+ Ответить в теме
Показано с 1 по 11 из 11

Тема: Перша нічна локалка

  1. #1

    Перша нічна локалка

    В команді виникла ідея провести нічну локалку. Тож виступаючи з ініціативою Дзвоники хочуть вислухати людей по сему поводу
    1) Скільки людей реально зможе підтянутися на таку гру ?
    попередньо вирішили провести в суботній вечір, десь так едак в 21.00 збираємося на Чукалівці ну і почнемо 21.30-22.00. Субота тому що в неділю можна відіспатися . Сценарій візьму на себе.
    2) Які б приготування нам зробити до цієї гри? Ну, фонарики це понятно, які нюанси ще врахувати?
    3) Тривалість гри?
    я думав не більше трьох годин, думаю для почину буде досить.
    Висловлюємося. Пропонуємо.

  2. #2

    Re: Перша нічна локалка

    Підтримую.

    АЛЕ, перед тим як зіграти там нічну, требу підготувати місце, якось ізолювати всі можливі травматичні місця, також оточити стрічкою місця з трясовиною, а там такі є.

    Напевно я б ще запропонував розмістити 2 табори на відстані приблизно 1-3 км. один від одного, там можна поставити намети, розпалити вогнища (чай, гречка і тд.), якщо в когось є генератор то це взагалі супер, ну і там відповідно можуть бути мертвякі-госпіталі.

    Насправді нічні місії дуже захоплюючі і весь кайф боєць одержує навіть не так в процесі бою, як від самого процесу непомітного проникнеття на якусь базу чи точку по місії, наприклад на ті самі 4 бункери, якщо говорити про чукалівку.

    Якщо зробити розтяжкі і пороставляти їх по карті - це також додасть якоїсь роздинки грі.

    Багато хто з гравців чомусь не читає загальний форум, якщо дата буде визначена я особисто буду агітувати на гру всіх знайомих, думаю чим більше людей долучиться до організації гри тим класнішою вона вийде.

    Надіюсь сценарій буде на загальному обговоренні , не збираюся критикувати , просто можливо ще б додав щось від себе.

  3. #3

    Re: Перша нічна локалка

    На рахунок прибирання, було б непогано але реально у мене немає часу вибратися. Можливий варіант після пороведення локалки в неділю присвятити тому трохи часу.
    Напевно я б ще запропонував розмістити 2 табори на відстані приблизно 1-3 км. один від одного, там можна поставити намети, розпалити вогнища (чай, гречка і тд.), якщо в когось є генератор то це взагалі супер, ну і там відповідно можуть бути мертвякі-госпіталі.
    Ну це якщо на цілу ніч сідати то так, було б супер, але я думаю для початку вистачить 3 годинки нічної гри, вогнища розпалимо звичайно, а палатки і генератори ще зарано. От коли вже зробимо локалку на цілу ніч тоді можна грунтовніше підготуватися.
    Багато хто з гравців чомусь не читає загальний форум, якщо дата буде визначена я особисто буду агітувати на гру всіх знайомих, думаю чим більше людей долучиться до організації гри тим класнішою вона вийде.
    Так, з форумом якесь повне затишшя . Всі хто бажає долучитися до організації ....будь-ласка, чим більше людей тим цікавіше, нові ідеї
    Надіюсь сценарій буде на загальному обговоренні , не збираюся критикувати , просто можливо ще б додав щось від себе.
    Думаю найпевніша дата це 4липня. Сценарій звичайно виставимо на форумі щоб всі ознайомилися. Складним він не буде, спрямований на відпрацювання елементарних навиків бою і темряві.
    Особисто для мене та й не тільки це перша гра вночі тому ця гра покликана дати перші відчуття бою в темряві і засвоїти елементарні навики.

  4. #4
    Новобранец
    Регистрация
    31.10.2008
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Сообщений
    4

    Re: Перша нічна локалка

    Пропозиція.

    На рахунок прибирання, було б непогано але реально у мене немає часу вибратися. Можливий варіант після пороведення локалки в неділю присвятити тому трохи часу.
    Можливий варіант - визначитися хто їде на гру і зібратися всім на пару годин раніше - підготувати територію. На перед багатьох я думаю зібрати не вдасться.

  5. #5

    Re: Перша нічна локалка

    Все, остаточно вирішили з датою - 4.07.2009р. Будемо надіятися, що погода не повернеться в нашу сторону "бубновим тузом".
    Сформовано 2 місії суть яких викладу приблизно в четвер, щоб мати змогу підкоректувати відповідно до обставин і кількості людей які зголосяться.
    Збір у Чукалівці о 20.00 для приготування території до гри. Планується почати першу місію вже о 21.30.
    PZ маєш бажання зайнятися розтяжками ... вітається ... є друга місія, в якій вони були б бажаними. Якщо захочеш виготовити, то запишемо тебе на ту сторону якій вони поможуть у виконанні завдання.
    Наразі планується 3 основні статичні точки: основна база коло машин - звідти планується вся координація місій і збір до і після, Великий бетонний бункер та один з чотирьох бункерів - початкові точки першої місії.

  6. #6

    Re: Перша нічна локалка

    Гранати я робити не буду, їх можна придбати, зробити з них розтяжкі буде дуже просто: http://keep4u.ru/imgs/s/2009/02/11/cf/c ... afa773.jpg
    "Гранаты из энергофлекса.
    Стоимость-3гр штука
    Вместе с доставкой выходит 3.3-3.4 гр/гранату,но чем больше партия-тем дешевле обходится доставка. "
    viewtopic.php?f=137&t=24066&p=350481&hilit=%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%8B#p350481
    Думаю нам десь треба буде 20 штук, можна скинутись і взяти.

    Напевно ще треба купити огороджувальну стрічку. В мене є одна палатка, можемо поставити її, щоб місце мертвяку якось виділилось, щоб це не був мертвяк - якесь дерево з білою стрічкою, яке ніхто не може найти. І взагалі треба подумати про список всього необхідного і викласти його тут, може навіть створити маленький бюджет.

    До Комбайнеросів: "Як у вас з часом, чи будете на грі і в якому складі ?".

  7. #7

    Re: Перша нічна локалка

    На рахунок скинутись нема проблем, тільки от потрібно знати хто буде.
    На рахунок мертвяків то ми продумали так місії, що вони не будуть використовуватися як пункт повернення у гру, тому найшвидше мертвяк буде спільний коло машин, там же можна і палатку поставити хто бажає, розвести вогонь, тай інші господарські приготування і координаційні дії будуть проводитись звідти ж.

  8. #8

    Re: Перша нічна локалка

    Схоже гра має шанс відбутися. тож обіцяні місії
    20.00 – 21.00 Підготовка території до гри.
    21.00 – 21.30 Підготовка до місій і зайняття стартових позицій.

    21.30
    Місія 1 Нічний в’язень ( 1 год )
    Час подій – Друга Світова Війна. До британських військ в полон попадає видатний німецький вчений, розробник першої реактивної ракети ФАУ – Вернер Фон Браун. Німці намагаються за будь-яку ціну визволити вченого і завершити розробку секретної зброї. Союзники ж хочуть заволодіти інформацією і деталями секретної розробки.
    Британська база на якій утримується Фон Браун – один з бункерів. Всередині горить вогнище, заручник коло вогнища, більше жодної особи всередині. Охорона бункера це патрулі навколо нього. Заручника вбивати не можна, сторона від рук якої загине заручник вважається програвшою. Фашистка визвольна група висувається на повернення Фон Брауна зі своєї бази – Великий бетонний ангар. Кількість визвольної групи перевищує кількість охоронців. Гра йде без оживлень до того часу поки заручник в ув’язнені. Тільки у випадку коли визвольна група забирає Фон Брауна, а це можливо буде за умови подавляючого винищення охорони, британці оживають і організовують погоню у спробі відбити вченого. У кого залишиться Фон Браун на кінець місії той виграв.
    22.30 – 23.00 підготовка до другої місії
    Місія 2 Диверсія на виробництві. ( час не обмежений )
    Одна з сторін таки утримала чи захопила Фон Брауна, на заводі тієї сторони починається виготовлення смертельної зброї – ракет ФАУ ІІ. Сторона у якої залишився вчений контролює територію 4 бункерів методом патрулювання, мета – не допустити диверсійних актів на виробництві. Диверсійна група, меньша за кількістю, має за мету підірвати один з корпусів заводу. Місце з якого буде висуватися група та її пересування є найсуворішою таємницею.
    Місія без оживлень.

  9. #9
    Курсант Аватар для Drak
    Регистрация
    06.09.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "Forest kombayneroZ"
    Сообщений
    88

    Re: Перша нічна локалка

    Всім дякую за гру, класно повоювали...
    перший раз в житті був фашистом ...
    Думаю наступна нічна гра не за горами...

  10. #10
    Новобранец
    Регистрация
    29.05.2008
    Адрес
    м.Івано-Франківськ
    Сообщений
    18

    Re: Перша нічна локалка

    Всім спасибі за ігру! Нічні ігри по своєму цікаві і захопливі але і вимагають максимально коректних дій і чесності! Думаю на наступний раз нас підтримають більше франківських бійців.

  11. #11

    Re: Перша нічна локалка

    Дякую Всім хто був !!!
    Було класно

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. 22 Липня, Нічна гра
    от Semenovich в разделе Тернополь
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 28.07.2017, 21:44
  2. Ответов: 33
    Последнее сообщение: 27.02.2009, 21:17
  3. Локалка в неділю 9.11
    от Slider_if в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 23:24
  4. Недільна локалка ( 26.10.2008)
    от pzc в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 04.11.2008, 23:46
  5. перша дівчача гра :)
    от Black-Raven [VENOM] в разделе Тернополь
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 08.08.2007, 16:03
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама