1. Чи будуть станцій «сквозні» чи розташовані в «тупіках»
По разному.
2. Якщо станцій будуть «сквозні», то чи можна буде дійти з одної станції до будь-якої іншої не перетинаючи «зайвої » станції?
Можно.
3. Було б добре побачити схему розташування станцій і головних тунелів, щоб мати уявлення про переваги і недоліки кожної з сторін.
Приблизительная схема будет на игровых паспортах.
4. Чи буде рейтинг станцій зав'язаний лише на виконання квестів від оргів чи економічна складова враховується (якщо враховується то як?)
Увидите когда выложим "Задачи сторон".
5. Чи буде в метро аналог паспорта? Якщо буде, то чи можна проставляти штампи входу і виходу із станції. (для прикладу: якщо в жителя ст. Лубянка знайдуть штамп, який свідчить про перетин ст. Тверская, то пролетаріат може і не пробачити ) Чи буде там приписка до станції?
Штампы - нет. Прописка в игровом паспорте будет.
6. Було вказано, що ви рекомендуєте взяти ДІЮЧИЙ противогаз або респіратор для квесту. Можна поцікавитись, який саме фільтр туди треба вкрутити (a. "від парів органічних сполук ", b. "від кислих газів", c. "від парів ртуті", d. "від аміаку та сірководневих сполук"), хоча підозрюю що треба лише захист від пилу?!
Детальная информация будет после 6.09.
7. Майже всі товари в метро можна використати, окрім дров, як будуть використовуватись дрова? (чи можна палити вогонь в тунелях і як там з вентиляцією)
Мы не вводим товары которые невозможно использовать.
8. Чи можна вивісити список цін на ст. Баррикадная (які не будуть мінятись)?
На Баррикадной фиксированные цены. Список будет.
9. На якій глибині приблизно знаходиться ігрова територія?
Ориентировочно до 100м.
10. Чи є інший вихід на поверхню з ігрової території , окрім «головного» (той що біля ст. Баррикадная )
Нет.
11. Чи є в «Метро» протяги? (вроді смішне питання, але в залежності від того з'являється сенс намету)
Нет.
12. Чи зможу я на ст. Баррикадная продати ігровий товар вибравши ту форму оплати за нього, яка мені зручна? (наскільки я зрозумів, торгові ряди будуть від організаторів, а не від самих гравців)
Форма оплаты на Баррикадной только одна - шарами.
13. Чи можна організувати «Банк Метро» на ст. Баррикадная, де можна розмінювати «валюту» на менш дрібні суми (або навпаки). Плюс до того пропоную ввести більш дрібні номінали (5,10,25), що на мою думку підвищить гнучкість розрахунків між гравцями за непередбачені наперед товари і послуги , які гравці привезуть з собою, або спонтанно ведуть під час гри. Для прикладу: супровід по тунелю, митний збір за торгівлю на станції, транзитний збір, купівля-продаж бьорну чи шоколадки. (просто я сумніваюсь, що всі ці речі коштують від 50 шарів і більше ) А щоб гравці не зловживали обміном туди-сюди – ввести комісію на операцію в банку.
Идея интересная, но на этой игре такого не будет.