+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 61

Тема: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

  1. #21

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    распорядок и место сбора:
    http://desant.biz/forum/viewtopic.php?f=20&t=281

  2. #22

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    постараемся в лесу организовать на баре навес, костерок и кипяточек.

    посуду, чай, кофе, мивину - берите свою.

  3. #23
    Оператор
    Регистрация
    14.12.2005
    Адрес
    Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    589

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Всем спасибо за хорошую игру, было круто.
    Приношу свои извинения бойцу, которого толкнул так, что он упал - я разогнался, и не получилось сразу остановится...
    Сорри.
    Всем, кого я атаковал, и которые стреляли в лицо - спасибо, что не выбили в этот раз ни одного зуба, и извиняюсь, что повышал на вас голос - просто очень больно было получать с нескольких метров очередь в лицо, по пальцам - при том, что в атакующего снорка можно стрелять ТОЛЬКО в спину. Вот я в азарте преследования и не смог удержатся от замечания... Ещё раз извините, если кого обидел.
    И, все кто стреляли сноркам в спину, и потом кричали "ты убит" - поясню, снорк убит только тогда когда сзади ему попадают в пластиковый квадратик на спине. Щелчок при этом раздаётся громкий и хорошо различимый, слышимый в первую очередь самому снорку. В меня несколько раз попадали в движении метров с 30 - я щелчок слышал, раз в соседнего снорка попали метров с 45, снайпер, я стоял рядом - щелчок и тогда был очень громкий.
    А те кто на бегу стреляет бегущему снорку в спину, и потом кричат что попал - просто сказочники, уж не обижайтесь...
    А так игра была динамичной, насколько я мог судить выполная квест "съеш их всех"
    Жду новых серий Сталкера.
    Бывают "правильно одетые" партизане )

  4. #24
    Éireannach Аватар для Hlop
    Регистрация
    24.08.2005
    Адрес
    Дрогобыч/Белгород
    Команда
    U.R.A.
    Сообщений
    389

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Игра порадовала своей динамикой и количеством снорков и бюрера (излома видел только на мертвяке). Очень прикольно получилась атака монстрятника на арене, я лично выпал в ступор!!!! Класс! Нужно, что-то похожее делать во время игры!
    В общем, организаторам огромное спасибо! Продолжайте в том же духе, у Вас отлично получается! Жду продолжения!

    несколько фоток
    http://hlopira.io.ua/album301627
    Гарантия мира: закопать топор войны вместе с врагом.

  5. #25
    Новобранец Аватар для Ihor (TIR)
    Регистрация
    15.12.2008
    Адрес
    Lviv
    Команда
    US Army Rangers
    Сообщений
    20

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Гра супер
    Стільки вражень, адреналіну, навіть нема слів шоб це описати.
    Оргам величезне дякую за гру, купа квестів, різні монстри, жадний бармен
    одним словом : зачет!
    Трошки фоток (правда там тікі група с2 і с3 ):
    http://ihor-arw.io.ua/album300989

  6. #26
    Оператор
    Регистрация
    17.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance.
    Сообщений
    636

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Всем привет! Игра была просто супер!!!! Находились, наквестились, назомбились, наторговались..... Огромное спасибо организаторам. Постарались на славу. Снорки - вы звери!!! От вас фиг убежишь Излом модный .... жаль, что не очень часто его встречали. Бюрер - зверюга.... хоть не подходи. Всем участникам огромное спасибо. Всем кто вошел в роль и антуражно себя вел - двойное спасибо!!! Так же огромное спаибо группе С2 за С3 у нас была зачетная команда Навыки Ганзы рулят!!! Всем еще раз СПАСИБО!!!! Будем ждать продолжения!!!

  7. #27
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Щоденник сталкера найдений в зоні ЧАЕС:
    «18 жовтня 2009 року, я Орест Торгаш разом зі своїми дружбанами Ігорком Рашпільом і Ромою Гарольдом (нас називали група С2)вирішили шо хватіт нам відсижуватися на кордоні і двинули ближче до центра зони. Йти вирішили через рижий ліс бо ходили слухи що місцина там тиха, та і бар є де завжди можна перепочити і поторгувати. Як зайшли в ліс, так зразу потопали в його сторону. Дорога була доволі спокійною нікого так і не зустріли, зато знайшли три артефакта типу «бублик». Бармен виявився незговорчивим… за артефакти давав тільки по рублю… але мені таки вийшло виторгувати в нього 4 рубля за три штучки. Дав він нам завдання: принести йому артефакт «зелений хрест» за 5 рублів і ткнув напрям де вони є, ну ми і потопали туда в’яло.

    Проходячи через закинутий табір (пам’ятаю колись давно Свобода тут сиділа) зустріли ми групу дружбанів наших – Аватара, Дюка і Кубу(називали їх група С3). Давно я їх не бачив, пам’ятаю як з Кубою ще давним давно по тунелях шастали, тоже артефакти шукали-торгували, потім сюда подалися, розкидало нас по зоні всіх, а тут така зустріч! Поздоровалися, поспілкувалися по-братськи: вони нам напрямок на залежі «зелених хрестів» показали. Ми їм сказали що бармен він ж хитрий, як хрест побачить то за рубль його купляє,а якщо ж завдання на нього взяти, то за 5 потім здати можна. Тому порадили їм сходу цей артефакт не продавати, а перше в нього завдання вибити. І розійшлися ми по своїх сторонах, вони до бару, а ми в сторону хрестових залежів.

    Не то бармен шось напутав з напрямом, не то залежі ці вже розібрали но довгенього ми гуляли, аж поки не побачили перед собою групу сталкерів іншу. Агресивні вони якісь були, один зі снайперкою приліг і почав в мене цілитися… Я йому рукою махаю, а він цілиться… неприємно якось, зовсім люди в зоні дичіють… ех… Так от розвертатися ми вже і йти хотіли але тут Ігорко побачив зелений хрест між нами і ними! Прийшлось мені їм кричати всяку фігню типу «Вважай брате, тут кажуть бандюки ходять, отам їх останній раз бачили» і тикав в якусь сторону, зуби заговорював… Ігорко все поняв і в цей час акуратно підійшов і непомітно підняв артефакт поки я продовжував щось чесати. Попрощалися ми з ними і пішли, по дорозі до бару найшли ще один "бублик" і здали це все за 6 рублів.

    Там в барі ми взяли завдання: принести п’ять «зелених хрестів» за 15 рублів і зустріли друзяк наших, Аватара і компанію… Поговорили ми і вирішили разом ходити і заробляти, бо неспокійні часи пішли, страшно малими групами ходити. В них на той момент рюкзаки були забиті артефактами, «зелених хрестів» вже три було. Оттож нам лишилося найти тільки два, от і пішли на пошуки.

    Шукаючи артефакти ми знов розділилися на трійки, вони пішли на північ, а ми на схід. Протопали недалеко аж тут почув я постріли і побачив шо Ігорка підстрелили, почав бігти до дерева і тут і мене зецепило… темрява… останнє що пам’ятаю це два сталкера які сиділи в засідці… ех зовсім брат сталкер озвірів, своїх без причини мочить… бандюки це, а не сталкери, соромно тільки що вони назву таку як і ми носять… сталкер…

    Відкриваю очі… бачу що я в барі у лісі… якась добра душа мене видно сюди раненого притягнула, тут мене і вилікували, Ігорко і Рома тоже рядом були, всіх нас поклали і тій засаді. Бармен сказав що в нас ще пост травматичний шок і сидіти нам в барі мінімум 40 хвилин. Подіставали канапки, сидимо, виздоровлюємо. І тут підходять Аватар, Куба і Дюк. Було в них вже п’ять зелених хрестів і ще купа бубликів. Але от незадача, завдання на хрести я в бармена брав, тому вони здати їх не могли. А бармен якийсь незговорчевий був, виписувати нас нехотів, казав «Режим! Треба! Ще 20хв мінімум!»… але слава корупції!!! Аватар з ним домовився що за три «бублика» нас відпустять за 5 хв. Спорядилися ми, відійшли за найближче дерево, взяли в друзяк п’ять хрестів з рюкзака і зразу до бармена, квест здати Бармен хитрий був і зразу поняв шо ми хімічним, обідився на нас… не захотів в мене хрести брати бо два були з відламаними кусками (ненавиджу хрупкі артефакти) Ну але ми ж сталкери, завжди вихід знайдем. Підійшли група таких як і ми шукачів пригод, почула про нашу проблему і почала нам пропонували два хреста, які нам нехватало, за 4 рубля. Заки Аватар робив вигляд шо з ними домовляється ми з Кубою за допомогою сірників скріпили два наших поломаних хреста і втулили вже п’ять «цілих» бармену Він подумавши що ми два неполаманих купили в цих сталкерів, прийняв в нас їх і щей квести дав: Пройти в зону і взнати як помер дружбан його, якийсь сержант Петренко (за 15 рублів), і принести паспорт мертвого бандюка (за 20 рублів). От і потопали ми шестеро в центр зони, довольні шо вийшло розвести бармена

    В зону ми йшли в обхід, пам’ятав я дорогу одну яку мені ше колись провідник показав. На половині шляху побачили дивну фігуру в плащі яка йшла в нашу сторону. Коли він підійшов ближче ми жахнулися… Ізлом!!! Взяли зразу його на приціл і почали пробувати домовитися, хотів він просто закурити, дали ми йому цигарку і вогника не зводячи погляду з плаща під яким видно було щось велике і незрузоміле. Запитали його куди йти нам і він сказав "Туда" і тицьнув рукою… мене кинуло в холодний піт… тицьнув він тою другою рукою… великою, когтистою, довжиною в дві людські… ми всі аж відскочили і прийшовши в себе поспішили в сторону бару.

    До бару дійшли без пригод, там взяли завдання пройти в зону і знайти електро-плату яку якийсь яйцеголовий-вченний загубив. Ті вченні як діти, суються в зону, а нам потім ходи і їх останки обшукуй. В барі поговорив з знайомими військовими і домовився що ми на блок пості пройдем за артефакт, ще один поломаний на шмаття хрест, який в нас навіть в барі купити не хтіли, але військові ж цього не знали Дійшли до КПП там піднявши руки вгору поговорили з начальником і домовилися що проходимо безкоштовно, але поможем військовим зачистити район в який нам ітак тре було топати. Там якийсь снайпер сидів, в нас пуляв, але до нього несподівано з заді підкрався снорк і загриз Ми ж з військовими зачистили цю горку від тварюк і почали шукати електро-плату… найшов я тільки паспорт вояки якогось. Вже подорозі назад купив ще один паспорт військового в іншого його сослуживця всього за рубль Побраталися ми з вояками і дали слово що воювати з ними небудем. Прийшли в бар і там в найманців купив ще паспорт бандюка, який нам тре було по квесту. Причому купили всього за 2 рубля, набрехали шо ми його здамо за 4 і нам повірили Я з Ромою потопали в ліс у бар, квест здавати.

    Добралися туди без пригод, по дорозі я думав куда дівати два паспорта військових які лежали в кишені. Здали ми бармену паспорт бандюка за 20 рублів і під час того я йому начесав які військові козли, як ми по зоні повзали під їх кулеметами, який вони бєзпрєдел там творять і що всіх моїх чотирьох дружбанів порішали. Бармен мені повірив і зробив те на що я і сподівався: дав мені завдання вбивати військових і приносити їх паспорти За кожен паспорт буде давати по 10 рублів і за кожен третій ще + 5 рублів. Тут я сходу виложив йому два паспорта за 20 рублів. Довольні ми з Романом пішли в зону і по дорозі прикидували де ще можна роздобути паспорти вояк.

    Прийшовши в бар біля зони побачив там групу знайомих військових, підійшов, поговорив, пожалівся на бідність (а в той момент мав в кишені вже 55 рублів ). Набрехав що ми здаєм паспорти військових за 4 рубля кожен і що скупим в них по 2 рубля. Вони повірили і тут же виложили нам 3 паспорта за 6 рублів… Я подумки прикидував що в бармена получу за них 35 Також цим військовим скинув інфу де в лісі знаходиться блок пост Свободи і що там нікого немає, за це вони пообіцяли пропускати нас в зону безкоштовно на постійній основі Пішли ми шестеро на блокпост, прикупити ще паспорти вояк. Там на КПП наторгували ще 3 паспорта по 2 рубля і два паспорти Свободи в нагрузку по рублю. Довольненькі потопали в ліс.

    По дорозі зайшли на пустуючий блок-пост Свободи, там найшли кульочок з якимись наклейками. І потопали до бару. Там був інший бармен (доречі сильно подібний на Ізлома… брат чи шо?) і він сказв що нічо про паспорти військових незнає!!! Жах… Але тут я включив своє красномовство і вдалося наторгувати 45 рублів за шість паспортів… звичайно не ті 70 на які ми розраховували, але хоч шось… зразу Аватар за 15 рублів злив інфу що сержанта Петренка загриз Бюргер і я ще втиснув два паспорти Свободи за десятку (виявилося що один з них був паспортом сталкера, але я бармена заговорив і він не помітив ). Пішли ми знову в зону, шукати наше сталкерське щастя.

    Прийши ми шестеро знов до бару в зоні і попробували втиснути наклейки, які найшли на блок пості Свободи в лісі. ВІйськові сказали що їм того нетреба і взагалі незнають що це… обідно. Ну що не треба одним треба іншим Пішли ми до Свободи, поговорили, вони теж немали поняття що це за неклейки… обідно вдвойні … може якійсь грибник пожартував і кинув їх там. Вирішили ми піти в глибину зони щастя шукати.

    По дорозі до нас ще прибилося троє військових і група сталкерів. Відстрілюючись від монстрів ми підійшли до бази бандюків. Тут я вперше за день використав зброю, а в кишені вже лежало 154 рубля… от вона сила дипломатії, навіщо стріляти якщо можна торгувати . Підійшли ми до табору гопнічків і вирішили його штурманути… причому без причини… так просто, відімстити їм за всіх сталкерів яких вони погубили і які вже не вернуться додому… Група Куби обстрілювали їх по центру, а я з двома бійцями обійшов з ліва і без проблем тихенько проник в будівлю. Там ми захопили бандюків зненацька, їх ж ніхто військової мудрості не вчив, вони ж незнають що треба і тил прикривати. Постріляли ми їх в спини і пішли чистити будівлю далі, але нас таки розкрили, Рому і іншого бійця-сталкера зняли Просидів я в цьому будинку, тримаючи бандюків в напружені, доки не отримав кулю від одного з групи Куби, яка не без нашої допомоги прорвалася в середину… прийняли мене за бандюка… обідно… але базу ми ж таки взяли… знову темнота… прокинувся знов в барі… ех пора вже відпочити на Кордоні, от залижу рани і після зими знову в зону, а поки ми шестеро заробили собі на безбідне життя шочби на якийсь час. На тушонку з батоном хватить... і на тому добре."

    Бажаю всім сталкеровського фарту і тишини на щотчику Гейгера…І на кінець фотка яка займе достейне місце в моєму сталкеровському ПДА, як нагадування про всі пригоди з друзяками в зоні

    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  8. #28
    Новобранец
    Регистрация
    23.10.2007
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Солдати Удачі
    Сообщений
    4

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Одно название "Сфинксы", для меня уже становится эталоном качества в львовском страйкболе. Молодцы ребята, игра очень понравилась, возможно даже больше чем первая. Есть над чем раздумывать, есть что вспоминать и о чем рассказывать знакомым. Спасибо, успехов вам.

  9. #29
    Mar Kiz
    Guest

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Орест
    Ну ти блін писака! Почитав з задоволенням. Пеши есчо!

  10. #30
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    А тепер напишу не від Ореста Торгаша, а від Ореста страйкболіста
    Сфінкси ви МОНСТРИ!!! Причому МОНСТРИ в мегахорошому змісті цого слова!!! Я відірвався на славу!
    Ми зайняли друге місце по кількості набраного бабла фактично не зробивши жодного пострілу. Це дійсно була дуже гнучка гра, хто хотів стрілявся, а хто хотів заробляв просто торгуючи.
    Дукую комрадам з С2 і С3, ми були супер командою.

    Цитата Сообщение от Mar Kiz
    Орест
    Ну ти блін писака! Почитав з задоволенням. Пеши есчо!
    Окі, буду писати
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  11. #31

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Цитата Сообщение от Hlop
    несколько фоток
    http://ru.fotoalbum.eu/Hlop/a365125/1
    чет не открывается

  12. #32
    D.E.A Special Agent Аватар для Tanatos
    Регистрация
    11.07.2008
    Адрес
    г.Львов, Украина
    Команда
    Recon Raccoons (DEA FAST BRAVO Team)
    Сообщений
    300
    Записей в дневнике
    1

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Сфинксам Респект))
    Игра очень понравилась! Провел снайпером на крыше больше половины игры. Снорки звери ваще, прилезли ко мне на крышу пришлось на них с ножом идти, зато 2 шкурки срезал) правда снорки какието умные попались, подстенкой спиной ходили ) и от гранат в рассыпную убегали, хотя снорк как говорилось животное тупое)) с одним ваще на дереве понажовщину устрили ))))). Сталкера говорили что их даже военные просили меня снять с крыши.
    еще раз спасибо за игру !!!!

    Пы.Сы. Фото от кореспондента Свободы )
    http://raccoons.io.ua/album301172

  13. #33

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    От лица двух Снорков, Спасибо всем за игру, было очень интересно и увлекающи...Организатором мега зачет...постарались на славу. Вот правда, когда по морде получаешь из АКМ или М16 почти в упор, жутко не приятно и больно)))) Но это игра, зубы целы, глаза на месте и на этом спасибо)))

    Отдельное спасибо всем кто был Снорками и конечно же нашему любимому Доктору) Мега Снорк (Если не ошибаюсь Макс зовут) который пролетел пару метров с столба и увидев свинью, почти что затормозил в воздухе и об кирпичи...ТЫ ЗЕВРЮКА))))
    А также солдату, который шуганулся от меня и фейсом об столб ( Надеюсь что ты не сильно ударился, но это было очень красиво и зрелещно)...Сталкерам которые давали деру от меня и их же порешил свой)))

    Кароче говоря, всем огромное спасибо, жду продолжения)

  14. #34

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Цитата Сообщение от Хасан
    Вот правда, когда по морде получаешь из АКМ или М16 почти в упор, жутко не приятно и больно))))
    С людьми, которые расстреливают беззащитных монстров - будем бороться.
    Подумайте сами - что может сделать снорк или другой монстр игроку - дотронуться или испугать ревом.
    А в ответ игрок без зазрения совести ведет автоматический огонь из затюненго ствола по лицу и открытым участкам тела на сверх-коротких дистанциях.
    При этом он знает, что убить снорка спереди все равно не может - только нанести травмы! Это попахивает садизмом.

    Люди - убейте монстра в себе, или придется выводить вас с игры.

  15. #35
    Оператор Аватар для Frogfoot
    Регистрация
    05.03.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Солдат Удачі
    Сообщений
    200

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Всім дякую за гру. В порівнянні з першою частиною було інакше - в цей раз постріляти по Свободі вдалося лише один раз, зате основним нашим суперником стали Снорки і Сталкери. Бюрер зачотний, шкода що один і що не в будівлях чи підземеллях. Ізлому респект! Потрібний і колоритний персонаж, який дозволив і військовим ввести дипломатію.
    Ну і звичайно, респект всім військовим які обороняли базу, мерзли в засідках, прочісували ліс і наводили у Зоні орднунг унд дісціплінен.
    П.С. Практично весь переляк залишився у першій грі - зі "слоніками" тепер ми були на рівних.
    Сфінксам - РЕСПЕКТ і УВАЖУХА.

  16. #36

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Огромное спасибо организаторам за игру!А также всем участвующим, особенно тем с кем вместе воевали! очень понравилось! огромный риспект бюреру, и сноркам, вживались в роль зачетно, до сих пор страшно
    ....

  17. #37
    Курсант Аватар для mr.Wolf
    Регистрация
    05.05.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    89

    Cool Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    Игра просто супер!
    Организаторы проделали огромную работу - мега респект вам.
    Море позитива. Огромное спасибо сноркам - отличный отыгрыш,
    воевать с вами доставляло огромное удовольствие
    Нам как военным было наверное легче всех организвывать охоту на снорноков,
    но в принципе у нас других развлечений особо небыло - служба.
    Зато нарезали 14 хоботков за игру. Но и нас пару раз скушали.
    Очень порадывал момент когда в начале игры к военным прибежал бюрер
    но военные увидив первую жертву неистово набросились причем так ефектно что бюрер прижался к стене
    и спасаясь от назойливых вояк сел прямо на любезно брошенную камерадом Леоном гранату
    которая еффектно разорвалась по седалищем бедного бюрера образовав дыру в его плаще.
    правда за плащ бюрер в процессе игры жестко отмстил ворвавшись
    в здание на базе военных и вынесши его под корень, во народ офигел когда его там увидел
    Побольше бы таких игр, всем спасибо за чудесную игру.

  18. #38
    Оператор
    Регистрация
    26.04.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    201

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    пока только пару слов потом отпишусь побольше)))
    Сфинксы + пицот отлинчая игра как всегда все супер и как всегда мы на втором месте))))))
    по монстрам -они просто сталкерам житья не давали, куда ни сунься везде какаято гадость лазит))))
    я скажу чесно - да стрелял и по сноркам и по бюреру , что б хоть как-то отпугнуть-сдержать, но стрелял не прицельно или просто в их направлении по низу . иначе карлик-бюрер выскочив на улицу носился галопом и одного из нас сожрал, а снорки так те стадами просто носились -даже не убежишь.
    но ни одного в упор не расстреливал а излома даже покормил и сигаретками угощали

  19. #39
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    пока что только немного фоток (времени не было особо фотоаппарат вытаскивать), впечатления потом напишу

    http://barmalini.io.ua/album301399
    Prosit!

  20. #40
    Курсант
    Регистрация
    21.02.2009
    Адрес
    Львів
    Команда
    Железный Капут
    Сообщений
    76

    Re: Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009

    На мою думку гра - вдалась. Дякую Всім хто прийшов, і двічі тим хто не полінився і таки постарався антуражно виглядати, атмосфери то тільки додало.
    З нетерпінням чекаємо наступних серій весною.
    Декілька фото.
    http://rzpzday.io.ua/album301447

+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Сталкер, Львовский эпизод II. 18.10.2009
    от Timur в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 60
    Последнее сообщение: 11.11.2009, 22:52
  2. Сталкер, Львовский эпизод. 30.08.2009
    от Timur в разделе ІГРИ
    Ответов: 84
    Последнее сообщение: 11.09.2009, 22:10
  3. Сталкер, Львовский эпизод. 30.08.2009
    от Timur в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 84
    Последнее сообщение: 11.09.2009, 22:10
  4. Сталкер, Львовский эпизод. 30.08.2009
    от DrumBumBum в разделе Ровно
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 21.08.2009, 15:15
  5. Сталкер, Львовский эпизод. 30.08.2009
    от Yulik в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 20.08.2009, 21:58
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама