+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 1381

Тема: Кнайпа (для флуду)

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    як на мене якщо людина гімно то пофік в що вона упакована і що моделюе.а хороша може й в спортивному бігати я на ражунок цього проти не буду- може привід купив з останніх або мае ще одне хоббі яке потребуе також коштів
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  2. #2
    Оператор Аватар для Kocc
    Регистрация
    18.06.2010
    Адрес
    UA, Lviv
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    914
    Записей в дневнике
    15

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    як на мене якщо людина гімно то пофік в що вона упакована і що моделюе.а хороша може й в спортивному бігати я на ражунок цього проти не буду- може привід купив з останніх або мае ще одне хоббі яке потребуе також коштів
    Якщо людина - фекалія, то навряд чи хто захоче її бачити на будь-якій грі (принаймні 2-й раз точно). На рахунок упаковки - тут онлі на власний розсуд (в рамках заявленого моделювання). Маю 3 різні розгрузи, по одному в рік купувались: легкий модульний чест, важкий плейт з імітацією плит і легенький тлбв (основний для команди). Інші два - власний вибір на ліс або урбан, коли граю "не за фарк". Репліку Міч2000 купив рік тому, юзав 2-3 рази - ну подобається мені! В спортивному - не питання, була б підходяща сторона на грі (бандити там чи шо).

    Последний раз редактировалось Kocc; 03.04.2013 в 15:34.

  3. #3
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    як на мене якщо людина гімно то пофік в що вона упакована і що моделюе.а хороша може й в спортивному бігати я на ражунок цього проти не буду- може привід купив з останніх або мае ще одне хоббі яке потребуе також коштів
    Якщо людина кака, то погоджуюся що ніяка снаряга не поміняє цього. Але з моїх спостережень - ті хто має нормальний +- зовнішній вигляд зазвичай відповідальніші і адекватніші за тих хто бігає в спортивках. Пояснення доволі просте і витікає з логічних ланцюжків:

    Я вирішив серйозно займатися страйком -> Я потратив час і гроші щоб закупитися спорядженням -> Мені важлива моя репутація і репутація команди, бо якщо вона спортиться то мені не буде де грати і ресурси будуть даремно потрачені.

    Я вирішив просто побігати час від часу з АЕГом -> Я потратив мінімум часу і грошей -> Моя репутація не так важлива мені бо якщо забанять тут, то продам то АЕГ на барахолці і піду грати в пейнтбол чи щось інше.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама