Закрытая тема
Показано с 1 по 6 из 6

Тема: Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

  1. #1
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

    Всім доброго дня. Зогляду на те, що понеділок вихідний і не просто, а ще і ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, а наші сім"ї не бачать нас в неділю. Команда "КЕДР" пропонує провести святкову локальну гру. Гру проводимо в Угриневі 24.08.2009, початок о 9,30. Локалка буде дещо незвична. Так копіюючи столицю, ми пропонуємо перед грою зробити урочисте шикування, прослухати гімн, дружно крикнути "Ура" і під звуки маршу та спалахи камер пройтись урочистим маршем-ходою. Повинен же і в Івано-Франківську бути парад. Потім Гра, а там за бажанням бійців, пікнік, річка, сауна. Будемо раді провести цей день з Вами. При можливості напишіть хто планує бути. В разі виникнення питань телефонуйте 80673430262 - Юра

  2. #2
    Курсант Аватар для Drak
    Регистрация
    06.09.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "Forest kombayneroZ"
    Сообщений
    88

    Re: Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

    Доброго дня і Вам. Пропозиція провести локалку на День Незалежності це звичайно добре, але...
    1. Якщо є бажання розмістити анонс гри, то для цього є відповідний формат, з набором необхідної інформації.
    2. Мауть в п"ятницю вивішувати анонс гри трохи пізнувато.
    3. Damage - заповни правильно профіль...
    4. і вибачте будь-ласка за можливо нетактовне питання...
    Цитата Сообщение от Damage
    Команда "КЕДР"
    а що це за така команда "КЕДР"???
    у нас в Франківську така є???
    і хто такий "Damage"? і яке він має відношення до команди "КЕДР" (бо як видно з профіля він з "Команда: Івано-Франківськ")???
    Команда "КЕДР" ВИ ХТО? ВИ ЗВІДКИ? МОЖЕ ВИ ДЕСЬ ГРАЛИ? МОЖЕ ВАС ХТОСЬ ЗНАЄ??? (із зареєстрованих... )поділіться будь-ласка, бо особисто я ніколи не чув про таку команду, на airsoftі та militaristі така команда не зареєстрована, так що давайте знайомитись

  3. #3
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

    Я перепрошую, що трошки неформатно написав, робив це вперше і надалі виправлюсь. Команда "КЕДР" це нова команда якій буквально два тижні. Але ми впринципі вже граємо давно тому думаю декого ви знаєте. А про локалку написав сьогодні бо вчора тільки вирішили її робити. Тепер щодо мене. Мене звати Юра - Grafit. На даний момент я являюсь капітаном цієї команди. Команда в даному складі відвідала гру "Острів-4". А так в складі інших команд і в статусі позакомандників гравці були на інших Іграх. Власне буде можливість нам познайомитись в нових статусах на цій локалці.
    P.S. Команду ще не зареєстрував бо тимчасово реєстрація припинена. Готується нова форма реєстрації.

  4. #4

    Re: Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

    Цитата Сообщение от Grafit
    Я перепрошую, що трошки неформатно написав, робив це вперше і надалі виправлюсь. Команда "КЕДР" це нова команда якій буквально два тижні. Але ми впринципі вже граємо давно тому думаю декого ви знаєте. А про локалку написав сьогодні бо вчора тільки вирішили її робити. Тепер щодо мене. Мене звати Юра, нік Damage або Grafit, так склалось, що їх два. На даний момент я являюсь капітаном цієї команди. Команда в даному складі відвідала гру "Острів-4". А так в складі інших команд і в статусі позакомандників гравці були на інших Іграх. Власне буде можливість нам познайомитись в нових статусах на цій локалці.
    P.S. Команду ще не зареєстрував бо тимчасово реєстрація припинена. Готується нова форма реєстрації.
    за два аккаунта тут банять
    PPS. Дениса на Острів-4 точно не було
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  5. #5
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

    Все спасибі, тепер один акаунт, друоий пішов в забуття... А на грі просто були вже як нова команда, але не всі.

  6. #6
    Новобранец Аватар для Mars Rock
    Регистрация
    23.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    3
    Записей в дневнике
    1

    Re: Святкова гра 24.08.2009 присвячена "ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ"!

    Відбулась перша локалка команди КЕДР !
    Ось невеличкий фото звіт http://kedr.io.ua/album272641 (фоток мало, оскільки всі грали, наступного разу виправимись візьмемо постійного фотографа)

    Гра вдалась, всі веселі і задоволені порозїжались по домівкам

    Урочисте шикуваннята та виконання гімну перед грою додало наснаги і впевненості в своїх силах кожному потенційноиу захиснику Вітчизни
    А парадне марширування перед самим початком гри так взагалі налаштувало на бойовий настрій

    Всім дякуємо за гру, треба збиратись частіше і в більшій кількості тоді і задоволення буде більше
    До нових зусрічей

Закрытая тема

Похожие темы

  1. "Proof of life 3. West Side Boys" 13,14 июня 2009.
    от Alex(SAS) в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 68
    Последнее сообщение: 21.07.2009, 18:33
  2. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 17.06.2009, 11:27
  3. 1марта 2009 г.Антитеррор-2009- "Час расплаты"
    от Валентин в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 252
    Последнее сообщение: 05.03.2009, 16:36
  4. Два вільних місця і один паспорт на "День Незалежності&
    от SomberGrin [Дикі гуси] в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 23.08.2007, 11:20
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама