Закрытая тема
Страница 1 из 7 123456 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 128

Тема: ст.Тверская. Оплот IV Рейха. НАБОР ЗАКРЫТ.

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    ст.Тверская. Оплот IV Рейха. НАБОР ЗАКРЫТ.

    Панове "нацисти" (Тільки на грі! Жодних напрямків реалізацї ідей націонал-соціалізму в реальному житті не має і не буде!) оскільки нас вже трохи є по кількості...може якось узгоджено виступимо на грі?
    Я маю на увазі, чітке розподілення ролей якийсь внутрішній дрес-код, не обов"язково ТІЛЬКИ флектарн і т.д. (командування \ фюрер \ лідер впливу \ емблема і купа іншого). Оскільки проект не маленький, то і пожити тих 20 годин треба реально як в "Метро 2033 " (якраз зараз читаю цю книжку, щоб розуміти саму суть гри).
    Одним словом...давайте будемо спільно допомагати зробити гру цікавою для нас же ж самих. В оргів і так голова забита всякими іншими нюансами.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    да, нужно определиться с командыванием и разбиться на группы..... по человек 4 - 5, чтобы быть более мобильными и готовыми (к примеру одни на посту, другие в поисках, третьи на готове к выполнению квеста, четвертые отдыхают и тд..... ) это нужно решить щас!!!! ибо военная демократия - это хаос и беспорядок!!! хотя нужно дождаться окончательной регистрации
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  3. #3
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Цитата Сообщение от GAladraNEC
    это нужно решить щас!!!! ибо военная демократия - это хаос и беспорядок!!!
    Вот! Істіна!
    Бо якщо на самій грі будем, це обдумувати, то багато непоняток буде. А так матимемо чітку структуру:
    1 -фюрер
    2- агент-впливу (ідейний лідер \ рейхканцлер і т.д)
    3 - группенфюрер \ бригаденфюрер
    4 - групи (дівізіони) із певною кількістю.
    Вообщем чітка ієрархія і ролі!
    Якщо щось "інтимне" треба вирішити...то можем в лічкі,чи по асі! А загальне можемо тут!

    Стосовно емблеми... Вінниця цим займається, це вже добре, але хай знак відповідає ближче до нацисткої символіки і свастики... А не просто обриси. Тримаємо ідеологію, по проханнях і умовах організаторів! Ну це просто побажання .

    Панове "нацисти" пишіть \ друкуйте \ висловлюйтесь \ Зараз цей форум, це наша станція! ТОму давайте її трошки обживати потрошки, а після орстаточної реєстрації, то вже будемо це робити остаточно!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  4. #4
    Оператор Аватар для kajaba
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар, командир
    Сообщений
    797
    Записей в дневнике
    2

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    как выбрать фюррера (главаря)?

  5. #5
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Цитата Сообщение от kajaba
    как выбрать фюррера (главаря)?
    Хороше питання..сам був би радий, щоб хтось відповів на це питання
    Одним із варіантів я бачу такий спосіб - Всі команди ПІСЛЯ ОСТАТОЧНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ і заявленої кількості бійців, дають по одному кандидату (добровільно ясна справа) на пост фюрера. Тоді ж і визначимо хоча б кандидатів... (це поки все на, що я спромігся Не густо м"яко кажучи). Не забуваємо, що вибираємо лідера і на наступні ігри цієї серії... ТОму підходимо до цього виважено.
    Ну окрім того у фюрера буде 1 (або 2) зам. (рейхсфюрер наприклад).
    Якщо є їдеї ще по "виборчому процесу вождя" то ознайомлюєте! Спільно до чогось дійдемо.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  6. #6
    Оператор Аватар для kajaba
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар, командир
    Сообщений
    797
    Записей в дневнике
    2

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Ну, не все так просто
    наприклад наша команда не подасть нікого, тому що це знизитить вогневу силу команди, тим більше не віддасть командира.
    І ділитись на групи теж для нас не припустимо, тому що це також знизить ефективність.
    пропоную по прибутті на місце розподілити ролі і зони відповідальності. По-перше для секретності, по-друге - на місці буде все по-іншому.
    За "Ягуар" скажу, що у нас не прийнято на когось розраховувати, тому що ми працюєм у свому форматі, хтось у іншому. Тому у нас свої методи і тактика дій. А бойове злагодження проходити в таких умовах не можливо, та й тактики можуть буди досить різні.
    Та й від себе скажу, що краще буде, якщо фюрер буде формальним, тобто від нього мало що залежатиме. Буде группа командування (командир, радники та їх охорона), декілька бойових груп (великих), 3-4 групи розвідки ( які і прокалдатимуть шляхи, шукатимуть ходи, малюватимуть карту). Охорону здійснюватиме одна з бойових груп по черзі вахтовим методом.
    Досить госто стоїть птання субординації. Тобто дисципліни. Щось придумаю, вислосвлю.
    поки що все.

    П.С.: Ніякої віськової демократії не буде. Хто не згоден - нах. в іншу станцію.

  7. #7
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    kajaba досить прийнятна і логічна точка зору. Можливо ти і правий
    Тут тільки єдине, що цікавить (ну то напевно орги скажуть) чи реально фюрер на грі може бути ФОРМАЛЬНИМ лідером, я маю на увазі по сценарію чи не передбачається йому якихось важливих факторів впливу на гру.
    А як стосовно герба нашої станції? Є вже шось цікаве напрацьоване?
    П.С. Для антуражу, чи є сенс (я думаю, що є, але оскільки ми одна команда, то питаю у всіх "нацистів") мати брехунець на батарейках, з колонок якого звучали б якісь марші вермахту (СД\ флеш\касета)?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #8

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Цитата Сообщение от Tair
    внутрішній дрес-код, не обов"язково ТІЛЬКИ флектарн
    ми зі своєю командою це обговорювали, і дійшли до висновку що найоптимальнішим варіантом буде вдягтися в чорну форму, її легко запилити щоб бути менш помітним, та й обрусити також не важко (для темряви така собі ЕкОнОм ПрОпОзИцІя)
    Вышел в поле младший сын, пустил стрелу - попала "Стрела" в пассажирский лайнер.
    ПЗРК "Стрела"! Царское оружие!!!

  9. #9
    Оператор Аватар для kajaba
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар, командир
    Сообщений
    797
    Записей в дневнике
    2

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Відповів в ПМ

  10. #10
    Оператор Аватар для kajaba
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Винница
    Команда
    Ягуар, командир
    Сообщений
    797
    Записей в дневнике
    2

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Виростає питання синхронізації зв"язку всередині сторони. Тобко зв"язок формату "Командування-бойова группа"
    Зв"язок формату "Командир бойової групи - боєць групи" вирішується індивідуально

  11. #11
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Думаю схема буде така:
    дівізіон 1, дівізіон 2 і т.д. Старшим дивізіонів ставить фюрер задачу, а як вони її виконують то вже внутрішньокомандне питання. Ясна справа дивізіони будуть по командах, щоб свої своїх знали і їх взаємодія краща буде. + в кожного дивізіону свої задачі, щоб не мєтатись зі сторони в сторону і кричати, "хто тримав правий тунель? Де всі?" Тому думаю, що фюрер не повинен бути формальним! Так само як і стратегічні пит ання він вирішує (союз\мир\торгівля і т.д.), а вже тактичні рівні то командири дивізіонів ну і рейхсмаршали як зами фюрера.
    Особиста думка. Можемо обговорити тут або в асі
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #12

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    а я знаю что у Джокера есть песенки времен второй мировой... нуна его запрягать... чтобы нашел еше... будет весело =) бум хавать немецкие тушенки и слушать марши =)
    original wuzZz here =)

  13. #13

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    а флектарн - это берет?


    бгыыы... ну... я же какбы недавно в страйке =) мне простительно =)
    да и пох.... у меня камок любой... главное берет =) купить можно...
    original wuzZz here =)

  14. #14

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Цитата Сообщение от original
    а флектарн - это берет?
    Это тип камуфляжа, я бегаю на флектарне.
    И тогда он взял нож и застрелился. ©

  15. #15

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Давайте не будем от установленого организаторами отходить...

    Дрес-код: любые варианты армейских камуфляжей. Обязательно наличие головного убора - берет любой расцветки! Амуниция любая. Оружие любое. Крайне желательно наличие нацистской символики (не забываем что это игра).
    "Пуля способна привести к потрясающим изменениям в голове, даже если попадет в задницу"

  16. #16

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    нацисты самые активные в обсуждении =) предлогаю за это уже добавить нам несколько призовых очков =)
    original wuzZz here =)

  17. #17
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    kajaba у всех свои тактики видения боя... у нас одни, у вас другие..... в этом я тебя поддерживаю (к примеру с ребятами с Радывылова (Таир) во время боя мы понимаем друг друга хорошо и можем сработаться) вот на этом уровне и будут создаваться боевые единицы (тоисть группы). к примеру нас будет (на данный момент) 3 человека, мы можем быть разведгруппой, или обороной кордона, или нас можно присоединить к боевой группе.... я так думаю, делить на группы и назначать тип группы будем по количеству игроков команды прибывших на игру или зарегистрированных ( если у кого особые пожелания быть разведкой или штурмовиками, тоже поощрительно).
    насчет фюрерра Зит хай! давайте сделаем так, как сказал Таир, это хороший вариант. Просто выбрав фюрерра, мы автоматически подпишемся под тем, что мы будем слушать его приказы и их исполнять. Он будет говорить, что НУЖНО сделать, а мы (солдаты рейха) будем уже решать как это сделать (для этого будут замы фюрерра )
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  18. #18
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    хм, взять пулемет что ли и приехать в флектарне и с беретом
    правда чегото мои ленятся в шахту лезть, придется одиночкой
    Prosit!

  19. #19
    Оператор Аватар для GAladraNEC
    Регистрация
    17.01.2008
    Адрес
    Ровно
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    441

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    Цитата Сообщение от BarmaLINI
    хм, взять пулемет что ли и приехать в флектарне и с беретом
    правда чегото мои ленятся в шахту лезть, придется одиночкой
    Бармалини, после открытия (в одном окопе сидели на передовой) ты как свой, хоть и лично не знакомы)))) а пулимёт на станции нам не помешает
    То, через что мы проходим, делает нас тем, что мы есть...

  20. #20

    Re: ст.Тверская. Оплот IV Рейха.

    А отчего проскальзывает дискусия относительно знака (стилизированной свастики) стилизовано под калашников или как то еще? книга вчера за вечер была прочитана и установлено, что использовался у фашистов коловрат, только с тремя ногами, тогда спрашивается зачем выдумывать велосипед?
    кстати по книге на станции фашистов было достаточно много плакатов, листовок рисунков на стенах с орлами и т.п. тематикой, кажется мне что для антуража литературного можно и себе такое замутить.
    Когда то,кто-нибудь,может быть,убьет вас вашим собственным автоматом но он должен будет забить вас прикладом насмерть,потому что в нем нет патронов.

Закрытая тема
Страница 1 из 7 123456 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. ст.Тверская. Оплот IV Рейха.
    от debris в разделе МЕТРО-2. Поиск решения.
    Ответов: 40
    Последнее сообщение: 17.03.2010, 16:27
  2. ст. Александровский сад. Полис. НАБОР ЗАКРЫТ.
    от debris в разделе МЕТРО. Выжить любой ценой
    Ответов: 33
    Последнее сообщение: 09.10.2009, 20:18
  3. ст. Краснопресненская. Ганза. НАБОР ЗАКРЫТ.
    от debris в разделе МЕТРО. Выжить любой ценой
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 01.10.2009, 22:24
  4. ст. Лубянка. Интерстанционал. НАБОР ЗАКРЫТ.
    от debris в разделе МЕТРО. Выжить любой ценой
    Ответов: 50
    Последнее сообщение: 26.09.2009, 13:47
  5. Набор в команду [FR] закрыт!
    от Steff в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 30.01.2006, 09:56
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама