+ Ответить в теме
Показано с 1 по 12 из 12

Тема: Антиреверс

  1. #1
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Антиреверс

    Народ, хелп, як правельно ставити антиреверс на другий гірбокс. Ми 8 годин провозились з боксом і з них 3 потратили на становлення антиреверса. Є може якась набита система, ну там десь щось притескати? А т оя вже з****я, і відчуваю що розберати прийдеться на вихідних його ще раза 2-3

  2. #2
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Антиреверс

    Ти маєш на увазі правильно ставити так, щоб він не вистрибував?
    На деяких гірбоксах це не можливо Тоді стає потрібна "3-я рука" з тонкою плоскою викруткою, яка і буде притискати антіреверс.
    Isolate. Simplify. Complete.

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: Антиреверс

    Я довго тужився но третя рука так і не виросла

    Добре тоді біла ще одна людина рядом. Но самому то як? Не повірю що всі реги розбрають з помічниками? А китайція як їх зберають? Може тулза якась є?

  4. #4
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: Антиреверс

    Китайців багато, там не те що один реверс допомагає тримати, там кожен за окремою деталюхою закрілений
    Ні, звичайно не завжди таке. Я, наприклад, весь час сам збираю, але знаю про які бокси ти кажеш, та навіть з ними можна справитись. Головне тут не кіпішувати, мати терпіння і не перебирати бокс після 23:00. Це 3 головні заповіді
    В різних боксах по різному в деяких пружина на направляючій сама стоїть і ти можеш тримати антиреверс, в деяких ще якісь комбінації. Але коли абсолютно все вилітає: антиреверс, пружина з направлялкою, курок, тоді як правило без 3-ї руки не обійтись.
    Треті руки у всіх різні, з деякими можна в кіно сходити та ще кудись, з деякими в страйкбол зашпіляти
    Isolate. Simplify. Complete.

  5. #5
    Оператор Аватар для Fayon
    Регистрация
    29.04.2008
    Адрес
    Киев
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    394

    Re: Антиреверс

    На нижнюю часть оси антиреверса нанеси чуть побольше смазки. Тогда он не вылетает. По крайней мере у меня не вылетало (на СА М15А4). Главное - не увлекайся, иначе залипнет намертво и перестанет выполнять свою функцию. А при сборке половин гира оси антиреверса и шестерен выставляются с помощью иглы.
    На власть надо смотреть через оптический прицел, а не в телевизор

  6. #6
    SA80 user Аватар для DES
    Регистрация
    08.11.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade, (3rd Para)
    Сообщений
    845
    Записей в дневнике
    2

    Re: Антиреверс

    один раз делал такое: параллельно оси антиреверса протянул леску и вместе с ней вставил антиреверс, это дало жестко зафиксировать эту беду, после сборки гирбокса леску вытащить.
    British Club

  7. #7
    Модератор Аватар для Славик
    Регистрация
    19.01.2007
    Адрес
    Кривий Ріг
    Команда
    Барс
    Сообщений
    2,308
    Записей в дневнике
    4

    Re: Антиреверс

    Я ще буває трошки підгинаю пружинку, щоб вона не викидала собачку із посадкового місця.

  8. #8

    Re: Антиреверс

    Плоская отвертка над антиреверсом, но под моторной. Через отверстие для мотора. Итого- антиреверс придерживает, и позволяет закрыть гирбокс.

  9. #9
    VIVA ITALIA! Аватар для Рыжий
    Регистрация
    23.11.2007
    Адрес
    Днепропетровск
    Команда
    [6иВНи]
    Сообщений
    889

    Re: Антиреверс

    Цитата Сообщение от iStalker
    Плоская отвертка над антиреверсом, но под моторной. Через отверстие для мотора. Итого- антиреверс придерживает, и позволяет закрыть гирбокс.
    Так же делаю. Главное отвёртку выбрать потяжелее, но тонкую.
    Слава Україні

    All men are equal
    till the victory is won.
    No colour or religion
    ever stopped the bullet from a gun.

  10. #10

    Re: Антиреверс

    чесно проще подогнуть
    как написали выше, через мастерскую прошло ооочень много приводов и пришли к выводу что ставить отвертку очень неудобно, особенно если приходится 2-3 раза розбирать

  11. #11

    Re: Антиреверс

    Пінцет, викрутка мені допомагали.

  12. #12
    Курсант
    Регистрация
    06.12.2006
    Адрес
    Россия. Башкортостан. Уфа.
    Команда
    Nomad Infantry 5 RAR
    Сообщений
    83

    Re: Антиреверс

    При сборке гира третьей версии с антиреверсом вообще проблем нет, только при необходимости поправить ось через отверстие в стенке бокса. При сборке второго есть такой вариант. В боксе, позади антиреверса, есть отверстие для проводки. Если проводка выведена вперед, то можно при установке антиреверса поставить его усом пружины в это отверстие. После закрытия бокса пружинка отверткой вправляется на место.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама