Панове (вірніше сказати бюргери ) "нацисти"!
Висловлюю ЛИШЕ СВОЮ ДУМКУ І СВОЄЇ КОМАНДИ. Мені наприклад хочеться щоб на ст.Лубянка були ті ж самі бюсти Леніна, комісари НКВД, і можливо навіть, щоб грала "Калінка-малінка" ... Хочеться в "Поліс" дійсно бачити військову дисципліну, море книг і т.д.... На Ганзі хочеться реально відчувати, що люди в основному торговці, не агресивні, мирні з усіма поки їх не чіпають... Також мені хочеться ПЕРЕБУВАТИ на антуражній станції "нацистів"... Чути марші, бачити товаришів по ідеї НСДАП , "невидіти" комуністів і т.д. а не бути в повній темряві і мовчанні...
Я не кажу, що тактика, і все що написав kajaba непотрібне (біноклі, ПНВ, тренування і т.д.) але я їду на МЕТРО 2033, де хочеться реально погрузитись в світ. Антуражний світ! А цей світ ми робимо самі. Тому давайте СУГУБО військову річ залишимо на ігри реальних військових конфліктів (Чечня, Афган, Бананова республіка і т.д.), а тут відіграємо нормальну РОЛЬОВУ гру.
Якщо всі вимкнуть на станціях світло, будуть мовчати, і кругом тиша...то це просте валіво в катакомбах! Де ж тоді буде гра "Метро 2033"? А як вести торгівлю? Дирломатію? Проводити ідеологічні заклики? Чи просто вклинитись в у війну без економічної\дипломатичної частини? Давайте все таки якось ставитись до гри, як наприклад до таких же ж серій постапокаліптичного світу...СТАЛКЕР. Там же ж все не в кровавій бані загружено...а на ігровому АНТУРАЖІ, торгівлі, зборі артефактів, дипломатії, квестах, рольових персонажів...і це реально класно! Я думаю це якраз той випадок!
Що скажуть інші "нацисти"?