матеріали сайту. Зараз їх 72 шт.

  17. #17
    Оператор Аватар для Volodymyr
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine
    Команда
    beskyd.center
    Сообщений
    1,879
    Цитата Сообщение от ACJet
    Отдаёт это душком национализма.
    Вот те поговорить не о чём? Дату поста видел? 01.09.2004 21:57 GMT забыли уже давно. НЕт надо ещё раз поднять всё и обязательно подчеркнуть то о чём я прошу вообще не говорить на этом сайте.

  18. #18
    Гудзон
    Guest
    Джоб, может тему на блок поставишь? На всяк случай.

  19. #19
    Banned
    Регистрация
    20.09.2007
    Адрес
    Севастополь
    Команда
    разбежалась
    Сообщений
    1,481

    Re: Чому немає української версії сайту?

    Прочитав тему стало противно....
    Но.....
    Хочу выразить благодарность создателям и вдохновителям ресурса за то что курс который они выбрали абстрагирован от политики и национальных интересов.
    Только так страйкбольное общество в нашей стране будет едино.
    Спасибо что Вы есть!.
    Модераторам закройте пожалуйста тему.

  20. #20
    Оператор Аватар для Volodymyr
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine
    Команда
    beskyd.center
    Сообщений
    1,879

    Re: Чому немає української версії сайту?

    Дякую.

    Але таки чудні люди типу автора цього повідомлення будуть завжди. Ви думаєте йому треба було українську версію?

    Судячи по його інтенсивності йому треба було просто доколупатися.

    З нами з: 2004-09-01 21:53
    Останній візит: 2004-09-05 22:16
    І таких авторів не бракує. Той же 2004 рік. - viewtopic.php?f=6&t=946&p=9018#p9018 теж вискочив шановний, 4 пости, і канув в лету.

    З нами з: 2004-08-30 19:46
    Останній візит: 2004-10-07 19:17

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. З Днем Української Армії !!!
    от ГР0М в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 08.12.2015, 06:32
  2. З Днем Української Армії !!!
    от ГР0М в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 08.12.2015, 06:32
  3. Можно ли доверять сайту...
    от HORRIGAN в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 20.09.2011, 14:58
  4. Українська версія сайту
    от Reanimatia в разделе Загальний
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 29.03.2010, 13:31
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама