Цитата Сообщение от Judge Dredd
Цитата Сообщение от mzig
- гы я когось вбив... ги...свої?..
- да свої... піда..р.. дивись в кого лупиш... (чув байку під час чайопітія на барикадній)

ха! А скільки було випадків маклаутизму неадекватних людей, наведу один, якщо потрібно наведу ще. коли якогось пяного пристрелили з коридору паралельного вашій станції. Тіло сховалось, коли мій напарник сказав " вилазь тебе вбито" у відповідь "шо ти там сп...анув москаль?" відповідь була " покажись щераз знов спи..ну"

У хлопця напевне через вжитий алкоголь поріг болю і хоробрості суттєво підвищив.
1.З чого ви взнали що він пяний? Чи якщо ви пальнули..а в відповідь нічого ... значить він бухий? а може ви тупо не попали....
2. Чому не підійшли і не попросили паспорт?
3.Чому не повідомили одразу оргам?
4. Що не можна вам кричати про червоних?
5. Лабухи з народного - це псевдо пузиканти... вроді і музики...но не то... так і тут.. вроді грають а елементарного зробити не можуть... "ПОСЛЕ БОЯ РУКАМИ НЕ МАШУТ" я за те щоб вбивство голосом заборонити....
смене наприклад в непонятці... БОД з КСК спитав прямо в тьмі... живий? кажу так...очередь в упор...але В БЕРТЦ (поважаю таке) і я пішов спокійно..навіть з піднятим настроєм... що є люди, які не жують соплі...а доводять діло до логічного завершення...я про те що треба було добити, доставти , вивести..а не тепер... а може того і не було...пож приснилосььь...
купа з Ганзи виходило від недоречних рекошетів .... хоча сміло могли сказати що не ... але чітко вказано було..рекошет значить...аут


зи до оргів з аськи "а пізд.ожу вже .. 4 сторінки ... певно справді було класно"